Perfumy. Ostatnia woda- Naomi Campbell.KONIEC.

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw lut 28, 2019 14:52 Perfumy. Ostatnia woda- Naomi Campbell.KONIEC.

Witam serdecznie na bazarku.

Dzisiaj mam do zaoferowania perfumy.

Jak zwykle zysk zostanie przeznaczony na kocie potrzeby- zachęcam do odwiedzania wątku:

viewtopic.php?f=1&t=181383&start=1200

Zapraszam na zakupy
:1luvu: :D

1.Zawieszka z hematytem srebro 925. Waga około 1.9 grama. Wymiar 2,5x 1cm.

Obrazek Obrazek Obrazek
Cena w Opcji Kup Teraz 10zł, plus koszt wysyłki.
Sprzedana.Kupiła :1luvu: Nelly :1luvu:

2.GIVENCHY - AMARIGE 30 ml EDP.Nuty zapachowe: Ambra, Fiołek, Gardenia, Mandarynka, Mimoza, Piżmo, Pomarańcza, Róża, Wanilia, Ylang-ylang Zużycie około 3ml. Bez kartonika.
Obrazek
Cena w Opcji Kup Teraz 100zł, plus koszt wysyłki.
Sprzedana.Kupiła :1luvu: Nelly :1luvu:

3.Nina Ricci EDP 30ml Premier Jour. Wraz z kartonikiem, zużycie ok.2ml. Nuty zapachowe: Gardenia, Groszek, Mandarynka, Orchidea, Piżmo, Sandałowiec, Wanilia.
Obrazek Obrazek
Cena w Opcji Kup Teraz 60zł, plus koszt wysyłki.
Nowa cena w opcji kup teraz 50 zł plus koszt wysyłki.
Sprzedana.Kupiła :1luvu: galleana :1luvu:

4.Calvin Klein BEAUTY woda perfumowana 50 ml. Raz użyta.
Nuta głowy: nasiona Ambrette, różowy pieprz, zielona konwalia
Nuta serca: kalia, jaśmin, akord magnolii
Nuta podstawy: drzewo cedrowe, cashmeran (nuta kadzidlana)
Obrazek
Cena w Opcji Kup Teraz 70zł, plus koszt wysyłki.
Sprzedana.Kupiła :1luvu: jessi74 :1luvu:

5.Naomi Campbell pret a porter absolute velvet EDT 30ml. Fajny zamszowy kartonik.Ubytek około 3ml. Bazująca na kolekcji perfum Naomi Campbell Pret-a-Porter, nowa linia zapachowa prezentowana w 2018r. odznacza się aksamitną teksturą. Intensywny burgund i złote elementy tworzą idealne uzupełnienie dla świata mody Ready to Wear, dodając mu odrobiny luksusu. Flakon ozdobiony aksamitną wstążką.
Linia głowy: czerwone owoce,
Linia serca: otulające piżmo.
Nuty bazy: fiołek.

Obrazek
Cena w Opcji Kup Teraz 60zł, plus koszt wysyłki.
Mega przecena. Nowa cena w Opcji Kup Teraz 35zł, plus koszt wysyłki.

Sprzedana.Kupiła :1luvu: izydorka :1luvu:
Ostatnio edytowano Nie mar 10, 2019 22:54 przez iza71koty, łącznie edytowano 16 razy
Obrazek.
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

iza71koty

Od: Sob sie 30, 2008 17:27

Post » Czw lut 28, 2019 15:02 Re: Perfumy i srebro.

Kochani zapraszam bardzo serdecznie.Jutro powinnam mieć jeszcze Calvin Klein BEAUTY woda perfumowana 50 ml.

Polecam.Wody są świeżutkie i oryginalne.Niewielkie zużycie.
Obrazek.
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

iza71koty

Post » Czw lut 28, 2019 18:13 Re: Perfumy i srebro.

Ja poproszę nr 5 Givenchy Amarige :love: :wink:
I pytanie mam, nr 3 zawieszka z hematytu wielkość podana 2,5 to jest wielkość owalu razem z tym do zawieszenia? Czy samego owalu?
Rezerwacja na moment jeśli można

Nelly

Od: Nie lut 10, 2002 9:36

Post » Czw lut 28, 2019 19:00 Re: Perfumy i srebro.

Fajne wody, znam te zapachy ale ja na razie nie moge kupić bo już Iza szybciej na bazarku wystawia niż jestem w stanie zużyc :ryk:

aga66

Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Czw lut 28, 2019 21:53 Re: Perfumy i srebro.

Nelly pisze:Ja poproszę nr 5 Givenchy Amarige :love: :wink:
I pytanie mam, nr 3 zawieszka z hematytu wielkość podana 2,5 to jest wielkość owalu razem z tym do zawieszenia? Czy samego owalu?

Cieszę się ogromnie. :1luvu: :D :1luvu: Mam nadzieję że sprawię Ci trochę radości. :roll: :oops: Cóż zapach nie był mi znany , właściwie poznałam dzięki Tobie :D ale no klasa. :ok: Gardenia cudowna.Podobną nutę ma Poeme.

To takie perfumy co mogą uzależnić albo...wywołać czasem migrenę .Chyba z uwagi na wspomniana gardenię.Dla mnie zapach śliczny.Bardzo trwały.

Tak to jest wielkość całkowita razem z wieszadełkiem.Jest ciut większa ma 2,7 cm.
Obrazek.

iza71koty

Post » Czw lut 28, 2019 21:59 Re: Perfumy i srebro.

aga66 pisze:Fajne wody, znam te zapachy ale ja na razie nie moge kupić bo już Iza szybciej na bazarku wystawia niż jestem w stanie zużyc :ryk:

Muszę dziury łatać Aguś.Wiesz przecież.No Ty akurat stała Klientka :1luvu: i wszystko juz chyba było :D i obrazy i perfumy.Ostatnio nawet i na sreberko i ksiażki sie skusiłaś......

No ja to juz marze o wiośnie.Malować bym bardzo chciała.Na razie zastój.Musi być cieplej, dzień musi być dłuższy i co najważniejsze musze mieć otwarte okna, bo wentylacja przy olejach niezbędna.No i bez czego sie nie obejdzie?no kasy zeby materiały zakupic.A jak na razie inne priorytety rządzą.A to opału trzeba a to sezonu jeszcze nie ma, wiec i koszty nie zmalały.
Obrazek.

iza71koty

Post » Pt mar 01, 2019 2:47 Re: Perfumy i srebro.

iza71koty pisze:
Nelly pisze:Ja poproszę nr 5 Givenchy Amarige :love: :wink:

Cieszę się ogromnie. :1luvu: :D :1luvu: Mam nadzieję że sprawię Ci trochę radości. :roll: :oops: Cóż zapach nie był mi znany , właściwie poznałam dzięki Tobie :D ale no klasa. :ok: Gardenia cudowna.Podobną nutę ma Poeme.

To takie perfumy co mogą uzależnić albo...wywołać czasem migrenę .Chyba z uwagi na wspomniana gardenię.Dla mnie zapach śliczny.Bardzo trwały.

Tak to jest wielkość całkowita razem z wieszadełkiem.Jest ciut większa ma 2,7 cm.

Ja też się cieszę ogromnie :D Nie znam zapachu Poeme niestety. Ja go wynalazłam w nietypowy sposób. Uwielbiam zapach kwitnącej akacji. I tak sobie pomyślałam, że może jest jakieś pachnidło, które tą nutę posiada. I jakoś udało się znaleźć właśnie - Amarige. Co ciekawe nieliczni wymieniają ten składnik zapachu w opisie nie mam pojęcia dlaczego. Większość nie wymienia. A mi widocznie dzięki temu właśnie tak się podoba.

Wracając do tematu - poproszę zawieszkę też. I PW oczywiście :)

Nelly

Od: Nie lut 10, 2002 9:36

Post » Pt mar 01, 2019 9:50 Re: Perfumy i srebro.

A.....czyli to nie gardenia a akacja. :D Też uwielbiam akację.Mogłabym się nią zadurzać. :lol: To ja będę o tym składniku na przyszłość pamiętać.....może coś jeszcze kiedyś dla Ciebie :1luvu: wyszukam. :roll: :D

Dziękuje Ci bardzo bardzo mocno. :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek.

iza71koty

Post » Pt mar 01, 2019 9:51 Re: Perfumy i srebro.

Zapraszam Serdecznie.
Obrazek.

iza71koty

Post » Pt mar 01, 2019 21:24 Re: Perfumy i srebro.

Zapraszam serdecznie.Może tak malutkie szaleństwo przed Dniem Kobiet? :roll: :oops: :lol:
Obrazek.

iza71koty

Post » Sob mar 02, 2019 10:50 Re: Perfumy i srebro.

poproszę Calvin Klein Beauty :)

jessi74

Od: Sob kwi 11, 2009 23:21

Post » Sob mar 02, 2019 13:40 Re: Perfumy i srebro.

jessi74 pisze:poproszę Calvin Klein Beauty :)

O jak miło. :D Dziękuję Ci ślicznie. :1luvu: :201494
Obrazek.

iza71koty

Post » Sob mar 02, 2019 13:43 Re: Perfumy i srebro.

Kochani ja tak weekendowo zaproponuję Ninę Ricci po nowej cenie.Minimalne zużycie.Zapach długo trzyma.Jak u Niny. :D

Zapraszam, do kupna - 50 zł; w opcji Kup Teraz.
Obrazek.

iza71koty

Post » Sob mar 02, 2019 13:58 Re: Perfumy i srebro.

Gruby masywny łańcuszek.Ciekawy splot.Słuszna waga.To tego ciekawa zawieszka.

Weekendowa cena dla Was :D to 60 zł w opcji Kup Teraz.
Obrazek.

iza71koty

Post » Sob mar 02, 2019 21:07 Re: Perfumy i srebro.

Zapraszam Kochani.Może sobotnim póżnym wieczorkiem Ktoś wpadnie na małe co nie co...... :roll: :oops: :lol:
Obrazek.

iza71koty

[następna]