Obraz w ramie- pejzaż. Taniej o 20%

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro sty 13, 2021 8:59 Re: Obraz w ramie- pejzaż. Taniej o 20%

iza71koty pisze:
mir.ka pisze:
iza71koty pisze:
mir.ka pisze:czy ten obraz został sprzedany?



Został w domu.Chyba sie nie spodobał.Przepraszam ze z takim opóznieniem ale zle sie czuję.A nawet bardzo żle.


Masz go u siebie? jest jeszcze na sprzedaż? mnie się podobał


Tak mam - ostatecznie go powiesiłam nad łóżkiem.A Ty wogóle pamiętasz jak on wyglądał.?Powiem tak on jest duży i bardzo cięzki.Rama jest bardzo masywna.Wysyłka będzie droga i ja teraz tego nie ogarnę.Jest potrzeba dużych kartonów, folii, taśmy.Przy tej pogodzie nie jestem w stanie nawet donieść w postaci suchej takich kartonów ze sklepu a co dopiero cała reszta.Musze odzyskać troche sił.Mam kilka fajnych zapachów i próbuję jakoś to dogadać z Damianem żeby choć poratować budżet ale nie wiem jak będzie bo zwykle wysyłkami zajmuję się ja a teraz mam problem.


szkoda
moze jeszcze kiedyś bedzie jakiś ciekawy
zapachów, mam duzo, a nawet bardzo dużo, a uzywać nie ma jak :(

zdrowiej :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72999
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro sty 13, 2021 10:26 Re: Obraz w ramie- pejzaż. Taniej o 20%

Dziękuję.Zdrowie najważniejsze bez tego nic się nie uda.To byłaby dla Ciebie droga impreza bo wysyłka na pewno nie była by tańsza niz ok 60 zł.Moze jak Bóg da mi trochę zdrowia i czasu to zacznę jeszcze malować.Może wtedy coś Ci się mojego spodoba...... :oops: :oops: :oops:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro sty 13, 2021 10:57 Re: Obraz w ramie- pejzaż. Taniej o 20%

Ja bardzo zaluję, że robisz sobie dłuższą przerwę od malowania. Twoje obrazy są wyjątkowe, a osoby które je nabyly są szczęściarzami :1luvu:

SabaS

 
Posty: 4517
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro sty 13, 2021 11:25 Re: Obraz w ramie- pejzaż. Taniej o 20%

SabaS pisze:Ja bardzo zaluję, że robisz sobie dłuższą przerwę od malowania. Twoje obrazy są wyjątkowe, a osoby które je nabyly są szczęściarzami :1luvu:


Ja wiem czy szczęściarzami.... :roll: :oops: Wbrew pozorom to nie jest tak ze zrobiłam sobie przerwę celową.Po prostu trzeba spełniać pewne kryteria żeby oddać się takiemu zajęciu.Wymaga to czasu, dobrej kondycji,warunków, spokoju.Tymczasem- moje życie oparte jest głównie za zdobyciu potrzebnych mi rzeczy do tego aby codziennie ogarnąć masę kotów zewnętrznych, zapewnić im dobre warunki, pożywienie na czas, środki na to i zakup tego.Oprócz tego są koty w domu.I cały generalnie dom i jego sprawy do ogarnięcia- wiec nie starcza juz czasu na odpoczynek ani tym bardziej sił na malowanie.Tymbardziej teraz kiedy mamy od marca ub.roku wirus, Maz zmieniał pracę , mieliśmy sporo długów które jeszcze się nie skończyły, ja też miałam okres kiedy bardzo żle latem się czułam a niestety malowanie farbami olejnymi to tylko pora wiosenno letnia kiedy mozna wietrzyc dobrze mieszkanie.Inna pora w grę nie wchodzi bo nie moge truc siebie i kotów.Za dużo jest innych priorytetów pomijajać juz fakt ze w malowanie trzeba najpierw zainwestować poswiecic czas.Malowanie też troche trwa.Potem schniecie i ostatecznie niewiadoma czy Ktos to kupi.Dlatego jedyną formą obecnie zdobycia dla mnie dodatkowych środków z bazarku jest zakup i odsprzedaż perfum bo to mogę robić wieczorem po skonczeniu kociej roboty.A wtedy juz prawie padam całkowicie wiec niestety.Mam juz swoje lata.Stado sie zmniejsza ale nadal jest masa pracy.Jest Damian bez Niego byłoby bardzo żle.Oprócz tego mam rozgrzebane mieszkanie.Damian robi powoli remont.Nie stać nas na duzy wydatek i zakup materiałow wiec wszystko robimy powoli.Mamy położoną przez Damiana strukturę w dwóch pokojach ale nie sa jeszcze zrobione sufity i potem trzeba ta strukture pomalować.Został do zrobienia jeszcze duży pokój i kuchnia.Pomalowanie okien wymiana siatek.Dzwi już na szczescie jakoś pomalowalismy ale był smród jak cholera.W tych warunkach nie da sie wszystkiego pogodzic.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro sty 13, 2021 11:42 Re: Obraz w ramie- pejzaż. Taniej o 20%

Jasne to zrozumiałe. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Zatem byle do wiosny, a potem się zobaczy.
Dużo zdrowia i sił Wam życzę :ok: :1luvu:

SabaS

 
Posty: 4517
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro sty 13, 2021 11:44 Re: Obraz w ramie- pejzaż. Taniej o 20%

SabaS pisze:Jasne to zrozumiałe. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Zatem byle do wiosny, a potem się zobaczy.
Dużo zdrowia i sił Wam życzę :ok: :1luvu:


Dziękuje :P
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Śro sty 13, 2021 12:10 Re: Obraz w ramie- pejzaż. Taniej o 20%

:1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72999
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości