Strona 1 z 1

Coś dla głowy i dla ciała - robi się

PostNapisane: Pt lut 15, 2019 1:51
przez Yossariana
Witam

Bazarek jest dzielony 50/50
50 % dla kotów ze Szczebrzeszyna
Pani Magda od lat pomaga kotom na zamojszczyźnie. Karmi bezdomniaczki, leczy, sterylizuje i szuka domów.
Pomagam tylko od czasu do czasu, robiąc wizyty przedadopcyjne w Krakowie, ale w zawsze przyda się konkretna pomoc w postaci karmy.
Chciałabym wysyłać paczkę z jedzeniem dla bezdomnych Futerek, które karmi Pani Magda - konkretnie z zooplusa z darmową dostawą stąd ten bazarek.
Może coś się uzbiera - resztę dopłacę
Link do wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/78 ... /?page=492

50% na kotkę z pnn pod moją opieką. To 11 letnia kotka przygarnięta przez Teściową dwa lata temu od zbieraczki. Kotka jest w stabilnym stanie - nie ma już anemii, jonogram wyszedł w normie, miała podawane kroplówki podskórne 4 razy, co jakiś czas musimy je powtarzać. Je suchą karmę nerkową, mokrej nie lubi więc dostaje nekrofil dodawany do posiłków.

Ewentualne rozliczenie

Re: Coś dla głowy i dla ciała - robi się

PostNapisane: Pt lut 15, 2019 1:57
przez Yossariana
Obrazek

ObrazekObrazek

Obrazek