Dee umarła (*)... pozostały jeszcze piękne torebki..

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon maja 13, 2019 9:20 Dee umarła (*)... pozostały jeszcze piękne torebki..

Bazarek na pokrycie kosztów operacji, bardzo poważnej, oraz dalszego leczenia mojej 13latki DeeDee. Początek choroby tu: viewtopic.php?f=1&t=189208&start=630, rozliczenie i koszty leczenia w drugim poście na pierwszej stronie.
Bardzo proszę o pomoc - podejrzenia nie są fajne (rak płaskonabł w pyszczku, chłoniak w jelicie) i oby się nie potwierdziły i na operacji i leczeniu zapalenia trzustki się teraz skończyło. :ok: :ok: :ok:

edit: 25.05 - niestety badanie hispat wykazało, ze DeeDeesia ma gruczolakoraka z przerzutami do pyszczka, jelit i łapki. Wdrożone leczenie paliatywne mające na celu powstrzymanie postępu choroby.

EDIT: DeeDee umarła 19.06 - pozostał żal, ból i dług..

Na bazarek wystawiam w stanie niemal idealnym torebki i plecaczki podarowane przez Iwonami - dziękuję!!!!! :1luvu:

Koszt wysyłki pokrywa kupujący.

Ponieważ potrzeby finansowe mam ogromne i pilne, i pieniążki są mi potrzebne na wczoraj proponujęcenę minimalną 35zł dla każdej rzeczy a osoba zainteresowana niech zaproponuje cenę KT. :wink:

2.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Mała torebka w kolorze szarym z ozdobnym paskiem w azteckie wzory. Do noszenia na ramieniu lub na ukos.
Bardzo fikuśna, kolorowa, oryginalna. Wys. 15cm, szer. 20cm, głębokość 7cm. W środku główna komora i druga trochę mniejsza. Solidna, gruba skórka. Pasek dwuczęściowy, skórzany i materiałowy kolorowy - szerokośc paska 5cm, długość 90cm regulowana, pasek można odpiąć.

3.
ObrazekObrazekObrazek
Torebka w srebrnym kolorze kupiona w Home and You . Jest w typie shoperki, nie zamykana od góry. Rzeczy powinno się nosić w jakiejś kosmetyczce. Jeśli byłaby używana jako siatka, to na nieduże zakupy.
Lekka, miła w dotyku. W środku czarna podszewka materiałowa. Wys. 25cm, szer. 30cm, głebokośc 15cm.

4.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Torebka listonoszka, nieduża w kolorze srebrnym kupiona w sklepie Parfois. Do noszenia na ramieniu albo na ukos.
Wys. 18cm, szer. 20cm głęb. 9cm. W środku lniana podszewka z jedną boczną kieszonką. Dł. paska 125cm, regulowana.

5.

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Kremowa, a może biała listonoszka. Także nieduża.
Kremowobiała :mrgreen: w środku czarna. trzyczęściowa. Bardzo elegancka. Wys. 18cm, szer. 15,5cm, głęb. 4cm. Dł. paska 130cm bez możliwości regulowania.

10.

Obrazek
To torebko siatka. Pakowna shoperka.

SPRZEDANE:
6. Trzykolorowa listonoszka z jakby zamszu również ze sklepu Parfois. :arrow: aga66 35zł
1. plecak i torebka, 2 w jednym
:arrow: SabaS za 40zł
12.plecak z dresowego materiału
:arrow: sprzedane - dorcia44 za 35zł
7.torebka listonoszka
:arrow: sprzedane - fili za 50zł
13. :arrow: sprzedane - kwiryna za 40zł
11. :arrow: sprzedane - klaudiafj za 35zł
8. :arrow: sprzedane - Marmolada18 za 45zł :1luvu:
9. sprzedana - SabaS za wyw.

ROZLICZENIE:
:arrow: aga66 - 35zł
:arrow: SabaS - 40zł
:arrow: dorcia44 - 35zł
:arrow: fili - 50zł
:arrow: kwiryna - 50zł
:arrow: klaudiafj - 35zł
:arrow: Marmolada18 - 45zł
Ostatnio edytowano Czw wrz 05, 2019 18:34 przez Marzenia11, łącznie edytowano 20 razy
ObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*)..Nie wierzę...

Marzenia11

Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto maja 14, 2019 7:30 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

Zdjęcia są. Niezbyt dobre, ale robione jak już się ściemniało. Rzeczy sa naprawdę w bardzo dobrym stanie, bez śladów używania, o wiele ładniejsze niż na fotach. Mogę poprawić zdjęcia, jakby ktoś był czymś zainteresowany i chciał lepiej obejrzeć. Nie wiem, czy uda mi się je teraz wszystkie opisać, ale będę uzupełniała informacje a na pewno dzisiaj wieczrem dla osób którym coś wpadnie w oko. :ok:
ObrazekObrazek

Marzenia11

Post » Wto maja 14, 2019 13:29 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

Nie zdążyłam przed pracą opisać toreb i wymierzyć. Jeśli ktoś się czymś zainteresuje podam wymiary późnym wieczorem.
Zapraszamy!
ObrazekObrazek

Marzenia11

Post » Wto maja 14, 2019 17:52 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

Poproszę 6 za wyw.

aga66

Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto maja 14, 2019 22:54 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

aga66 pisze:Poproszę 6 za wyw.

Dziękuję!! Bez opisu? :wink:
ObrazekObrazek

Marzenia11

Post » Śro maja 15, 2019 5:31 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

Wrzucę swoje trzy grosze. Jak Marzenia wspomniała, torebki są ode mnie i są w stanie idealnym.
Zdjęcia nie są najlepsze, więc może opiszę.
1. Jest to plecak z bawełny, idealny na lato. Można go nosić na plecach i na ramieniu jak torebkę. Jest pakowny.
2. Mała torebka w kolorze szarym z ozdobnym paskiem w azteckie wzory. Do noszenia na ramieniu lub na ukos.
3. Torebka w srebrnym kolorze kupiona w Home and You . Jest w typie shoperki, nie zamykana od góry. Rzeczy powinno się nosić w jakiejś kosmetyczce. Jeśli byłaby używana jako siatka, to na nieduże zakupy.
4. Torebka listonoszka, nieduża w kolorze srebrnym kupiona w sklepie Parfois. Do noszenia na ramieniu albo na ukos.
5. Kremowa, a może biała listonoszka. Także nieduża.
6. Trzykolorowa listonoszka z jakby zamszu również ze sklepu Parfois.
7. Super torebka listonoszka, większa od 4.5. i 6. Pikowana w kolorze szarym ze srebrnym połyskiem. Bardziej pakowna od poprzedniczek, kopia torebki Monnari. Różni się tylko metalową tabliczką, że nie ma na niej napisu Monnari.
8. Worek w kolorze ekri z regulowaną szerokością. Przez całość torebki jest wszyty suwak, pozwalający na robienie torebki węższej lub szerszej. Torebka bardzo pakowna, z krótkim paskiem, ale pozwalającym na noszenie torebki na ramieniu.
9. Torebka listonoszka, większa i pakowna z kieszenią na wierzchu zamykaną na suwak. Regulowany pasek pozwala nosić torebkę na ukos.Jest to torebka markowa, ale nie pamiętam nazwy. Zrobiona jest z bardzo miękkiego tworzywa, niby materiał, we wzory ale jakby powleczony plastikiem, żeby można było nosić w deszczu.
10. To torebko siatka. Pakowna shoperka.
11. Dżinsowy pakowny plecak kupiony w sklepie Stradivarius. Jak nowy. Dobry na lato, bo nie grzeje.
12. Ta szmatka to jest fantastyczny plecak, jakby worek ściągany u góry sznurkiem. Mam taki sam i go uwielbiam.
Na zdjęciu pod linkiem jest pokazana torba, plecaków już nie ma, ale jest to wyrób tej firmy. Bazarkowy plecak jest identyczny, tylko zamiast paska ma ramiączka. No i kolor jest dżinsowy. https://www.etsy.com/pl/listing/6142061 ... ck=1&frs=1
13, Jest to duża szoperka, pakowna. Może być i na plażę i do noszenia na co dzień
To, jak traktujesz koty, decyduje o twoim miejscu w niebie. - Robert A. Heinlein
Justynka [*] 26.8.2011 Piglunia [*] 29.9.2011 Babunia [*] 24.11.2014 Rysio [*] 10.10.2016 Ogrynia-zaginęła 8.10.2011 odnaleziona 25.02.2012 zm. 26.11.2018, Tosia [*] 25.03.2019

Iwonami

Od: Wto sie 10, 2010 21:53

Post » Śro maja 15, 2019 8:05 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

Super Iwonka, bardzo dziękuję! Wstawię opisy jak wrócę do domu. Nie umialabym tak dobrze ich opisać.
Bardzo dziękuję!
A zdjęcia może dzisiaj zrobię dobre i pozmieniam.
ObrazekObrazek

Marzenia11

Post » Śro maja 15, 2019 8:20 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

a ja się waham między plecaczkami nr 1 i 11, pokończyły mi się, a bardzo lubię mieć mini plecak na takie 1-dniowe wypady. Może dodatkowy opis w sensie wymiarów czy ilości i układu kieszonek pozwoli mi podjąć decyzję :)

SabaS

Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Śro maja 15, 2019 8:29 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

7 i 9 - jaki mają kolor?
ObrazekObrazek

czarno-czarni

Od: Pon lip 21, 2008 12:35

Post » Śro maja 15, 2019 10:43 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

czarno-czarni pisze:7 i 9 - jaki mają kolor?

nr 7 - część pikowana jest jasnoszara a pozostałe części czarne
nr 9 - czarna - zdjęcie z lampą stąd dziwny kolor trochę wyszedł.
ObrazekObrazek

Marzenia11

Post » Śro maja 15, 2019 10:44 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

SabaS pisze:a ja się waham między plecaczkami nr 1 i 11, pokończyły mi się, a bardzo lubię mieć mini plecak na takie 1-dniowe wypady. Może dodatkowy opis w sensie wymiarów czy ilości i układu kieszonek pozwoli mi podjąć decyzję :)

ok, idę patrzeć :D
ObrazekObrazek

Marzenia11

Post » Śro maja 15, 2019 10:56 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

SabaS pisze:a ja się waham między plecaczkami nr 1 i 11, pokończyły mi się, a bardzo lubię mieć mini plecak na takie 1-dniowe wypady. Może dodatkowy opis w sensie wymiarów czy ilości i układu kieszonek pozwoli mi podjąć decyzję :)

nr 1 - dł 40cm, szerokość 38cm, paski na ramiona regulowane, pasek służący do noszenia na ręku jak torebka: dł 66cm i możliwość skrócenia, w środku główna komora i jedna mała kieszonka zapinana na zamek (taka klasyka jak w torebkach, na dokumenty, karty itp). Z materiału w środku czarna podszewka. Lekki, stan idealny, jeden włos moich kotów - biały wiec podejrzewam Milenę :wink:

nr 11 - z dzinsu błekitnego/jasnoniebieskiego - w dotyku grubszy od poprzednika. Dł. 39cm, szer. 37cm, głebokośc 13cm.
z przodu kieszeń zapinana na zamek błyskawiczny plus dwie kieszonki bez zapinania; w środku główna komora i jedna kieszonka zapinana na zamek błyskawiczny.

:?: :wink: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazek

Marzenia11

Post » Śro maja 15, 2019 14:48 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

Uzupełniłam opisy i niektóre wymiary. Zapraszam! :ok:
ObrazekObrazek

Marzenia11

Post » Śro maja 15, 2019 15:03 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

Mogę prosić o wymiary plecaka nr 12?
Misia, Misieczka zawsze bedziesz w naszych sercach [*]

kiwi

Od: Pt lis 14, 2003 22:32

Post » Śro maja 15, 2019 22:04 Re: Torebki i plecaczki - dla DeeDee

kiwi pisze:Mogę prosić o wymiary plecaka nr 12?

Oczywiście :1luvu:
Długość 48cm, szerokość 34cm, głębokość (podstawa) 20cm. :ok:
ObrazekObrazek

Marzenia11

[następna]