Warszawa/wysyłka – masażer – na koty pewnej pani

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt paź 05, 2018 23:02 Warszawa/wysyłka – masażer – na koty pewnej pani

Pewna pani ma pod opieką kilka kotów. Jest na emeryturze ale nie ma przepracowanego minimalnego stażu dlatego nie dostaje nawet najniższej emerytury (nie przepracowała z powodu choroby). Żyje skromnie, co tylko mogła sprzedała. Został jeszcze niżej prezentowany masażer. W wyżywieniu kotów pomagała jej córka mieszkająca w Niemczech i pracująca na kasie w markecie, ale ona również miała ostatnio problemy zdrowotne i nie mogła przesyłać pieniędzy. Sytuacja pani zrobiła się jeszcze mniej wesoła.
Masażer został kupiony parę lat temu dla siostry pani, ale ta go w końcu nie odebrała. NIGDY NIE BYŁ UŻYWANY (pani nie może korzystać z wanny).
Zestaw jest kompletny i nie zniszczony, chociaż kartonowe pudło zostało solidnie podrapane przez koty (na prezent się nie nada…)
W skład zestawu wchodzi instrukcja w języku polskim.

Cena wywoławcza: 250 zł.
Możliwa wysyłka (koszt wysyłki pokrywa kupujący) lub odbiór w Warszawie po wcześniejszym uzgodnieniu.
Obrazek*Obrazek*Obrazek
Obrazek*Obrazek*Obrazek
Ostatnio edytowano Nie maja 12, 2019 17:25 przez Stomachari, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Sob paź 13, 2018 23:15 Re: Warszawa/wysyłka – masażer – na koty pewnej pani

Pozwolę sobie podnieść wątek...
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Nie paź 14, 2018 20:51 Re: Warszawa/wysyłka – masażer – na koty pewnej pani

Bardzo fajna rzecz :) ja niestety nie mam ani kasy ani wanny :( moze wystaw na olx?
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Nie paź 14, 2018 20:51 Re: Warszawa/wysyłka – masażer – na koty pewnej pani

Bardzo fajna rzecz :) ja niestety nie mam ani kasy ani wanny :( moze wystaw na olx?
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Wto paź 16, 2018 20:09 Re: Warszawa/wysyłka – masażer – na koty pewnej pani

Na razie nie dostałam zielonego światła na wystawianie na innych portalach. Pani ucieszyła się na wiadomość, że być może wśród miłośników kotów znajdzie się ktoś zainteresowany.

Ale dziękuję za sugestię, może tam również wystawię :)
Dziękuję też za podnoszenie :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw paź 18, 2018 21:02 Re: Warszawa/wysyłka – masażer – na koty pewnej pani

:ok: :ok: :ok:
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości