Tuliwełnianki dla Nikodema [*] KONIEC

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon kwi 20, 2020 13:58 Tuliwełnianki dla Nikodema [*] KONIEC

Kochani, taki mały wyjątkowo poczyniony bazarek, bo dla wyjatkowego kotka,Nikodema , który szuka opiekuna , spokojnego domu,wiem,że tu zakocenie na maxa , ale tez mozna pomóc dobrym jedzonkiem , na który to cel chcę przeznaczyć pieniazki z tego bazarku- no jak coś sie uzbiera oczywista 8)
Czasy ciezkie , ale to własnie w taki trudny czas szybciej mozna sobie chmurkę zaklepać w niebie :wink:

AZYLschronisko pisze:Trafił do schroniska w Białej Podlaskiej miesiąc temu, chodził po ulicy szukając schronienia, bezpiecznej przystani. Głodny i zziębnięty. W schronisku dostał ciepły kąt i posiłek, niestety nawet najlepsze warunki schroniskowe nie zastąpią tych domowych, własny kochający, troskliwy opiekun to marzenie wszystkich bezdomniaków, także Nikodema....

Obrazek

Jest jeszcze młodym kocurkiem, ok. 4 letnim, ale domu dla niego szukamy wyjątkowego, specjalnej troski, bo Nikodem to kocurek, który ma padaczkę, musi mieć podawane leki do końca życia, ale przecież padaczka to nie wyrok i można z nią żyć ! Po zmianie leków Nikodem czuje się znacznie lepiej, ataki są rzadsze, ale jednak potrzebuje całodobowej opieki, nie wykluczamy, że w swoim nowym domu, przy boku opiekuna, który otoczy go troską, miłością, przy podawanych lekach ataki będę występowały z mniejszą częstotliwością. Zdarza się, że przy ataku nie kontroluje swoich potrzeb ! Ale życie w warunkach schroniskowych to dla Niego stres, więc sprzyja to atakom padaczki. Może spokojne życie w domu będzie też głównym lekarstwem a ataki padaczki będą przeszłością! lub zmniejszy się ich nasilenie! Może znajdzie się osoba, która poświęci się NIKODEMOWI, a tym samym spróbuje Go uzdrowić. On bardzo potrzebuje spokoju, więc przyszły domek to musi być oaza spokoju! Czy znajdzie się taki ….? Może u Ciebie będzie szczęściarzem? , a tym samym uszczęśliwi kogoś kto Go po prostu pokocha


Bardzo prosimy też o pomoc rzeczową dla NIKODEMA (wysokomięsne karmy mokre, suche) bądź pomoc finansową na zakup. Ewentualnie prosimy o pomoc rzeczową za pośrednictwem paltformy dlaSchroniska.pl

https://dlaschroniska.pl/?view=animal&id=B1lF3aju_L

Obrazek



Bazarek jest w opcji licytacji i trwa 3 dni od pierwszej oferty. Wysyłka bezpieczna paczkomatem.
Koszty wysyłki ponosi kupujący.
!uwaga! aukcje są także wystawione na etsy , zakup na etsy ma pierwszeństwo , jesli tak sie zdarzy,cały zysk także pójdzie na kotka Nikodema.


1. Mata lub koc wedle uznania "oddech zimy " - jeszcze nocami czai się tu i ówdzie :wink:
srebrnoszary kolor
Przytulny koc dla kota lub małego psa, idealny do kosza, do łóżka, może być używany jako mata
wymiary : 60cm x 60cm
ObrazekObrazekObrazekObrazek

cena wywoławcza: 50zł - licytuje tinga7 :1luvu:


2. Urocza poduszka np na parapet przekazuje radość ze słońca, a miękkość pod brzuchem jest najważniejsza podczas obserwowania świata za oknem
Dla wygody każdego kota stworzyliśmy tę poduszkę pełną energii słonecznej, miękką i przyjemną dla łap
wewnątrz miękki bawełniany materac wykonany ręcznie
a ...dwa małe rudaski kotki szukają domu :-)
wymiary
36 cm x 46 cm

ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek


cena wywoławcza: 65zł -licytuje pibon :1luvu:
za 75zł licytuje maczkowa :1luvu:
za 85zł licytuje pibon :1luvu:

3. seria tęcza

tęczowy kocyk dla kota lub szczeniaka
bardzo miękki i lekki, miły dla łap
idealny do koszyka, samochodu lub jako przytulanka
wymiary 54 cm x 48 cm
muszelkowe wykończenie

ObrazekObrazek
Obrazek

cena wywoławcza : 40zł - licytuje maczkowa :1luvu:

zapraszam serdecznie na zakupy pomocowe :kotek:


podsumowanie :

tinga7 : 50zł mata "oddech zimy" :1luvu: pw: :ok: wpłata: 70zł - 11,92zł = 58,08zł :1luvu: :1luvu: wysyłka: 29-04-2020r. paczkomat
pibon : 85zł wylicytowała poddupnik " słonecznik" :1luvu: : pw :ok: wpłata: 100zł :1luvu: :1luvu: wysyłka: czekamy :wink:
maczkowa :40zł "kocyk tęczowy " :1luvu: pw :ok: wpłata : 100zł -11,92zł wysyłka = 88,08zł :1luvu: :1luvu: wysyłka: 28-04-2020r. paczkomat.

razem deklarowane: 175zł :1luvu: bardzo wam dziekuję :1luvu:

wpłacono 246,16zł wielkie podziękowania :1luvu: :1luvu: :1luvu:

247zł przelałam 30-04-2020r. :ok:
Ostatnio edytowano Czw kwi 30, 2020 14:52 przez alessandra, łącznie edytowano 12 razy

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon kwi 20, 2020 16:40 Re: Tuliwełnianki dla Nikodema , kotka z padaczką

Zaczynam licytacje:-)
Numer 2 (poduszka) - 70 zl.
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4249
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Pon kwi 20, 2020 18:18 Re: Tuliwełnianki dla Nikodema , kotka z padaczką

Bardzo, bardzo dziękuje w imieniu NIKODEMA za bazarek, alessandro jesteś wspaniała :1luvu: :1luvu: :1luvu:

AZYLschronisko

 
Posty: 107
Od: Wto paź 18, 2016 18:27

Post » Wto kwi 21, 2020 7:51 Re: Tuliwełnianki dla Nikodema , kotka z padaczką

Zapraszamy :201494 :201494 :201494

AZYLschronisko

 
Posty: 107
Od: Wto paź 18, 2016 18:27

Post » Wto kwi 21, 2020 9:07 Re: Tuliwełnianki dla Nikodema , kotka z padaczką

nr 2 - 75zł, nr 3 za wywoławczą
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto kwi 21, 2020 9:08 Re: Tuliwełnianki dla Nikodema , kotka z padaczką

pibon pisze:Zaczynam licytacje:-)
Numer 2 (poduszka) - 70 zl.


Ciooocia :1luvu: :1luvu: :1luvu: pięknie dziękujemy :1luvu:
kolory Ziemi -osobiscie bardzo lubię takie tonacje, choć może są mało rzucające sie w oczy
Będą kotełki zadowolone, mam nadzieję :D , mięciutko i uspokajająco :201461
a z przesyłką damy radę :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto kwi 21, 2020 9:11 Re: Tuliwełnianki dla Nikodema , kotka z padaczką

maczkowa pisze:nr 2 - 75zł, nr 3 za wywoławczą


oooo ale super :dance: , Ciocia maczkowa pięknie dziękujemy :1luvu: ale niespodzianka, nie myślałam,ze ten skromny słonecznik będzie miał powodzenie :ok: :ok:
niechja sie kręci, cos zadzieje- dla Nikodema z korzyścią :201461
dziękuję Dziewczyny :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto kwi 21, 2020 9:16 Re: Tuliwełnianki dla Nikodema , kotka z padaczką

ostatnio na próbę dałam do użytku kociambrom ten kocyczek, który dostałam wraz z myszkami. Do tej pory po prostu było mi szkoda na zmarnowanie dawać, bo mimo Waszych zapewnień byłam przekonana, że przy moim stadzie po kilku dniach będzie przerośnięty sierścią. I...kurcze, uzywają jakies 2 tygodnie, a sierści na tym nie ma nagromadzonej, co mnie zmotywowało do dalszych prób.
Chociaż z drugiej strony, jak kocyk zbiera sierść, to nie zbiera się ona na meblach i nie fruwa, więc i z tego korzyść jest. Ale będę przynajmniej miała kilka takich na niedzielę do kościoła ;) czystych, miękkich, pachnących i nie usierscionych ;)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Wto kwi 21, 2020 9:26 Re: Tuliwełnianki dla Nikodema , kotka z padaczką

maczkowa pisze:ostatnio na próbę dałam do użytku kociambrom ten kocyczek, który dostałam wraz z myszkami. Do tej pory po prostu było mi szkoda na zmarnowanie dawać, bo mimo Waszych zapewnień byłam przekonana, że przy moim stadzie po kilku dniach będzie przerośnięty sierścią. I...kurcze, uzywają jakies 2 tygodnie, a sierści na tym nie ma nagromadzonej, co mnie zmotywowało do dalszych prób.
Chociaż z drugiej strony, jak kocyk zbiera sierść, to nie zbiera się ona na meblach i nie fruwa, więc i z tego korzyść jest. Ale będę przynajmniej miała kilka takich na niedzielę do kościoła ;) czystych, miękkich, pachnących i nie usierscionych ;)


oj, matuś kochana, nie ma szkoda :strach: , "siem należy" :ryk:
ten tęczowy wg mnie nie powinien zupełnie zbierać sierści, to ciekawa włóczka w dotyku, przyjemna jakby powleczona lanoliną , lekka, bezwłosa, zatem bezpieczna dla kociaków małych , które lubią "pociumkać" kocyk :wink: przyznam,ze z przyjemnoscia z tej włóczki robię :kotek:
powinien sie nadawać na "kościołowy" :lol:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto kwi 21, 2020 9:53 Re: Tuliwełnianki dla Nikodema , kotka z padaczką

tak te lekkie nie obłażą sierścią, a te bardziej zbita, jak dywanik, to odkurzam przed praniem i tyle, można też rolką czy rękawicą przejechać i tak robię tak z każdym, nawet polarowym kocykiem przed praniem. A koty luuubią bardziej wełnianki :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto kwi 21, 2020 14:09 Re: Tuliwełnianki dla Nikodema , kotka z padaczką

No to ja 85 zl za ten slonecznik (nr 1)
:-)
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4249
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Wto kwi 21, 2020 15:24 Re: Tuliwełnianki dla Nikodema , kotka z padaczką

pibon pisze:No to ja 85 zl za ten slonecznik (nr 1)
:-)


o jejku , Ciocia :dance2: pięknie dziękujemy :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro kwi 22, 2020 9:00 Re: Tuliwełnianki dla Nikodema , kotka z padaczką

Zapraszam kochani, jutro koniec bazarku -pozwole sobie pzrypomniec, gdyż tym raze wyjatkowo jest on krótszy niż zwykle :)

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro kwi 22, 2020 17:31 Re: Tuliwełnianki dla Nikodema , kotka z padaczką-do 23-04

Pogubiłam się w numerologii, ale bym chciała ten "oddech zimy". Ładnie proszę :D
Obrazek

tinga7

Avatar użytkownika
 
Posty: 1137
Od: Czw gru 13, 2012 11:14

Post » Czw kwi 23, 2020 9:39 Re: Tuliwełnianki dla Nikodema , kotka z padaczką-do 23-04

tinga7 pisze:Pogubiłam się w numerologii, ale bym chciała ten "oddech zimy". Ładnie proszę :D


Jakże takiej prosbie odmówić, Ciociu :1luvu: Bardzo dziękuje :1luvu: Jest twój -póki co :wink:
Do końca bazarku niewiele czasu pozostało

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26437
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości