Grudniowy bazar na koty ze Szczebrzeszyna i moje koty KONIEC

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw gru 06, 2018 14:23 Grudniowy bazar na koty ze Szczebrzeszyna i moje koty KONIEC

Witam,

Bazarek jest dzielony 50/50
50 % dla kotów ze Szczebrzeszyna
Pani Magda od lat pomaga kotom na zamojszczyźnie. Karmi bezdomniaczki, leczy, sterylizuje i szuka domów.
Pomagam tylko od czasu do czasu, robiąc wizyty przedadopcyjne w Krakowie, ale w zawsze przyda się konkretna pomoc w postaci karmy.
Chciałabym wysyłać paczkę z jedzeniem dla bezdomnych Futerek, które karmi Pani Magda - konkretnie z zooplusa z darmową dostawą stąd ten bazarek.
Może coś się uzbiera - resztę dopłacę
Link do wątku:http://www.dogomania.com/forum/topic/78989-bezdomne-szczebrzeszyniaki-prosza-o-pomoc/?page=492

50% na koty po moją opieką - mam 4 sztuki, czeka nas sanacja paszczy u 2 letniego kocurka. mam dwa tymczasy, fajne zdrowe - odkurzacze jedzeniowe, nie nadążam z zamawianiem karmy ;). Pomagam też koteczce w rodzinie - 11 letnia kotka przygarnięta w zeszłym roku od zbieraczki. Trochę schudła, sporo pije - wzięłam ją do weta i po badaniach krwi wyszła pnn i to w zaawansowanym stadium. Obiecałam, że zatroszczę się się o jej leczenie i karmę weterynaryjną - muszę zrobić jej kontrolnie jonogram
Tymczasy: Tosiek i Ogonek

Obrazek

i 3/4 mojej ekipy:
Obrazek
Zapraszam do 17.12 - tak bym zdążyła wysłać zakupy jeszcze przed Świętami
Zapraszam na zakupy
Rozliczenie
Czarno - czarni - wpłata 62 zł - bardzo dziękuję :) - wysłane odebrane
Milena88 - wpłata 20 zł - bardzo dziękuję :) - wysłane odebrane
Boo - wpłata 30 zł - bardzo dziękuję :) - wysłane
Ewkrem - wpłata 25 zł bardzo dziękuję - wysłane
Razem - 137 zł :1luvu:
Na karmę dla Szczebrzeszyniaków - 70 zł + z bazarku na Dogo 24 zł = 94 zł :)



A dla tych, którzy nic dla siebie nie znaleźli ... pusta miseczka bezdomniaków ze Szczebrzeszyna prosi o napełnienie - 5 zł
Obrazek
Ostatnio edytowano Pon gru 17, 2018 23:18 przez Yossariana, łącznie edytowano 14 razy

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Czw gru 06, 2018 14:24 Re: Grudniowy bazarek na koty ze Szczebrzeszyna i moje koty

Torby i Torebki
A - świetna szara duża torba ze wzorkiem :)
Świetna torba w bardzo dobrym stanie - prezent od Mamaja4 :1luvu: bardzo dziękuję - torba w całości pomoże kotom ze Szczebrzeszyna :)
Torba jest pojemna, zamykana na zamek, ma w środku komorę zamykaną na zamek, kieszonki, kieszonkę na zamek. Zewnętrzna kieszeń zamykaną na zamek. Okucia srebrne, ćwieki, można nosić do ręki , na ramię lub jako listonoszkę, skóra ekologiczna we wzorek - takie jakby ćwieki lekko wypukłe - wizualnie bardzo fajny efekt
A4 się zmieści, ale pionowo
Wymiary: wysokość 36 cm, szer.42 cm, dno 12 cm, regulowany pasek
Cena KT 30 zł + KW[/b
Obrazek Obrazek Obrazek

B. Torebka lakierowana Jenny Fairy beż

Mam do sprzedania nową torebkę Jenny Fairy z lakierowanej ekoskóry - w odcieniach beżu z czarnym wykończeniem .Torebka jest elegancka z złotym zapięciem i złotymi okuciami. Wewnątrz podszewka w panterkę, kieszeń zamykana zamkiem, kieszonka na telefon i kieszonka na drobiazgi. Na zewnątrz kieszeń zamykana na zamek
Stan nowa bez metek
Wymiary: wysokość 29 cm, szerokość 34 cm / 40 cm ( są zatrzaski zmniejszające torebkę) , dno szerokość 9 cm
Cena KT 45 zł + koszty wysyłki
ObrazekObrazek Obrazek

C. BUILT Gourmet Getaway Lunch Tote-torebka na lunch
Torebka ma fajne, żywe kolory, niewielkie ślady użytkowania, zawieszka by zamku jest nieco zmechacona
Cechy produktu: Dobra izolacja przechowywanego jedzenia Wykonanie z neoprenu zapobiegającemu powstawaniu plam.
Testowane pod względem obecności ołowiu, lateksu i ftalanów - PVC oraz BPA Zamknięcie na zamek błyskawiczny.
Wygodny i miękki uchwyt, płaskie dno.
Wymiary: 30,5 x 29 x 17,1 cm
Sposób pielęgnacji: można prać w pralce (w zimnej wodzie), powiesić bez wyżymania
Cena KT 25 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

4.Torebka Jane Norman sprzedana ewkkrem
Fajna torebka ze skóry ekologicznej, kolor przecierany ciepły piasek/beż, okucia w kolorze złote. Torebka pojemna, z dużą ilością kieszonek. Z przodu dwie kieszonki zapinane na zamek+ kieszonka zapinana na magnes. W środku dwie kieszonki zapinane na zamek i duża komora środkowa na zamek. Torebka na ramię i do ręki
Używana stan bdb, skóra ekologiczna fajna, miękka do złudzenia przypomina prawdziwą
Wymiary: szer. 36 cm, wys. 23 cm, szerokość dna 15 cm,
Cena KT 25 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Pt gru 14, 2018 11:56 przez Yossariana, łącznie edytowano 7 razy

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt gru 07, 2018 1:10 Re: Grudniowy bazarek na koty ze Szczebrzeszyna i moje koty

BUTY

A. Oryginalne botki EL Naturalista - skóra
Oryginalne botki ze skóry EL Naturalista ( ceny allegro od 85 zł ). Używane w stanie bdb, niestety dla mnie jest trochę za wysoki obcas
Rozmiar 37, wysokość obcasa 6 cm, dł części wełnianej 25 cm
Cena 50 zł + koszy wysyłki
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

B.Czekoladowe kozaki
Wyższe ( do kolan ) ciemno brązowe kozaki ze skóry ekologicznej CLARA BERGSON - kupione w CCC.
Rozm. 37, ocieplane ( materiał), zapinane na zamek. Ładnie dopasowują się do łydki - mają wstawkę z gumy i sprzączki
Używane, ale w bardzo dobrym stanie, fleczki wymienione nowe
Wymiary: wysokość 40 cm. szer u góry 2 x 20 cm ( + guma ), obcas 3 cm
Cena KT 25 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek Obrazek

C. Czekoladowe botki Tamaris
Botki ciemno brązowe ze skóry firmy Tamaris kupione na Zalando
Rozm. 37, ocieplane ( materiał), zapinane na zamek, ładnie dopasowują się do stopy.
Używane, niewielki śladu użytkowania Wymiary: wysokość cm. szer u góry 2 x 20 cm ( + guma ), obcas 3 cm
Wymiary: wysokość 16 cm. szer u góry 2x 16 cm ( kostka ), obcas 2,5 cm
Cena KT 20 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek Obrazek

D. Kalosze
Damskie kalosze do łydki, niewielkie ślady użytkowania, kalosze sprzedaję bez wkładek. Fajna, grubsza granatowa podeszwa, szerszy przód buta
Polska firma DEMAR - rozmiar 36 - 36,5 - ja mam typowe 37, 23,8 cm i są mi trochę małe
Wysokość 23 cm, szerokość u góry 15 cm.
Cena KT 8 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek

E. Ciepłe męskie kapcie
Nówki, wełna, rozmiar z metki 41-42 wysokość 22 cm, dł wkładki w środku tak 29 cm, na zewnątrz 30 cm
Cena 14 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Nie gru 09, 2018 15:22 przez Yossariana, łącznie edytowano 8 razy

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt gru 07, 2018 1:11 Re: Grudniowy bazarek na koty ze Szczebrzeszyna i moje koty

CIUCHY
1. Kurtka zimowa khaki
Ciepła kurtka w kolorze ciemna oliwka /khaki. Ma fajny wysoki kołnierz, w całości zapinana na guziki. Krótsza - do bioder, w sam raz do spódnicy
Używana, stan bdb. Rozmiar z metki L.
Wymiary: pachy 2 x 54 cm,rękaw 57 m, dł. 60 cm
Cena KT 19 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek Obrazek

2. Miętowa bluzka - sprzedana Czarno-czarni :)
Elegancka bluzka w kolorze delikatnej mięty. Ładnie wykończony dekolt i zapięcie materiałem przypominającym skórkę. Można podpinać rękawki.
Używana stan bdb, jak najbardziej nadaje się na uroczyste spotkania służbowe i rodzinne - Święta tuż tuż.
Materiał: 95% polyester, 5% elastan
Wymiary: pachy 2 x 53 cm, rękaw 61, dł. 65 cm - ładniej wygląda jak jest luźniejsza :)
Cena KT 19 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek

3. Tunika w fioletach
Fajna, cieńsza, lejąca się tunika w fioletach, w sam raz na świąteczno- noworoczną imprezę. NOWA z metką firmy Blue Banana. Przyjemny materiał, nie gniecie się !
Rozmiar z metki 16, made in UK, 95% polyester, 5% elestane
Wymiary: pachy 2 x 55 cm, rękaw raglan 59cm, dł 76 cm
Cena KT 20 zł+ koszty wysyłki
Obrazek Obrazek

4. Bordowa sukienka
Sukienka bez metki, ale praktycznie nieużywana, stan idealny. Rozmiar z metki 14/42. Firma Dorothy Perkins. Materiał 83% polyester, 11% viscose, 6%elastan
Wymiary: pachy 2 x 52cm, odcięcie talia 2x 43 cm, biodra2x53 cm, dł. dł 93 cm
Cena KT 18 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

5. Fioletowa bluza polarowa
Świetna bluza polarowa firmy Trespass. kolor lawendowy, środek jasny. Z kapturem, skośnym zapięciem, kieszenie kangurki. Podwójne mankiety.
Używana, ale w stanie idealnym. Super
Rozmiar z metki L
Wymiary: pachy 2 x 55 cm, rękaw raglan 64 cm, szerokość rękawa na dole 2 x 14 cm, dł. 61 cm, szerokość dół 55 cm
Cena KT 26,00 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek

6. Futerkowa kamizelka - sprzedana Milena88 :)
Fajna futerkowa kamizelka, do bluzek, swetrków. Zgrabnie leży, przewiązywana cienkim skórkowym paseczkiem.
Używana, stan bdb. Rozmiar z metki, ale moim zdaniem najładniej będzie leżała na roz. 38
Wymiary: pachy 2 x 49 cm, dł. 65 cm
Cena KT 16,00 zł + koszty wysyłki
UWAGA - kamizelka jest w brązach
Obrazek Obrazek Obrazek

7. Bluzka czerwone wino
Bluzka w pięknym kolorze czerwonego wina. Wykończenie dekoltu, rękawów, dołu - marszczenie gumką
Dekolt można opuścić na jedno ramię - efektowna i seksowna
Używana w stanie bdb
Wymiary: pachy 2 x 53 cm, rękaw raglan 64 cm, dł. 60 cm
Cena Kt 8 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek Obrazek

8. Fioletowy sweterek
Fioletowy, cieńszy sweterek zapinany na guziki, używany, ale w stanie bdb.
Wymiary: pachy 2 x 52cm, dł. rękaw 63 cm, dł 63 cm Cena KT 18 zł + koszty wysyłki
Cena KT 6 zł
Obrazek

9. Jasno- beżowy sweter H&M - sprzedany Czarno - czarni :)
Sweter zawiązywany w talii, kolor bardzo jasny beż, stan bdb, szalowy kołnierz
Wymiary: pachy 2 x 50 cm, dł. 58 cm, odcięcie w talii 41 cm ( można luźniej zawiązać pasek ), rękaw 60 cm
Cena 10 zł + koszty wysyłki
Obrazek

10. Kolorowa bluzka - Sprzedana Czarno-czarni :)
Włoska bluzka z bardzo milej dzianiny, niewielkie ślady użytkowania, fajne kolory, można podwijać rękawki
Wymiary: pachy 2 x 52 cm, dł. 70 cm, rękaw 58 cm
Cena 8 zł + koszty wysyłki
Obrazek

11. Granatowa tunika - Sprzedana Czarno-czarni :)
Tunika w ciemnym zgaszonym granacie, dzianinowa z prostym długim - od obojczyka do obojczyka dekoltem. Prosty, elegancki fason, ozdobą są duże naszywane kieszenie, z mieniącego się granatowego materiału. Stan bdb. Materiał grubsza dzianina ( taka trochę dresowa ) z przyjemnym meszkiem od spodu 95% bawełna, 5% elastan.
Wymiary: pachy 2 x 57 cm, dł. 85 cm, rękaw 45 cm - nisko wszyty
Cena 16 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek Obrazek

12. Koronkowa bluzka Makalu
Bluzka w brązie i turkusie, koronkowa, koronka maszynowa, grubsza, przyjemna dla ciała, na top lub gołe ciało. Lekko rozkloszowane rękawki, stan bdb, oryginalny elegancki ciuch.
Rozmiar z metki 40
Wymiary: pachy 2 x 49 cm, dł. 59 cm rękaw 58 cm
Cena 15 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek Obrazek

13. Zgrabny żakiecik
Fikuśny, mały żakiecik z tweedowego materiału, kolor pieprzowy brąz - 64% polyester, 34% viscose, 2% elastan.Na podszewce, bardzo starannie odszyty.
Bufiaste rękawki, logowana kieszonka, krótki na czasie.
Moim zdaniem najładniej będzie leżał na osobie 38 ,mała 40 - tka nie powinien być obcisły
Wymiary: pachy 2 x 51 cm, dł. 51 cm
Cena 10 zł + koszty wysyłki
Obrazek ObrazekObrazek

14. Kolorowy szal - Sprzedany Czarno - czarni :)
Cieńszy szal, żywy piękne kolory. Stan bdb
Wymiary: szer. 80 cm, dł 190 cm
Cena KT 8 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek

15. Bluzka/tunika w szaro - czarną kratkę
Bluzka/tunika w szaro czarną kratkę, przyjemny materiał - jakby dwuwarstowy- wewnętrzna warstwa jest w paseczki, rękaw 3/4 możliwość podwinięcia na krótki, całkowicie rozpinana, z boku w szwie kieszonki, stan bdb.
Rozmiar z metki 12/40
Wymiary: szerokość pachy: 2 x 50 cm, pas 2x45 cm, dł 80 cm, rękaw 41 cm
Cena KT 8 zł + koszty wysyłki
Obrazek

16. Bluzka/ tunika w fioletową kratkę
Bluzka/tunika w fioletowo-różowo-szarą kratkę, z przodu kieszonki, odcinana pod biustem, cieńsza przyjemna bawełna, rolowane rękawki, stan bdb
Wymiary: szerokość pachy: 2 x 52 cm, odcięcie 48 cm, można regulować paseczkiem, dł 70 cm, rękaw 58 cm
Cena KT 10 zł + koszty wysyłki
Obrazek

17. Seksowny gorsecik
Seksowny gorsecik a raczej bluzeczka gorsecikowa, zapinana z boku na zamek, ma regulowane ramiączka, zdobiona łańcuszkami, materiał chyba satyna z matowym połyskiem, stan bdb
Rozmiar z metki L 40/42 , ale moim zdaniem jest nieco mniejszy
Wymiary: szerokość pachy: 46 cm x 2, dł bez ramiączek 39 cm.
Cena KT 10 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Wto gru 11, 2018 1:48 przez Yossariana, łącznie edytowano 2 razy

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt gru 07, 2018 20:18 Re: Grudniowy bazarek na koty ze Szczebrzeszyna i moje koty

DOMOWE
30. Robot kuchenny Moulinex - Ovatio2
Robot kuchenny Moulinex Ovatio 2.
Pełny osprzęt m.in 4 tarcze, nóż, wyciskarka do cytrusów, miarka, łopatki do czyszczenia i mieszania
Produkcja : FRANCJA
Stan techniczny bardzo dobry, robot był niewiele używany ( 3-4 razy ), kolor kremowy na rączce i dole przebarwienie w kierunku koloru żółtego.
Oczywiście nie przeszkadza to w użytkowaniu
Wymiary: szer.39 cm, głębokość 19 cm, wys. 30 cm
Cena KT 80 zł + koszty wysyłki
ObrazekObrazek Obrazek

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt gru 07, 2018 20:20 Re: Grudniowy bazarek na koty ze Szczebrzeszyna i moje koty

ZAPRASZAM :)

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt gru 07, 2018 20:54 Re: Grudniowy bazar na koty ze Szczebrzeszyna i moje koty

Czy dasz rade zrobić zdjęcie w świetle dziennym kamizelce, tak by jak najbardziej uchwycić jej kolor? To taka zasłaniająca nerki prawda? :D Przemawia do mnie :mrgreen: :kotek: To futerko ma włos czy bardziej złączone coś...?
=^^= Zapraszam =^^=
♡♡Naturalne SOKI_2021 z malin// bez cukru oraz słodkie i syrop♡
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=156544
<<

milena88

 
Posty: 7941
Od: Pon mar 21, 2011 12:59
Lokalizacja: Bronibór/poczta Iwanowice

Post » Pt gru 07, 2018 20:59 Re: Grudniowy bazar na koty ze Szczebrzeszyna i moje koty

i czy z tyłu też ma futro czy dzianinę? Nie poluję na nią, tylko pytam :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt gru 07, 2018 21:05 Re: Grudniowy bazar na koty ze Szczebrzeszyna i moje koty

oczywiście zrobię zdjęcie w świetle dziennym, ona jest w brązach, mam nadzieję, że o uchwycę. Zakrywa biodra, futerkowa jest cała na wierzchu, pod spodem jest materiałowa podszewka. o maeriał imitujący futerko, taki jedwabisty, raczej zwarty w dotyku - nie ma "włochatego futra"

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt gru 07, 2018 21:07 Re: Grudniowy bazar na koty ze Szczebrzeszyna i moje koty

Ok to czekam na info, szkoda, ze wewnątrz niema futerka ale jakoś przeżyje :lol: :201461
=^^= Zapraszam =^^=
♡♡Naturalne SOKI_2021 z malin// bez cukru oraz słodkie i syrop♡
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=27&t=156544
<<

milena88

 
Posty: 7941
Od: Pon mar 21, 2011 12:59
Lokalizacja: Bronibór/poczta Iwanowice

Post » Sob gru 08, 2018 13:27 Re: Grudniowy bazar na koty ze Szczebrzeszyna i moje koty

Zaznaczam, wroce wieczorem :)

Taya

Avatar użytkownika
 
Posty: 410
Od: Czw sty 12, 2012 13:50
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob gru 08, 2018 14:55 Re: Grudniowy bazar na koty ze Szczebrzeszyna i moje koty

2
10
11
14

poproszę
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Sob gru 08, 2018 18:26 Re: Grudniowy bazar na koty ze Szczebrzeszyna i moje koty

czarno-czarni pisze:2
10
11
14

poproszę


Pięknie dziękuję za zakupy :). Wieczorem wyślę PW

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob gru 08, 2018 18:30 Re: Grudniowy bazar na koty ze Szczebrzeszyna i moje koty

milena88 pisze:Czy dasz rade zrobić zdjęcie w świetle dziennym kamizelce, tak by jak najbardziej uchwycić jej kolor? To taka zasłaniająca nerki prawda? :D Przemawia do mnie :mrgreen: :kotek: To futerko ma włos czy bardziej złączone coś...?

Obrazek Obrazek

Milena mimo światła dziennego mój aparat przekłamuje kolory - najbardziej zbliżone jest zdjęcie duże w poście ciuhy - kamizelka jest w brązach nie w szarościach, brązy z tych chłodniejszych

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob gru 08, 2018 19:25 Re: Grudniowy bazar na koty ze Szczebrzeszyna i moje koty

9 - możesz podać rozmiar i skład?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości