Tuliwełnianki - dla Krysi- KONIEC dziękujemy

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto sty 07, 2020 14:39 Tuliwełnianki - dla Krysi- KONIEC dziękujemy

na echo serduszka :)

Nowe rok , nowe wyzwania -zaczynamy w wełniankowie bazarek dla Krysi na echo serduszka.
Krysia jest moją kocia modelką , użycza mi swojego pieknego pysia często do reklamy, ale już tak w środku pięknie nie jest i jest wskazanie do zrobienia echa serca.

Obrazek

Bazarek jest własnie na ten cel.

Zapraszam wszelkich tuli-lubów do zaglądania , kupowania i radowania swoich futerkowych pociech, a także i ..siebie 8) bowiem w tej edycji będzie coś dla ludzia także :)

Bazarek jest w opcji mieszanej i kończy sie wraz z akończeniem licytowanych wyrobów. Licytacja trwa 7 dni od pierwszej oferty .Wpłata za fanty na konto opiekunki Krysi, za wysyłkę do mnie.
Wysyłka wg życzenia w opcji: paczka w ruchu , paczkomat, pp, kurier.

Uwaga: z wyjątkiem nakrycia głowy i tuligaci , wszystko jest zrobione z włóczki podarowanej przez Dobrego Duszka :1luvu: : akrylu, bawełny i mieszanej, moge ocenic jedynie po dotyku i strukturze, jako że nie było metek. Proszę prać wszystko w temp. 30 stopni , można wirować . Zabawki także można prać

1. Tylko dla ludzia , chociaż.... 8) :mrgreen:
Zacznę od naprawdę hitowego narycia głowy - nie sposób przejśc ulicą niezauwazoną -artystyczny model z bardzo miłej himalayi , ciepły , energetyczny. Obwód głowy 56cm.
Na zdjęciach przedstawiam tylko proponowany sposób noszenia, albowiem także ładnie wygląda noszona w sposób "reggae" :wink: dla fantów tego nurtu muzycznego w sam raz :ok:



Dzieło wykonane przez JM Space Craft specjalnie na ten bazarek :1luvu:

cena wywoławcza: 80zł


2. Mniej kunsztowne i małe dziełko made by me :wink: : myjka do naczyń dla ludzia i zabawka z grzechotką dla kotka . Bawełna


cena wywoławcza: 18zł


3. Tylko dla kotuf , chociaż... 8) :mrgreen:



mała zabawka cena KT : 5zł
większa zabawka cena KT : 7zł

małe:
:arrow: jasno- liliowa -kupił KotwKratke :1luvu:
:arrow: ciemno- liliowa- kupiła mir.ka :1luvu:
:arrow: biało- niebieska- kupił KotwKratke :1luvu:
:arrow: niebiesko-niebieska -kupiła mir.ka :1luvu:
wieksze:
:arrow: rózowo-liliowa - kupiła maczkowa :1luvu:
:arrow: turkusowo-biało-liliowa - kupiła maczkowa :1luvu:


4. J/w :wink:



mała zabawka cena KT : 5zł
większa zabawka cena KT : 7zł

małe:
:arrow: zielona - kupiła mir.ka :1luvu:
:arrow: zielona- kupił KotwKratke :1luvu:
:arrow: różowo-liliowa - kupił KotwKratke :1luvu:
:arrow: liliowa - kupił KotwKratke :1luvu:
:arrow: biało-niebieska- kupił KotwKratke :1luvu:

większe:
:arrow: biało-cytrynowa - kupiła maczkowa :1luvu:
:arrow: biało-niebieska- kupiła maczkowa :1luvu:
:arrow: liliowa - kupiła maczkowa :1luvu:


5. Tulikocyk wym. 49cm x 49cm , niestety światło kiepskie i nie widać rzeczywistych kolorów: cytrynkowego i cieniowanego granatowego przewodniego oraz białego i niespodziewajek :wink: Mięsisty, ciepły i miły.



cena wywoławcza: 30zł - licytują Bayley i Shiri z fb :1luvu:
za 50zł licytują Bono i Yerbi :1luvu:
za 55zł licytuja Shiri i Bayley :1luvu:

6. Dla kocich golasków superowe gacie pełne energii -w sensie duchowej ,żeby nie było :lol:
długość 28cm
obwód 38 -40cm

Rozwiązanie ze sznurkami pozwala dopasować obwód, co jest bardzo praktyczne
Wokół szyi znajduje się tunelik ze sznurkiem
Kaftanik był przymierzany ale nie spasował , dlatego cena jest sporo niższa niż w sklepiku (wyrób zwrócony). kaftanik został wyprany i jets gotowy do adopcji :wink:




cena wywoławcza : 40zł

dokładka

i szczęśliwa siódemka, czyli dokładka baaardzo miłego i mięciutkiego tulikocyka dedykowana przede wszystkim kocim golaskom, oczywiscie futerkowce także będą przeszczęśliwe , jesli go dostaną :D Mimo ażurków, kocyk ciepełko daje. Wg mnie jest to merino albo wyjątkowo delikatny akryl dla niemowlaków.
wym ; 48cm x 48cm


cena wywoławcza : 40zł

dokładka 13-01

ostatnim tchnieniem rzucamy w opcji KT

wielką i porównywalnie mniejszą, która była poprzednio wiekszą :lol:
kolor marny wyszedł na zdjęciu , jest ładny jasny niebieski , bawełna




wielka: 12zł
większa, co jest mniejszą :7zł



oraz dwie piłeczki -dla porównania mała zabawka



cena :13zł /szt.

:arrow: niebiesko-żółta - kupiła SabaS :1luvu:
:arrow: żółto- niebieska

i dwie zielone -para , dziewczynka ma jasny loczek w ogonku :mrgreen:



za parę 13zł wszak zakochanych nie mozna rozdzielać :wink: - kupiła SabaS :1luvu:


Serdecznie zapraszam :)

podsumowanie:

mir.ka: 3 x 5zł :1luvu: wpłata: :1luvu: wysyłka: 14-01-2020r paczka w ruchu
KotwKratke 6 x 5zl :1luvu: wpłata: :1luvu: wysyłka: paczkomat 15-01-2020r
maczkowa 5 x 7zl :1luvu: =35zł wpłata: 60zł :1luvu: wysyłka: 16-01-2020r paczka w ruchu
SabaS 13zl + 13zl :1luvu: wpłata: :1luvu: wysyłka: paczka w ruchu 16-01-2020
p.Dorota ( bo Shiri i Bayley tylko licytuja a Duża płaci :mrgreen: ): 55zł :1luvu: wpłata: :1luvu: wysyłka: 16-01-2020r
Ostatnio edytowano Czw lut 13, 2020 12:06 przez alessandra, łącznie edytowano 31 razy

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto sty 07, 2020 15:34 Re: Tuliwełnianki - dla Krysi na echo echo echo ...

zarezerwowane zabawki biorę i proszę jeszcze jedną zieloną
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sty 07, 2020 16:18 Re: Tuliwełnianki - dla Krysi na echo echo echo ...

mir.ka pisze:zarezerwowane zabawki biorę i proszę jeszcze jedną zieloną

z podziękowaniem :1luvu: ma dla małych psotników takie fajne zabawki, a o tym że to może byc zabawką przekonał mnie Yori :lol: Nawet Ciziula sie chetnie bawi , zatem jako gratisik będzie , jesli ktos ma takie życzenie :ok:
A dla Was zagadka: co to jest ? 8)
Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto sty 07, 2020 17:34 Re: Tuliwełnianki - dla Krysi na echo echo echo ...

koty są pomysłowe
nie wiem co to jest


czy te zielone zabawki są jednakowe czy mi się wydaje , że sie różnią? ja chciałabym okrągłą , nie owalną
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto sty 07, 2020 18:47 Re: Tuliwełnianki - dla Krysi na echo echo echo ...

mała chciałabym wszystkie które zostały :)
a może masz takich małych gdzieś więcej ... :oops:
"Człowiek którego kochają koty nie może być człowiekiem bezwartościowym.",

KotwKratke

Avatar użytkownika
 
Posty: 2208
Od: Nie lis 20, 2011 19:33

Post » Wto sty 07, 2020 18:52 Re: Tuliwełnianki - dla Krysi na echo echo echo ...

Obrazek
To są TuliGacie.
A te białe, to przecież pacajki :lol: A pacajki są różnych rodzajów, pochodzą z mitologicznej krainy KażdyKąt.

ciotka59

 
Posty: 6889
Od: Sob sie 15, 2009 15:32

Post » Wto sty 07, 2020 23:17 Re: Tuliwełnianki - dla Krysi na echo echo echo ...

O raju spoznilam sie! Tez chcialam te male pileczki upolowac :placz:
Nic to, moze bedzie moze wiecej wkrotce? Ze 3 bym wziela. Mi sie nie spieszy, moge poczekac. I wtedy bym z poddupnikiem z etsy wspolna wysylke poprosila (jeszcze nie wybralam).
Zapisz sie do newslettera PETA i pomagaj zwierzetom wysylajac email!
https://www.peta.org/about-peta/learn-a ... -to-enews/

pibon

 
Posty: 4242
Od: Pon lip 09, 2012 10:26

Post » Wto sty 07, 2020 23:19 Re: Tuliwełnianki - dla Krysi na echo echo echo ...

KotwKratke pisze:mała chciałabym wszystkie które zostały :)
a może masz takich małych gdzieś więcej ... :oops:


uuuu, chciałam to samo!! w takim razie te, które zostały, chyba duze w takim razie
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7108
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro sty 08, 2020 10:00 Re: Tuliwełnianki - dla Krysi na echo echo echo ...

mir.ka pisze:koty są pomysłowe
nie wiem co to jest


czy te zielone zabawki są jednakowe czy mi się wydaje , że sie różnią? ja chciałabym okrągłą , nie owalną


małe są okrągłe wszystkie , wieksze jajkowate :)

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sty 08, 2020 10:17 Re: Tuliwełnianki - dla Krysi na echo echo echo ...

też byłabym chętna na małe kuleczki i wspólną wysyłkę, przy czym za te wylicytowane już zapłaciłabym od razu
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7108
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro sty 08, 2020 10:20 Re: Tuliwełnianki - dla Krysi na echo echo echo ...

KotwKratke pisze:mała chciałabym wszystkie które zostały :)
a może masz takich małych gdzieś więcej ... :oops:


dziekuje slicznie, zapisuję :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sty 08, 2020 10:22 Re: Tuliwełnianki - dla Krysi na echo echo echo ...

ciotka59 pisze:Obrazek
To są TuliGacie.
A te białe, to przecież pacajki :lol: A pacajki są różnych rodzajów, pochodzą z mitologicznej krainy KażdyKąt.

:lol:
Cioteczko cudnie to ujęłaś :1luvu:
Jam wyrobnik jeno , a ja Mistrza zabrakło :( nawet nie wiem co robię i co mam w tulinkowej szufladzie :roll: :strach: :wink:

biale pacajki turlaja sie , sa lekkie i niewiele halasu czynia -gratisowo zachecam, bo kociaki naprawde je lubia :)
Ostatnio edytowano Śro sty 08, 2020 11:47 przez alessandra, łącznie edytowano 2 razy

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sty 08, 2020 10:23 Re: Tuliwełnianki - dla Krysi na echo echo echo ...

maczkowa pisze:
KotwKratke pisze:mała chciałabym wszystkie które zostały :)
a może masz takich małych gdzieś więcej ... :oops:


uuuu, chciałam to samo!! w takim razie te, które zostały, chyba duze w takim razie[/quoteś
tak, wybierz które najlepiej do łapek Twoich futerek pasują a ja zapis poczynię :wink:
Ostatnio edytowano Śro sty 08, 2020 10:27 przez alessandra, łącznie edytowano 1 raz

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sty 08, 2020 10:24 Re: Tuliwełnianki - dla Krysi na echo echo echo ...

kochani,
przeszukam przepastne torby od dzieci szkolnych , jak coś małego znajdę ( w sensie skorupek, nie zaś niemowlaka :mrgreen: ) , na pewno dorobię , bądźcie czujni
:ok:

Uwaga: z wyjątkiem nakrycia głowy i tuligaci , wszystko jest zrobione z włóczki podarowanej przez Dobrego Duszka :1luvu: : akrylu, bawełny i mieszanej, moge ocenic jedynie po dotyku i strukturze, jako że nie było metek. Proszę prać wszystko w temp. 30 stopni , można wirować . Zabawki także można prać
Nie pierzemy gratisków, bo sa steropianowe :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sty 08, 2020 12:46 Re: Tuliwełnianki - dla Krysi na echo echo echo ...

Nie była bym sobą...TULIKOCYK wywołuję do licytacji - 50 złotych oferuje Bono Yerbi i Kostek na tymczasie.

BONObono

 
Posty: 115
Od: Pt mar 03, 2017 22:20

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: bea3 i 62 gości