Ależ tutaj pachnie ♥ Dokładka

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob cze 20, 2020 10:02 Re: Ależ tutaj pachnie ♥

iza71koty pisze:
Gosiagosia pisze:
iza71koty pisze:Nie otwierałam ich - bo znam zapach.Są subtelne z przewagą białych kwiatów.Na pewno czuć że jest to wyższa klasa zapachu.

A co używasz jeśli można zapytać?

Na wieczór (naturalnie jak gdzieś wychodzę) Si intense, Alien Mugler, La vie est belle Lancoma


Pewnie piękne mocne zapachy.Z tych to miałam do czynienia tylko z Alienem. :oops: Znaczy piszesz o tym fioletowym?A znasz wersję Fusion?

Nie znam używam tylko fioletowego, przypasował mi. Kiedyś używałam Angela ale mój mąż stwierdził że to zapach dla zboczeńcow :ryk: :ryk: i przerzuciłam się na Aliena jest lżejszym zapachem. Ja lubię mocne zapachy to nie znaczy że odrzucam lekkie, kiedyś na lato używałam Issey Miyake.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 20, 2020 10:23 Re: Ależ tutaj pachnie ♥

Gosiagosia pisze:
iza71koty pisze:
Gosiagosia pisze:
iza71koty pisze:Nie otwierałam ich - bo znam zapach.Są subtelne z przewagą białych kwiatów.Na pewno czuć że jest to wyższa klasa zapachu.

A co używasz jeśli można zapytać?

Na wieczór (naturalnie jak gdzieś wychodzę) Si intense, Alien Mugler, La vie est belle Lancoma


Pewnie piękne mocne zapachy.Z tych to miałam do czynienia tylko z Alienem. :oops: Znaczy piszesz o tym fioletowym?A znasz wersję Fusion?

Nie znam używam tylko fioletowego, przypasował mi. Kiedyś używałam Angela ale mój mąż stwierdził że to zapach dla zboczeńcow :ryk: :ryk: i przerzuciłam się na Aliena jest lżejszym zapachem. Ja lubię mocne zapachy to nie znaczy że odrzucam lekkie, kiedyś na lato używałam Issey Miyake.



Boże Angel. :1luvu: Kiedyś dawno temu jak dostałam próbkę to zwariowałam z radości.A czemu dla zboczeńców? 8O Alien w sumie też ma moc.Ja mam teraz do sprzedaży Aliena czerwonego w wersji Fusion.Jest bardziej słodki niż tradycyjny i chyba łatwiejszy w odbiorze.Nuta podstawowa została zachowana.Piękna czerwona butelka ze złotymi dodatkami.Cudnie wygląda.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob cze 20, 2020 10:26 Re: Ależ tutaj pachnie ♥

iza71koty pisze:
Gosiagosia pisze:
iza71koty pisze:
Gosiagosia pisze:
iza71koty pisze:Nie otwierałam ich - bo znam zapach.Są subtelne z przewagą białych kwiatów.Na pewno czuć że jest to wyższa klasa zapachu.

A co używasz jeśli można zapytać?

Na wieczór (naturalnie jak gdzieś wychodzę) Si intense, Alien Mugler, La vie est belle Lancoma


Pewnie piękne mocne zapachy.Z tych to miałam do czynienia tylko z Alienem. :oops: Znaczy piszesz o tym fioletowym?A znasz wersję Fusion?

Nie znam używam tylko fioletowego, przypasował mi. Kiedyś używałam Angela ale mój mąż stwierdził że to zapach dla zboczeńcow :ryk: :ryk: i przerzuciłam się na Aliena jest lżejszym zapachem. Ja lubię mocne zapachy to nie znaczy że odrzucam lekkie, kiedyś na lato używałam Issey Miyake.



Boże Angel. :1luvu: Kiedyś dawno temu jak dostałam próbkę to zwariowałam z radości.A czemu dla zboczeńców? 8O Alien w sumie też ma moc.Ja mam teraz do sprzedaży Aliena czerwonego w wersji Fusion.Jest bardziej słodki niż tradycyjny i chyba łatwiejszy w odbiorze.Nuta podstawowa została zachowana.Piękna czerwona butelka ze złotymi dodatkami.Cudnie wygląda.

Ja też lubię Angela ale jest mocny i dla mojego męża za duszący ale dlaczego tak go nazwał to nie wiem do tej pory :ryk: :ryk:
Powiem szczerze że nie widziałam Aliena w czerwonej wersji.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 20, 2020 10:36 Re: Ależ tutaj pachnie ♥

Zabawne bo mój wtedy jak użyłam próbkę stwierdził to samo. :roll: Potem dołożymy Aliena i mam jeszcze taki z niższej już półeczki orient.Bardzo długo trzyma.Miałam już podobny zapach -ale nie mogę sobie przypomnieć nazwy. :oops: Musze poszperać na Allegro.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob cze 20, 2020 10:45 Re: Ależ tutaj pachnie ♥

iza71koty pisze:Zabawne bo mój wtedy jak użyłam próbkę stwierdził to samo. :roll: Potem dołożymy Aliena i mam jeszcze taki z niższej już półeczki orient.Bardzo długo trzyma.Miałam już podobny zapach -ale nie mogę sobie przypomnieć nazwy. :oops: Musze poszperać na Allegro.

Mężczyźni mają inne spojrzenie - nos na zapachy, jestem ciekawa czerwonego Aliena :P

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 20, 2020 11:10 Re: Ależ tutaj pachnie ♥ Dokładka

Dokladka

iza71koty pisze:4.Thierry Mugler Alien Fusion Woda perfumowana Tester 60ml. Nowy, oryginalny tester z kartonikiem
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Alien Fusion marki Mugler to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Alien Fusion został wydany w 2019 roku. Nutami głowy są imbir i cynamon; nutami serca są kwiat pomarańczy i tuberoza; nutami bazy są biała ambra i wanilia.
nuty głowy: imbir i cynamon
nuty serca: kwiat pomarańczy i tuberoza
nuty bazy: biała ambra i wanilia
Cena w Opcji Kup Teraz 140zł, plus 15zł- koszt wysyłki.


5. EDT La Petite Fleur Blanche 100ml. Bez kartonika. Psiknięta 3 razy.
Obrazek Obrazek Obrazek
Woda toaletowa dla kobiet. Elegancki i promienny bukiet, przypominający wspomnienie słońca, blask i atrakcyjną kobietę - prawdziwą Pretty Woman. Zapach orientalno-kwiatowy. Baza głowy: bergamotka, gruszka. Baza serca: czerwone owoce, pomarańczowy kwiat, jasmin, tęczówka. Baza podstawowa: Patchouli, Wanilia, Tonka, Biały Musk, Karmel.
Cena w Opcji Kup Teraz 40zł, plus 15zł- koszt wysyłki.



Zapraszam :D
Ostatnio edytowano Śro cze 24, 2020 17:33 przez iza71koty, łącznie edytowano 2 razy
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob cze 20, 2020 11:18 Re: Ależ tutaj pachnie ♥ Dokładka

Kusisz mnie tym Alienem ale ja niestety mam chorą trójkę zwierząt i wydatki z tym związane a szkoda. Zarezerwuj do poniedziałku, pomyślę.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 20, 2020 11:28 Re: Ależ tutaj pachnie ♥ Dokładka

Gosiagosia pisze:Kusisz mnie tym Alienem ale ja niestety mam chorą trójkę zwierząt i wydatki z tym związane a szkoda. Zarezerwuj do poniedziałku, pomyślę.


Ok :D
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob cze 20, 2020 12:46 Re: Ależ tutaj pachnie ♥

maczkowa pisze:
iza71koty pisze:
Gosiagosia pisze:Udostępniłam na Fb. Trzymam kciuki za zbiórkę :ok: :ok:



Piękne dzięki. :1luvu: Stanęła nam . :roll: :( Poszło szybko na początku i koniec.A nawet nie chcę pisać ile to wszystko kosztuje.Ech no nic zobaczymy. :roll:

Perfumowa zupełnie nie jestem, ale dorzuciłam parę groszy, żeby zbiórkę pchnąc trochę!


Bardzo dziękujemy za udział w zbiórce. :1luvu:


maczkowa pisze:]Iza, ale tak na marginesie zapytam, bo patrzę na te bazarki perfumowe i nie bardzo rozumiem, a zastanawia mnie to od początku- czemu otwierane są i psikane?


Iza chyba nie zauważyła postu, więc ja odpowiem na pytanie. Perfumy są otwierane i psikane, bo Iza zapoznaje się z zapachem, sprawdza jego jakość przed sprzedażą- żeby mieć np. pewność, ze nie sprzedaje nieoryginalnych, lub starych i zwietrzałych perfum. Czasem kupuje także takie, które były przez Kogoś wcześniej otwarte i przetestowane, ale zapach się nie spodobał i trafiły na sprzedaż.
Iza zazwyczaj ma około 20zł( 30zł) zysku ze sprzedanej buteleczki perfum. No i w razie potrzeby jest w stanie opisać własne doznania zapachowe, gdyby Ktoś pytał o konkrety dotyczące perfum. Po sprawdzeniu zapachu wie też, czy w przyszłości warto zainwestować w ten konkretny zapach.

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Sob cze 20, 2020 13:16 Re: Ależ tutaj pachnie ♥ Dokładka

Oj dopiero zauważyłam.Zdjęcie nie oddaje pięknego koloru buteleczki Aliena.Ona jest taka soczyście czerwona i ma złote dodatki. :love:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob cze 20, 2020 14:56 Re: Ależ tutaj pachnie ♥ Dokładka

Pisałaś, że "mały biały kwiat" coś Ci przypomina, a ja na Fragrantice znalazłam, że komuś przypomina La Vie Est Belle https://www.fragrantica.pl/perfumy/Pari ... 35001.html

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10239
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob cze 20, 2020 15:00 Re: Ależ tutaj pachnie ♥ Dokładka

Koki-99 pisze:Pisałaś, że "mały biały kwiat" coś Ci przypomina, a ja na Fragrantice znalazłam, że komuś przypomina La Vie Est Belle https://www.fragrantica.pl/perfumy/Pari ... 35001.html


Ja nie znam tego zapachu Lancome.Nie miałam jeszcze oryginału.Być może więc jest podobny.Nie wiem tego.Wiem że miałam już bardzo podobny orient.I chyba kupiła go kiwi.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob cze 20, 2020 16:36 Re: Ależ tutaj pachnie ♥ Dokładka

Ten orient, który kupiłam to było od Jeanne Arthes. Nie wiem dokładnie, który bo opakowanie było od czegoś innego tej serii :roll:
Misia, Misieczka zawsze będziesz w naszych sercach [*] Mróweczek 15.08.2003-06.02.2020 [*] Biedronka maj 2004-18.10.2021 [*] Kitka10.05.2023 [*]
Z nami : Filemon, Maciek, Lilek, Dzidka, MałeMałe, Tobiś, Mufi, Rudek - został w domu, który kupiliśmy..., dziadeczek Domi zgarnięty ze środka wsi

kiwi

 
Posty: 5986
Od: Pt lis 14, 2003 22:32
Lokalizacja: Góry, polskie góry :)

Post » Sob cze 20, 2020 21:30 Re: Ależ tutaj pachnie ♥ Dokładka

Trochę zaperfumiona jestem na razie ale zapachy fajne.

aga66

 
Posty: 6121
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob cze 20, 2020 21:32 Re: Ależ tutaj pachnie ♥ Dokładka

aga66 pisze:Trochę zaperfumiona jestem na razie ale zapachy fajne.

Ja niby też ale jestem chyba uzależniona :mrgreen:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25542
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości