Szaman odszedł [*]

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto lip 09, 2019 7:23 Re: Tulisiowe -nagroda za najwiekszy dukat! do północy dziś-

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Wto lip 09, 2019 12:23 Re: Tulisiowe -nagroda za najwiekszy dukat! do północy dziś-

Marmolada18 pisze:
MB&Ofelia pisze:Ciiiii! Nie budzić Rudego Grąda Kąkwista nie-hiszpąskiego! Bo niespodziewanka romątyczmna ma być moja i najmojsza. No bo w kącu to ja jezdę romątyczmną waleczmną książniczką. I daję za romątyczmną jedynku 57 zetów. Ino ciii! Coby się nie obudził ten kocurro bo Duża marudzi że już musi pusiać coby wstać raniutko do roboty.
Książniczka Ofelja


Ajjj, carramba!!!!
Tożem wbił się w ostatniej minucie!!! Nieeeee, mimo wielkiego szacunku i sympatii, jakie do Princesy Ofelji i jej Dużej żywię, tako rzeknę, iże przelicytować ja się nie dam!
Szczwana liszka z Princesy, oj, sprytna kotta ona jest! I ciiii, i nie budźcie Hiszpańskiego 8) A jednak, Rudy Konkwistador obudził się na tę Ostatnią Chwilę i licytacyją do 60 złociszów zaokrągla!! I już się na Niespodziewaną i Romantyczną cieszy :D :D :D


:ryk: :ryk: :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lip 09, 2019 12:29 Re: Tulisiowe -nagroda za najwiekszy dukat! do północy dziś-

Przede wszytskim chcę podziękować za wspaniały koci spektakl, który nam zaoferowała Ksieżniczka Ofelia i Rudy Konkwistador :lol: :1luvu:

Dziekuję wszystkim za udział w bazarku i wsparcie dla Szamana , prosze oczekiwać pw , dowiem sie tylko gdzie piniondza słać i przekażę.

Wkrótce także pokażemy niespodziewajki oraz nagrodę , którą wygrał Rudy Konkwistador u Marmolada18 :201440
Obrazek
Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lip 09, 2019 15:00 Re: Tulisiowe -nagroda za najwiekszy dukat! KONIEC

Ja także przepięknie, ogromnie dziękuje wszystkim za udział w bazarku, zakupach i podrzucaniu !!!! :) :) :) Bardzo, bardzo dziękuje w imieniu Szamana

AZYLschronisko

 
Posty: 107
Od: Wto paź 18, 2016 18:27

Post » Wto lip 09, 2019 16:53 Re: Tulisiowe -nagroda za najwiekszy dukat! KONIEC

Proszę, wybaczcie , ale nie zdązyłam jeszcze dokończyć wszystkiego, mimo urlopu, wełnianki wiele czasu zajmują, a by je stworzyć , jutro z pewnościa pokażę już w kompletach niespodzianki, ufam,że i kotki i Wy, będziecie zadowoleni :D
Prócz nagrody, jets jeszcze jedna niespodzianka 8) ale to juz Ciocia marivel sama Wam powie :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lip 09, 2019 17:36 Re: Tulisiowe -nagroda za najwiekszy dukat! KONIEC

alessandra pisze:Proszę, wybaczcie , ale nie zdązyłam jeszcze dokończyć wszystkiego, mimo urlopu, wełnianki wiele czasu zajmują, a by je stworzyć , jutro z pewnościa pokażę już w kompletach niespodzianki, ufam,że i kotki i Wy, będziecie zadowoleni :D
Prócz nagrody, jets jeszcze jedna niespodzianka 8) ale to juz Ciocia marivel sama Wam powie :wink:


Moja niespodzianka zostanie podzielona na niespodziajkowiczów.
Kocurek oczywiście dostaje ode mnie należne niespodziajkowe pieniądze, natomiast fanty w podziękowaniu za wspaniałą licytację Tuliński przydzieli do wygranych paczuszek :1luvu:

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Wto lip 09, 2019 19:43 Re: Tulisiowe -nagroda za najwiekszy dukat! KONIEC

Dziękuję za zaciętą rywalizację. Ofelii do komputera nie dopuszczę - jest wściekła i rozżalona że nie wygrała, i mogłaby takie rzeczy namiauczeć że by dostała bana na forum :strach: Nawet kocimiętka jej nie pocieszyła :wink:
Spróbujemy szczęścia w następnym bazarku.
wątek Księżniczki Ofelii i Małej Czarnej Carmen
viewtopic.php?f=46&t=213181 - cz. IX
Obrazek

MB&Ofelia

 
Posty: 33194
Od: Pt gru 09, 2011 9:20
Lokalizacja: Koszalin

Post » Wto lip 09, 2019 20:39 Re: Tulisiowe -nagroda za najwiekszy dukat! KONIEC

To jeszcze raz ja, El Conquistador Rojo :kotek:
Z serca dziękuję za wspaniałą rywalizację! Princesę Ofeliję ze skruchą liżę po burym uszku i proszę, aby się na mnie bardzo nie gniewała :201461
Na pewno będzie jeszcze dużo innych bazarków, ale my za parę tygodni wracamy do siebie, do słonecznej Hiszpanii i udziału w nich brać już nie będziemy:( Może dopiero za rok.... quien sabe? A nigdym jeszcze wspaniałych dzieł Senhora Tulinka nie posiadał, przeto tym bardziej szczęśliwy jestem, że mam teraz taką ku temu sposobność :)
Wspaniałomyślnej i o Wielkim Sercu Senhorze Allessandrze takoż dziękuję, boć wierzę, że w owych dziełach udział swój ma niemały! :1luvu:
Jakem Grand Jak-Najbardziej-Hiszpański, cieszę się, że udało się pomóc Czarnemu Szamanowi i z całego mego rudego serduszka życzę mu, żeby domek spokojny i życzliwy znalazł :catmilk:
Bueno, lo he pasado genial, les deseo lo mejor.

El Conquistador Rojo to ja!


https://www.fotosik.pl/zdjecie/5fad4cf356c04e2c

Tu Duża: mam nadzieję, że zdjęcie się otworzy, bo to nasza pierwsza próba :oops:

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Śro lip 10, 2019 12:30 Re: Tulisiowe -nagroda za najwiekszy dukat! KONIEC

Marmolada18 pisze:To jeszcze raz ja, El Conquistador Rojo :kotek:
Z serca dziękuję za wspaniałą rywalizację! Princesę Ofeliję ze skruchą liżę po burym uszku i proszę, aby się na mnie bardzo nie gniewała :201461
Na pewno będzie jeszcze dużo innych bazarków, ale my za parę tygodni wracamy do siebie, do słonecznej Hiszpanii i udziału w nich brać już nie będziemy:( Może dopiero za rok.... quien sabe? A nigdym jeszcze wspaniałych dzieł Senhora Tulinka nie posiadał, przeto tym bardziej szczęśliwy jestem, że mam teraz taką ku temu sposobność :)
Wspaniałomyślnej i o Wielkim Sercu Senhorze Allessandrze takoż dziękuję, boć wierzę, że w owych dziełach udział swój ma niemały! :1luvu:
Jakem Grand Jak-Najbardziej-Hiszpański, cieszę się, że udało się pomóc Czarnemu Szamanowi i z całego mego rudego serduszka życzę mu, żeby domek spokojny i życzliwy znalazł :catmilk:
Bueno, lo he pasado genial, les deseo lo mejor.

El Conquistador Rojo to ja!


https://www.fotosik.pl/zdjecie/5fad4cf356c04e2c

Tu Duża: mam nadzieję, że zdjęcie się otworzy, bo to nasza pierwsza próba :oops:


Jaki cudny biszkopcik :1luvu: i wcale nie wygląda na takiego twradego przeciwnika, jakim sie okazał :mrgreen: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lip 10, 2019 12:36 Re: Tulisiowe -nagroda za najwiekszy dukat! KONIEC

marivel pisze:
alessandra pisze:Proszę, wybaczcie , ale nie zdązyłam jeszcze dokończyć wszystkiego, mimo urlopu, wełnianki wiele czasu zajmują, a by je stworzyć , jutro z pewnościa pokażę już w kompletach niespodzianki, ufam,że i kotki i Wy, będziecie zadowoleni :D
Prócz nagrody, jets jeszcze jedna niespodzianka 8) ale to juz Ciocia marivel sama Wam powie :wink:


Moja niespodzianka zostanie podzielona na niespodziajkowiczów.
Kocurek oczywiście dostaje ode mnie należne niespodziajkowe pieniądze, natomiast fanty w podziękowaniu za wspaniałą licytację Tuliński przydzieli do wygranych paczuszek :1luvu:



I to właśnie nasza cała Ciocia marive :aniolek: , zawsze coś dokłada ku uciesze wielkiej bazarkowiczów :dance: i wierze w moją pomysłowość twórczą :lol: Idąc tym śladem miast jednej wełnianki w "Kocie czychającym", zrobiłam kilka małych ciekawostek , aby każdy dostał co nieco , a nie musielibyśmy kocyków ciąć i po kawałku dawać :mrgreen:

Już za moment pokażę co się wykluło tym razem z nitek podarowanych przez Ciotka59 :1luvu:
i z fantów podarowanych przez marivel :1luvu: oraz czarno-czarnych :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lip 10, 2019 14:14 Re: Tulisiowe -nagroda za najwiekszy dukat! KONIEC

najsampierw pokażem nagrodem, co je fajna i mientka a pożyteczna , o niej pozna poczytać tu wienciej, gdzie razem z rencznikiem siem oferujom :mrgreen:
https://www.etsy.com/listing/697354632/ ... e_active_7

małe to, ale fajne, jak :kotek: :wink:
Obrazek

i pojedzie do Rudego Konkwistadora :1luvu: , bo se wygrał :ok:


a teras na drugi samnajpierw pokazujemy podzieloną niespodziewajkę a podarowaną przez Ciocię marivel :1luvu: i prosim o wybór co kto by chciał

Obrazek

1. podkładka pod kubek oraz odlotowa taśma -wybrała kocka :kotek:
Obrazek

2. futerał na telefon- wybrała BONObono :kotek:

3. zestaw zabawek -wybrała saaga :kotek:

4. lampionik na tealighta i malusia zabawka - Marmolada18 :kotek:



no i idziem do merituma sprawy :wink:

nr 1 scena balkonowa zawiera wełnianek sztuk dwie, coby kolega mjał elegancki dywanik , jak z kuwetki wychodzi oraz mientko pod kuperkiem jak co Duża w środek powłoczki wsadzi , bo ino to ubranie gwieździste na fajowe guziczki łodki zapinane :wink:
dla Dużej do kluczy misiaka wesołego i coś dla nosa miłego
:D
ObrazekObrazekObrazek


nr 2 strażnik ogrodu
kocyk baardzo miętki , z frendzlami, coby kolega Kminek mjał co ciongnąc , a dla dużej cosik na chłodne noce, bo jakoś zawitały mimo lata i na otulenie pachnącym obłokiem , a jak pachnąco to byc musi- pszczoła się nawinie i na uchu przysiądzie zaś na przegub wjelce ozdobnego skórzanego vintage'a mamy , coby światu oznajmiła jaki znak jest , tylko powiedzieć i nam musi, bośmy jeszcze tej sprawy nie rozgryźli ,a spokojnie, w zodiaku mamy fszystko prócz zanku czynastego :mrgreen:
ObrazekObrazek



nr 3 w porannym słońcu , no w zimowym to jusz tak wesoło nie będzie 8) , to my o Dużej pomyśleli, coby naozdobnik ciepły a miły na szyję miała a radosny dzień zimowy , bo kolor baardzo słoneczny :D dla zdrowia bursztynkowe kolczyki , ozdobny skórzany vintażowy naprzegubnik jak się do znaku przyzna, nie , nie do wieku -spokojnie :mrgreen: a i na przystawkę do herbatki cosik jest i zapachowo oraz zabawowo dla kotka w optymistycznym kolorze, co oznacza,że na kolejnym bazarku może liczyć na fant dla siebie :wink:
ObrazekObrazek


nr 4 przy wodopoju kota mamy, ale siem Ciocia saaga nie bojom, nie wyślemy :wink: za to dla kociej wygody podkuperkową zieleń z przędzy wełnianej mamy , idealnie pasujący pokrowiec z zooplusa , na zdjęciu ponizej pokazujemy jaki , wówczas kotek idealnie bęzie mjał , coby przez okno na śwjat wyglądać , w międyczasie coś przekąsic z jajeczkowehgo kotka niespodzianki lub pobawić sie zabawką :wink: Dużą zas ubieramy od stóp do szyi :mrgreen: w pięknym kolorach oliwki perłowy długi sznur oraz kolczyki dopasowane kolorystycznie, że o szkarpytach nie wspomnę, coby wesoło Dużej było, bo tam siedzi mały ptaszek w kolorze kfiatków z obrazka :wink: a na koniec zapachem otulimy i Duża może ruszać na podbój świata :wink:

ObrazekObrazekObrazek

no to siem napisałem :kotek: Tuliś
Ostatnio edytowano Czw lip 11, 2019 14:16 przez alessandra, łącznie edytowano 5 razy

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro lip 10, 2019 14:29 Re: Tulisiowe -nagroda za najwiekszy dukat! KONIEC

Marmolada18 pisze:To jeszcze raz ja, El Conquistador Rojo :kotek:
Z serca dziękuję za wspaniałą rywalizację! Princesę Ofeliję ze skruchą liżę po burym uszku i proszę, aby się na mnie bardzo nie gniewała :201461
Na pewno będzie jeszcze dużo innych bazarków, ale my za parę tygodni wracamy do siebie, do słonecznej Hiszpanii i udziału w nich brać już nie będziemy:( Może dopiero za rok.... quien sabe? A nigdym jeszcze wspaniałych dzieł Senhora Tulinka nie posiadał, przeto tym bardziej szczęśliwy jestem, że mam teraz taką ku temu sposobność :)
Wspaniałomyślnej i o Wielkim Sercu Senhorze Allessandrze takoż dziękuję, boć wierzę, że w owych dziełach udział swój ma niemały! :1luvu:
Jakem Grand Jak-Najbardziej-Hiszpański, cieszę się, że udało się pomóc Czarnemu Szamanowi i z całego mego rudego serduszka życzę mu, żeby domek spokojny i życzliwy znalazł :catmilk:
Bueno, lo he pasado genial, les deseo lo mejor.

El Conquistador Rojo to ja!


https://www.fotosik.pl/zdjecie/5fad4cf356c04e2c

Tu Duża: mam nadzieję, że zdjęcie się otworzy, bo to nasza pierwsza próba :oops:


rude jest piękne :1luvu: :201461
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72734
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro lip 10, 2019 16:00 Re: Tulisiowe - KONIEC- pokazujemy i o wybór prosimy

Dzisiejsza wpłata od:

Saaga 40,- dziękuje serdecznie !
Ostatnio edytowano Śro lip 10, 2019 16:31 przez AZYLschronisko, łącznie edytowano 1 raz

AZYLschronisko

 
Posty: 107
Od: Wto paź 18, 2016 18:27

Post » Śro lip 10, 2019 16:07 Re: Tulisiowe - KONIEC- pokazujemy i o wybór prosimy

Wow, a nawet łał!!!!
Tulisiu, serdecznie dziękujemy!!!! Kita miauczy, że jej zieleń bardzo pasuje do koloru oczu, a i za zabawką chętnie pobiega! A ja skarpetki chętnie na stópki wdzieję, bo coś ostatnio wieczory u nas zimna. A perły meeeeegaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Dziękujemy wielce!

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

Post » Śro lip 10, 2019 16:08 Re: Tulisiowe - KONIEC- pokazujemy i o wybór prosimy

AZYLschronisko pisze:Dzisiejsza wpłata bez nicku od:

Pan Grzegosz O. 40,-


To ode mnie, z TŻowego konta.

saaga

 
Posty: 1100
Od: Śro cze 10, 2015 18:15

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości