KONIEC Na dług u weta - Salvatore Ferragamo Incanto Charms

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob sty 11, 2020 15:16 KONIEC Na dług u weta - Salvatore Ferragamo Incanto Charms

Zapraszam na bazarek , z którego dochód przeznaczę na pokrycie części długu u weta - ponad 300 zł
Dług powstał za sterylkę Zoi i jej badania oraz badania Filemona. Niestety powtórny test paskowy u Zoi pokazał białaczkę , Filemon który jest najlepszym przyjacielem Zoi też okazał się pozytywny :( ( a zrobiłam mu kontrolnie badanie ponieważ od dwóch tygodni jest chory i nic na niego nie działa). Tak więc znowu mam w domu białaczkę, ale tym razem zaraził się rezydent.

Przedmiotem bazarku są kosmetyki, biżuteria i książki.

Bazarek ma formę licytacji.
Licytacja trwa 3 dni dla każdej pozycji osobno.


Koszty przesyłki wg cennika PP lub paczkomatem ponosi szczęśliwy nabywca :)


1. Tester Salvatore Ferragamo Incanto Charms, 100 ml, brak kartonika i korka
Typ zapachu: kwiatowo-owocowy
Nuty zapachowe: kapryfolium, mieszanka owoców i kwiatów egzotycznych, jaśmin, róża turecka, bois d`amyris, białe piżmo
Zapach kwiatowo-owocowy, subtelny. Dla delikatnej marzycielki.Skład: kapryfolium, egzotyczne owoce i kwiaty, jaśmin, turecka róża, drzewo sandałowe, piżmo
Cena wywoławcza - 35 zł
:arrow: sprzedane za wywoławczą teesa
Obrazek
Licytacja do 17.01.2020 (piątek) godz.10.42



2. Tester Naomi Campbell At Night, 50 ml, brak kartonika i korka, nieznaczne zużycie widoczne na zdjęciu
Naomi Campbell at Night - najnowszy zapach od Naomi Campbell - polecany na wieczór. Oszałamia i uwodzi...
Nuty zapachowe:
głowa: bergamotka, zielone liście, mirabelka
serce: heliotrop, jaśmin, geranium
podstawa: drewno sandałowe, tonkowiec wodny, wanilia
Cena wywoławcza - 20 zł
:arrow: sprzedane za wywoławczą mi.ka
Obrazek Obrazek
Licytacja do 14.01.2020 (wtorek) godz.15.30



3. FOREVER - Emulsja aloesowa, silnie nawilżająca, 118 ml, nowe
Aloe Moisturizing Lotion
Starannie i długotrwale nawilża skórę. To uniwersalny produkt aloesowy dla skóry w każdym wieku i dla wszystkich jej rodzajów.
Słońce, wiatr, zanieczyszczenia – dzień po dniu odbijają się na wyglądzie naszej skóry. Teraz możesz z nimi walczyć, dzięki Aloe Moisturizing Lotion. Ta unikalna emulsja ma wyjątkowe właściwości nawilżające.
- Nawilża twarz i ciało
- Doskonała do pielęgnacji dłoni
- Nie zawiera lanoliny
- Gęsta i gładka
dokładny opis https://sklep-forever.pl/pl/p/Aloe-Mois ... lzajaca/86
Cena wywoławcza - 30 zł
:arrow: sprzedane za wywoławczą bea3
Obrazek
data ważności 11.2022
Licytacja do 14.01.2020 (wtorek) godz.16.16



Biżuteria wg sprzedawcy jest nowa i z kryształkami Swarovskiego.
Ponieważ nie mam na to żadnego dowodu (poza luźno rzuconą metką) zakładam, że może być inaczej :roll:

4. Kolczyki - koła z kryształkami Swarovskiego, 5 cm, kolor złoty/miedziany, stan idealny
kamyczki są do połowy kół, z jednej strony
Cena wywoławcza - 10 zł
:arrow: sprzedane za wywoławczą kocka
Obrazek Obrazek
Licytacja do 16.01.2020 (czwartek) godz.23.29



5. Naszyjnik słonik z kryształkami Swarovskiego, stan idealny
kolor złoty,
długość łańcuszka : 40 cm +5 cm
słonik zawieszka: 1 cm x 1 cm
Cena wywoławcza - 10 zł
Obrazek Obrazek Obrazek


6. "Mój piękny syn" David Sheff, okładka miękka, nowa
Ojciec i syn. Miłość i żal. Uzależnienie i terapia. Bunt i pojednanie. Prawdziwa, przejmująca historia zwykłej rodziny, opowiedziana z dwóch perspektyw – Davida Sheffa i Nica Sheffa.
Walka o ukochane dziecko.
Pierwsza tak szczera historia buntu dorastającego chłopaka, opowiedziana przez ojca, który za wszelką cenę próbuje walczyć z uzależnieniem syna. Porywająca i rozdzierająca serce opowieść o miłości rodzica do dziecka, studium zdobywania życiowej mądrości. Przejmujące świadectwo ojca, który zadaje sobie pytanie, co zrobił (albo czego nie zrobił), że jego wspaniałe, zdolne i wrażliwe dziecko zaczęło się buntować, popełniać błędy i pogrążać w uzależnieniu. David bezustannie zadaje sobie pytanie, czy jest odpowiedzialny za nałóg syna. Czy zawinił rozpad małżeństwa rodziców Nica? Czy można było jakoś zapobiec zbliżającemu się dramatowi? Czy cała rodzina musi cierpieć z powodu uzależnienia najstarszego dziecka?
4 stycznia na ekrany kin trafił film "Mój piękny syn" oparty na dwóch bestsellerowych książkach – świadectwach ojca i syna. W ich role wcielają się Steve Carell i Timothée Chalamet, którzy stworzyli wielkie, poruszające kreacje, docenione już przez amerykańskich recenzentów i widzów.

Cena wywoławcza - 15 zł
Obrazek Obrazek


7. "Huśtawka" Agnieszka Lis, okładka miękka, nowa
Małgorzata ceni sobie w życiu porządek. Całkowicie poświęca się pracy na uczelni, relaks traktując jak stratę czasu. Stara się realizować swój plan kariery, nakreślony lata temu. Nie może jednak wiedzieć, że życie przygotowało dla niej zupełnie inny scenariusz. Nagle, w spokojny i przewidywalny świat Małgorzaty z impetem wkraczają szalone i lekkomyślne decyzje jej córki, a matka wyjawia skrywany latami sekret rodzinny, który wywraca wszystko do góry nogami. Na dodatek siostra wyrusza w podróż do Indii w poszukiwaniu szczęścia. W opanowaniu sytuacji nie pomaga mąż, którego Małgorzata podejrzewa o zdradę. Pojawiają się również poważne problemy zdrowotne… Jak poradzić sobie z tym wszystkim?
To opowieść o trzech pokoleniach kobiet, na pozór tak różnych, a jednak połączonych wspólnymi doświadczeniami i rodzinną miłością. Czy uda im się przetrwać trudne chwile? Czy popełnione błędy da się cofnąć? Jak wiele można wybaczyć w imię miłości?

Cena wywoławcza - 10 zł
Obrazek Obrazek


8. "Stróż krokodyla" Katrine Engberg, okładka miękka, nowa
Wielowątkowy, pełen zaskakujących zwrotów akcji thriller o zbrodniczych skutkach pomieszania fikcji z rzeczywistością.
Pewnego dnia wczesnym rankiem starszy pan, Gregers Hermansen, idzie wyrzucić śmieci w nieco zaniedbanej kamienicy w centrum starej Kopenhagi. Na jednym z pięter zauważa uchylone drzwi. Zaniepokojony zagląda ostrożnie do środka, nagle potyka się i upada. Kiedy dochodzi do siebie, dociera do niego, że leży na zakrwawionym ciele młodej dziewczyny, która wynajmowała jedno z mieszkań wspólnie z sublokatorką.
Tak zaczyna się koszmar mieszkańców kamienicy. Śledztwo w sprawie tajemniczego i z pozoru pozbawionego motywów mordu prowadzi dwoje policjantów z kopenhaskiego wydziału zabójstw, inspektorzy Jeppe Korner i Anette Werner. Wkrótce okazuje się, że mieszkająca w tej samej kamienicy właścicielka domu, Esther de Laurenti, pisze kryminał, w którym ofiara dziwnie przypomina zamordowaną dziewczynę. Policjanci stają przed nie lada zagadką do rozwikłania, tym bardziej, że tropy mnożą się i prowadzą w nieoczekiwanych kierunkach. Czy klucz do rozwiązania tajemnicy tkwi w przeszłości właścicielki domu? Dlaczego napisana przez nią powieść tak inspiruje mordercę?
"Stróż krokodyla" to wielowątkowy, przesycony atmosferą starej Kopenhagi, psychologiczny thriller, który trzyma w napięciu aż do nieoczekiwanego finału, stanowiąc potwierdzenie tezy, iż największą zagadkę stanowią mroki ludzkiej duszy.

Cena wywoławcza - 10 zł
:arrow: sprzedane za wywoławczą Atta
Obrazek Obrazek
Licytacja do 15.01.2020 (środa) godz.22.50



Zapraszam serdecznie do licytacji :)

rozliczenie :
20 zł - mir.ka :1luvu:
38,01 zł - teesa :1luvu:
30 zł - bea3 :1luvu:
10 zł - Atta :1luvu:
Ostatnio edytowano Wto sty 21, 2020 16:32 przez ametyst55, łącznie edytowano 22 razy
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21539
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Sob sty 11, 2020 15:17 Re: robi się - Na dług u weta za Zoję i Filemona - wody, biż

Zaraz uzupełnię zdjęcia i opisy książek , ale można już zaczynać :wink:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21539
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Sob sty 11, 2020 15:31 Re: robi się - Na dług u weta za Zoję i Filemona - wody, biż

ametyst55 pisze:Zaraz uzupełnię zdjęcia i opisy książek , ale można już zaczynać :wink:


no to zaczynam nr 2 :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72789
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sty 11, 2020 15:55 Re: robi się - Na dług u weta za Zoję i Filemona - wody, biż

mir.ka pisze:
ametyst55 pisze:Zaraz uzupełnię zdjęcia i opisy książek , ale można już zaczynać :wink:


no to zaczynam nr 2 :mrgreen:


Pięknie dziękujemy :1luvu:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21539
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Sob sty 11, 2020 16:16 Re: Na dług u weta za Zoję i Filemona - wody, biżu, książki

Zapraszam serdecznie do licytacji :D

Pozostała część dostawy z kosmetykami jest na bazarku misz-maszowym viewtopic.php?f=27&t=193838 :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21539
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Sob sty 11, 2020 16:17 Re: Na dług u weta za Zoję i Filemona - wody, biżu, książki

Poproszę nr 3 za wywoławczą.

bea3

 
Posty: 4144
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Sob sty 11, 2020 16:19 Re: Na dług u weta za Zoję i Filemona - wody, biżu, książki

bea3 pisze:Poproszę nr 3 za wywoławczą.


Dziękuję :1luvu:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21539
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Nie sty 12, 2020 15:28 Re: Na dług u weta za Zoję i Filemona - wody, biżu, książki

Zapraszam serdecznie do licytacji :kotek:

Zapach numer 1 jest wg mnie bardzo ładny :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21539
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Nie sty 12, 2020 20:20 Re: Na dług u weta za Zoję i Filemona - wody, biżu, książki

Kto się jeszcze skusi ? zapraszam serdecznie :)

Filemonek dzisiaj źle się czuje :( w katarku znowu pojawiła się krew :(
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21539
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Nie sty 12, 2020 22:51 Re: Na dług u weta - Salvatore Ferragamo Incanto Charms, ksi

Mnie, jak zawsze,kusi Skandynawia, więc zalicytuję książkę nr 8 :)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie sty 12, 2020 22:52 Re: Na dług u weta - Salvatore Ferragamo Incanto Charms, ksi

Atta pisze:Mnie, jak zawsze,kusi Skandynawia, więc zalicytuję książkę nr 8 :)


Dziękuję :1luvu: ja też lubię tamte klimaty :wink:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21539
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Nie sty 12, 2020 23:21 Re: Na dług u weta - Salvatore Ferragamo Incanto Charms, ksi

ametyst55 pisze:
Atta pisze:Mnie, jak zawsze,kusi Skandynawia, więc zalicytuję książkę nr 8 :)


Dziękuję :1luvu: ja też lubię tamte klimaty :wink:

Tak? i co ostatnio czytałaś? Obecnie zaczynam przygodę z cyklem z psychologiem Sebastianem Bergmanem (czyli "Ciemne sekrety").

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie sty 12, 2020 23:43 Re: Na dług u weta - Salvatore Ferragamo Incanto Charms, ksi

Atta pisze:
ametyst55 pisze:
Atta pisze:Mnie, jak zawsze,kusi Skandynawia, więc zalicytuję książkę nr 8 :)


Dziękuję :1luvu: ja też lubię tamte klimaty :wink:

Tak? i co ostatnio czytałaś? Obecnie zaczynam przygodę z cyklem z psychologiem Sebastianem Bergmanem (czyli "Ciemne sekrety").


Teraz raczej nie mam czasu na książki :oops:
Ostatnie co czytałam to było Smilla w labiryntach śniegu, Petera Høeg , ale to duński pisarz.
no i swojego czasu przeczytałam całą norweską bajeczkę Saga ludzi lodu :oops: choć pod koniec serii już prawie wymiękłam.
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21539
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pon sty 13, 2020 0:07 Re: Na dług u weta - Salvatore Ferragamo Incanto Charms, ksi

Smille też dawno temu czytałam, a z Sagą nie doszłam do końca. Pożyczałam od koleżanki z uczelni i tak mi szło pomiędzy lekturami. Ciekawe, jakbym dziś odebrała jej treść. Szkoda,że to takie długie, bo mam część sagi w swoich podziemiach :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon sty 13, 2020 19:32 Re: Na dług u weta - Salvatore Ferragamo Incanto Charms, ksi

Zapraszam serdecznie do licytacji :)

Zoja siedzi mi właśnie na kolanach bo muszę ją przebłagać za kubraczek :wink:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21539
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości