Bazarek róznosci- świece, srebo, kuferek, wody toaletowe.

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob mar 07, 2020 9:34 Re: Bazarek róznosci- świece, srebo, kuferek, wody toaletowe

A ja ciągle czekam na Zarę :roll:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob mar 07, 2020 11:25 Re: Bazarek róznosci- świece, srebo, kuferek, wody toaletowe

ja też nie mam swoich zakupów :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob mar 07, 2020 12:43 Re: Bazarek róznosci- świece, srebo, kuferek, wody toaletowe

Wiem Dziewczyny - przepraszam. :oops: Wszystko jest spakowane i czeka.We wtorek wszystkie zaległe przesyłki wyjdą i będą w drodze do Was.Przepraszam najmocniej. :oops: :oops: :oops:


Długa ta zima dla nas.Choć pogoda sprzyja sezon sie skończył na rybę w ubiegłym roku bardzo szybko.Cały czas też dokupuje opał po troszeczku.Nie ma odpoczynku, wytchnienia.Jedno jest zaraz kończy się drugie i tak ciągle w kółko.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 17, 2020 9:41 Re: Bazarek róznosci- świece, srebo, kuferek, wody toaletowe

I kolejny tydzień minął....

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Wto mar 17, 2020 12:44 Re: Bazarek róznosci- świece, srebo, kuferek, wody toaletowe

Koki-99 pisze:I kolejny tydzień minął....


Wszystkie zaległe przesyłki mamy przygotowane. U nas na Poczcie kolejki kilkunastoosobowe. A więc czas oczekiwania na obsługę może wynieść nawet godzinę.

Jednak ważniejsza sprawa. Izy mąż- Arek wrócił z pracy w zeszłym tygodniu. Arek pracuje w transporcie międzynarodowym. Ostatni czas spędził w Anglii, tydzień wcześniej w Niemczech. Kończył pracę w Holandii i wracał z Osobami jadącymi do domu z Belgii... tak więc ten tego... Arek czuje się dobrze, mierzy temperaturę, jednak przechodzi we własnym zakresie kwarantannę. Żadnych objawów nie ma, ale zachowujemy ostrożność.

Nie specjalnie też dysponujemy czasem, który moglibyśmy spędzić na czekaniu w kolejce na Pocztę... kolejki są także w sklepach, np. w tym gdzie odbieramy mięso. Do tego wszystkiego mamy dwa stada kotów pod opieką oraz koty w domu i utrudniony dostęp do potrzebnych artykułów. A stado jeść musi.

Oboje z Izą mamy podobną temperaturę, Iza 35,2 a ja 35,5- jesteśmy mocno osłabieni.

Bardzo wszystkich przepraszamy. Przesyłki Iza postara się nadać jak tylko sytuacja się trochę uspokoi.

Damian- iza71koty

 
Posty: 1620
Od: Czw paź 31, 2019 12:51

Post » Wto mar 17, 2020 13:16 Re: Bazarek róznosci- świece, srebo, kuferek, wody toaletowe

Nie godzinę Damian.Pozwolisz że sprostuje.Ponad 2 godziny żeby wogóle wejść.Na zewnątrz jest kolejka w tej chwili 20 osób.

Nie mogę ryzykować ani zdrowia Waszego ani swojego w obecnej sytuacji.Przepraszam.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto mar 17, 2020 14:30 Re: Bazarek róznosci- świece, srebo, kuferek, wody toaletowe

iza71koty pisze:Nie godzinę Damian.Pozwolisz że sprostuje.Ponad 2 godziny żeby wogóle wejść.Na zewnątrz jest kolejka w tej chwili 20 osób.

Nie mogę ryzykować ani zdrowia Waszego ani swojego w obecnej sytuacji.Przepraszam.


nie masz za co przepraszać, w tej sytuacji trzeba spokojnie czekać ,az wszystko sie unormuje

dbajcie o siebie :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72814
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto mar 17, 2020 17:18 Re: Bazarek róznosci- świece, srebo, kuferek, wody toaletowe

W tej sytuacji cieszę się z przeprowadzki na wiochę. Byłam dziś na poczcie, a tam jedna klientka :wink:
No cóż, poczekam...

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon maja 25, 2020 14:09 Re: Bazarek róznosci- świece, srebo, kuferek, wody toaletowe

Zara dotarła, bardzo dziękuję :1luvu:

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10246
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 89 gości