tu będzie bazarek . robi się. babiniec niebawem zaprosi po r

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro sie 21, 2019 17:50 tu będzie bazarek . robi się. babiniec niebawem zaprosi po r

Tak to się kończy jak chcesz pomóc. Trzy bidy: 1kg, 460g i 400g.
Pierwszy wszy, drugi i trzeci katar. Kociaki w kartonie , Matki brak.
Wizyta domowa weta na już 40zł z opsikaniem i receptą, to dopiero początek. Ale kot z tym , niema tego złego co by na dobre nie wyszło. Mam nadzieję że będà silne. Najmniejsze już jadły. I chyba wszystkie trzy to baby. Do końca tygodnia może ogarnę bazarek. Uściski.
Mamy mięsko mielone i mleczko zagęszczone. Damy radę. Chyba jakoś, no trza.
Edit .
Masakrycznie zarobaczone wewnątrz oraz Pchły, wszyoły, łupież wędrujący.
Po drugim odrobaczeniu, czarna jeszcze z piskami, bólem wydawała. Na drugi dzień jeszcze więcej towarzystwa ale już bez jęków poszło. Mniejsze jeszcze tydzień musiałam wypróżniać.

Na weta po najmniejszej linni oporu by przywrócić im komfort życia..
Oraz dokarmianie kotów. Indyk najbardziej w tej chwili strawny.

Fipronil x3 40zł wizyta domowa wieczorem, jak tylko przytargałam ze stacji malce .
Odrobaczenie u weta x3 +1×krople. 30zł
Antybiotyk unidox s. 9,90 +1×zapasowy unidox :mrgreen: 7,90 z innej apteki.Ale mają przebitkę bo w mieście po 11,90.
Detromecyna miałam.
Drugie odrobaczenie ×3 niebawem, w tym czarna zapytam czy trzeci raz ma dostaç.

Rachunków u weta nie proszę , często jest taniej gdy idziemy do "ciotki ".

:kotek: :kotek: :kotek: Trzy baby. Imiona przyjęły się wg. Wagi.

♡Truskawka to Czarna z białym 1kg. Płochliwa ale skora do zabawy. Taka starsza siostra.

♡Malinka to tri z rudym znaczeniem na głowie. 460g. Rezolutna i bardzo ciekawa ale pierwsza pod szafę się chowa.
♡ Poziomka też tri ale bardziej czarny szylkret 400g. Przylepa, kruszynka co broni porcji mięska jak lwica .
Gdyby była czwarta to zapewne byłaby Jagódka ale naszczęście to koniec. :201461

Żyrafa duża bielona drewniana lekka ok 1m, złocona . Wywoławcza na 7dni. 20zł.
kup teraz 50zł
Obraz

Obraz

Obraz

Dżemy truskawkowe słodkie

Dż. Truskawkowe mniej słodkie.

Dż. Truskawkowy bez cukru +agar.wege.

Truskawki jangenizowane z odrobiną soli himalajskiej różowej.

Sok truskawkowy jangenizowany. Bez cukru.

Soki malinowe pasteryzowane delikatnie dosłodzone cukrem 100g/kg.

Konfitura malina może być do wypieków. Słodka

Żel malinowy wege .

Sok malina bez cukru. Pasteryzowany.

Dżem truskawkowy z poziomkami.pektyna.

Dżem jeżynowy z całych owoców.pektyna.

Dżem jagodowy. Pektyna

Dżem śliwka żółta słodki. Agar.

Mus śliwka żółta , jangenizowany. Kwaskowy.

Wszystko z przetworów 2019. Ważność minimum rok. Słoiki bez cukru zaleca się trzymać w lodówce.
Wysyłka wg paczka Plus poczta polska
lub kurier dpd.
Ostatnio edytowano Czw sie 29, 2019 9:59 przez milena88, łącznie edytowano 5 razy
=^^= Zapraszam =^^=
Obrazek
eko Truskawki Bez cukru oraz słodzone w słoikach2019/ Maliny 2019 bd w sierpniu
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=156544&start=750.<<

Koty, dwa psy i króliczki //wszystkie sierście przygarnięte.

milena88

Od: Pon mar 21, 2011 12:59

Post » Śro sie 21, 2019 20:14 Re: tu będzie bazarek . robi się. babiniec niebawem zaprosi

Powodzenia w sprawnym ogarnięciu babińca :ok:
A jak tam Twój kocur i "nie Twoja" koteczka? Dalej się razem trzymają?
Jeśli planujesz wystawić własne przetwory z malin, to się już ustawiam w kolejce :mrgreen:

SabaS

Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro sie 21, 2019 21:34 Re: tu będzie bazarek . robi się. babiniec niebawem zaprosi

Te dzikusy. A tamte razem ale oddzielnie. Kotka oswojona, po pięciu mies.na miesku łasi się i mruczy ale dalej nieufna i czasem dzika. To koty takie wolne tak jakby ich niebyło. jakby. Tu łasi się a tu już ucieka. Nazwałam ją kotką jednego człowieka bo tylko mi ufa tyle o ile, ewentualne dziecku jak jest przy mnie. To tak ważne by sterylizować. Potem takie małe jak te gdzieś tam są .Dawno otwożyły oczy ale świat przesłania ropa na oczach. Lepiej miały by z matkà ale w tym stanie.. Mają ok 6-7tygodni. Z taką ropà to za kolejny miesiąc niewiem czy by widziały. Załatwiajà się same całe szczęście. Jedzą. Czarny chce zwiać i raz mu się udało. Całe szczęście, że . .właśnie jeszcze pchły mają. Całe szczęście, że całe to towarzystwo już pijane. Po odrobaczenia polecimy w poniedziałek bo to jakaś pasta ma być dla tych małych. Uff.
Ten większy daje popalić, mam go oddzielnie bo strasznie zawszony na siwo a jest czarny. O teraz na zmianę miauczą.

A coś z malin pewnie będzie, niebyłabym sobą. W tym roku słońce przypaliło i wypaliło krzaki, są o połowę mniejsze i owocu też mało. Słoiczki lub butelki po 15zł .300-330ml
Mnie jeszcze wymiana pląb czeka.
Chyba zkociałam . Jak ogarniałam oczy i to mówię, spokojnie ciocia ci pomoże. 8O :? Padło mi już chyba. Rozwalą te pudła, masakra.
=^^= Zapraszam =^^=
Obrazek

milena88

Post » Śro sie 21, 2019 22:21 Re: tu będzie bazarek . robi się. babiniec niebawem zaprosi

I uwiežyć, że początkowo wet niechciał przyjechaç z braku czasu. Mam nadzieję , że te soki malina mu smakujà. To byłaby klęska bo ja do pn . bez auta.
Zła jestem. Kartony" keneluje do rana, dobrze że tylko ja to widzę. A jednocześnie cieszę się po tych kilku godzinach , że mogę pomóc . dobranoc. W razie czego wstawię od Nowa.

Edit . Ogarniam technikę odkupkania młodych więc czasu mało.

Będą soki bez cukru w ok280-300ml i 200g/kg w 750ml. Dżem na soku i pektynie malinowy 300ml kwaskowy 200g C./kg. Po 12 zł. Wstaję ogłoszenie pod będzie łatwiej.

Bardzo dobrze reagują na lekarstwa. Oczka bez ropy , Ładnie widzą i biegają. Strasznie zarobaczony, największy ,dwa dni wypróniał robale takie po 5-8cm ok i mniejsze.
Kociaki się dogadujà, brykają i fikcją. Uwielbiają mięsko więc szykuję zamówienie w as-pol może , puki co udziec indyczy kupiony w miasteczku obok oraz mielone z kr .

Więc wet i zapas mięska się przyda.

Kociaki będą domowo wychodzące , więc jeśli ktoś tego nie akceptuję to proszę niekupować. Sterylizacja?Tak, zawsze. Mieszkamy na wsi ale niecałkiem na odludziu. Kupując tu czy na pchlim targu wspierasz moje działania.

Pełnowartościowa nadwyżka z domowej spiżarni.

Owoce nie pryskane chemią a dokarmianie naturalnie z hodowli przydomowej królików , bez antybiotyków. Mamy też uratowane miniaturki, dożywotnio u nas. Koty łażą wszędzie, mogą polować ale niemuszą. Nie truję gryzoni bo to trucie i siebie , tak powtarzam. W malinach i truskawkach często są sarny, kuropatwy z młodymi, jeż przynajmniej jeden, zające, myszki i ryjówki a także krety. Mnóstwo owadów i innych żyjątek. Las. Mała ostoja przynajmniej z trzech stron.
Owoce i całe poletko sama ogarniam.

Edit: proszę o cierpliwość we wrześniu powinien być bazarek
Życia trochę mi się posypało. Nie ma z nami Milusia ani Miśki :placz: kochane odchuchane odmuchane :placz: jedyny Plus, że niezostawiły po sobie kocich , kolejnych zasmarkanych żyć. Temat rzeka.

A małe smarki żyjà. Tak bogatego życia wewnętrznego to jeszcze niewidziałam, nigdy. Zjadane od środka. Aktualnie walczymy z biegunką u czarnej. Była opcja do adopcji, tylko kto przyjmie trójkąt demolka. Teraz widzę jakie to ważne , aby kocięta chowały się w grupie. Wstawiając kolejne ogłoszenia gdy inne życia też chcą mieć swój dom , mnóstwo za i przeciw. Trudny czas. Więc zostajà. Może choć trochę , oby jak najdłużej. Wszak Katja niebawem bd miała 10lat. Rotacja spora. Co mogę to pomogę. Więc stan zakocenia w tym roku wygląda tak: Rezydentka Katja.; Jeet (*),Miluś (*)Miśka (*). Truskawka, Malinka, Poziomka. Poza tym klęska finansowa bo przyszło wyrównanie za 12msc za pràd. Masakra na raz, niewiele brakło do 2zprzodu z000. Coś ciułam z malin ,jak mogę to dorabiam. Zapraszam na pchli targ. Pytać jak coś potrzeba. A jeszcze dent bo plomby popękały.Ale to musi poczekać , jakoś przeżyję. Ogólnie jeszcze takiego doła nie było. Damy radę. Naprawdę czasami wolę bardziej zwierzęta od ludzi. Nie lubię się użalać ale ten rok to masakra.
Ostatnio lubię czerwień bardzo, niech wszystkie zawiści i złe dni odejdą precz.

Edit na 7 wrzesień
Drugie odrobaczenie malców do pyszczka, w większej dawce, wszak dziewczyny przekroczyły magiczne 600g.
Poziomka R ozwaliła się na stole w pozycji pełen luz , gdy Truskawka dostawała zastrzyk(a przypomnę, że na pierwszej wizycie sykła na Panią weterynarz a ta ją przytuliła, tym samym ogłaszając się ciotkà) :smokin: Do domu jeszcze dwie dawki zastrzyku pod skórę: na piàtek i niedzielę oraz probiotyk. Czarna dostała drugi raz advokat na robale, w tym ten wredny wędrujący łupież. Saszetki z szamponem zapomnieliśmy więc musi sama zejść ta mąka. Uszka czyste.
Była nasza cioteczka vet, zapłaciliśmy : niewiem czy powinnam pisać :oops: 2było z przodu w papierku . Trzymajcie kciuki. :strach:
Malinka i Poziomka załatwiajà się już same do kuwety , śladami starszej siostry.
Dziś mieliśmy nocny nalot jeży ,psy się darły, wstaje , przenoszę kulkę i spać. Jesień pełnymi krokami.
=^^= Zapraszam =^^=
Obrazek

milena88