Książki na rzecz ratowania kotki Marzenia11 - Dee - NOWE

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie maja 12, 2019 13:47 Re: Książki na rzecz ratowania kotki Marzenia11 - Dee

SabaS pisze:To ja na teraz poproszę "Krzyk o ratunek" i "wszystko pamiętam tatusiu". Rzadko sięgam po takie pozycje, długo się potem zbieram psychicznie.
Zdrówka dla DeeDee :201461


To prawda, nie jest to literatura z rodzaju lekkiej i przyjemnej...
Ale ja lubię trudne książki, które budzą emocje.

Za życzenia zdrowia w imieniu koteczki dziękuję :)

Wyślij mi prosze adres na pw, jutro wyślę i napisze Ci od razu ile wyszło :)

Blue

 
Posty: 23482
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Nie maja 12, 2019 15:46 Re: Książki na rzecz ratowania kotki Marzenia11 - Dee

Marzenia11 pisze:Dziękuję, DeeDee
Obrazek

Bidna na tej fotce niesłychanie.
Kciuki
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie maja 12, 2019 16:23 Re: Książki na rzecz ratowania kotki Marzenia11 - Dee

ASK@ pisze:Bidna na tej fotce niesłychanie.
Kciuki


Biedniutka jest. Dziura w brzuchu, chora trzustka, kubrak, opatrunek z wenflonem i opatrunek na tylną łapkę. Dużo jak na jedną kocią seniorkę... Nie zapomnijmy o kursowaniu w te i nazat do lecznicy na kroplowki dozylne i podawanie leków.
Ale w tym nawale nieszczęść kocich DeeDee na szczęście daje radę :)
Dziewczyna ma dużo siły w sobie. Plus czuła opieka Marzenia11 i kciuki forumowe.
Oby choroby poszły precz :ok:

Blue

 
Posty: 23482
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Nie maja 12, 2019 16:32 Re: Książki na rzecz ratowania kotki Marzenia11 - Dee

Blue pisze:
ASK@ pisze:Bidna na tej fotce niesłychanie.
Kciuki


Biedniutka jest. Dziura w brzuchu, chora trzustka, kubrak, opatrunek z wenflonem i opatrunek na tylną łapkę. Dużo jak na jedną kocią seniorkę... Nie zapomnijmy o kursowaniu w te i nazat do lecznicy na kroplowki dozylne i podawanie leków.
Ale w tym nawale nieszczęść kocich DeeDee na szczęście daje radę :)
Dziewczyna ma dużo siły w sobie. Plus czuła opieka Marzenia11 i kciuki forumowe.
Oby choroby poszły precz :ok:


Zapomniałaś o kk - ropie z noska i wysięku z oczek....

No właśnie , Ciociu.. Jak żyć, Ciociu, jak żyć??? DeeDee
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie maja 12, 2019 20:23 Re: Książki na rzecz ratowania kotki Marzenia11 - Dee

Zapraszamy i dziękujemy !!!!!!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie maja 12, 2019 21:05 Re: Książki na rzecz ratowania kotki Marzenia11 - Dee

Pachnący bazarek dla DeeDee - zapraszam! viewtopic.php?f=20&t=191158&p=12177687#p12177687
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon maja 13, 2019 6:54 Re: Książki na rzecz ratowania kotki Marzenia11 - Dee

poproszę jeszcze "Moja siostra...czy ja?"
DeeDee jesteś dzielną koteczką :201461 kciuki cały czas są :ok: :ok:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon maja 13, 2019 10:12 Re: Książki na rzecz ratowania kotki Marzenia11 - Dee

SabaS pisze:poproszę jeszcze "Moja siostra...czy ja?"


Zaklepane. Po powrocie z pracy wykreślę ją z listy dostępnych.
Ponieważ wzięłam do pracy tylko te zamówione wczoraj (będę je wysyłała w drodze do domu) - to Twoja paczuszka wyruszy jutro :)

Blue

 
Posty: 23482
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Pon maja 13, 2019 10:16 Re: Książki na rzecz ratowania kotki Marzenia11 - Dee

Blue, wzięłam jeszcze z innego bazarku szampon, może da radę jedna przesyłką i jeszcze patrzę na inne rzeczy, więc jak coś to przetrzymaj mi te rzeczy, zapłaciłabym na bieżąco za rzeczy zakupione + ewentualnie koszt wysyłki

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon maja 13, 2019 10:20 Re: Książki na rzecz ratowania kotki Marzenia11 - Dee

SabaS pisze:Blue, wzięłam jeszcze z innego bazarku szampon, może da radę jedna przesyłką i jeszcze patrzę na inne rzeczy, więc jak coś to przetrzymaj mi te rzeczy, zapłaciłabym na bieżąco za rzeczy zakupione + ewentualnie koszt wysyłki


Ok, nie ma sprawy, tyle że tamte rzeczy są u Marzenia11, a książki u mnie a między nami jest prawie godzina drogi.
Nie wiem kiedy się spotkamy osobiście - jak coś wypadnie ze zdrowiem Dee Dee to pewnie wcześniej, ale jeśli będzie ok to trudno mi powiedzieć, chyba że Ci się jakoś bardzo nie spieszy albo będzie więcej osób które kupią książki ode mnie i fanty od Marzenia11 - to się wybiorę w najbliższym czasie żebyśmy to ogarnęły jak najsensowniej i dla Was najkorzystniej :)

Blue

 
Posty: 23482
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

Post » Pon maja 13, 2019 10:26 Re: Książki na rzecz ratowania kotki Marzenia11 - Dee

Albo ja Ci podrzucę Blue. Proszę mi tu nie pisać że będzie się coś działo ze zdrowiem Dee tfu :mrgreen: na razie mogę psychiczne mocno podupadlo i nie chce się podnieść.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon maja 13, 2019 10:27 Re: Książki na rzecz ratowania kotki Marzenia11 - Dee

Osobiście mi się nie spieszy, więc jeśli Tobie nie przeszkadza, żeby jeszcze książki u Ciebie poleżały chwilę to będę wdzięczna. Ryzyko ewentualnego zniszczenia przez koty biorę na siebie, a może ktoś z Twoich znajomych w międzyczasie jeszcze poczyta? :mrgreen:

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon maja 13, 2019 10:29 Re: Książki na rzecz ratowania kotki Marzenia11 - Dee

Dziewczyny nie miałam świadomości, że tak odległość Was dzieli. To dajmy sobie spokój. Niech leci osobno, ale w książkach to jeszcze pogrzebię Blue, więc nie wysyłaj ok?

SabaS

 
Posty: 4507
Od: Śro lis 14, 2018 8:58

Post » Pon maja 13, 2019 10:32 Re: Książki na rzecz ratowania kotki Marzenia11 - Dee

Saba grzeb w czym chcesz a jak już wygrzebiesz wszystko co Ci się spodoba to zobaczymy. Ja mogę się przejechać tramwajem nr 6, jeśli Blue mieszka nadal tam gdzie mieszkała, bo o to nie dopytalam :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon maja 13, 2019 12:33 Re: Książki na rzecz ratowania kotki Marzenia11 - Dee

Dogadamy się, spokojnie :)
Może jeszcze jakieś książki dorzucę, bo koszta leczenia Dee Dee rosną zastraszająco :(
Na razie wstrzymuję się z wysyłką dla Ciebie - daj mi znać kiedy zakończysz wybieranie i będziesz miała gotową listę rzeczy do wysłania :)
Na pewno taniej wyjdzie wszystko, a może akurat będzie okazja wpaść do Marzenia11 na kawę :)

Blue

 
Posty: 23482
Od: Pt lut 08, 2002 19:26

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości