Walka z FIP bazarek i zbiórka. Fajne kocie gadżety i nie tyl

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw lis 14, 2019 16:01 Walka z FIP bazarek i zbiórka. Fajne kocie gadżety i nie tyl

Witajcie :)
Około miesiąca temu trafił do nas kociak- chłopak znalazł go pod pracą, niestety ktoś go wyrzucił.. od tamtej pory cały czas chorował, a my jezdzilismy do weterynarza na leczenia i badania, z całego pobytu u nas może około tygodnia było nieźle... później już tylko gorzej. zaczeło się od biegunki, osowiałości malucha, braku apetytu.
Tydzień okazało się, że kociak jest chory na FIP. Zrobiliśmy różne badania, wysłaliśmy płyn z brzucha na badanie PCR do Niemiec, którego wynik potwierdził chorobę :cry:
Utworzyłam zbiórkę oraz bazarek na leczenie, które jest baaaardzo kosztowne :( Do tej pory udało mi się uzbierać na pierwsze ampułki, niestety dawka będzie się zwiększać wraz ze wzrostem kota... co za tym idzie koszta również wzrosną :(
Sama nie jestem w stanie podołać temu finansowo, natomiast bardzo chce wyleczyć Bambi.
FIP jest chorobą śmiertelną, na którą jeszcze niedawno nie było leku. Ale dzięki mojemu zaangażowaniu w ciągu jednego dnia dowiedziałam się o leku - GS441524, który ratuje koty! Trafiłam na dużą grupę ludzi z całego świata i z Polski, którzy pomagają innym w zdobyciu tego leku i sami leczą swoje koty.
Niestety lek jest bardzo ciężko dostępny, zamawia się go zza granicy, a zdarza się nieraz, ze go brakuje dla wszystkich... Wtedy jest ten sam lek innego brandu, ale czterokrotnie droższy...
Chciałabym bardzo prosić Was jako miłośnik kotów o pomoc, wiem, że Wy zrozumiecie mnie najlepiej...

Załączam link do zbiórki oraz bazarku na facebooku
https://zrzutka.pl/397kt6#
https://www.facebook.com/groups/694731314367246/

1. Kocie zakładki - 10zł lub kto ofiaruje więcej za sztukę :) Plus wysyłka 8zł
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5E586B28

Otwierane pojemniczki - 25zł/sztukę lub kto da wiecej + wysyłka 13zł
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5E57DFB0

to tylko kilka rzeczy z wielu. Będę dziś wstawiać kolejne kocie gadżety :)
Chetnych zapraszam na grupę bazarkową na facebooku, tam wstawiam na bieżąco zdjęcia badań oraz informacje o Bambi. Oraz fajne rzeczy na licytację i cegiełki :)
Ostatnio edytowano Nie gru 01, 2019 16:04 przez NITKA/KARINKA, łącznie edytowano 1 raz
Powód: za duże zdjęcia zamieniłam na linki

SherryLady

 
Posty: 25
Od: Czw lis 14, 2019 11:36

Post » Czw lis 14, 2019 22:14 Re: Walka z FIP bazarek i zbiórka. Fajne kocie gadżety i nie

Wraz z Bambi prosimy o pomoc :( Bez Was sobie nie damy rady...:cry:

SherryLady

 
Posty: 25
Od: Czw lis 14, 2019 11:36

Post » Pt lis 15, 2019 17:58 Re: Walka z FIP bazarek i zbiórka. Fajne kocie gadżety i nie

Podbijam temat.
Bambi po szóstym zastrzyku czuje się dużo lepiej. Jeszcze 78... Ma ogromny apetyt, ale waga spadła o 100g, czyżby już płyn zaczął się wchlaniac? ❤️ Mam nadzieję... Trzymajcie kciuki i gdzie możecie udostępniajcie zbiórkę i bazarek. Dziękujemy :)

SherryLady

 
Posty: 25
Od: Czw lis 14, 2019 11:36

Post » Pt lis 15, 2019 22:10 Re: Walka z FIP bazarek i zbiórka. Fajne kocie gadżety i nie

Na razie poproszę zakładkę za 15 zł i czekam na następne fanty.
Niestety nie jestem na FB.
Jaka jest wielkość pudełka?

Straciłam kilka kotów przez FIP, nie wiedziałam wówczas o tej szansie, też bym walczyła...
Trzymam kciuki!
:ok: :ok:
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4581
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Pt lis 15, 2019 23:22 Re: Walka z FIP bazarek i zbiórka. Fajne kocie gadżety i nie

Zakładki nie potrzebuje, ale wpłaciłam coś tam na zrzutke :) trzymam kciuki, walczcie dopóki się da!

justyslopez

 
Posty: 683
Od: Nie wrz 16, 2007 17:34

Post » Pt lis 15, 2019 23:45 Re: Walka z FIP bazarek i zbiórka. Fajne kocie gadżety i nie

tak z ostrożności zapytam...na pomagam tez prowadzisz zbiórkę? to Twoja? ( pytam w kontekście, czy nikt nie podszył się?

viewtopic.php?f=1&t=195443
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7117
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro gru 04, 2019 7:25 Re: Walka z FIP bazarek i zbiórka. Fajne kocie gadżety i nie

Tak, na pomagam założyłam najpierw zbiórkę, ale tam pobierają prowizję. Bylam nieaktywna teraz, jeszcze nie umiem dobrze tego forum, a nawet mi powiadomienia nie przychodziły o nowych wiadomościach ☹️

SherryLady

 
Posty: 25
Od: Czw lis 14, 2019 11:36

Post » Nie gru 08, 2019 21:18 Re: Walka z FIP bazarek i zbiórka. Fajne kocie gadżety i nie

Chciałabym Wam podesłać kilka zdjęć Bambi z ostatnich dni :)

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Bambino czuje się duuużo lepiej dzięki leczeniu :) Lek działa cuda! :201461

Niestety smutną informacją jest to, że tańczy lek (350zł), który zamawiamy od ponad tygodnia jest zablokowany... Służba celna przechwytuje paczki na granicy i wracają do nadawcy... Niestety tak to wygląda, kiedy lek jest niezarejestrowany i w gruncie rzeczy uznany jako nielegalny :(
Zamówiłam już droższą ampułkę (730zł), żeby przetrwać najbliższe 6dni, może coś się ruszy, jednak jeśli nie będzie dobrych wieści w środę będę zmuszona kupić kolejne droższe :( żeby nie przerwać leczenia, już 30 dni za nami, nie mogę tego zaprzepaścić

trzymajcie kciuki i rozsyłacie zbiórkę w świat https://zrzutka.pl/397kt6# <3

SherryLady

 
Posty: 25
Od: Czw lis 14, 2019 11:36

Post » Czw gru 12, 2019 22:30 Re: Walka z FIP bazarek i zbiórka. Fajne kocie gadżety i nie

Śliczność :1luvu:
Te oczyska... a w tle reszta kota :D
Nieustanne kciuki za zdrówko :ok:
Bury towarzysz też piękny :D
Maraszek & Chester & Roman
... Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś. ...

Romuś [*] Czesio [*]

Nasz wątek
Mrunie, które odeszły

Maraszek

 
Posty: 1034
Od: Sob lip 05, 2003 19:02
Lokalizacja: z jaskini Maraszka :D

Post » Pon sty 20, 2020 18:54 Re: Walka z FIP bazarek i zbiórka. Fajne kocie gadżety i nie

Jak się czuje Bambi ? Czekamy na wieści co z tym pięknym maluchem.
Nasz link do zrzutki

https://zrzutka.pl/swu52u

Louisa

Avatar użytkownika
 
Posty: 596
Od: Pon lis 04, 2019 9:30

Post » Pon lut 10, 2020 13:02 Re: Walka z FIP bazarek i zbiórka. Fajne kocie gadżety i nie

Hej, witajcie!
Bambi czuje się świetnie :) ma dużo energii, apetyt wciąż dopisuje. Stracił swoje jajeczka dwa tygodnie temu :P ale nawet się nie zorientował, ma się bardzo dobrze, wszędzie go pełno :)
1lutego mineły 84dni, czyli minimum przez jakie trzeba podawać lek, w zeszłym tygodniu robilismy badania i byliśmy na USG brzuszka. Narządy wewnętrzne mają stany zapalne, ale możliwe, że to przez działanie leku. Nic dziwnego skoro tyle czasu jest podawany dzień w dzień. Wyniki morfologii są ładne, czekamy na wyniki elektroforezy białek, które robiliśmy w środę... wciąż ich nie ma, a to one mają zaważyć nad tym czy kończymy leczenie. Dawkę leku mamy ostatnią na dzisiaj i tak cudem zdobyliśmy jedną dodatkową ampułkę leku... jeśli wyniki badań nie dojdą jeszcze dziś/jutro musimy przedłużyć o kolejne dni leczenie. Tylko może być problem z ampułką leku, są duże braki nie starcza dla wszystkich, a wysyłki są wstrzymane przez wirus z Chin. Trzymajcie kciuki, żeby wyniki dotarły najpóźniej jutro, jeśli nie dotrą będziemy w czarnej.. ale nie chcę myśleć, że bedzie źle, musi być dobrze! :)

SherryLady

 
Posty: 25
Od: Czw lis 14, 2019 11:36

Post » Pon lut 10, 2020 13:25 Re: Walka z FIP bazarek i zbiórka. Fajne kocie gadżety i nie

Bambi po zabiegu kastracji, dzielny kociak, po wybudzeniu i powrocie do domu zaczął się od razu bawić. Później był trochę bardziej senny, ale w świetnym stanie :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

SherryLady

 
Posty: 25
Od: Czw lis 14, 2019 11:36

Post » Pon lut 10, 2020 15:53 Re: Walka z FIP bazarek i zbiórka. Fajne kocie gadżety i nie

Bambi, trzymaj się kociaku!
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11244
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob kwi 25, 2020 22:44 Re: Walka z FIP bazarek i zbiórka. Fajne kocie gadżety i nie

Moi drodzy, Bambi jest na ostatniej prostej do zakończenia wątku FIP :)
Za 10dni będzie oficjalnie zdrowym kotkiem, o ile badania wyjdą nam ładne... Zwracam się z prośbą o pomoc w zbiórce na badania, ostatnie badania, one powiedzą nam jak organizm Bambi czuje się po śmiertelnej chorobie i ciężkim leczeniu..
Do tej pory na badania udało mi się uzbierać z własnych pieniędzy, jednak teraz muszę prosić Was o pomoc

https://zrzutka.pl/8k9fw7

SherryLady

 
Posty: 25
Od: Czw lis 14, 2019 11:36

Post » Pt maja 08, 2020 20:29 Re: Walka z FIP bazarek i zbiórka. Fajne kocie gadżety i nie

hopsa

SherryLady

 
Posty: 25
Od: Czw lis 14, 2019 11:36

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 99 gości