karma dla kotów

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon lut 18, 2019 11:27 karma dla kotów

Hej :) zbieram pieniążki na jedzonko dla moich 3 kotów mamy ciężką sytuację,gdyż brat choruje na raka i już ma przerzuty w głowie nie wiadomo ile czasu mu zostało,wszystkie pieniądze przeznaczamy na pomoc dla Niego,jego zachcianki itd. dlatego podaję link do rzeczy które można kupić aby wspomóc moje zwierzaki : https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/mj8H5/ wcześniej nie byłam w takiej sytuacji bo miałam już kilka kotów i zawsze miały zapewnioną karmę,żwirek itd. nawet sama pomagałam bezdomnym kociakom wcześniej,kupowałam im karmę no,ale niestety teraz sytuacja się odwróciła i ja potrzebuję pomocy. Teraz do pracy nie pójdę bo pomagam przy chorym który ma raka płuc już z przerzutami do głowy matka już starsza kobieta 66 lat i muszę pomagać.

dziękuję za dobre serce i zrozumienie,pozdrawiam Marta
Ostatnio edytowano Nie lut 24, 2019 14:34 przez Flowers77, łącznie edytowano 1 raz

Flowers77

Od: Pt sie 25, 2017 0:46

Post » Śro lut 20, 2019 14:37 Re: karma dla kotów

MaryLux pisze:https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=186815&view=unread#unread

to tu też zapytam...co to ma na celu?? Żeby koty nie miały co jeść, albo stały się bezdomne??

maczkowa

Od: Pon gru 03, 2018 16:47

Post » Śro lut 20, 2019 14:44 Re: karma dla kotów

Marta zrób tym kotom zdjęcia ( choćby telefonem), opisz je i swoją sytuację (brak funduszy, chory brat), i wstaw to na olx i facebooka ( jak nie masz fb, to załóż - choćby i fałszywe konto). Plus porozsyłaj info do kocich fundacji, dt i schronisk. Mała szansa, że wezmą od Ciebie te koty, ale chociaż wstawią na swoje strony - zwykle mają większy zasięg.
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek. Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi. Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.
Toroj

MM93

Od: Czw sty 12, 2012 21:36

Post » Śro lut 20, 2019 15:08 Re: karma dla kotów

MM93 pisze:Marta zrób tym kotom zdjęcia ( choćby telefonem), opisz je i swoją sytuację (brak funduszy, chory brat), i wstaw to na olx i facebooka ( jak nie masz fb, to załóż - choćby i fałszywe konto). Plus porozsyłaj info do kocich fundacji, dt i schronisk. Mała szansa, że wezmą od Ciebie te koty, ale chociaż wstawią na swoje strony - zwykle mają większy zasięg.

Niekastrowane, nieszczepione koty, przyzwyczajone do wychodzenia i to zagrożone wywaleniem jak się pokłócą, to ukochane i absolutnie nie do oddania? Tuż przed sezonem kociakowym? Mysle że wątpię...
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Śro lut 20, 2019 19:43 Re: karma dla kotów

Flowers77 pisze:Hej :) zbieram pieniążki na jedzonko dla moich 3 kotów mamy ciężką sytuację,gdyż brat choruje na raka i już ma przerzuty w głowie nie wiadomo ile czasu mu zostało,wszystkie pieniądze przeznaczamy na pomoc dla Niego,jego zachcianki itd. dlatego podaję link do rzeczy które można kupić aby wspomóc moje zwierzaki : https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/mj8H5/

dziękuję za dobre serce i zrozumienie,pozdrawiam Marta

Na koty powinnaś też wydać. By nie były głodne. Myślę, że brat nie miałby za złe tego.
Może łatwiej będzie znaleźć kogoś kto zakupi karmę dla twoich kotów. Podasz tylko linki. Poproś.
Popytaj też w okolicznych tozach i fundacjach czy nie wspomogą karma.
Ostatnio edytowano Czw lut 21, 2019 10:32 przez ASK@, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek
Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Od: Czw gru 04, 2008 12:45

Adopcje: 16 >>

Post » Czw lut 21, 2019 7:50 Re: karma dla kotów

Alienor pisze:
MM93 pisze:Marta zrób tym kotom zdjęcia ( choćby telefonem), opisz je i swoją sytuację (brak funduszy, chory brat), i wstaw to na olx i facebooka ( jak nie masz fb, to załóż - choćby i fałszywe konto). Plus porozsyłaj info do kocich fundacji, dt i schronisk. Mała szansa, że wezmą od Ciebie te koty, ale chociaż wstawią na swoje strony - zwykle mają większy zasięg.

Niekastrowane, nieszczepione koty, przyzwyczajone do wychodzenia i to zagrożone wywaleniem jak się pokłócą, to ukochane i absolutnie nie do oddania? Tuż przed sezonem kociakowym? Mysle że wątpię...

Ciężkie ale nie niemożliwe. Oddałam teraz do domó dwa dorosłe koty. Ale...jeden czekał dwa lata drugi prawie rok na chętnych. Bardzo intensywnie były ogłaszane. Z ks.zdrowia, szczepieniami, odrobaczeniem, kastracją i po testach.
Zadbaj wpier o swe koty. Obrób je powoli. Otrzymałaś wiele dobrych rad gdzie z kostracją zwrócić się ew o pomoc. By w godzinie "powtórkowej" gdy znów będziesz oddawać, były już gotowe. Z doświadczenia wiem ,że sytuacja powtórza się. Może twój przypadek będzie unikatowy ale ja nie spotkałam się jeszcze nigdy z tym, by postanowienie zostawienia kotów było trwałe. Wcześniej czy później temat wracał.
Życzę bratu wszystkiego najlepszego. On jest ważny. Ale zwierzęta pod twoją opieką również. Niczemu nie są winne.
Tak jak pisałam, zwróć się do różnych fundacji o pomoc rzeczową. Zmień w wątku zapis, że prosisz o zakup karmy i wysłanie na adres. Może ktoś będzie mógł tak pomóc. Pomoc można uzyskać choć trudno. Nikt ciebie nie zna. Tylko na słowo i pisanie.
Wklej foty, opisy kotów, pisz o nich coś więcej.
Obrazek Obrazek
Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Od: Czw gru 04, 2008 12:45

Adopcje: 16 >>

Post » Pt lut 22, 2019 8:48 Re: karma dla kotów

Lucek 3 lata

Obrazek

Białasek 4 lata i 3 miesiące

Obrazek

Pytka 1,5 roku

Obrazek

Flowers77

Post » Pt lut 22, 2019 8:59 Re: karma dla kotów

oczywiście jeśli ktoś mógłby wspomóc karmą na adres super,przyjmę każdą pomoc

Flowers77

Post » Pt lut 22, 2019 16:30 Re: karma dla kotów

aktualnie już pomału zbieram na karmę z zooplus bo została już kociakom końcówka. Karma 48 puszek za 108 zł Felix .

Flowers77

Post » Sob lut 23, 2019 18:20 Re: karma dla kotów

oczywiście jeżeli ktoś zdecyduje się pomóc to prześlę fakturę za karmę,jeśli ktoś byłby tak dobry również przyjmę karmę na adres,nie chodzi o to,że ja chce wyłudzić pieniądze chodzi mi tylko o to aby miały tą karmę. Mamy jakieś pieniądze ale niestety w obecnej chwili nie starcza mi na utrzymanie ich,mamy trudny okres i pieniędzy brakuje niestety.

Flowers77

Post » Nie lut 24, 2019 14:02 Re: karma dla kotów

wstawiam fakturę za ostatnio kupioną karmę i jeśli ktoś zdecyduje się pomóc finansowo także taką fakturę wyślę , oczywiście jeśli ktoś będzie wolał sam kupić karmę i wysłać na mój adres nie ma problemu

Obrazek

Flowers77

Post » Nie lut 24, 2019 14:24 Re: karma dla kotów

jeszcze tutaj możecie zaglądać :) https://www.vinted.pl/members/255985-flowers77

Flowers77