Zabawkowo, ciepło i miękko -KONIEC, Hardy dla Cioć :-)

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt lis 02, 2018 18:09 Zabawkowo, ciepło i miękko -KONIEC, Hardy dla Cioć :-)

Bohaterem tego bazarku jest kotek znaleziony przez osobę, która darzę wielkim szacunkiem -Iza71koty <3 . Osoba wielu z Was znana, która od lat pomaga futrzakom, tych, którzy nie poznali Jej działalności , zapraszam na wątek viewtopic.php?f=1&t=181383

Tutaj historia znalezienia kotka z wątku Izy
viewtopic.php?p=12084226#p12084226

A oto kotek pod opieka Izy , bardzo proszę o wsparcie leczenia , jeśli komuś nic nie przypadnie do gustu, może choć małą cegiełką :201461
Obrazek[/url[url=https://www.fotosik.pl/zdjecie/29fa0607e33e8bf2]Obrazek

Wpłata za fanty będzie bezpośrednio na konto Izy, za wysyłkę do mnie.
Bazarek trwa do niedzieli do północy , bo pieniążek jak najszybciej potrzebny :( koszty wysyłki ponosi Kupujący , pp 11zl lub paczka w ruchu 8,49zlwedle życzenia :)



A oto co Tuliś tym razem oferuje :

1. Wielce atrakcyjne ośmiorniczki z kocimiętka w środku i dzwoneczkami w różnej ilości dla mniejszego lub większego komfortu Dużych :wink:
Zabawki z ogonkiem i grzechotka w środku lub kompleciki tychże :D

ośmiorniczka cw : 7zł za szt.
w zestawie : 12zł za zestaw ( ośmiorniczka plus zabawka z ogonkiem)

Obrazek
przykładowy zestaw:
ObrazekObrazek

zestawy:
:arrow: lilafiolet - licytuje iwaka :1luvu:
:arrow: rózowo-szary - licytuje uga za 15zł :1luvu:
:arrow: niebieski z szarym -licytuje DarkAngel :1luvu:
:arrow: turkusowo-łososiowy- BONObono :1luvu:
:arrow: rózowo-biały -

ośmiorniczki :
:arrow: turkusowa melanżowa-
:arrow: turkusowo-szara- kasiek252 :1luvu:
:arrow: żólta z niebieskim paskiem- DarkAngel :1luvu:
:arrow: pudrowy róż z rózowym paskiem-kasiek252 :1luvu:
:arrow: rózowo-różowa z białym paskiem -kasiek252 :1luvu:



2. Nowość: zabawki cudaczki do klatki dla maluszków ale także cudaczkowe ozdoby choinkowe ku radości kotka :D
cw: 6zł za szt.

Obrazek

:arrow: kulka z kocimietką różowa - licytuje mir.ka :1luvu:
:arrow: zabawka z grzechotką żółta - licytuje mir.ka :1luvu:
:arrow: zielony kwiatek z dzwonkami -licytuje DarkAngel :1luvu:




3. Mata kwiat - do użytkowania według własnego lub mojego pomysłu :) Model nieco przystarszawy (moja czarna Gnida :wink: ), ale mam nadzieje,że nie zniechęci potencjalnych nabywców :mrgreen:
Uwaga! Na życzenie model może być dołączony gratis :mrgreen:
Średnica maty : 52cm ,wełna, akryl, bawełna z lśniąca nitką , pranie w 30st. w pralce , można wirować.
cw: 35zł
Za 40zl licytuje Marmolada18 :1luvu:

ObrazekObrazekObrazekObrazek




4. Mata kwiat nieco większa w rozmiarze , akryl, wykończenie wełna supełkowa, pranie w 30st. , można wirować. Średnica : 64cm
Obrazek

cw: 42zł - kasiek252 :1luvu:


Wraz z Tulinkiem serdecznie zapraszam :D


podsumowanie

iwaka: 12zł :1luvu: pw: :ok: wpłata: :1luvu: wysyłka: 08-11-2018r
uga: 15zł :1luvu: pw: :ok: wpłata: :1luvu: wysyłka: 08-11-2018r
DarkAgnel:12zł +6zł +7zł :1luvu: pw: :ok: wpłata: :1luvu: wysyłka: 08-11-2018r.
BONObono: 12zł :1luvu: pw: :ok: wpłata: :1luvu: wysyłka: czekamy :wink:
kasiek252 : 3 x 7zł +42zł :1luvu: pw: :ok: wpłata: :1luvu: wysyłka: czekamy :wink:
mir.ka: 2 x 6zł :1luvu: pw: :ok: wpłata :1luvu: wysyłka: 06-11-2018r
Marmolada: 40zł :1luvu: pw: :ok: wpłata: :1luvu: wysyłka: 08-11-2018r.

razem deklarowane: 179zł :1luvu: :201461
Ostatnio edytowano Pt lis 09, 2018 12:32 przez alessandra, łącznie edytowano 28 razy

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lis 02, 2018 19:53 Re: Zabawkowo, ciepło i miękko -dla kotka u Izy- do niedziel

. Nowość: zabawki cudaczki do klatki dla maluszków ale także cudaczkowe ozdoby choinkowe ku radości kotka :D


Obrazek


małe testery mam :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt lis 02, 2018 20:34 Re: Zabawkowo, ciepło i miękko -dla kotka u Izy- do niedziel

mir.ka pisze:. Nowość: zabawki cudaczki do klatki dla maluszków ale także cudaczkowe ozdoby choinkowe ku radości kotka :D


Obrazek


małe testery mam :mrgreen:


i sie zastanawiasz? 8O :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lis 02, 2018 20:56 Re: Zabawkowo, ciepło i miękko -dla kotka u Izy- do niedziel

Dobry wieczór :)
Poproszę wypróbowaną przez Czarną G. matę (już przetestowana i to się liczy!). Za 40 zł poproszę, na dobry początek :)

Marmolada18

Avatar użytkownika
 
Posty: 1395
Od: Pt sie 24, 2018 10:34

Post » Pt lis 02, 2018 23:38 Re: Zabawkowo, ciepło i miękko -dla kotka u Izy- do niedziel

Marmolada18 pisze:Dobry wieczór :)
Poproszę wypróbowaną przez Czarną G. matę (już przetestowana i to się liczy!). Za 40 zł poproszę, na dobry początek :)


Z pięknym podziękowaniem :1luvu:
Pamiętaj, że zawsze na życzenie mogę testera dołączyć gratisowo,gdyby się kolorystycznie lepiej komponowało :mrgreen:
Tuliński, zapisujemy :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lis 03, 2018 9:09 Re: Zabawkowo, ciepło i miękko -dla kotka u Izy- do niedziel

alessandra pisze:
mir.ka pisze:. Nowość: zabawki cudaczki do klatki dla maluszków ale także cudaczkowe ozdoby choinkowe ku radości kotka :D


Obrazek


małe testery mam :mrgreen:


i sie zastanawiasz? 8O :ryk:


to za wywoławczą - różowa i żółtą- do testowania :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lis 03, 2018 10:43 Re: Zabawkowo, ciepło i miękko -dla kotka u Izy- do niedziel

mir.ka pisze:
alessandra pisze:
mir.ka pisze:. Nowość: zabawki cudaczki do klatki dla maluszków ale także cudaczkowe ozdoby choinkowe ku radości kotka :D


Obrazek


małe testery mam :mrgreen:


i sie zastanawiasz? 8O :ryk:


to za wywoławczą - różowa i żółtą- do testowania :wink:


Pjenknie dzienkujemy Cioci :1luvu: to srajdki bendom siem cieszyć :dance: :lol: Tuliś

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lis 03, 2018 11:40 Re: Zabawkowo, ciepło i miękko -dla kotka u Izy- do niedziel

alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:
mir.ka pisze:. Nowość: zabawki cudaczki do klatki dla maluszków ale także cudaczkowe ozdoby choinkowe ku radości kotka :D


Obrazek


małe testery mam :mrgreen:


i sie zastanawiasz? 8O :ryk:


to za wywoławczą - różowa i żółtą- do testowania :wink:


Pjenknie dzienkujemy Cioci :1luvu: to srajdki bendom siem cieszyć :dance: :lol: Tuliś


już nie takie srajdki :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72722
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lis 03, 2018 11:49 Re: Zabawkowo, ciepło i miękko -dla kotka u Izy- do niedziel

Tuliś mówi,że teras som srajdki, a fczesniej były pompony ,o :mrgreen: t.

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lis 03, 2018 11:52 Re: Zabawkowo, ciepło i miękko -dla kotka u Izy- do niedziel

Poproszę zestaw różowo - szary za 15 zł.

uga

 
Posty: 787
Od: Śro kwi 22, 2015 9:26

Post » Sob lis 03, 2018 12:02 Re: Zabawkowo, ciepło i miękko -dla kotka u Izy- do niedziel

uga pisze:Poproszę zestaw różowo - szary za 15 zł.


pjeknie dzienkujemy Cioci, kolegi bendom zadowolone :ok: Tuliś :1luvu:
Ostatnio edytowano Sob lis 03, 2018 12:05 przez alessandra, łącznie edytowano 1 raz

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lis 03, 2018 12:04 Re: Zabawkowo, ciepło i miękko -dla kotka u Izy- do niedziel

wieści z wczoraj
iza71koty pisze:
Chyba znowu mamy kryzys.Wczoraj ładnie wcinał wybrałam mu mięciutkie mięsko rozdrobniłam i wsuwał.Potem suchego na kolację.Ale dzisiaj lipa z jedzeniem.Nie wiem czy się zestresował wizyta u Weta, choć tylko oględziny były czy ogólnie jakoś gorzej.

Zrobiłam mu takie cieplutkie posłanko polarowe.Leży sobie .Mruczy przy dotyku.Milutki kociak.Bardzo wdzięczny.


Ja się tak tylko zastanawiam ,bo ta rana przecież kilka dni miała zanim wyszedł szukać ratunku, wiec tak się zastanawiam jak on biedny dawał tak radę po takim urazie i szoku.Nie pisałam ale to zielony teren.Dziki teren z dala od zabudowań.Zadnych schronień.Trwawa krzaki i drzewa.Zeby przespać no nie dosłownie bo pewnie nie spał normalnie, ale zeby jakoś wytchnać musiał sie nieżle kamuflować albo przynajmniej wdrapać wyzej na drzewo.Bo jak juz pisałam ten teren to teren lisi.

I jeszcze jedna rzecz mnie martwi.Czy był sam......Bo co do tego ze został tam porzucony nie mam wątpliwości.


mały Hardy, czyli twardziel :1luvu:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

z wczorajszej wizyty
Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Post » Sob lis 03, 2018 14:32 Re: Zabawkowo, ciepło i miękko -dla kotka u Izy- do niedziel

A czy te dzwoneczki są bezpieczne? Bo boję się, że koty oderwą i połkną np... :(
ser_Kociątko
 

Post » Sob lis 03, 2018 14:49 Re: Zabawkowo, ciepło i miękko -dla kotka u Izy- do niedziel

ser_Kociątko pisze:A czy te dzwoneczki są bezpieczne? Bo boję się, że koty oderwą i połkną np... :(


nie jestem w stanie tego zagwarantować , od kilku lat zdarzyło się tylko raz zgłoszenie od kupującego ,że dzwoneczki zostały poodgryzane przez koty razem z nóżkami :strach: , ale nie było tak dramatycznie,że połykały, lecz pogubiły

mogę natomiast zaproponować zabawki bez dzwoneczków tylko z grzechotka lub kocimietka na zamówienie( pieniążki dla Hardiego na leczenie ) abyś nie musiała się martwić :ok: tylko musiałabym miec parę dni za ich zrobienie :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości