Szaman odszedł [*]

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon lip 01, 2019 19:19 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

Książniczka Ofelja do Rudego Grąda Kąkwista. Ja co miauczę że hiszpąska to jezdę ja, Ksiązniczka Ofelja, i się nie dam wygryść z licytacyji, choćbym miała od Małej Ciornej kieszeniowego pożyczać. Ona mniamuśnościów nie amcia bo jezd piedroła to na pewno ma zakopane pod kocykię. No więc daję moją książniczkową łapcią 49 zetów za numera jeden. Miau!
Książniczka Ofelja
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto lip 02, 2019 12:15 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

Rudy Konkwistador "weeda" opędzlował sąsiadom z patio :strach: i poszedł opylić, więc bogaty jest i kwotę licytacji zaokrągla do złotych 50 :P
A jakby co, to Czarną Mendę zagonimy do współpracy, będzie śpiewać na molo w Alicante :twisted: Zarobi szybko, bo każdy da wszystko, żeby tylko przestała :kotek:
I z całym szacunkiem dla Księżniczki Walecznej Ofelii: licytacją wygramy, kocicom się nie damy!!!

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Wto lip 02, 2019 20:15 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

Nieustająca rywalizacja trwa :D z pięknym podziękowaniem :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Post » Śro lip 03, 2019 19:37 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

Do Rudego Kąkwistora Grąda niehiszpąskiego. Pylaj se co chcesz ale mię, książniczki, nie wygryziesz, już ci to miauknęłam głośmno i wyraźmnie! Romątyczmna niespodzianku będzie moja! A Mała Ciorna na pewno więkcej fałszowuje od tej twojej Ciornej Mędy, ino nie zamiauka publiczmnie bo to tchósz i piedroła, ale mię kieszeniowe podkocykowe pożyczy i już!
Daję więc moją piąkną burą łapcią 51 zetów.
Książniczka Ofelja bojowo-nastawiona
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33187
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Śro lip 03, 2019 22:00 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

MB&Ofelia pisze:Do Rudego Kąkwistora Grąda niehiszpąskiego. Pylaj se co chcesz ale mię, książniczki, nie wygryziesz, już ci to miauknęłam głośmno i wyraźmnie! Romątyczmna niespodzianku będzie moja! A Mała Ciorna na pewno więkcej fałszowuje od tej twojej Ciornej Mędy, ino nie zamiauka publiczmnie bo to tchósz i piedroła, ale mię kieszeniowe podkocykowe pożyczy i już!
Daję więc moją piąkną burą łapcią 51 zetów.
Książniczka Ofelja bojowo-nastawiona

:ryk:
Przy okazji mamy możliwość zapoznania się z kocią wymianą zdań :lol: i czekamy co na to Kąkwistador :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw lip 04, 2019 2:14 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

Yo, El Conquistador Rojo,doceniam gest pięknej burej łapki Bojowo Nastawionej Princesy Ofelii! Radym, żem na godnego trafił przeciwnika! Jednakowoż romantyczna niespodziewanka będzie należeć do mnie! Jako Grand-Jak-Najbardziej-Hiszpański, też niezłą grandę potrafię zrobić, co moja Duża może poświadczyć!
A seniorita Mała Czarna Carmen niechże szparko pod swym kocykiem kieszeniowego szuka, gdyż otóż ja, Rudy KONkwistador 53 złote polskie na szczytny cel pomocy Czarnemu Szamanowi ofiarowuję!
A Czarna Menda już swój głos ćwiczy, tak na wszelki wypadek :201498

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Czw lip 04, 2019 7:47 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

ale walka, ale dyskusja, ale super :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw lip 04, 2019 21:10 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

Marmolada18 pisze:Yo, El Conquistador Rojo,doceniam gest pięknej burej łapki Bojowo Nastawionej Princesy Ofelii! Radym, żem na godnego trafił przeciwnika! Jednakowoż romantyczna niespodziewanka będzie należeć do mnie! Jako Grand-Jak-Najbardziej-Hiszpański, też niezłą grandę potrafię zrobić, co moja Duża może poświadczyć!
A seniorita Mała Czarna Carmen niechże szparko pod swym kocykiem kieszeniowego szuka, gdyż otóż ja, Rudy KONkwistador 53 złote polskie na szczytny cel pomocy Czarnemu Szamanowi ofiarowuję!
A Czarna Menda już swój głos ćwiczy, tak na wszelki wypadek :201498

Piękne :piwa: z podziękowaniem :dance: :1luvu: rywalizacja godna polecenia :ok: miło się zagląda na bazarek, niechaj się kręci, a my dalej pracusiamy dla bazarkowiczow :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk



Post » Sob lip 06, 2019 14:42 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

ciotka59 pisze:Obrazek Witamy się sobotnio

A witamy i zachęcamy do licytacji :D piękne wełnianki będą - no... wszak każda sroczka swój ogonek chwali :mrgreen: Cioteczko zaglądajcie a zobaczycie jaki fajny poddupnik wyszedł z Twojej twórczości :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lip 06, 2019 14:43 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

alessandra pisze:
ciotka59 pisze:Obrazek Witamy się sobotnio

A witamy i zachęcamy do licytacji :D piękne wełnianki będą - no... wszak każda sroczka swój ogonek chwali :mrgreen: Cioteczko zaglądajcie a zobaczycie jaki fajny poddupnik wyszedł z Twojej twórczości :1luvu:


musze koty zapytać czy nie chcą nowego :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lip 06, 2019 14:49 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

mir.ka pisze:
alessandra pisze:
ciotka59 pisze:Obrazek Witamy się sobotnio

A witamy i zachęcamy do licytacji :D piękne wełnianki będą - no... wszak każda sroczka swój ogonek chwali :mrgreen: Cioteczko zaglądajcie a zobaczycie jaki fajny poddupnik wyszedł z Twojej twórczości :1luvu:


musze koty zapytać czy nie chcą nowego :wink:

Pytaj śmiało, a na zachętę inna moja twórczość dzisiejsza
:D
Obrazek
:D
Bananowe, z cynamonem i na słono z kminkiem,bo imbirowe z wiśnią już nie dotreały do tej pory :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lip 06, 2019 14:53 Re: Tulisiowe niesamowite koty niespodziewajki dla Szamana f

alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:
ciotka59 pisze:Obrazek Witamy się sobotnio

A witamy i zachęcamy do licytacji :D piękne wełnianki będą - no... wszak każda sroczka swój ogonek chwali :mrgreen: Cioteczko zaglądajcie a zobaczycie jaki fajny poddupnik wyszedł z Twojej twórczości :1luvu:


musze koty zapytać czy nie chcą nowego :wink:

Pytaj śmiało, a na zachętę inna moja twórczość dzisiejsza
:D
Obrazek
:D
Bananowe, z cynamonem i na słono z kminkiem,bo imbirowe z wiśnią już nie dotreały do tej pory :mrgreen:

:placz: :placz: :placz: :placz:
a ja tak daleko :(
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości