Perfumy.... bursztyny.....srebro...dołożyłam perfumy.KONIEC.

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob lut 16, 2019 7:41 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

Montana chyba w ogóle jest już wycofana z produkcji, ciekawa jestem tego zapachu. Chętnie skorzystam z próbki, chyba, że chcesz sobie zostawić. Wieczorkiem zrobie przelew i jeszcze pomyślę, może coś dobiorę?

aga66

Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob lut 16, 2019 15:03 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

poproszę nr 7 (Lalique SATINE). Czy jest możliwa Paczka w Ruchu? Chciałabym, żeby jak najwięcej zostało dla Was, a nie dla poczty.
Pozdrawiam!

jotpeg

Od: Śro paź 28, 2009 18:24

Post » Sob lut 16, 2019 22:21 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

Wzięłabym 4 i 6 ale zapłacić mogę dopiero po 24 lutego :/

Megana

Od: Śro gru 31, 2008 1:14

Post » Nie lut 17, 2019 0:37 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

aga66 pisze:Montana chyba w ogóle jest już wycofana z produkcji, ciekawa jestem tego zapachu. Chętnie skorzystam z próbki, chyba, że chcesz sobie zostawić. Wieczorkiem zrobie przelew i jeszcze pomyślę, może coś dobiorę?

Tak masz rację.Jest już rarytaskiem. :wink: Po niedzieli będę mieć jeszcze jeden lub dwa zapachy, ale muszę poczekać jak dotrą.Dołożę Ci :D tą próbeczkę.Obiecałam ją dla pierwszej Klientki która zakupi perfumy powyżej 100 zł.Więc Tobie prawnie się należy. :lol: :ok:
Obrazek.
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

iza71koty

Od: Sob sie 30, 2008 17:27

Post » Nie lut 17, 2019 0:40 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

jotpeg pisze:poproszę nr 7 (Lalique SATINE). Czy jest możliwa Paczka w Ruchu? Chciałabym, żeby jak najwięcej zostało dla Was, a nie dla poczty.
Pozdrawiam!

Jejku dziękuje. :1luvu: Bardzo mocno. :1luvu: :201494 Zapach znany rozumiem?Mi osobiście bardzo przypadł do gustu.Jak mnie w przyszłości będzie stać to i sobie taki sprawię. :D

Wolałabym jednak priorytet PP. :oops: Może być? :roll:
Ostatnio edytowano Nie lut 17, 2019 0:49 przez iza71koty, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek.
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

iza71koty

Post » Nie lut 17, 2019 0:47 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

Megana pisze:Wzięłabym 4 i 6 ale zapłacić mogę dopiero po 24 lutego :/

Dobrze Kochana. :D Dziękuję Ci ślicznie. :1luvu: :D

Gosh znana firma choć nie wiem czy ten zapach Ci znany. :roll: Dobra projekcja.Bardzo fajny zapach z klasą.
Ostatnio edytowano Nie lut 17, 2019 1:01 przez iza71koty, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek.

iza71koty

Post » Nie lut 17, 2019 0:51 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

Kochani.Pozostała nam męska woda.Pozostał nam sznur bursztynków.

Bursztynków przecenić już nie mogę.Ale wodę czyli pozycję numer 2 oddam taniej.Opuszczę jeszcze 10 zł.Zapraszam.
Obrazek.

iza71koty

Post » Nie lut 17, 2019 7:56 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

iza71koty pisze:
aga66 pisze:Montana chyba w ogóle jest już wycofana z produkcji, ciekawa jestem tego zapachu. Chętnie skorzystam z próbki, chyba, że chcesz sobie zostawić. Wieczorkiem zrobie przelew i jeszcze pomyślę, może coś dobiorę?

Tak masz rację.Jest już rarytaskiem. :wink: Po niedzieli będę mieć jeszcze jeden lub dwa zapachy, ale muszę poczekać jak dotrą.Dołożę Ci :D tą próbeczkę.Obiecałam ją dla pierwszej Klientki która zakupi perfumy powyżej 100 zł.Więc Tobie prawnie się należy. :lol: :ok:

Prawnie mi się nalezy! Rozśmieszyłas mnie i dobrze bo jakoś smutaskowo dookoła. Już nie moge sie doczekać perfumek choć mam zapas w domu taki, że chyba i na noc sie bedę oblewać :ryk: Na szczęście zawsze mogę sprezentowac córkom, one nie grymasza co do zapachów.

aga66

Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie lut 17, 2019 8:17 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

Zamawiam bursztyny, tylko zapłacić mogę dopiero jutro :)
Obrazek

evik75

Od: Czw mar 29, 2012 21:26

Post » Nie lut 17, 2019 9:25 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

iza71koty pisze:
jotpeg pisze:poproszę nr 7 (Lalique SATINE). Czy jest możliwa Paczka w Ruchu? Chciałabym, żeby jak najwięcej zostało dla Was, a nie dla poczty.
Pozdrawiam!

Jejku dziękuje. :1luvu: Bardzo mocno. :1luvu: :201494 Zapach znany rozumiem?Mi osobiście bardzo przypadł do gustu.Jak mnie w przyszłości będzie stać to i sobie taki sprawię. :D

Oki, jak dogodniej.
Zapach nieznany, ale jak się okaże, że nie moja bajka, pójdzie do ludzi.
Prawie zawsze kupuje zapachy w ciemno. Pozdr.

jotpeg

Od: Śro paź 28, 2009 18:24

Post » Nie lut 17, 2019 14:36 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

evik75 pisze:Zamawiam bursztyny, tylko zapłacić mogę dopiero jutro :)

Dziękuje pięknie. :1luvu: :D Uaktualniam. :201494
Obrazek.

iza71koty

Post » Nie lut 17, 2019 14:37 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

jotpeg pisze:
iza71koty pisze:
Pozdrawiam!

Oki, jak dogodniej.
Zapach nieznany, ale jak się okaże, że nie moja bajka, pójdzie do ludzi.
Prawie zawsze kupuje zapachy w ciemno. Pozdr.

Jeśli lubisz miękkie pudrowe zapachy powinien Ci przypaść do gustu. :roll: :D
Obrazek.

iza71koty

Post » Nie lut 17, 2019 22:11 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

iza71koty pisze:

Gosh znana firma choć nie wiem czy ten zapach Ci znany. :roll: Dobra projekcja.Bardzo fajny zapach z klasą.

Nie znam, ja perfumy kupuję wyłącznie na bazarkach, w ciemno. :wink: Męskie dam mężowi na imieniny 7 marca.

Megana

Od: Śro gru 31, 2008 1:14

Post » Pon lut 18, 2019 14:06 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

Megana pisze:
iza71koty pisze:

Nie znam, ja perfumy kupuję wyłącznie na bazarkach, w ciemno. :wink: Męskie dam mężowi na imieniny 7 marca.

Znaczy Mąż ma imieniny przed dniem Kobiet?Fajnie :D

Kochani męski zapach nam pozostał.Cena 45 zł plus koszt wysyłki.Zapraszam.
Obrazek.

iza71koty

Post » Pon lut 18, 2019 15:23 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...dokładka

biorę, nr 2...ale kasa chyba za tydzień :roll:

izydorka

Od: Śro lut 04, 2009 21:09

[poprzednia][następna]