Rozliczony-do usunięcia bazarek

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro gru 19, 2018 17:22 Rozliczony-do usunięcia bazarek

Zapraszam na ekspresowy bazarek. Dochód pójdzie na Korabki i Ślepaczki. Wszystkie fanty nowe, fajne, nadają się na prezent;)
Zrobię wersję, co łaska-ale super by było gdyby datki za fanty od nr1 do nr7 były nie mniejsze niz 10zł;) Wysyłka lub odbiór w Wawie, np. na Ochocie-okolice Parku Szczęsliwickiego.
Obrazek
[size=150]LINK DO DUŻEGO ZDJĘCIA: http://i68.tinypic.com/qoy6g5.jpg
1. Portfel
2. Portfel/kopertówka, w pięknym czekoladowym kolorze. wewnątrz podszewka, bez przegródek, kieszonek. w srodku malutka metka z napisem Warta-spokojnie mozna odciąć. Boki rozszerzane. Zrobiłam próbę- do środka zmieścił się mój portfel, klucze, telefon. Skóra licowa grubsza, sztywniejsza. Damski:) Fajna kopertówka do wzięcia na imprezę.....Elegancka. Nie ma nadruku czy wytłoczonego napisu. Wymiary 13x19.-sprzedane
3. Portfel, w zestawie m.in. breloczek, fajny długopis...Portfel nie ma niestety przegródki na monety, ale za to ma duzo przegródek na karty/wizytówki. Jest czarny. Wymiary 10x12. Męski. Z mięciutkiej skórki. Lekki. Z zewnątrz wytłoczone logo/nazwa firmy- to nie nadruk, więc nie rzuca się w oczy, ale jest! w wewnątrz nadruk-logo/nazwa firmy. Do tego jest taki ładny "futerał" o wymiarach 12x18 i długopis- niestety wkład nie pisze:(
4. Etiu do telefonu, do modelu Samsung Galaxy J5-sprzedane, przekazane do odbioru, czekam na wpłatę
5. Portfel/wizytownik bez przegrody na na monety. firma Longerre, model cm-133 red. piękny, ciekawy kolor wiśniowy:)nie ma nadruku reklamowego, z włoskiej skóry. Zgrabny/nieduzy. Subtelny. Raczej dla kobiet;)-sprzedane
6. Świeczka-sprzedane
7. Świeczka, elegancka, ze złotą aplikacją:)-sprzedane
8. Bombka (nietłukąca się) z uroczymi ptaszkami.-sprzedane
9. Kula śniegowa- w srodku bałwanek i płatki śniegu:)-[b]SPRZEDANA

10.Próbka Ziaja Yego krem pod oczy –- KT 20 gr/szt – mamy: 10 sztuk-SPRZEDANE
11.Próbka Ziaja Yego krem do twarzy – posiadamy 50 sztuk - KT 20 gr
12.Próbka Ziaja na trądzik - posiadamy -KT 20 gr/szt- 30 sztuk
13.Próbka Ziaja trądzik różowaty –- KT 10 gr/szt posiadamy 60 sztuk-sprzedane
14. Dermedic-krem przeciwzmarszczkowy pod oczy-skóra wrazliwa z oznakami starzenia-5 sztuk-KT-50 gr-[b]SPRZEDANE[/b]
15. Pharmaceris- krem tonujący do sery naczyńkowej, CC spf 30- 2 sztuki, KT-50 gr
16. Pharmaceris-seria na trądzik, krem z retinolem na trądzik wieku dorosłego na noc, 1 sztuka, KT-20 gr
17. Naklejki i karty z piłakrzami z Biedronki, 1 sztuka-20 groszy

W razie pytań, wątpliwości proszę o info dodam dodatkowe info o fantach, wymiary itd....
Serdecznie zapraszamy!
Rozliczenie- wpłata czarnoczrni 46 zł za fanty, za przesyłkę 14 zł. dla zwierzaków 46zł
mamaginy, za przesyłkę wyszło 14 zł:( wpłata 30zł, dla zwierzaków 16zł
Wasylisa- przekazane do odbioru-czekam na wpłatę za fant
Iza-wpłata 11,25
Obecnie z wpłat mamy:73,25 zł+20 zł od Wasylisy. Razem 93,25.
Na Ślepaczki przelalam 40 zł. Pozostałą kwotę- na Korabki.
Ostatnio edytowano Wto mar 12, 2019 17:58 przez martka999, łącznie edytowano 14 razy

martka999

 
Posty: 109
Od: Sob mar 21, 2009 16:51

Post » Śro gru 19, 2018 17:39 Re: Ekspresowy bazarek-skórzane porfele/wizytowniki/świece..

Nr 10 i 14 -całość oraz kule śnieżna prosze
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw gru 20, 2018 6:46 Re: Ekspresowy bazarek-skórzane porfele/wizytowniki/świece..

podrzucam
jak się gdzieś pomylę, coś zapomnę- krzyczeć! :) nr do mnie 668250065

aka_nina

Avatar użytkownika
 
Posty: 4461
Od: Czw paź 01, 2009 10:53
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Czw gru 20, 2018 10:30 Re: Ekspresowy bazarek-skórzane porfele/wizytowniki/świece..

chciałam zapytać o nr 2 jaki jest wewnątrz, czy skóra, czy męski , czy damski :) ma jakiś nadruk reklamowy?

3 - czy ma przegródkę na monety? on ma nadruk?

nr 5 nie mam nadruku reklamowego?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw gru 20, 2018 13:09 Re: Ekspresowy bazarek-skórzane porfele/wizytowniki/świece..

czarno-czarni pisze:chciałam zapytać o nr 2 jaki jest wewnątrz, czy skóra, czy męski , czy damski :) ma jakiś nadruk reklamowy?

3 - czy ma przegródkę na monety? on ma nadruk?

nr 5 nie mam nadruku reklamowego?


Witaj, dzięki za odwiedziny na bazarku.
odpowiadam na pyt:)
Nr2-wewnątrz podszewka, bez przegródek, kieszonek. w srodku malutka metka z napisem Warta-spokojnie mozna odciąć. Boki rozszerzane. Zrobiłam próbę- do środka zmieścił się mój portfel, klucze, telefon. To jest portfel/kopertówka. Kolor czekoladowy. Skóra licowa grubsza, sztywniejsza. Damski:) Fajna kopertówka do wzięcia na imprezę.....Elegancka. Nie ma nadruku czy wytłoczonego napisu. Wymiary 13x19.
nr 3- nie ma niestety przegródki na monety, ale za to ma duzo przegródek na karty/wizytówki. Jest czarny. Wymiary 10x12. Męski. Z mięciutkiej skórki. Lekki. Z zewnątrz wytłoczone logo/nazwa firmy- to nie nadruk, więc nie rzuca się w oczy, ale jest! w wewnątrz nadruk-logo/nazwa firmy. Do tego jest taki ładny "futerał" o wymiarach 12x18 i długopis- niestety wkład nie pisze:(
nr 5- nie ma nadruku reklamowego, z włoskiej skóry. w ładnym eleganckim kolorze. nie ma komory na monety. Portfelik/wizytownik. duzo przegrudek na karty/wizytówki. Zgrabny/nieduzy. Subtelny. Raczej dla kobiet;)

martka999

 
Posty: 109
Od: Sob mar 21, 2009 16:51

Post » Czw gru 20, 2018 16:16 Re: Ekspresowy bazarek-skórzane porfele/wizytowniki/świece..

dzięki za zaproszenie
"koty śpią z ludżmi,gdy tylko jest to możliwe,
w pozycji tak niewygodnej dla ludzi,
jak to tylko mozliwe dla kota"

franeczka2

Avatar użytkownika
 
Posty: 301
Od: Czw cze 07, 2012 16:56

Post » Czw gru 27, 2018 13:21 Re: Ekspresowy bazarek-skórzane porfele/wizytowniki/świece..

prześwietne fanty już u mnie, ale komu i ile płacę :) ?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw gru 27, 2018 15:09 Re: Ekspresowy bazarek-skórzane porfele/wizytowniki/świece..

Jestem zainteresowana etui na telefon (nr 4). Jeśli jeszcze wolne, to zaklepuję.

Rozumiem, że nr 5 nabyła Czarno-Czarni? Jeśli nie, to też bym zaklepała.

Na odbiór osobisty umówię się przez PW.

Wasylisa

 
Posty: 990
Od: Sob lis 02, 2013 14:43

Post » Czw gru 27, 2018 15:10 Re: Ekspresowy bazarek-skórzane porfele/wizytowniki/świece..

tak, nr 5 u mnie :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt gru 28, 2018 0:34 Re: Ekspresowy bazarek-skórzane porfele/wizytowniki/świece..

Witam,
dziękuję za info.
Czarnoczarni-cieszę się, ze fanty podobają się!
MamaGiny-paczuszka wysłana. Na dniach powinna dotrzeć-nr 00359007733040748732
Odkładam etui. kontakt do siebie wysyłam na priv. Zostały jeszcze 2 fajne porfele skórzane-pojemne! I próbeczki kosmetyków;) zapraszam!

martka999

 
Posty: 109
Od: Sob mar 21, 2009 16:51

Post » Pt gru 28, 2018 14:39 Re: Ekspresowy bazarek-skórzane porfele/wizytowniki/Ziaja...

To poproszę numery tych wolnych portfeli. I może zdjęcia w opcji zamknięte/otwarte

Wasylisa

 
Posty: 990
Od: Sob lis 02, 2013 14:43

Post » Pt gru 28, 2018 16:22 Re: Ekspresowy bazarek-skórzane porfele/wizytowniki/Ziaja...

Witaj Wasylisa

Wolne portfele/wizytowniki to nr 1 i nr 3. Wieczorkiem podam/dodam ich wymiary i dodatkowe zdjęcia, bo aparat w komórce mi padł i nie mam jak zrobić zdjęć:(.
Nr 1 ma po prawej stronie okienko na dowód/zdjęcie. z wyglądu/wymiarów przypomina kalendarzyk;)nie jest wielki, a pojemny- nie będzie zabierał duzo miejsca. Wg mnie super jako drugi portfel na "grube"/kaskę w różnych walutach/karty lojalnościowe itp. w srodku nie ma zadnego napisu/na portfelu wytłoczony napis novotel-nie rzuca się w oczy;)
Nr 3-jesr ciemno czekoladowy! ładny, elegancki kolor. Na portfelu na srodku wytłocone logo firmy plus adres strony internetowej. Portfel cienki, a pojemny. ma komorę z okienkiem na dowód.

Oba portfele są bez komory na monety.

Etui na tel. odłozyłam dla Ciebie.

martka999

 
Posty: 109
Od: Sob mar 21, 2009 16:51

Post » Sob gru 29, 2018 0:07 Re: Ekspresowy bazarek-skórzane porfele/wizytowniki/Ziaja...

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przybliżone wymiary:
Portfel z zestawu- 9x12, futerał 12x 18cm.
Podłużny portfel - ok 8cm na ok.18cm.

martka999

 
Posty: 109
Od: Sob mar 21, 2009 16:51

Post » Sob gru 29, 2018 10:28 Re: Ekspresowy bazarek-skórzane porfele/wizytowniki/Ziaja...

Na etui jestem zdecydowana :) Dziękuję za dodatkowe zdjęcia. Jestem zainteresowana tym czarnym portfelem z czerwonym w środku. Logo jakoś bym przeżyła, ale - nie jestem w stanie doczytać, czyja to reklama. Chcę wiedzieć, czy nie reklamowałabym jakiegoś biznesu, który bojkotuję albo którego nie wypada reklamować w mojej pracy (np. tak jak np. osobie pracującej w służbie zdrowia nie wypada reklamować papierosów).

Wasylisa

 
Posty: 990
Od: Sob lis 02, 2013 14:43

Post » Nie gru 30, 2018 3:32 Re: Ekspresowy bazarek-skórzane porfele/wizytowniki/Ziaja...

Przybliżone wymiary:
Portfel (czekoladowy) z zestawu- 9x12, futerał z czerwonym wnętrzem 12x 18cm. firma: Fizan Telecom. Na futerale z jednej strony wyłtoczony napis z marką firmy, z drugiej nadruk z firmą (biały napis)
Podłużny portfel - ok 8cm na ok.18cm firma Novotel.

martka999

 
Posty: 109
Od: Sob mar 21, 2009 16:51

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości