Dee umarła (*)... pozostały jeszcze piękne torebki..

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon maja 13, 2019 9:20 Dee umarła (*)... pozostały jeszcze piękne torebki..

Bazarek na pokrycie kosztów operacji, bardzo poważnej, oraz dalszego leczenia mojej 13latki DeeDee. Początek choroby tu: viewtopic.php?f=1&t=189208&start=630, rozliczenie i koszty leczenia w drugim poście na pierwszej stronie.
Bardzo proszę o pomoc - podejrzenia nie są fajne (rak płaskonabł w pyszczku, chłoniak w jelicie) i oby się nie potwierdziły i na operacji i leczeniu zapalenia trzustki się teraz skończyło. :ok: :ok: :ok:

edit: 25.05 - niestety badanie hispat wykazało, ze DeeDeesia ma gruczolakoraka z przerzutami do pyszczka, jelit i łapki. Wdrożone leczenie paliatywne mające na celu powstrzymanie postępu choroby.

EDIT: DeeDee umarła 19.06 - pozostał żal, ból i dług..


Na bazarek wystawiam w stanie niemal idealnym torebki i plecaczki podarowane przez Iwonami - dziękuję!!!!! :1luvu:

Koszt wysyłki pokrywa kupujący.

Ponieważ potrzeby finansowe mam ogromne i pilne, i pieniążki są mi potrzebne na wczoraj proponujęcenę minimalną 35zł dla każdej rzeczy a osoba zainteresowana niech zaproponuje cenę KT. :wink:




2.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Mała torebka w kolorze szarym z ozdobnym paskiem w azteckie wzory. Do noszenia na ramieniu lub na ukos.
Bardzo fikuśna, kolorowa, oryginalna. Wys. 15cm, szer. 20cm, głębokość 7cm. W środku główna komora i druga trochę mniejsza. Solidna, gruba skórka. Pasek dwuczęściowy, skórzany i materiałowy kolorowy - szerokośc paska 5cm, długość 90cm regulowana, pasek można odpiąć.

3.
ObrazekObrazekObrazek
Torebka w srebrnym kolorze kupiona w Home and You . Jest w typie shoperki, nie zamykana od góry. Rzeczy powinno się nosić w jakiejś kosmetyczce. Jeśli byłaby używana jako siatka, to na nieduże zakupy.
Lekka, miła w dotyku. W środku czarna podszewka materiałowa. Wys. 25cm, szer. 30cm, głebokośc 15cm.

4.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Torebka listonoszka, nieduża w kolorze srebrnym kupiona w sklepie Parfois. Do noszenia na ramieniu albo na ukos.
Wys. 18cm, szer. 20cm głęb. 9cm. W środku lniana podszewka z jedną boczną kieszonką. Dł. paska 125cm, regulowana.

5.

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Kremowa, a może biała listonoszka. Także nieduża.
Kremowobiała :mrgreen: w środku czarna. trzyczęściowa. Bardzo elegancka. Wys. 18cm, szer. 15,5cm, głęb. 4cm. Dł. paska 130cm bez możliwości regulowania.



10.

Obrazek
To torebko siatka. Pakowna shoperka.



SPRZEDANE:
6. Trzykolorowa listonoszka z jakby zamszu również ze sklepu Parfois. :arrow: aga66 35zł
1. plecak i torebka, 2 w jednym
:arrow: SabaS za 40zł
12.plecak z dresowego materiału
:arrow: sprzedane - dorcia44 za 35zł
7.torebka listonoszka
:arrow: sprzedane - fili za 50zł
13. :arrow: sprzedane - kwiryna za 40zł
11. :arrow: sprzedane - klaudiafj za 35zł
8. :arrow: sprzedane - Marmolada18 za 45zł :1luvu:
9. sprzedana - SabaS za wyw.




ROZLICZENIE:
:arrow: aga66 - 35zł
:arrow: SabaS - 40zł
:arrow: dorcia44 - 35zł
:arrow: fili - 50zł
:arrow: kwiryna - 50zł
:arrow: klaudiafj - 35zł
:arrow: Marmolada18 - 45zł
Ostatnio edytowano Czw wrz 05, 2019 18:34 przez Marzenia11, łącznie edytowano 20 razy
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 14, 2019 7:30 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

Zdjęcia są. Niezbyt dobre, ale robione jak już się ściemniało. Rzeczy sa naprawdę w bardzo dobrym stanie, bez śladów używania, o wiele ładniejsze niż na fotach. Mogę poprawić zdjęcia, jakby ktoś był czymś zainteresowany i chciał lepiej obejrzeć. Nie wiem, czy uda mi się je teraz wszystkie opisać, ale będę uzupełniała informacje a na pewno dzisiaj wieczrem dla osób którym coś wpadnie w oko. :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 14, 2019 13:29 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

Nie zdążyłam przed pracą opisać toreb i wymierzyć. Jeśli ktoś się czymś zainteresuje podam wymiary późnym wieczorem.
Zapraszamy!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 14, 2019 17:52 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

Poproszę 6 za wyw.

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto maja 14, 2019 22:54 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

aga66 pisze:Poproszę 6 za wyw.

Dziękuję!! Bez opisu? :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro maja 15, 2019 5:31 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

Wrzucę swoje trzy grosze. Jak Marzenia wspomniała, torebki są ode mnie i są w stanie idealnym.
Zdjęcia nie są najlepsze, więc może opiszę.
1. Jest to plecak z bawełny, idealny na lato. Można go nosić na plecach i na ramieniu jak torebkę. Jest pakowny.
2. Mała torebka w kolorze szarym z ozdobnym paskiem w azteckie wzory. Do noszenia na ramieniu lub na ukos.
3. Torebka w srebrnym kolorze kupiona w Home and You . Jest w typie shoperki, nie zamykana od góry. Rzeczy powinno się nosić w jakiejś kosmetyczce. Jeśli byłaby używana jako siatka, to na nieduże zakupy.
4. Torebka listonoszka, nieduża w kolorze srebrnym kupiona w sklepie Parfois. Do noszenia na ramieniu albo na ukos.
5. Kremowa, a może biała listonoszka. Także nieduża.
6. Trzykolorowa listonoszka z jakby zamszu również ze sklepu Parfois.
7. Super torebka listonoszka, większa od 4.5. i 6. Pikowana w kolorze szarym ze srebrnym połyskiem. Bardziej pakowna od poprzedniczek, kopia torebki Monnari. Różni się tylko metalową tabliczką, że nie ma na niej napisu Monnari.
8. Worek w kolorze ekri z regulowaną szerokością. Przez całość torebki jest wszyty suwak, pozwalający na robienie torebki węższej lub szerszej. Torebka bardzo pakowna, z krótkim paskiem, ale pozwalającym na noszenie torebki na ramieniu.
9. Torebka listonoszka, większa i pakowna z kieszenią na wierzchu zamykaną na suwak. Regulowany pasek pozwala nosić torebkę na ukos.Jest to torebka markowa, ale nie pamiętam nazwy. Zrobiona jest z bardzo miękkiego tworzywa, niby materiał, we wzory ale jakby powleczony plastikiem, żeby można było nosić w deszczu.
10. To torebko siatka. Pakowna shoperka.
11. Dżinsowy pakowny plecak kupiony w sklepie Stradivarius. Jak nowy. Dobry na lato, bo nie grzeje.
12. Ta szmatka to jest fantastyczny plecak, jakby worek ściągany u góry sznurkiem. Mam taki sam i go uwielbiam.
Na zdjęciu pod linkiem jest pokazana torba, plecaków już nie ma, ale jest to wyrób tej firmy. Bazarkowy plecak jest identyczny, tylko zamiast paska ma ramiączka. No i kolor jest dżinsowy. https://www.etsy.com/pl/listing/6142061 ... ck=1&frs=1
13, Jest to duża szoperka, pakowna. Może być i na plażę i do noszenia na co dzień
To, jak traktujesz koty, decyduje o twoim miejscu w niebie. - Robert A. Heinlein
Justynka [*] 26.8.2011 Piglunia [*] 29.9.2011 Babunia [*] 24.11.2014 Rysio [*] 10.10.2016 Ogrynia-zaginęła 8.10.2011 odnaleziona 25.02.2012 zm. 26.11.2018, Tosia [*] 25.03.2019

Iwonami

 
Posty: 5474
Od: Wto sie 10, 2010 21:53
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Śro maja 15, 2019 8:05 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

Super Iwonka, bardzo dziękuję! Wstawię opisy jak wrócę do domu. Nie umialabym tak dobrze ich opisać.
Bardzo dziękuję!
A zdjęcia może dzisiaj zrobię dobre i pozmieniam.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro maja 15, 2019 8:20 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

a ja się waham między plecaczkami nr 1 i 11, pokończyły mi się, a bardzo lubię mieć mini plecak na takie 1-dniowe wypady. Może dodatkowy opis w sensie wymiarów czy ilości i układu kieszonek pozwoli mi podjąć decyzję :)

SabaS

 
Posty: 4508
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro maja 15, 2019 8:29 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

7 i 9 - jaki mają kolor?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro maja 15, 2019 10:43 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

czarno-czarni pisze:7 i 9 - jaki mają kolor?

nr 7 - część pikowana jest jasnoszara a pozostałe części czarne
nr 9 - czarna - zdjęcie z lampą stąd dziwny kolor trochę wyszedł.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro maja 15, 2019 10:44 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

SabaS pisze:a ja się waham między plecaczkami nr 1 i 11, pokończyły mi się, a bardzo lubię mieć mini plecak na takie 1-dniowe wypady. Może dodatkowy opis w sensie wymiarów czy ilości i układu kieszonek pozwoli mi podjąć decyzję :)

ok, idę patrzeć :D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro maja 15, 2019 10:56 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

SabaS pisze:a ja się waham między plecaczkami nr 1 i 11, pokończyły mi się, a bardzo lubię mieć mini plecak na takie 1-dniowe wypady. Może dodatkowy opis w sensie wymiarów czy ilości i układu kieszonek pozwoli mi podjąć decyzję :)

nr 1 - dł 40cm, szerokość 38cm, paski na ramiona regulowane, pasek służący do noszenia na ręku jak torebka: dł 66cm i możliwość skrócenia, w środku główna komora i jedna mała kieszonka zapinana na zamek (taka klasyka jak w torebkach, na dokumenty, karty itp). Z materiału w środku czarna podszewka. Lekki, stan idealny, jeden włos moich kotów - biały wiec podejrzewam Milenę :wink:

nr 11 - z dzinsu błekitnego/jasnoniebieskiego - w dotyku grubszy od poprzednika. Dł. 39cm, szer. 37cm, głebokośc 13cm.
z przodu kieszeń zapinana na zamek błyskawiczny plus dwie kieszonki bez zapinania; w środku główna komora i jedna kieszonka zapinana na zamek błyskawiczny.

:?: :wink: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro maja 15, 2019 14:48 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

Uzupełniłam opisy i niektóre wymiary. Zapraszam! :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro maja 15, 2019 15:03 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

Mogę prosić o wymiary plecaka nr 12?
Misia, Misieczka zawsze będziesz w naszych sercach [*] Mróweczek 15.08.2003-06.02.2020 [*] Biedronka maj 2004-18.10.2021 [*] Kitka10.05.2023 [*]
Z nami : Filemon, Maciek, Lilek, Dzidka, MałeMałe, Tobiś, Mufi, Rudek - został w domu, który kupiliśmy..., dziadeczek Domi zgarnięty ze środka wsi

kiwi

 
Posty: 5986
Od: Pt lis 14, 2003 22:32
Lokalizacja: Góry, polskie góry :)

Post » Śro maja 15, 2019 22:04 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

kiwi pisze:Mogę prosić o wymiary plecaka nr 12?

Oczywiście :1luvu:
Długość 48cm, szerokość 34cm, głębokość (podstawa) 20cm. :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości