Ależ tutaj pachnie ♥ Dokładka

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt cze 19, 2020 13:43 Ależ tutaj pachnie ♥ Dokładka

Zapraszam bardzo serdecznie na bazarek. :D

Dostępne tutaj zapachy zostały zakupione z myślą o odsprzedaży. Tak więc rzeczywista kwota zysku to moja prowizja- zazwyczaj 20-30 zł na buteleczce perfum. Zdarza się, ze odsprzedawałam perfumy po cenie zakupów.
Perfumy są oryginalne, posiadają kody, a zdjęcia przedstawiają dokładnie to co jest przedmiotem sprzedaży.
Zysk zostanie przeznaczony na utrzymanie kotów, które są pod moją opieką- łącznie ponad 100 kotów:

viewtopic.php?f=1&t=191332&start=1380

viewtopic.php?f=1&t=194200&start=1140

Do połowy lipca mamy bardzo trudną sytuacje finansową. W lipcu natomiast teoretycznie sytuacja powinna być lepsza, a w praktyce mam zaległe zobowiązania do spłacenia, których nie mam możliwości zapłacić teraz. Dlatego też bardzo serdecznie zapraszam do zakupów oraz zachęcam do wpłat i/ lub udostępniania linku do zbiórki:

https://pomagam.pl/yynfh4hk




1. Mark Jacobs Daisy Kiss EDT 50ml- Nowa, otwarta w celu sprawdzenia zapachu, dlatego tez nie posiada folii na kartoniku. Psiknięta tylko raz
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Wiosną 2017 roku powstała limitowana edycja perfum Mark Jacobs Daisy. W kolekcji znalazły się trzy zapachy:Daisy Kiss , Daisy Eau So Fresh Kiss oraz Daisy Dream Kiss. Kompozycje perfum limitowanej kolekcji zbudowano na nutach bukietów kwiatowych wzbogaconych nutami owocowymi, rozwijającymi się na piżmowo, drzewnej bazie. Aromat zamknięto w świetlistych różowych flakonach, co podkreśla ich radosny, młodzieńczy charakter.
Linia głowy: Pomelo Valentine, morelowy nektar, wilgotny fiołek
Linia serca: kwiat osmantusa, biała piwonia, różowa róża
Linia podstawy: kremowe drzewo cedrowe, ambrox, piżmo
Premiera: 2017r.
Cena w Opcji Kup Teraz 170zł, plus 15zł- koszt wysyłki.

Nowa cena 150 zł plus koszt wysyłki.

Kupiła :1luvu: vega29 :1luvu:




2. La Perla in Rosa. EDT 50ml -Nowa, otwarta w celu sprawdzenia zapachu, dlatego tez nie posiada folii na kartoniku. Psiknięta tylko raz
Obrazek Obrazek Obrazek
Wyrafinowane, szalenie kobiece perfumy zamknięte w eleganckim, prostym w formie flakonie z elementami w kolorze pudrowego różu nawiązującym do nazwy perfum – IN ROSA czyli cała w różu. MISS LA PERLA IN ROSA to delikatna, a zarazem zdecydowana kobieta, która ceni najwyższą jakość i dyskretny szyk.
Cena w Opcji Kup Teraz 100zł, plus 15zł- koszt wysyłki.


Nowa cena 90 zł plus koszt wysyłki.


Ostateczna cena 70 zł plus koszt wysyłki.




3. Bottega Veneta Knot Eau Florale Woda Perfumowana 30ml. Woda nowa, nieotwierana w folii, dlatego też 1 zdjęcie- buteleczki jest podglądowe
Obrazek Obrazek
Obrazek
Bottega Veneta Knot Eau Florale to nowsza odsłona damskich perfum Bottega Veneta Knot. Dominują w nim nuty kwiatowe, szczególnie róża. Polecany dla kobiet lubiących silnie kwiatowe kompozycje.

Delikatny, ciepły, promienny.

Zapach otwierają słodko-gorzkie nuty cytrusów połączone z zielonym aromatem lawendy. Serce kompozycji tworzy kwiatowa mieszanka róży i piwonii. Bazę stanowią ciepłe, balsamiczne nuty cedru, tonki i piżma.

Nuta głowy: mandarynka, neroli, lawenda

Nuta serca: róża, piwonia

Nuta bazy: cedr, fasola tonka, piżmo

Flakon perfum nawiązuje do różnokolorowego szkła weneckiego. Złoty kolor odpowiada słonecznej, ciepłej kompozycji zapachowej. Kształtem flakon przypomina tradycyjną, włoską karafkę. Nakrętka jest taka sama jak zamknięcie słynnej torebki Knot.
Cena w Opcji Kup Teraz 130zł, plus 15zł- koszt wysyłki.

Kupiła :1luvu: Gosiagosia :1luvu:



4.Thierry Mugler Alien Fusion Woda perfumowana Tester 60ml. Nowy, oryginalny tester z kartonikiem
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Alien Fusion marki Mugler to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Alien Fusion został wydany w 2019 roku. Nutami głowy są imbir i cynamon; nutami serca są kwiat pomarańczy i tuberoza; nutami bazy są biała ambra i wanilia.
nuty głowy: imbir i cynamon
nuty serca: kwiat pomarańczy i tuberoza
nuty bazy: biała ambra i wanilia
Cena w Opcji Kup Teraz 140zł, plus 15zł- koszt wysyłki.

Kupiła :1luvu: Gosiagosia :1luvu:



5. EDT La Petite Fleur Blanche 100ml. Bez kartonika. Psiknięta 3 razy.
Obrazek Obrazek Obrazek
Woda toaletowa dla kobiet. Elegancki i promienny bukiet, przypominający wspomnienie słońca, blask i atrakcyjną kobietę - prawdziwą Pretty Woman. Zapach orientalno-kwiatowy. Baza głowy: bergamotka, gruszka. Baza serca: czerwone owoce, pomarańczowy kwiat, jasmin, tęczówka. Baza podstawowa: Patchouli, Wanilia, Tonka, Biały Musk, Karmel.
Cena w Opcji Kup Teraz 40zł, plus 15zł- koszt wysyłki.


Ostateczna cena 30 zł plus koszt wysyłki.
Ostatnio edytowano Śro cze 24, 2020 17:46 przez iza71koty, łącznie edytowano 5 razy
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt cze 19, 2020 14:39 Re: Ależ tutaj pachnie ♥

Poproszę 3 Bottega veneta

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 19, 2020 19:43 Re: Ależ tutaj pachnie ♥

Gosiagosia pisze:Poproszę 3 Bottega veneta



Ogromnie się cieszę. :D Bardzo bardzo dziękuję. :1luvu: :1luvu: :1luvu: Dane chyba jeszcze masz?
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt cze 19, 2020 19:53 Re: Ależ tutaj pachnie ♥

iza71koty pisze:
Gosiagosia pisze:Poproszę 3 Bottega veneta



Ogromnie się cieszę. :D Bardzo bardzo dziękuję. :1luvu: :1luvu: :1luvu: Dane chyba jeszcze masz?

Mam i prześlę pieniążki.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 19, 2020 22:04 Re: Ależ tutaj pachnie ♥

Gosiagosia pisze:
iza71koty pisze:
Gosiagosia pisze:Poproszę 3 Bottega veneta



Ogromnie się cieszę. :D Bardzo bardzo dziękuję. :1luvu: :1luvu: :1luvu: Dane chyba jeszcze masz?

Mam i prześlę pieniążki.


Super. :1luvu: :201461 A jak musy do ciała?Niech zgadnę...czerwony i żółty prawda?najładniej pachną?
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt cze 19, 2020 22:07 Re: Ależ tutaj pachnie ♥

Dziewczyny buteleczka u Jacobsa jest przepiękna.Będzie ozdobą każdej toaletki. :D Zapach mocny, słodki,długo trzyma.Mogę opuścić o dyszkę..... :roll: :ok:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt cze 19, 2020 22:45 Re: Ależ tutaj pachnie ♥

iza71koty pisze:
Gosiagosia pisze:
iza71koty pisze:
Gosiagosia pisze:Poproszę 3 Bottega veneta



Ogromnie się cieszę. :D Bardzo bardzo dziękuję. :1luvu: :1luvu: :1luvu: Dane chyba jeszcze masz?

Mam i prześlę pieniążki.


Super. :1luvu: :201461 A jak musy do ciała?Niech zgadnę...czerwony i żółty prawda?najładniej pachną?

Masz rację, zielony też ładny.
Jestem ciekawa zapachu perfum. Mam swoje trzy które często używam więc czas na coś innego, lekkiego i świeżego.

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt cze 19, 2020 22:50 Re: Ależ tutaj pachnie ♥

Nie otwierałam ich - bo znam zapach.Są subtelne z przewagą białych kwiatów.Na pewno czuć że jest to wyższa klasa zapachu.

A co używasz jeśli można zapytać?
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob cze 20, 2020 8:37 Re: Ależ tutaj pachnie ♥

Kochani bardzo zależy mi na środkach.Proponuję małą przecenę.Więcej nie mogę - naprawdę.

To i tak bardzo dobre ceny- wystarczy porównać- tym bardziej ze zapachy nowe kartoniki idealne.


Proponuję 1- za 150 zł plus koszt wysyłki
Proponuję 2 - za 90 zł plus koszt wysyłki



Zapraszam do pomocy.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob cze 20, 2020 9:20 Re: Ależ tutaj pachnie ♥

iza71koty pisze:Nie otwierałam ich - bo znam zapach.Są subtelne z przewagą białych kwiatów.Na pewno czuć że jest to wyższa klasa zapachu.

A co używasz jeśli można zapytać?

Na wieczór (naturalnie jak gdzieś wychodzę) Si intense, Alien Mugler, La vie est belle Lancoma

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 20, 2020 9:24 Re: Ależ tutaj pachnie ♥

Udostępniłam na Fb. Trzymam kciuki za zbiórkę :ok: :ok:

Gosiagosia

Avatar użytkownika
 
Posty: 25552
Od: Wto kwi 23, 2013 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob cze 20, 2020 9:29 Re: Ależ tutaj pachnie ♥

Gosiagosia pisze:
iza71koty pisze:Nie otwierałam ich - bo znam zapach.Są subtelne z przewagą białych kwiatów.Na pewno czuć że jest to wyższa klasa zapachu.

A co używasz jeśli można zapytać?

Na wieczór (naturalnie jak gdzieś wychodzę) Si intense, Alien Mugler, La vie est belle Lancoma


Pewnie piękne mocne zapachy.Z tych to miałam do czynienia tylko z Alienem. :oops: Znaczy piszesz o tym fioletowym?A znasz wersję Fusion?
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob cze 20, 2020 9:31 Re: Ależ tutaj pachnie ♥

Gosiagosia pisze:Udostępniłam na Fb. Trzymam kciuki za zbiórkę :ok: :ok:



Piękne dzięki. :1luvu: Stanęła nam . :roll: :( Poszło szybko na początku i koniec.A nawet nie chcę pisać ile to wszystko kosztuje.Ech no nic zobaczymy. :roll:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob cze 20, 2020 9:34 Re: Ależ tutaj pachnie ♥

Kochani ja Was zapraszam najmocniej jak mogę.Mam jeszcze jeden lub dwa zapachy- chyba dwa.Od Was wiele zależy czy wytrwamy :roll: :oops: i wrócimy do normalności.No musimy jeszcze trochę wytrzymać. :roll:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob cze 20, 2020 9:55 Re: Ależ tutaj pachnie ♥

iza71koty pisze:
Gosiagosia pisze:Udostępniłam na Fb. Trzymam kciuki za zbiórkę :ok: :ok:



Piękne dzięki. :1luvu: Stanęła nam . :roll: :( Poszło szybko na początku i koniec.A nawet nie chcę pisać ile to wszystko kosztuje.Ech no nic zobaczymy. :roll:

Perfumowa zupełnie nie jestem, ale dorzuciłam parę groszy, żeby zbiórkę pchnąc trochę!


]Iza, ale tak na marginesie zapytam, bo patrzę na te bazarki perfumowe i nie bardzo rozumiem, a zastanawia mnie to od początku- czemu otwierane są i psikane?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7116
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 110 gości