Książki, gry, różności od Poli i Lucjana. Koniec

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob sie 31, 2019 15:31 Książki, gry, różności od Poli i Lucjana. Koniec

W ten upalny, sierpniowy dzień serdecznie witamy na bazarku z którego środki będą przeznaczone na potrzeby kotów, zarówno moich jak i tych bliskich mojemu sercu.

Nad przebiegiem bazarku czuwać będzie komisja tymczasów w składzie:

Przewodnicząca Komisji - Pola

Obrazek

Nieśmiało nadmienię, że Pola cały czas szuka odpowiedzialnego człowieka, który zapewni jej bezpieczny i pełen miłości dom na resztę życia. Gdyby ktoś był zainteresowany adopcją Poli zapraszam na pw.


Członek Komisji - Lucjan. Jak na razie bez zdjęcia bo śpi. Ale wygląda mniej więcej tak(mina taka sama, tylko długie futro):

Obrazek



Bazarek ma formę licytacji i potrwa do 14.09.2019 do godziny 20:00.

Koszty wysyłki ponosi kupujący wg cennika Poczty Polskiej. Istnieje możliwość osobistego odebrania zakupionych rzeczy w Warszawie(okolice Hali Mirowskiej i Dworca Centralnego).

3...2...1...ZAPRASZAMY :D


1. Na początek hit i prawdziwa gratka. Napiszę krótko...Jackson Galaxy :D . Co prawda, nie we własnej osobie ale prawie :wink:.

Kocie mojo - stan idealny - cena wywoławcza 20 zł. Licytuje Taya za 30 zł - bardzo dziękuję :1luvu:

Obrazek

2. Kryminały :strach: Można licytować pojedyńczo, w dwupaku lub trójpaku. Cena wywoławcza za sztukę 12 zł. Za dodatkowe 5 zł mogę powiedzieć/nie powiedzieć kto jest mordercą :wink:

a. Mroczna Kolekcja Ted Dekker

b. Trybunał dusz Donato Carrisi - licytuje mir.ka - bardzo dziękuję :1luvu:

c. Chirurg Tess Gerritsen - licytuje mir.ka - bardzo dziękuję :1luvu:

Obrazek

3. Książka oparta na faktach lub jak mówią niektórzy na faktach autentycznych :oops: .

Islamski bękart Alexander Khan - cena wywoławcza 10zł.

Obrazek

4. Książka Żółwie aż do końca Johna Greena. Ten pan napisał też Gwiazd naszych wina, którą to książkę kocham miłością absolutną. Żółwi... nie kocham, dlatego znalazły się na bazarku. Cena wywoławcza - 12 zł.

Obrazek

5. Księga proroctw tysiąclecia. Długo zastanawiałam się jaką cenę wywoławczą wystawić za tę książkę...Brać złotówkę za proroctwo czy liczyć to jakoś inaczej...uffff...Czas na damską decyzję z mojej strony...Ogłaszam, że cena wywoławcza wszystkich 777 przepowiedni i objawień to 15 zł.

Obrazek

6. Lubicie sekrety? Jeśli tak to bardzo proszę - cała masa sekretów. Nostradamus sekrety przepowiedni cena wywoławcza 15 zł.


Obrazek

7. Fajna książka dla tych co wierzą w wampiry. Dla tych co nie wierzą też...bo gdyby jednak okazało się, że one istnieją to można się przygotować. Wampy - cena wywoławcza 12 zł.

Obrazek

8. Takie metalowe pudełeczka. Sama nie wiem na co...przecież kot się w nie nie zmieści. Cena wywoławcza dwupaku 6 zł.

ObrazekObrazek

9. Żółto-różowa mydelniczka w kształcie nie występującym w przyrodzie - koto-miś. Nówka sztuka, cena wywoławcza 10 zł.

Obrazek Obrazek

10. I taki ktoś...Nie odzywa się za wiele (praktycznie w ogóle), w domu nie pomoże, jak usiądzie przed telewizorem to ruszy go tylko trzęsienie ziemi :wink: Ale ma za to wysokie mniemanie o sobie i na imię Kevin ( Relax to chyba nazwisko) :wink:
Cena wywoławcza 12 zł.

Obrazek

11. Bawiąc uczą, uczą bawiąc- super gry planszowe. Mafia - stan idealny, Rekiny biznesu - stan bardzo dobry (użyta może z 4 razy). Cena wywoławcza za sztukę 20 zł.

Obrazek Obrazek

a tu można poczytać sobie o grach:
https://www.empik.com/granna-mafia-gra- ... lsrc=aw.ds
https://www.empik.com/g3-gra-karciana-r ... ,zabawki-p

12. I pachnąco...woda perfumowana Perceive. Psiknięte kilka razy, bez opakowania. Cena wywoławcza 15 zł. Licytuje czarno-czarni za wywoławczą :1luvu:

Obrazek

13. Olejek arganowy z samej Tunezji. Dobry podobno na wszystko :wink: . Nieużywany. Cena wywoławcza 12 zł.

Obrazek

14. Torba - kolor jasny róż, tak jakby cieniowany. Fajny ażurowy wzór z przodu. Dołączony również dłuższy pasek. Stan torby - idealny. Cena wywoławcza 15 zł. Licytuje czarno-czarni za wywoławczą :1luvu:

Obrazek

15. Do kompletu ( lub nie) z torebką różowe buciki na niewielkim koturnie. Rozmiar - napisane 38, ale to bardziej 37. Stan bardzo dobry. Z tego co wiem użyte raz. Cena wywoławcza 15 zł.

Obrazek

16. Kamizelka o intensywnym kolorze. Nie da się w niej przejść niezauważonym :wink: . Nówka sztuka, cena wywoławcza 12 zł. Licytuje czarno-czarni za wywoławczą :1luvu:

Obrazek

17. Koci kubek z zaparzaczem - nowy, jeszcze w pudełku. Z takiego kubka herbata na pewno będzie smakować co najmniej 10 razy lepiej :wink: . Cena wywoławcza 17 zł.
licytuje Agwena za wywoławczą - bardzo dziękuję :1luvu:

Obrazek

18. Koto-owieczka lub owieczko-kot. Drobiazg nieprzydatny absolutnie do niczego, ale za to jaki słodki. Cena wywoławcza - 7 zł. Licytuje czarno-czarni za wywoławczą :1luvu:

Obrazek

19. Maskotka w jedynym słusznym i doskonałym kształcie - kociej twarzy ;). Cena wywoławcza 7 zł. Licytuje czarno-czarni za wywoławczą :1luvu:

Obrazek

20. Jeszcze jeden hit - metalowy świecznik kot. W kocich plecach otwór na wstawienie świeczki. Cena wywoławcza 20 zł.

Obrazek Obrazek


Zapraszamy i z góry dziękujemy :kotek: :kotek: :kotek:
Ostatnio edytowano Czw paź 03, 2019 16:23 przez Bombka, łącznie edytowano 15 razy

Bombka

 
Posty: 68
Od: Nie sty 06, 2013 15:15

Post » Sob sie 31, 2019 17:52 Re: Pola i Lucjan polecają ...

2 c Chirurg zacznę
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob sie 31, 2019 18:06 Re: Pola i Lucjan polecają ...

mir.ka pisze:2 c Chirurg zacznę


Bardzo dziękuję :ok:

Bombka

 
Posty: 68
Od: Nie sty 06, 2013 15:15

Post » Pon wrz 02, 2019 16:16 Re: Pola i Lucjan polecają ...

jeszcze 2 b za wywoławcza
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon wrz 02, 2019 19:25 Re: Pola i Lucjan polecają ...

Kocie Mojo za wywoławczą poproszę

Taya

Avatar użytkownika
 
Posty: 410
Od: Czw sty 12, 2012 13:50
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon wrz 02, 2019 19:34 Re: Pola i Lucjan polecają ...

mir.ka pisze:jeszcze 2 b za wywoławcza


Dzięki :ok:

Bombka

 
Posty: 68
Od: Nie sty 06, 2013 15:15

Post » Pon wrz 02, 2019 19:34 Re: Pola i Lucjan polecają ...

Taya pisze:Kocie Mojo za wywoławczą poproszę


Bardzo dziękuję i już zapisuję :ok:

Bombka

 
Posty: 68
Od: Nie sty 06, 2013 15:15

Post » Sob wrz 07, 2019 9:32 Re: Pola i Lucjan polecają książki, gry i inne różności :).

Jakie wymiary maja te blaszanne pudeleczka?
W zamyśleniu majestat mają niedościgły
Wielkich sfinksów, co w głębi pustyni zastygły,
Jakby w wieczny zapadły sen odrętwiający.

Norku

 
Posty: 739
Od: Wto cze 01, 2010 15:25

Post » Sob wrz 07, 2019 16:07 Re: Pola i Lucjan polecają książki, gry i inne różności :).

i czy do torby wejdzie a4?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Sob wrz 07, 2019 17:15 Re: Pola i Lucjan polecają książki, gry i inne różności :).

Norku pisze:Jakie wymiary maja te blaszanne pudeleczka?


Wysokość 9 cm, szerokość ok 7 cm, boczki 2,5 cm.

Bombka

 
Posty: 68
Od: Nie sty 06, 2013 15:15

Post » Sob wrz 07, 2019 17:20 Re: Pola i Lucjan polecają książki, gry i inne różności :).

czarno-czarni pisze:i czy do torby wejdzie a4?



Wejdzie. Szerokość torby to ok 38 cm, wysokość 24 ( mierzyłam od środka).W środku jest materiałowa przegródka i kieszonka.

Bombka

 
Posty: 68
Od: Nie sty 06, 2013 15:15

Post » Sob wrz 07, 2019 20:30 Re: Pola i Lucjan polecają książki, gry i inne różności :).

A zapina się na zamek?
I jaki rozmiar kamizelki?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie wrz 08, 2019 18:38 Re: Pola i Lucjan polecają książki, gry i inne różności :).

czarno-czarni pisze:A zapina się na zamek?
I jaki rozmiar kamizelki?


Torba jest zapinana na suwak. Wewnętrzna przegródka (kieszeń) też. Zrobiłam zdjęcie, ale chyba tak mało wyraźnie widać te suwaki i środek.
Obrazek


Kamizelka - na metce rozmiar M. Szerokość - ok 48 cm, długość - ok 65 cm. Dwie kieszenie.

Bombka

 
Posty: 68
Od: Nie sty 06, 2013 15:15

Post » Pon wrz 09, 2019 19:56 Re: Książki, gry, różności od Poli i Lucjana. Dokładka.

Kocie mojo za 25zł.

Agwena

 
Posty: 805
Od: Sob maja 19, 2018 12:27
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto wrz 10, 2019 11:52 Re: Książki, gry, różności od Poli i Lucjana. Dokładka.

Agwena pisze:Kocie mojo za 25zł.


Bardzo dziękuję :ok: . Uzupełniłam w pierwszym poście.

Bombka

 
Posty: 68
Od: Nie sty 06, 2013 15:15

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości