Legowiska,budka-na utrzymanie "szarańczy",zabawki nowe fanty

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro lip 17, 2019 20:34 Legowiska,budka-na utrzymanie "szarańczy",zabawki nowe fanty

Miesiąc temu znalazłam w rowie pudło z 4 maluszkami i mamusią ...wywalone jak śmieci . Dzieciaki mają teraz około 2 miesięcy, cała rodzina po przeglądzie weterynaryjnym i dwa razy odrobaczona. Niestety, towarzystwo się zagrzybiło, koszt szczepienia Biocanem M to około 250 zł., no i jedzenie ... jedzą ... jedzą ... i znowu jedzą ... Na utrzymaniu mam w tej chwili 10 tymczasów ... i swoje koty, w tym ciężko chore - Bubuś z chłoniakiem, Miszczu z padaczką i b. chorą trzustką, Pokerek z triaditis, Dyzio bez łapki, ale za to z białaczką... :(

Wyprzedaję się ze wszystkiego, co ma jakąś wartość :(

Licytacja trwa 3 dni od pierwszej oferty. koszty przesyłki pokrywa kupujący.

EDIT [b]Miszczuniowi prawdopodobnie zaczyna się kolejny kryzys :placz: dlatego wszystko będzie też dostępne w opcji Kup teraz - ceny wyższe o 10 % od wywoławczej[/b]

Wszystkie przedmioty są nowe (poza żółwiem, który był troszkę używany przez Bączki jak były malutkie, ale jest wyprany i w doskonałym stanie)

1. Obrazek
Drapak Trixie Nerja - nowiutki, jeszcze w pudle, czekał aż moje koty definitywnie wykończą poprzedni, taki sam. Drapak jest świetny, moje koty go oblegają. Bardzo stabilny, z dużą budką - mieścił się w niej mój brytyjczyk Misiaczek [*] o wadze prawie 10 kg.

Opis ze sklepu : "Drapak dla kota Trixie Nerja , o wymiarach 77 x 41 x 99 cm Bardzo elegancko wykończony drapak dla kotów. Drapak składa się z jednej pokrytą sztucznym futerkiem, stabilnej i szerokiej podstawy, ogromnej budki kryjówki połączonej z długą i szeroka falką do drapania oraz czterech szerokich (średnica 9 cm) wykończonych sizalową linką, pieńków do drapania. Estetyczny wygląd, wykończenie najwyższej jakości. Drapak dla kota z klasą :) • Niezwykle atrakcyjnym atutem tego drapaka jest jego stabilna podstawa, duża fala, ogromna budka oraz grube sizalowe pieńki. Drapak dzięki swoim rozmiarom nadaje się zarówno dla dużych jak i małych kotów nawet największych ras typu Brytyjczyk lub Maine Coon. Znajdą tu mnóstwo miejsca do szalonej zabawy, budkę kryjówkę do odpoczynku, oraz fantastyczną i długą falę do drapania, która dla kociaków będzie idealna do wspinaczki a dużym kotom zaoferuje wiele miejsca do drapania. • Wymiary drapaka: - podstawa: 77 x 41 cm - bardzo stabilna, - ogromna budka z poduszką średnica 39 cm długość 35 cm, - fala do zabawy 83 x 31 x 20 cm, - 4 pieńki sizalowe (grubość 9 cm), (3 x 28 cm, 1 x 50 cm), - całkowita wysokość drapaka to 99 cm. • Kolor - beżowo-brązowy."

Cena na allegro - 389 zł., Animalia - 385 zł., Crazy World Pets - 440 zł.

cena wywoławcza 280 zł.

licytuje :arrow:
SPRZEDANE KT Ogryz

2.Obrazek
Trixie Minou Budka dla kota • Wymiary: dł. x szer. x wys.: 41 x 35 x 26 cm • Powierzchnia do leżenia, dł x szer.: ok. 37 x 26 cm • Kolor: beżowo-brązowy, biało-jasnoszary • Obicie: o zewnętrzne: plusz o wewnętrzne: flausz • Wyjmowana poduszka • Nylonowy spód • Można prać ręcznie w temperaturze 30°C

W zooplusie cena 59,80 zł.

cene wywoławcza 38 zł.
licytuje :arrow:

SPRZEDANE KT Yossariana

3.Obrazek
Legowisko Trixie Mijou, w kształcie głowy kota, materiał "baranek", wymiary 37x48 cm.

Cena wywoławcza 23 zł.
licytuje :arrow:
SPRZEDANE KT maczkowa

4.Obrazek
Super miękkie, puchate, na zewnątrz szary sztruks, wymiary 60 x 50 x 20

cena wywoławcza 40 zł.
licytuje :arrow: vega29 - 40 zł.
Femka - 50 zł.
SPRZEDANE Femka

5.Obrazek
Obrazek
Obrazek
Elegancka, b. duża budka, uszyta na zamówienie, nowa, ale kilka lat leżała zapakowana ww torbie (nie mogłam się przemóc, zeby coś z nią zrobić, bo ukochany kot, dla którego była uszyta, umarł ). Materiał aksamit, dwustronna podusia/materacyk? Wymiary 66x55 cm, wysokość 42 cm.

Cena wywoławcza 40 zł.
licytuje :arrow: Femka 50 zł.
SPRZEDANE Femka

6. Obrazek
szczurek RUFI -do powieszenia albo do sponiewierania na podłodze :) Wypełnion y meiszanką ziół, wymiary 20 x20 cm

Cena wywoławcza 10 zł.
licytuje :arrow:
SPRZEDANE KT maczkowa

7. Obrazek
Obrazek
Obrazek

SPRZEDANE KT - maczkowa

Obrazek
Obrazek
Legowisko z wyjmowaną, dwustronną poduszką, bardzo miękkie i "puchate", średnica 45 cm. Legowisko to komplet z "żółwiem" - Żółw to budka i legowisko równocześnie, idealne dla zabawy i wypoczynku, wymiary 60x70x35., żółw był trochę używany przy moich małych Bączkach, ale stan jest idealny, wyprany.

Może być w komplecie z legowiskiem - całość za 60 zł., albo oddzielnie - po 35 zł. sztuka

licytuje :arrow:

8. Obrazek
Fajne, pomarańczowe legowisko

Wymiar: 45 cm x 35 cm
Szerokość brzegu 6 cm.
Powierzchnia do leżenia: 33 cm x 23 cm

cena wywoławcza 13 zł.
licytuje: :arrow:
SPRZEDANE KT maczkowa


9. Obrazek
Wyjątkowo duża, półokrągła wycieraczka, doskonale wyłapuje żwirek, gdy jest brudna wystarczy strząsnąć i odkurzyć, idealna również do kuwet XXL. Wymiary: 60 x 36 cm

Została jeszcze jedna sztuka

cena wywoławcza 5 zł.
licytuje :arrow:
SPRZEDANE KT maczkowa

10. Obrazek
Mięciutki kocyk z polaru z uroczym nadrukiem w kotki i płatki śniegu, z napisem zooplus, zielony, bardzo miły w dotyku, ochroni meble przed zabrudzeniami i sierścią. Zdjęcie przedstawia taki kocyk, tylko z innym nadrukiem.

cena wywoławcza 7 zł.
licytuje :arrow:

SPRZEDANE KT Yossariana

11. Obrazek

Praktyczna i kompaktowa maszynka do golenia Trymer Mini Pet CP-1178 wygodnie układa się w dłoni i nadaje się doskonale do strzyżenia trudno dostępnych i wrażliwych miejsc na ciele psa, kota czy gryzonia. Napędzana na baterie maszynka to niezawodny pomocnik do drobnych poprawek. Regulowana głowica umożliwia cięcie na 3 mm lub 6 mm.
W zestawie poza głowicą znajdują się także szczotka do czyszczenia i olej do pielęgnowania głowicy.
Trymer Mini Pet CP-1178 w skrócie: •Maszynka do golenia idealna do trudno dostępnych miejsc na ciele psa, kota czy gryzonia
•Kompaktowa i poręczna: idealna do drobnych poprawek w trudno dostępnych lub wrażliwych miejscach na ciele zwierzaka
•Głowica z możliwością regulowania długości cięcia na 3 lub 6 mm
•Na baterie: wymaga 1 baterii AA (prosimy wziąć pod uwagę, że zestaw NIE zawiera baterii)
•Moc: 1 Watt
•Szerokość ostrza: 2,7 cm
•W zestawie:
◦Głowica z regulacją długości cięcia: dł. x szer.: ok. 4,2 x 3,5 cm
◦Szczotka czyszczącą
◦Olej do pielęgnacji głowicy
cena w zooplus 29,80 zł.

cena wywoławcza -15 zł.
licytuje: :arrow:

SPRZEDANE KT czarno-czarni

12. Obrazek
Catit Design Senses, labirynt na karmę, kilka razy użyty:
•Wymiary labiryntu: Ø ok. 24 cm, wys. 33 cm
•Wymiary tacki: Ø 24 cm, wys. 3,2 cm
•Pojemność tacki: ok. 350 ml
•Boczne otwory:
◦Górny, dł. x wys.: 12 x 4 cm
◦Środkowy, dł. x wys.: 12 x 4 cm
◦Dolny, dł. x wys.: 10 x 3,5 cm

•3 poziomy trudności
•Z matą do akupresury
•Poprawia zręczność kota
•Pobudza zmysł smaku
•Podnosi aktywność umysłową kota
•Kot jest zajęty przez długi czas i wolniej zjada pokarm

W zooplus cena 69 zł.

cena wywoławcza: 15 zł.
licytuje: :arrow:

SPRZEDANE KT Hańka

13. Obrazek
rękawica do zbierania sierści/czesania sierściuszka

cena wywoławcza 3 zł.
licytuje: :arrow:

SPRZEDANE KT Yossariana


14.Obrazek
wędka z piórkami

cena wywoławcza 3 zł.
licytuje: :arrow: kiwi - 5 zł.
maczkowa - 7 zł.
kiwi - 10 zł.

SPRZEDANE kiwi

15. Obrazek
poduszeczki z walerianą, komplet 2 sztuki

cena wywoławcza 5 zł. za komplet
licytuje: :arrow:
Ostatnio edytowano Nie lis 10, 2019 1:06 przez katarzyna1207, łącznie edytowano 14 razy
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5567
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro lip 17, 2019 20:53 Re: Legowiska, budki, drapak - na utrzymanie "szarańczy"

wezmę 3, 6, 8, 9 za KT.
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro lip 17, 2019 21:20 Re: Legowiska, budki, drapak - na utrzymanie "szarańczy"

maczkowa pisze:wezmę 3, 6, 8, 9 za KT.



maczkowa !!!!! :1luvu: :201494 :201494 :201494

Tylko muszę kalkulator odpalić żeby to policzyć, bo odmóżdżona jestem kompletnie :roll:
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5567
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Śro lip 17, 2019 21:36 Re: Legowiska, budki, drapak - na utrzymanie "szarańczy"

katarzyna1207 pisze:
maczkowa pisze:wezmę 3, 6, 8, 9 za KT.



maczkowa !!!!! :1luvu: :201494 :201494 :201494


a nie ma za co :D kupuję tylko rzeczy, które naprawdę mi się przydadzą i trafiłas idealnie- to pomaranczowe legowisko lubi jedna moja kotka, a juz wymaga wymiany, własnie zabrałam się za wymiarę wycieraczek i to chyba ta, którą do zwirku dokładano i wymiar idealnie mi podpasował i szukałam do dokupienia, legowisko kotek- prawie takie samo jest oblegane przez 3 koty, a mam je tylko 2- więc w zasadzie, to ja dziękuje :)

daj nr konta, to przeleję za to, a pomyslę, czy czegos innego juz nie policytować ( te rzeczy były must have ;) z przesyłką więc tymczasem się wstrzymamy :)
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw lip 18, 2019 6:37 Re: Legowiska, budki, drapak - na utrzymanie "szarańczy"

4 za wywoławczą. Myślę nad drapakiem, ale muszę skonsultować temat z TŻ...
Obrazek

vega29

 
Posty: 6487
Od: Pt lip 31, 2009 13:39
Lokalizacja: Ostróda

Post » Czw lip 18, 2019 9:31 Re: Legowiska, budki, drapak - na utrzymanie "szarańczy"

Hej, poproszę 1- drapak za cenę KT :201461

Ogryz

 
Posty: 95
Od: Nie kwi 06, 2008 16:16

Post » Czw lip 18, 2019 9:48 Re: Legowiska, budki, drapak - na utrzymanie "szarańczy"

Ja bym wzięła budkę nr 2 albo 5. Która jest na większego kota? A, dopóki Kasia nie odpowie, rezerwuję obie :mrgreen:

A wycieraczka nr 9 jest genialna. Naprawdę zatrzymuje żwir. Po latach prób i błędów, wyrzuciłam wszystkie inne i przy czterech kuwetach mam tylko te. Polecam.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Czw lip 18, 2019 10:03 Re: Legowiska, budki, drapak - na utrzymanie "szarańczy"

Wezmę nr 4 za 50 zł. Będzie dla Kropy.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Czw lip 18, 2019 10:46 Re: Legowiska, budki, drapak - na utrzymanie "szarańczy"

katarzyna, powiedz mi jeszcze- legowisko spod 7 ( nie zółw ) tę średnice 45 cm ma zewnętrzną? Jeśli tak, mogłabys zmierzyć ile tak c/a ma wnętrze?
Obrazek

maczkowa

 
Posty: 7104
Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Czw lip 18, 2019 22:44 Re: Legowiska, budki, drapak - na utrzymanie "szarańczy"

Femka pisze:Ja bym wzięła budkę nr 2 albo 5. Która jest na większego kota? A, dopóki Kasia nie odpowie, rezerwuję obie :mrgreen:

A wycieraczka nr 9 jest genialna. Naprawdę zatrzymuje żwir. Po latach prób i błędów, wyrzuciłam wszystkie inne i przy czterech kuwetach mam tylko te. Polecam.


Zdecydowanie większa jest 5, jak robiłam zdjęcia, to trzy koty mi się równocześnie do środka wpakowały :) - widać nawet kawałek Bąbla
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5567
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Czw lip 18, 2019 22:49 Re: Legowiska, budki, drapak - na utrzymanie "szarańczy"

maczkowa pisze:katarzyna, powiedz mi jeszcze- legowisko spod 7 ( nie zółw ) tę średnice 45 cm ma zewnętrzną? Jeśli tak, mogłabys zmierzyć ile tak c/a ma wnętrze?


:roll: czytanie ze zrozumieniem się kłania ... wymierzyłam dokładnie ... żółwia ... :evil: Zmierzę jutro, bo nie mam tych rzeczy w mieszkaniu, podany wymiar jest zewnętrzny, ale myślę, że środek to minimum 35 cm
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5567
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Czw lip 18, 2019 22:58 Re: Legowiska, budki, drapak - na utrzymanie "szarańczy"

katarzyna1207 pisze:
Femka pisze:Ja bym wzięła budkę nr 2 albo 5. Która jest na większego kota? A, dopóki Kasia nie odpowie, rezerwuję obie :mrgreen:

A wycieraczka nr 9 jest genialna. Naprawdę zatrzymuje żwir. Po latach prób i błędów, wyrzuciłam wszystkie inne i przy czterech kuwetach mam tylko te. Polecam.


Zdecydowanie większa jest 5, jak robiłam zdjęcia, to trzy koty mi się równocześnie do środka wpakowały :) - widać nawet kawałek Bąbla

Dzięki. W takim razie odblokowuję nr 2 i daję 50 zł za nr 5.
***** ***
Obrazek

Femka

Avatar użytkownika
 
Posty: 89662
Od: Sob mar 24, 2007 19:56
Lokalizacja: wiocha zabita dechami, ale jak malowniczo :)

Post » Czw lip 18, 2019 23:34 Re: Legowiska, budki, drapak - na utrzymanie "szarańczy"

Femka pisze:
katarzyna1207 pisze:
Femka pisze:Ja bym wzięła budkę nr 2 albo 5. Która jest na większego kota? A, dopóki Kasia nie odpowie, rezerwuję obie :mrgreen:

A wycieraczka nr 9 jest genialna. Naprawdę zatrzymuje żwir. Po latach prób i błędów, wyrzuciłam wszystkie inne i przy czterech kuwetach mam tylko te. Polecam.


Zdecydowanie większa jest 5, jak robiłam zdjęcia, to trzy koty mi się równocześnie do środka wpakowały :) - widać nawet kawałek Bąbla

Dzięki. W takim razie odblokowuję nr 2 i daję 50 zł za nr 5.


:201494 :201494 dzięki
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5567
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Pt lip 19, 2019 20:13 Re: Legowiska, budki, drapak - na utrzymanie "szarańczy"

maczkowa pisze:katarzyna, powiedz mi jeszcze- legowisko spod 7 ( nie zółw ) tę średnice 45 cm ma zewnętrzną? Jeśli tak, mogłabys zmierzyć ile tak c/a ma wnętrze?


Zmierzyłam - środek ma 33-35 cm - zalezy jak się pociągnie :wink:
Obrazek

katarzyna1207

 
Posty: 5567
Od: Pt lip 03, 2009 21:58
Lokalizacja: Lublin

Post » Pt lip 26, 2019 8:09 Re: Legowiska, budki, drapak - na utrzymanie "szarańczy"

11 - jest opcja KT może?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości