Perfumy kosmetyki- Koniec

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie maja 24, 2020 10:39 Perfumy kosmetyki- Koniec

Witam serdecznie na bazarku. :1luvu: :1luvu:

Zdjęcia przedstawiają sprzedawany produkt. Koszt wysyłki pokrywa Kupujący.
Zysk z bazarku zostanie przeznaczony na bieżące potrzeby wynikające z opieki nad ponad 100-ką kotów wolnożyjących. Więcej na wątkach:

viewtopic.php?f=1&t=191332&start=1305

viewtopic.php?f=1&t=194200&start=1080


1. Sprzedane.
Guerlain Paris. Shalimar Woda toaletowa 30ml. Minimalne zużycie.
Obrazek
Zapach określany jako rozkoszny, płomienny, otulający, niezwykle zmysłowy. Jego twórcę zachwyciła opowieść o wielkiej miłości szacha Dżahana i pięknej Mamtaz Mahal. Po jej śmierci władca kazał wybudować w wielkim ogrodzie mauzoleum z białego marmuru, uznawane dzisiaj za jedną z najwspanialszych budowli świata.
Słowo shalimar pochodzi z sanskrytu. Tak nazwano mityczny ogród - świątynię miłości. To właśnie po jego ścieżkach spaceruje Dżahan ze swą ukochaną Mahal.
Wersja EDT , jest lżejsza od wody perfumowanej i polecana na co dzień
Kategoria: orientalna
Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, irys, cytryna, cedr
nuta serca: wanilia, jaśmin, róża, bób tonka, żywica, paczula
nuta bazy: ambra, kadzidło, balsam peru

Cena W opcji Kup Teraz 100zł, plus koszt wysyłki.
SPRZEDANE .Kupiła :1luvu: kocka :1luvu: Dziękujemy :D



2.
Guerlain Paris. Mitsouko Woda toaletowa 50ml. Minimalne zużycie.
Obrazek
Perfumy stworzone przez Jacques'a Guerlaina w 1919 roku, których narodziny zainspirowała historia miłości pięknej żony japońskiego admirała Togo do brytyjskiego oficera rozgrywająca się podczas wojny rosyjsko-japońskiej 1905r. Kiedy obaj mężczyźni wyruszyli na bole bitwy, Mitsouko oczekiwała na powrót tego, który z woli przeznaczenia ocaleje, by pozostać z ukochaną do końca życia. Postać Mitsouko- co w języku japońskim znaczy tajemnica- została zaczerpnięta z noweli Claude`a Farrere "Bitwa", zaś sam zapach zalicza się do rodziny szyprowo-owocowej i mogę śmiało rzec, od dawna zyskał miano klasyka perfum.
Na tę tajemniczą woń składają się bergamotka, róża, jaśmin, brzoskwinia, zioła, mech dębowy, drewno.

Cena W opcji Kup Teraz 100zł, plus koszt wysyłki.



3.
Molinard Rose Woda perfumowana 75ml. Minimalne zużycie. Brak kartonika
Obrazek
Unisex
Głowa:róża
Serce: goździki, fiołek, rumianek, pelargonia
Baza:wanilia, piżmo, migdały

Cena W opcji Kup Teraz 100zł, plus koszt wysyłki.



4.
Molinard. Habanita l'esprit. Woda perfumowana 30ml. Pozostało 40%
Obrazek
Atmosfera `Habanity` w lżejszej, bardziej świeżej i kwiatowej interpretacji - kwiatowo-orientalna `L'esprit Habanita`.
Charakter równie zdeterminowany i tajemniczy jak `Habanita`, lecz bardziej wrażliwa i świetlista. Nowość nasycona delikatnością, lekka, zwiewna i nowoczesna, w nutach kwiatowych i orientalnych, jak zawsze uzależniająca, świetlista i elegancka.
Kategoria: kwiatowo - orientalna
Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytryna, cistus, gałka muszkatołowa
nuta serca: heliotrop, mimoza, róża i jaśmin
nuta bazy: paczuli, wetyweria, żywica, piżma

Cena W opcji Kup Teraz 40zł, plus koszt wysyłki.



5. Sprzedane.
Salvatore Feregamo. Signorina in fiore. Woda toaletowa 30ml. NOWA
Obrazek
Signorina rozkwita odnowioną świeżością i beztroską: nowa woda toaletowa Signorina in Fiore to eksplozja rozkwitających kwiatów i młodzieńczej energii.
Radosna i romantyczna kompozycja zapachowa, rozkosznie promieniejąca optymizmem i pogodą. Nowa wariacja na temat ulubionych nut kwiatowych i owocowych, pełna wyjątkowej lekkości i blasku.
Ekscytujący i barwny początek: apetyczny sorbet z gruszki nashi, połączony z soczystym granatem. Magiczne kwiaty w nucie serca - kwiat wiśni poruszany lekką bryzą i transparentne płatki jaśminu.
Kompozycję zamyka czuły woal łagodnego białego piżma i kremowego sandałowca.

Cena W opcji Kup Teraz 70zł - 10zł, plus koszt wysyłki.
SPRZEDANE .Kupiła :1luvu: kocka :1luvu: Dziękujemy :D



6.
Mariella Burani. Eau Rosee Woda toaletowa 100ml. Niewielkie zużycie.
Obrazek
Kwiatowo - owocowe. Zostały wydane w 1997 roku. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka, bergamotka i cytryna; nutami serca są irys, kokos, fiołek, brzoskwinia, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są fasolka tonka, bursztyn, kokos, wanilia i mech dębowy.
Cena W opcji Kup Teraz 70zł, plus koszt wysyłki.
Nowa cena- W opcji Kup Teraz 50zł, plus koszt wysyłki.
SPRZEDANE . Kupiła :1luvu: Ananke :1luvu: Dziękujemy :D



7. Sprzedane
Roberto Torreta. Absolu Woda toaletowa 100ml Minimalne zużycie.
Obrazek
Perfumy zawierają takie składniki jak drzewo sandałowe, bergamotka, wanilia, czarna porzeczka, malina, jeżyna, lukrecja, irys, jaśmin, bursztyn i paczula
Cena W opcji Kup Teraz 40zł, plus koszt wysyłki.
SPRZEDANE . Kupiła :1luvu: LimLim :1luvu: Dziękujemy :D :



8. Sprzedane.
Azzaro. Club Woda toaletowa 75 ml. Zużycie ok. 20%. Brak kartonika
Obrazek
Azzaro Club Women marki Azzaro to orientalne perfumy dla kobiet. Azzaro Club Women został wydany w 2013 roku.
Nutami głowy są granat i marakuja;
nutą serca jest drzewo kaszmirowe;
nutami bazy są wanilia i piżmo.

Cena W opcji Kup Teraz 40zł, plus koszt wysyłki.
SPRZEDANE. Kupiła :1luvu: mir.ka :1luvu: Dziękujemy :D



9. Sprzedane wszytskie sztuki
NOWE. SPA secrets 250ml. Cena za sztukę.

a)czerwony- Skarby Maroka. Olej arganowy i ekstrakt z róży. MUS do ciała. DOSTĘPNE 2 SZTUKI

b)żółty- Niezwykłości z wyspy Bali. Woda kokosowa i ekstrakt z plumerii. KREM do ciała. DOSTĘPNA 1 SZTUKA

c)turkusowy- Mądrość Indii. Biały lotos i olej sezamowy. OLIWKA do ciała. DOSTĘPNE 2 SZTUKI

Obrazek

Cena W opcji Kup Teraz 15zł/ sztuka, plus koszt wysyłki.

SPRZEDANE . 1x turkusowa, 1x czerwona. -Kupiła :1luvu: maczkowa :1luvu: Dziękujemy :D :

ZOSTAŁY:
1x czerwona,
1x turkusowa,
1x żółta,

SPRZEDANE . 1x turkusowa, 1x czerwona, 1x żółta. -Kupiła :1luvu: Gosiagosia :1luvu: Dziękujemy :D :




10. Sprzedane.
Carla Fracci. Giulietta. Woda perfumowana 50ml. Niewielkie zużycie.
Obrazek
To kwiatowe perfumy dla kobiet. Zostały wydane w 2014 roku. Nutami głowy są frezja, bergamotka i czerwone jagody; nutami serca są piwonia, konwalia i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, bursztyn, białe piżmo, wanilia i kokos.
Cena W opcji Kup Teraz 50zł, plus koszt wysyłki.
SPRZEDANE . Kupiła :1luvu: LimLim :1luvu: Dziękujemy :D :


11. Sprzedane.
Reserved. Secret love Woda perfumowana 50ml. Zostało ok. 75%. Cena z kartonika 59,99zł
Obrazek
Cena W opcji Kup Teraz 10zł, plus koszt wysyłki.
SPRZEDANE . Kupiła :1luvu: LimLim :1luvu: Dziękujemy :D :


12. Sprzedane obie sztuki.
NOWE. Maska Czysta glinka/ Loreal. Cena za sztukę.
a) Detoksykujaca i rozświetlanjąca.
B)Oczyszczająca i matująca.
Obrazek
Cena W opcji Kup Teraz 10zł/sztuka, plus koszt wysyłki.
SPRZEDANE . 2 sztuki -Kupiła :1luvu: maczkowa :1luvu: Dziękujemy :D
Ostatnio edytowano Czw cze 18, 2020 10:15 przez iza71koty, łącznie edytowano 6 razy
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie maja 24, 2020 11:33 Re: Robi się...

Zapraszamy serdecznie. :wink: :201461
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie maja 24, 2020 11:47 Re: Perfumy kosmetyki

poproszę numer 8 Azzaro Club Women
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Nie maja 24, 2020 13:14 Re: Perfumy kosmetyki

rezerwuję glinkę a i b, bo jedyna, zaraz napiszę coś więcej.

tzn- może jednak zapytam, są po 1 szt maseczki z każdej z nich? jak jest więcej deteksykująco rozswietlających to wezmę więcej, na opakowaniu pisze 3, to wszystkie

Iza, jesteś w stanie powiedzieć, czy SPA do Ciała, te musy, oliwki spod nr 12 mają intensywne zapachy, jak na to wskazują nazwy?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie maja 24, 2020 15:08 Re: Perfumy kosmetyki

mir.ka pisze:poproszę numer 8 Azzaro Club Women


Wow. :D Dziękujemy pięknie :1luvu: :201494

Damian- iza71koty

 
Posty: 1616
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Nie maja 24, 2020 15:16 Re: Perfumy kosmetyki

Jak tu pięknie i elegancko, a ja nie mam kasy :( Chociaż sobie oko nacieszę :oops:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10240
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie maja 24, 2020 15:28 Re: Perfumy kosmetyki

maczkowa pisze:rezerwuję glinkę a i b, bo jedyna, zaraz napiszę coś więcej.

tzn- może jednak zapytam, są po 1 szt maseczki z każdej z nich? jak jest więcej deteksykująco rozswietlających to wezmę więcej, na opakowaniu pisze 3, to wszystkie

Iza, jesteś w stanie powiedzieć, czy SPA do Ciała, te musy, oliwki spod nr 12 mają intensywne zapachy, jak na to wskazują nazwy?


3 glinki i węgiel oznacza skład maseczki.Maseczka jest w słoiczku takim jak kremy Loreala.Wystarcza na 10 aplikacji.Mam jedną taką i jedną taką czyli rezerwować a?

Musy są świetne.Ja rok temu na przecenie w Rossmanie nabyłam czerwoną i turkusową.Jej cena regularna wtedy to 29,90zł.Czerwona pachnie dla mnie zjawiskowo i pięknie ale to dlatego że ja uwielbiam i argan i różę.Ma konsystencję takiego tłuściejszego musu.Świetnie nawilża, dobrze wchłania i długo pachnie.Miałam też z tej serii płyn do kąpieli i olejek- bajka.

Turkusowa też fajnie pachnie choć mi się wydaje że może nie aż tak długo.Bardziej zielono.Ale to może byc moje odczucie bo ja lubie takie jadalne gourmetowe zapachy.I tutaj pisze że oliwka- to raczej nie oliwka tylko mus o lżejszej i bardziej ciekłej konsystencji niż ta czerwona.Zółta natomiast- nie znałam jej zapachu.Ale wiesz co otworzyłam.Bo one są wszystkie hermetycznie zamknięte.Glinki zresztą też sa nieużywane i zafoliowane.

więc ta żółta pachnie- pięknie.Tak letnio, owocowo-kokosowo.Konsystencja kremu tłustego.Świetnie się rozprowadza i mocno pachnie.I ja sobie tą otwartą żółtą zostawię.Zatem tamte mam po dwie i jedną żółtą.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie maja 24, 2020 15:36 Re: Perfumy kosmetyki

Jeśli Ktoś lubi zapach pelargonii to w pozycji numer 3 Molinarda - ta pelargonia jest wręcz odurzająca.Mocna,ciężka,upojna - zapach trwa w nieskończoność.Natomiast jeśli Klasyk Molinarda -czarny Habanita jest dla Kogoś zbyt mocny - to polecam na wybróbowanie jego lżejszą odsłonę w białej buteleczce.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie maja 24, 2020 15:42 Re: Perfumy kosmetyki

glinki poprosze obie w takim razie.

A z musami bardziej mi chodzi, czy te zapachy są bardzo intensywne, po prostu nie toleruję intensywnych zapachów, a tu te opisy maroko, bali, indie tak brzmią dośc mocnym zapachem. I dla mnie mniejsza trwałośc zapachu to raczej atut, ale ten turkus, że zapach jadalny, to w jaką stronę? niestety, jadalnych za bardzo nie? Kurde, ze nie można zapachu przesłać jakoś netem :(
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie maja 24, 2020 15:43 Re: Perfumy kosmetyki

Pozycja 2 czyli klasyk.Bardzo ceniony przez kobiety.Dobry klasyczny szypr ,w kierunku drzewno-korzenno-ziołowym.Pomimo że to wersja EDT która przez wiele kobiet jest nawet bardziej chwalona- zapach ma bardzo dobrą trwałość.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie maja 24, 2020 15:49 Re: Perfumy kosmetyki

Poproszę shalimar

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie maja 24, 2020 15:52 Re: Perfumy kosmetyki

maczkowa pisze:glinki poprosze obie w takim razie.

A z musami bardziej mi chodzi, czy te zapachy są bardzo intensywne, po prostu nie toleruję intensywnych zapachów, a tu te opisy maroko, bali, indie tak brzmią dośc mocnym zapachem. I dla mnie mniejsza trwałośc zapachu to raczej atut, ale ten turkus, że zapach jadalny, to w jaką stronę? niestety, jadalnych za bardzo nie? Kurde, ze nie można zapachu przesłać jakoś netem :(


On bardziej w kierunku lilia wodna.Pachnie kosmetycznie ale nie ma takiej projekcji.Nie jet jadalny raczej świeży.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie maja 24, 2020 15:54 Re: Perfumy kosmetyki

kocka pisze:Poproszę shalimar


Świetny wybór. :ok: :D Dziękujemy pięknie. :1luvu: :1luvu: :1luvu: :201494
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie maja 24, 2020 15:59 Re: Perfumy kosmetyki

iza71koty pisze:
maczkowa pisze:glinki poprosze obie w takim razie.

A z musami bardziej mi chodzi, czy te zapachy są bardzo intensywne, po prostu nie toleruję intensywnych zapachów, a tu te opisy maroko, bali, indie tak brzmią dośc mocnym zapachem. I dla mnie mniejsza trwałośc zapachu to raczej atut, ale ten turkus, że zapach jadalny, to w jaką stronę? niestety, jadalnych za bardzo nie? Kurde, ze nie można zapachu przesłać jakoś netem :(


On bardziej w kierunku lilia wodna.Pachnie kosmetycznie ale nie ma takiej projekcji.Nie jet jadalny raczej świeży.

to do tych 2 glinek dobiorę te dwa SPA- czerwony i turkusowy, sprawdzimy
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Nie maja 24, 2020 19:43 Re: Perfumy kosmetyki

Miałam od Izy czerwony SPA i był świetny, także polecam!

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości