Perfumy.... bursztyny.....srebro...dołożyłam perfumy.KONIEC.

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw lut 14, 2019 13:38 Perfumy.... bursztyny.....srebro...dołożyłam perfumy.KONIEC.

Witam serdecznie na bazarku. :D

Dzisiaj oferuję kilka sztuk perfum, w tym wody toaletowe damskie oraz męskie oraz piękny naszyjnik z bursztynu wraz z drobną bursztynową bransoletką w gratisie. Powolutku będę dokładać fanty.

Zysk z bazarku, po odtrąceniu kosztu zakupu przeznaczę na fakturę wyrównawczą za gaz, za ubiegły rok. Niestety gotowanie dla takiego stada kosztuje. Bardzo serdecznie zapraszam do zakupu i pomocy.

Więcej o naszym kocim stadzie na wątku:

viewtopic.php?f=1&t=181383&start=1155

Mam dla Was kilka fajnych zapachów, w tym rarytaski. Dla przykładu: trudno dostępną, unikatową wodę MONTANA Samar oraz Gosh Monaco by Isabell Kristensen. Zapachy posiadają minimalne zużycie, niektóre są bez kartonika. Nie przeszkadza to jednak w przyjemności użytkowania. Podane ceny są w opcji Kup Teraz. Koszt wysyłki pokrywa Kupujący.

Zapraszam. :D
Ostatnio edytowano Sob lut 23, 2019 1:21 przez iza71koty, łącznie edytowano 4 razy
Obrazek.
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

iza71koty

Od: Sob sie 30, 2008 17:27

Post » Czw lut 14, 2019 14:45 Re: robimy bazarek

Przysiądę :)

bea3

Od: Śro cze 26, 2013 12:23

Post » Czw lut 14, 2019 15:28 Re: dokładka

1. Naszyjnik z bursztynu bałtyckiego, naturalny nieszlifowany. Długość ok. 45cm. Wielkość bursztynków od ok. 1cm do ok. 2cm. W gratisie bransoletka z drobniutkich bursztynków, długość ok. 19cm, bursztynki wielkość ok. 0,5cm.
Obrazek Obrazek Obrazek
Cena w Opcji Kup teraz 40zł, plus koszt wysyłki.
Nowa cena. Kup Teraz za 30zł, plus koszt wysyłki.
Sprzedane.Kupiła :1luvu: evik75 :1luvu:

2.Męska woda toaletowa Ermenegildo Zegna Forte 50 ml EDT Zegna forte to orientalne perfumy dla mężczyzn. Zostały wydane w 2010roku. Nutami głowy są cytrusy, grapefruit, różowy pieprz, imbir i cytryna. Nuty serce to lawenda, tytoń i biały miód. Nutami bazy sa nuty drzewne, bursztyn i fasolka tonka.
Obrazek
Zużycie około 5ml. Leciutko podniszczony kartonik.
Cena w Opcji Kup teraz 65zł, plus koszt wysyłki.
Nowa cena. Kup Teraz za 45zł, plus koszt wysyłki.

Sprzedane.Kupiła :1luvu: izydorka :1luvu:

3.Montana Samar 100 ml EDT. Samar marki Montana to orientalno-kwiatowe perfumy dla kobiet. Samar został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są bergamotka i frezja. Nutami serca są heliotrop, jaśmin i karmel. Nutami bazy są piżmo i wanilia.
Obrazek
Kartonik w stanie idealnym. Zużycie około 3ml.
Cena w Opcji Kup teraz 100zł, plus koszt wysyłki.
Sprzedane.Kupiła :1luvu: aga66 :1luvu:

4.The Body Shop White Musk for Men 100 ml EDT
White Musk For Men marki The Body Shop to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Zostały wydane w 2007 roku. Nutą głowy jest lawenda. Nuty serca to jaśmin i geranium. Nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, piżmo i wetyweria.
Obrazek
Bez kartonika. Lekkie zarysowania na buteleczce, zużycie około 7ml.
Nowa cena. Kup Teraz za 55zł, plus koszt wysyłki.
Sprzedane.Kupiła :1luvu: Megana :1luvu:

5.Jesus Del Pozo Halloween Shot EDT 50ml
Nuta zapachowa: daiquiri, ananas, orzech laskowy, mandarynka, woda różana, jaśmin, fiołek, marakuja, paczula, wanilia, karmel.Jesus Del Pozo Halloween Shot to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Zapach został wprowadzony na rynek w 2016 roku
Obrazek
Bez kartonika. Zużycie około 4ml.
Cena w Opcji Kup teraz 55zł, plus koszt wysyłki.
Sprzedane.Kupiła :1luvu: aga66 :1luvu:

6.Oryginalny tester Gosh Monaco Isabell Kristensen EDT 50ml.
Kwiatowo-drzewno-piżmowa kompozycja. Zestawienie aromatów przyjemnie pobudza zmysły oraz pozostawia niezapomniane wrażenie. Zapach utrzymuje się cały dzień. Woda perfumowana Monaco By Isabell Kristensen to kompozycja zapachowa skierowana do kobiet. Rodzaj zapachu: drzewny, kwiatowy, piżmowy. Nuty głowy:mandarynka, nuty pudrowe. Nuty serca: Biały cedr, drzewo sandałowe, irys, róża turecka. Nuty podstawy: benzoes, kadzidło,piżmo, szara ambra
Obrazek
Oryginalny tester. Zużycie około 5ml. Brak kartonika.
Cena w Opcji Kup teraz 80zł, plus koszt wysyłki.
Nowa cena. Kup Teraz za 70zł, plus koszt wysyłki.
Sprzedane.Kupiła :1luvu: Megana :1luvu:

7.Oryginalny Tester Lalique SATINE edp 100ml. Orientalno drzewne perfumy dla kobiet. Wydane w 2013roku. Twórcą kompozycji jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są jaśmin, heliotrop i gardenia. Nuty serca to fasolka tonka, wanilia i różowy pieprz. Nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria i paczula.

Obrazek

Oryginalny Tester. Bez kartonika. Zużycie to około 5ml

Cena w Opcji Kup teraz 80zł, plus koszt wysyłki.
Nowa cena. Kup Teraz za 70zł, plus koszt wysyłki.
Sprzedane.Kupiła :1luvu: jotpeg :1luvu:

8.Pierścionek z bursztynkiem. Średnica około 18(19mm).
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Cena w Opcji Kup teraz 15zł, plus koszt wysyłki.
Sprzedane.Kupiła :1luvu: milena88 :1luvu:

9.Pierścionek z cyrkoniami- duza cyrkonia w centrum otoczona malutkimi cyrkoniami.[/color][/b]Średnica ok.ok. 16(17mm).
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Cena w Opcji Kup teraz 10zł, plus koszt wysyłki.
Sprzedane. Kupiła :1luvu: milena88 :1luvu:

10. Srebrny łańcuszek z zawieszką-kocie oko oprawione w srebrze.Łańcuszek w splocie Singapur, dł ok. 55cm. Spora zawieszka -typu kocie oko. Posiada dwie naturalne rysy wewnątrz kamienia. Wielkość całkowita zawieszki- Długość ok.3cm, szerokość ok.1,7cm. Próby na łańcuszku i na zawieszce. Całość waży9,15grama
Obrazek Obrazek Obrazek
Cena w Opcji Kup teraz 50zł, plus koszt wysyłki.

[b][color=#FF0000]Sprzedane.Kupiła
:1luvu: vega29 :1luvu:

11.Vera Wang Princess 100 ml EDT.Nuty zapachowe: lilia wodna, jabłko, beza, mandarynka, akord kwiatowy (goździk, tuberoza), ambra, wanilia, piżmo, gorzka czekolada, bursztyn, drewno. Zużycie max. 10ml. Zapach raczej blisko-skórny
Obrazek
Obrazek

Sprzedana.Kupiła :1luvu: vega29 :1luvu:

12.Byblos Cielo Woda Toaletowa 120mlOryginalny zapach marki Byblos- BLU! mało znanej w Polsce ,a genialnej firmy perfumeryjnej. Zapach jest niemalże identyczny jak Angel T.Muglera z tą różnicą, że tutaj brak metalicznej nuty i ciut mniej czekolady. Nie jest to ani podróbka, ani zapach inspirowany; powstał chyba nawet prędzej niż sławny Angel :) Polecam trwałość zabójcza , zapach piękny jak sam Angel :) Pojemność 120 ml ubytek max 10 ml. Zapach z ogonkiem
Obrazek
Cena w Opcji Kup teraz 45zł, plus koszt wysyłki.

Sprzedana.Kupiła :1luvu: vega29 :1luvu:
Ostatnio edytowano Sob lut 23, 2019 1:38 przez iza71koty, łącznie edytowano 14 razy
Obrazek.
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

iza71koty

Post » Czw lut 14, 2019 19:42 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

Zapraszam Kochani.Bardzo potrzebuję Waszej pomocy..... :roll:
Obrazek.

iza71koty

Post » Czw lut 14, 2019 19:53 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

Poproszę oba pierścioneczki, przynajmniej tyle troszkę pomogę.
=^^= Zapraszam =^^=
Obrazek
eko Malinowe niebo: soki, musy, konfitury
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=156544&start=750.<<

Dwa koty, dwa psy i króliczki. =^.^= + kocie dziczki, zasmarkańce, wiejskie-podwórkowe. Leczymy, odkarmiamy i sterylizuje.

milena88

Od: Pon mar 21, 2011 12:59

Post » Pt lut 15, 2019 1:30 Re: robimy bazarek

bea3 pisze:Przysiądę :)

:D A przesyłka dotarła? :roll: :oops:
Obrazek.

iza71koty

Post » Pt lut 15, 2019 1:33 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

milena88 pisze:Poproszę oba pierścioneczki, przynajmniej tyle troszkę pomogę.

Dziękuję pięknie. :1luvu: :D

Może to będzie dobry początek..... :roll: :oops: Nie udżwignę sama tej faktury w tym miesiącu a czasu mam już mało. :roll: :| Miesiąc jest sporo słabszy finansowo ze względu na przerwę noworoczną.Ledwo ogarnęłam pozostałe rachunki. :roll: :oops:
Obrazek.

iza71koty

Post » Pt lut 15, 2019 1:38 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

Zapraszam Serdecznie.Polecam.

Może ciepły pudrowo otulający Satine? :roll: :oops: Albo Montana?też fajny cieplutki otulacz......
Obrazek.

iza71koty

Post » Pt lut 15, 2019 8:41 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

Zapraszam Kochani.Bardzo potrzebuję Waszej pomocy.
Obrazek.

iza71koty

Post » Pt lut 15, 2019 11:55 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

Kochani opuszczam pozycję nr.2 i nr.4 o 10 zł każda.

Numer 2 to zdecydowany męski zapach .Numer 4 to fajny piżmowy Unisex.
Obrazek.

iza71koty

Post » Pt lut 15, 2019 11:58 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

Gorąco też polecam oryginalny testerek firmy Gosh.Piżmowo, drzewno-kwiatowy zapach z klasą.

No i oczywiście Satin.Zapach znany wiec rekomendacji nie potrzeba.

Bardziej wyszukana i nietuzinkowa Montana również czeka......
Obrazek.

iza71koty

Post » Pt lut 15, 2019 12:00 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

Hallowen dla Wielbicielek mniej skomplikowanych zapachów.zapraszam.

Oraz czarujący komplet z naturalnych bursztynów.
Obrazek.

iza71koty

Post » Pt lut 15, 2019 21:12 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

Poproszę nr 3 i 5. Zachęciłaś mnie do poznania kolejnych nowych zapachów! Jutro wpłacę kasę. Pozdrawiam

aga66

Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Sob lut 16, 2019 0:43 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

aga66 pisze:Poproszę nr 3 i 5. Zachęciłaś mnie do poznania kolejnych nowych zapachów! Jutro wpłacę kasę. Pozdrawiam

Aguś :1luvu: :1luvu: :1luvu: Montanie musisz dać troszkę czasu po aplikacji.Dla mnie to dosyć złożony zapach.Inny niż te co miałam do tej pory.Mocno czuć karmel taki jadalny.Ale nie jest cukierkowo-landrynkowo tylko tak bardziej jak toffi.Fajny otulacz.Myślę ze warto spróbować pomimo że zapach już w sumie trudno dostępny i nie aż tak znany.

Hallowen z kolei to bardziej taki energetyzujący.

Będę mieć dla Ciebie chyba próbeczkę 3 ml Givenchy w oryginalnym szklanym flakoniku. :D Śliczny zapach.Jesli chcesz? :roll: :oops:
Obrazek.

iza71koty

Post » Sob lut 16, 2019 0:46 Re: Perfumy.... bursztyny.....srebro...

Pozostaje mi pięknie podziękować :1luvu: i zaprosić do dalszego kupna. :wink:

Komplet bursztynków oddam w cenie 30 zł plus koszt wysyłki.Pozycje numer 6 i numer 7 opuszczam też o 10 zł na sztuce.
Obrazek.

iza71koty

[następna]