Kolczyki, bransoletki handmade - nowe wisiory!!!

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie maja 10, 2020 18:02 Re: Kolczyki, bransoletki, zakładki handmade - na moje tymcz

dołożyłam kilka biżutek
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Nie maja 10, 2020 23:51 Re: Kolczyki, bransoletki, zakładki handmade - na moje tymcz

berni pisze:
Atta pisze:A czy możliwe jest powielenie takowej zakładki? Nie musi być z kotem. Ptaszek byłby mile widziany albo kwiatki, albo czysta abstrakcja :wink:


zobaczę co da się zrobić, to pilna sprawa czy mogłaby poczekać ewentualnie? ok. miesiąca?

Jest czas. Przyda się do kompletu prezentowego na lipiec :)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon maja 11, 2020 20:24 Re: Kolczyki, bransoletki, zakładki handmade - na moje tymcz

Atta pisze:
berni pisze:
Atta pisze:A czy możliwe jest powielenie takowej zakładki? Nie musi być z kotem. Ptaszek byłby mile widziany albo kwiatki, albo czysta abstrakcja :wink:


zobaczę co da się zrobić, to pilna sprawa czy mogłaby poczekać ewentualnie? ok. miesiąca?

Jest czas. Przyda się do kompletu prezentowego na lipiec :)


ok, będę pamiętać- niestety teraz robiłam zamówienie produktów, ale nie mieli już takich zakładek. Czekają na dostawę.
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Pt maja 15, 2020 12:25 Re: Kolczyki, bransoletki, zakładki handmade - na moje tymcz

berni pisze:
Atta pisze:
berni pisze:
Atta pisze:A czy możliwe jest powielenie takowej zakładki? Nie musi być z kotem. Ptaszek byłby mile widziany albo kwiatki, albo czysta abstrakcja :wink:


zobaczę co da się zrobić, to pilna sprawa czy mogłaby poczekać ewentualnie? ok. miesiąca?

Jest czas. Przyda się do kompletu prezentowego na lipiec :)


ok, będę pamiętać- niestety teraz robiłam zamówienie produktów, ale nie mieli już takich zakładek. Czekają na dostawę.


a jednak się udało 8)

Obrazek taka, nie miałam kwiatków ani ptaszka...motyl może być?
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Nie maja 17, 2020 22:50 Re: Kolczyki, bransoletki, zakładki handmade - na moje tymcz

Ładna. Z motylem też moze odlecieć, jesli książka nie porwie :lol:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon maja 18, 2020 21:26 Re: Kolczyki, bransoletki, zakładki handmade - na moje tymcz

kathreen1979 pisze:Witam, czy jest szansa na podobną sowę - wisiorek? Jest cudna :-)


taka mogłaby być? Zdjęcie na szybko robione
Obrazek
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Nie maja 24, 2020 18:43 Re: Kolczyki, bransoletki, zakładki handmade - na moje tymcz

Oczywiście, jest piękna :-). Napisałam na pw.

kathreen1979

Avatar użytkownika
 
Posty: 306
Od: Sob lis 03, 2012 17:10

Post » Wto cze 02, 2020 19:33 Re: Kolczyki, bransoletki, zakładki handmade - na moje tymcz

kathreen1979 pisze:Oczywiście, jest piękna :-). Napisałam na pw.


o kurcze, jakoś przegapiłam..już piszę pw
Dla moich adoptusiów za TM [']

Gór mi mało i trzeba mi więcej....

berni

 
Posty: 10317
Od: Pon sty 10, 2005 15:12
Lokalizacja: Katowice, Bielsko, LAS :)

Post » Śro lip 29, 2020 22:02 Re: Kolczyki, bransoletki handmade - nowe wisiory!!!

Sówka dotarła - ślicznie dziękuję za to cudeńko :-) Piszę tutaj, bo nie mogę wysłać p.w. - wychodzi jakoś błąd ogólny. Pozdrawiam

kathreen1979

Avatar użytkownika
 
Posty: 306
Od: Sob lis 03, 2012 17:10

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości