Sandałki roz.36 na koszty weterynaryjne!Zapraszam!

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt lip 10, 2020 14:06 Sandałki roz.36 na koszty weterynaryjne!Zapraszam!

Przypadkiem moja Mama dokarmia koty.I przypadkiem przyszła kocia bida ze złamanym ogonkiem,potem część ogona odpadła,przysparzając cierpienia,bo nie chciała się goić.Wreszcie czarną bidę udało mi się złapać i dostarczyć do weta i okazało się...no pakiet-bo w badaniu krwi leukocytoza,więc testFiV/FeLV,potem jak już narkoza,to i sterylka(aborcyjna),odpchlanie itd.
Rachunek-450 zł
Nie,nie mam długu u weta,ale za 5 tygodni karta kredytowa zapiszczy o spłatę.
Może więc komuś,coś?

1.Koturny Badura prawdziwa skóra,stan bdb(w istocie chodzone celem złapania równowagi,tylko w domu),zapinane na rzepy.Ślicznie leżą na stopie.
Rozmiar 36

KT-50 zł




Obrazek

Obrazek
Obrazek

2.Sandałki NEXT sztuczny nubuk i skóra.Na koturnie.NOWE.Rozmiar ciut większy niż 36,ale nie jest to 37.

KT-25 zł

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio edytowano Czw lip 30, 2020 11:01 przez mamaja4, łącznie edytowano 1 raz
"dzieci to skarb (choć nie do końca, bo zakopywać ich nie wypada)"

mamaja4

Avatar użytkownika
 
Posty: 5884
Od: Sob sie 23, 2008 7:59
Lokalizacja: Czeladź/Będzin

Post » Pt lip 24, 2020 6:12 Re: Sandałki roz.36 na koszty weterynaryjne!w robocie...

śliczne!
Akuratne na lato czy późniejsze, oficjalne wyjścia.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55370
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw lip 30, 2020 11:00 Re: Sandałki roz.36 na koszty weterynaryjne!w robocie...

Dziękuję,ale wena bazarkowa duchowi memu dała w pysk i poszła.Dawno nie robiłam bazarków i program zdjęciowy mnie nie zachwyca.Nic mnie nie zachwyca...
"dzieci to skarb (choć nie do końca, bo zakopywać ich nie wypada)"

mamaja4

Avatar użytkownika
 
Posty: 5884
Od: Sob sie 23, 2008 7:59
Lokalizacja: Czeladź/Będzin




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 108 gości