Ciepła czapa, supermiękki komin (...) SPRZEDANE

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob lis 17, 2018 19:09 Ciepła czapa, supermiękki komin (...) SPRZEDANE

Mam do sprzedania parę drobiazgów, które zalegają mi w szafie. Na nadchodzące zimne dni będą jak znalazł :)

1. Komplet (można kupić razem lub osobno). Tak naprawdę komplet to komin + czapa, a rękawiczki dokupione osobno, więc różnią się minimalnie kolorystycznie, ale naprawdę minimalnie:

Czapa - ciepła, z wełnopodobnego materiału, ale nie gryzie: Od wewnątrz supermiękka "owieczka". Taki wiecie, "Kuschel", jak czasem te ciepłe skarpety w środku mają (nie wiem, jak to nazwać). Kupione kiedyś w Oisho. Bardzo ciepła i ładna: Cena kup teraz: 20 zł:
Obrazek

Komin: Szeroki, bardzo ciepły, mięciutki. Materiał - ten sam co czapka. W środku super miękka "owieczka'".
Pierwsze zdjęcie nie oddaje dobrze koloru. Drugie (to z wywiniętą częścią) - lepiej. Kolor to taki jakby ciemny burgund.
Obrazek

Obrazek
Cena KT 20 zł.

Do tego kompletu pasują rękawiczki w bardzo zbliżonym kolorze (troszkę mniej nasycone). Są naprawdę bardzo ładne. Mają naszyte śliczne świecące kryształki i perełki. Zdjęcie tego nie oddaje. Mają tak jakby nakładkę wełnianą na materiałową podstawę:
Obrazek
Cena KT 10 zł

Przy zakupie całego kompletu - całość za 45 zł.
Do ceny należy doliczyć koszty wysyłki.

Wszystkie rzeczy niewiele noszone. Wyprane. Polecam! :)
Ostatnio edytowano Śro gru 05, 2018 21:06 przez Bastet, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Sob lis 17, 2018 22:33 Re: Ciepła czapa, supermiękki komin i rękawiczki BURGUND

Jeśli mogłabym zapłacić 29, wzięłabym komplet... :oops:
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Sob lis 17, 2018 23:10 Re: Ciepła czapa, supermiękki komin i rękawiczki BURGUND

shira3 pisze:Jeśli mogłabym zapłacić 29, wzięłabym komplet... :oops:

Hmm... Podoba mi się, Twoja odwaga w negocjowaniu ;) Ok. W porządku.
W takim razie muszę pomyśleć jak to zrobić, żeby nie zapłacić dużo za opakowanie. Może uda mi się dostać gdzieś szary papier... Jakoś w przyszłym tygodniu się odezwę, jak znajdę pomysł na niedrogie zapakowanie kompletu, ok?
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Nie lis 18, 2018 7:29 Re: Ciepła czapa, supermiękki komin i rękawiczki BURGUND

Ok, jeśli jednak zależy Ci na czasie i trafi się kupiec teraz, sprzedaj, nie będę miała pretensji :)
Podobne rzeczy pakowałem w dużą bąbelkową kopertę, może się da?
Edit. Mam wrażenie że się nie zrozumialysmy :oops: chodzi o 29.11. A nie 29 zł 8)
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Pon lis 19, 2018 21:26 Re: Ciepła czapa, supermiękki komin i rękawiczki BURGUND

shira3 pisze:Ok, jeśli jednak zależy Ci na czasie i trafi się kupiec teraz, sprzedaj, nie będę miała pretensji :)
Podobne rzeczy pakowałem w dużą bąbelkową kopertę, może się da?
Edit. Mam wrażenie że się nie zrozumialysmy :oops: chodzi o 29.11. A nie 29 zł 8)

A, ok! No to super! Nie ma problemu z zapłatą 29.11. Bo już kombinowałam, jak tu jeszcze nie kupować koperty bąbelkowej, żeby nie dopłacać. Akurat wszystkie małe pudełka, które miałam gdzieś tam z małych zamówień w Zooplusie mi wyszły.

Dobrze! W takim razie umawiamy się na 29.11 na 45 zł. Cieszę się, bo ostatnio cieniej przędę. Wyślę w kopercie bąbelkowej. A wysyłka pocztą poleconym będzie ok?

Ale to spokojnie. Jeszcze jest 10 dni.
Pozdrawiam serdecznie. :201461
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon lis 19, 2018 22:16 Re: Ciepła czapa, supermiękki komin i rękawiczki BURGUND

Podpowiem dziewczyny, co do wysyłki/opakowania , jeśli umawiacie się na przesyłkę pocztą wyślij mini paczką. W cenie 9,50zł masz tekturową kopertę do której zmieścisz cały komplet. Takie opakowanie daje gwarancje,że rzeczy nie wysypią się z roztarganej koperty :ok:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon lis 19, 2018 22:50 Re: Ciepła czapa, supermiękki komin i rękawiczki BURGUND

Atta pisze:Podpowiem dziewczyny, co do wysyłki/opakowania , jeśli umawiacie się na przesyłkę pocztą wyślij mini paczką. W cenie 9,50zł masz tekturową kopertę do której zmieścisz cały komplet. Takie opakowanie daje gwarancje,że rzeczy nie wysypią się z roztarganej koperty :ok:

O, dzięki za podpowiedź :) Będę tylko musiała sprawdzić, czy całość się zmieści do tej tekturowej koperty. Ten komin jest naprawdę grubiutki. :) Tylko nie wiem, czy Shira reflektuje na wysyłkę pocztą. Shira, reflektujesz? :mrgreen:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pon lis 19, 2018 23:33 Re: Ciepła czapa, supermiękki komin i rękawiczki BURGUND

O, spóźniłam się :(

MaryLux

 
Posty: 159303
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto lis 20, 2018 0:14 Re: Ciepła czapa, supermiękki komin i rękawiczki BURGUND

MaryLux pisze:O, spóźniłam się :(

No, troszku :201461 . Może następnym razem. Może jeszcze będę niedługo wystawiać jakąś czapę czy co.
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Wto lis 20, 2018 7:57 Re: Ciepła czapa, supermiękki komin i rękawiczki BURGUND

Bastet pisze:
Atta pisze:Podpowiem dziewczyny, co do wysyłki/opakowania , jeśli umawiacie się na przesyłkę pocztą wyślij mini paczką. W cenie 9,50zł masz tekturową kopertę do której zmieścisz cały komplet. Takie opakowanie daje gwarancje,że rzeczy nie wysypią się z roztarganej koperty :ok:

O, dzięki za podpowiedź :) Będę tylko musiała sprawdzić, czy całość się zmieści do tej tekturowej koperty. Ten komin jest naprawdę grubiutki. :) Tylko nie wiem, czy Shira reflektuje na wysyłkę pocztą. Shira, reflektujesz? :mrgreen:

Jasne :mrgreen:
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Wto lis 20, 2018 13:26 Re: Ciepła czapa, supermiękki komin i rękawiczki BURGUND

Bastet pisze:
MaryLux pisze:O, spóźniłam się :(

No, troszku :201461 . Może następnym razem. Może jeszcze będę niedługo wystawiać jakąś czapę czy co.

:ok: :ok: :ok:

MaryLux

 
Posty: 159303
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro gru 05, 2018 19:07 Re: Ciepła czapa, supermiękki komin i rękawiczki BURGUND

Przesyłka dotarła, śliczne rzeczy, dzięki :1luvu:
Obrazek Obrazek

shira3

 
Posty: 25004
Od: Śro mar 11, 2009 21:51
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post » Śro gru 05, 2018 21:05 Re: Ciepła czapa, supermiękki komin i rękawiczki BURGUND

shira3 pisze:Przesyłka dotarła, śliczne rzeczy, dzięki :1luvu:

:1luvu: Cieszę się :) Miłego noszenia i trzymaj się ciepło! :1luvu:
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości