Bazarek na koty ze Szczebrzeszyna i na moje kociaste-KONIEC

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie wrz 02, 2018 1:08 Bazarek na koty ze Szczebrzeszyna i na moje kociaste-KONIEC

Witam,

Bazarek jest dzielony 50/50
50 % dla kotów ze Szczebrzeszyna
Pani Magda od lat pomaga kotom na zamojszczyźnie. Karmi bezdomniaczki, leczy, sterylizuje i szuka domów.
Pomagam tylko od czasu do czasu, robiąc wizyty przedadopcyjne w Krakowie, ale w zawsze przyda się konkretna pomoc w postaci karmy.
Chciałabym wysyłać paczkę z jedzeniem dla bezdomnych Futerek, które karmi Pani Magda - konkretnie z zooplusa z darmową dostawą stąd ten bazarek.
Może coś się uzbiera - resztę dopłacę
Link do wątku: http://www.dogomania.com/forum/topic/78 ... /?page=470

50% na koty po moją opieką - mam 4 sztuki, czeka nas sanacja paszczy u 2 letniego kocurka. mam dwa tymczasy, fajne zdrowe - odkurzacze jedzeniowe, nie nadążam z zamawianiem karmy ;). Pomagam też koteczce w rodzinie - 11 letnia kotka przygarnięta w zeszłym roku od zbieraczki. Trochę schudła, sporo pije - wzięłam ją do weta i po badaniach krwi wyszła pnn i to w zaawansowanym stadium. Obiecałam, że zatroszczę się się o jej leczenie i karmę weterynaryjną
Moje tymczasy:


i 3/4 mojej ekipy Obrazek
Zapraszam do 11.09 - tak bym zdążyła wysłać zakupy jeszcze prze moim urlopem
Zapraszam do zakupów
Ewentualne rozliczenie
Ostatnio edytowano Pon lis 30, 2020 2:37 przez Yossariana, łącznie edytowano 9 razy

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie wrz 02, 2018 1:16 Re: Bazarek na koty ze Szczebrzeszyna i na moje koty-robi si

Torby i Torebki
A - świetna szara duża torba z wzorkiem :)
Świetna torba w bardzo dobrym stanie - prezent od Mamaja4 :1luvu: bardzo dziękuję - torba w całości pomoże kotom ze Szczebrzeszyna :)
Torba jest pojemna, zamykana na zamek, ma w środku komorę zamykaną na zamek, kieszonki, kieszonkę na zamek. Zewnętrzna kieszeń zamykaną na zamek. Okucia srebrne, ćwieki, można nosić do ręki , na ramię lub jako listonoszkę, skóra ekologiczna we wzorek - takie jakby ćwieki lekko wypukłe - wizualnie bardzo fajny efekt
A4 się zmieści, ale pionowo
Wymiary: wysokość 36 cm, szer.42 cm, dno 12 cm, regulowany pasek
Cena KT 30 zł + KW[/b
Obrazek Obrazek Obrazek

[b]B. Torebka lakierowana Jenny Fairy beż

Mam do sprzedania nową torebkę Jenny Fairy z lakierowanej ekoskóry - w odcieniach beżu z czarnym wykończeniem .Torebka jest elegancka z złotym zapięciem i złotymi okuciami. Wewnątrz podszewka w panterkę, kieszeń zamykana zamkiem, kieszonka na telefon i kieszonka na drobiazgi. Na zewnątrz kieszeń zamykana na zamek
Stan nowa bez metek
Wymiary: wysokość 29 cm, szerokość 34 cm / 40 cm ( są zatrzaski zmniejszające torebkę) , dno szerokość 9 cm
Cena KT 45 zł + koszty wysyłki
ObrazekObrazek Obrazek

C. BUILT Gourmet Getaway Lunch Tote-torebka na lunch
Torebka ma fajne, żywe kolory, niewielkie ślady użytkowania, zawieszka by zamku jest nieco zmechacona
Cechy produktu: Dobra izolacja przechowywanego jedzenia Wykonanie z neoprenu zapobiegającemu powstawaniu plam.
Testowane pod względem obecności ołowiu, lateksu i ftalanów - PVC oraz BPA Zamknięcie na zamek błyskawiczny.
Wygodny i miękki uchwyt, płaskie dno.
Wymiary: 30,5 x 29 x 17,1 cm
Sposób pielęgnacji: można prać w pralce (w zimnej wodzie), powiesić bez wyżymania
Cena KT 25 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Pt gru 07, 2018 1:09 przez Yossariana, łącznie edytowano 14 razy

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie wrz 02, 2018 1:21 Re: Bazarek na koty ze Szczebrzeszyna i na moje koty-robi si

CIUCHY
7. Jasno- beżowy sweter H&M
Sweter zawiązywany w talii, kolor bardzo jasny beż, stan bdb, szalowy kołnierz
Wymiary: pachy 2 x 50 cm, dł. 58 cm, odcięcie w talii 41 cm ( można luźniej zawiązać pasek ), rękaw 60 cm
Cena 10 zł + koszty wysyłki
Obrazek

6. Kolorowa bluzka
Włoska bluzka z bardzo milej dzianiny, niewielkie ślady użytkowania, fajne kolory, można podwijać rękawki
Wymiary: pachy 2 x 52 cm, dł. 70 cm, rękaw 58 cm
Cena 8 zł + koszty wysyłki
Obrazek

5. Granatowa tunika
Tunika w ciemnym zgaszonym granacie, dzianinowa z prostym długim - od obojczyka do obojczyka dekoltem. Prosty, elegancki fason, ozdobą są duże naszywane kieszenie, z mieniącego się granatowego materiału. Stan bdb. Materiał grubsza dzianina ( taka trochę dresowa ) z przyjemnym meszkiem od spodu 95% bawełna, 5% elastan.
Wymiary: pachy 2 x 57 cm, dł. 85 cm, rękaw 45 cm - nisko wszyty
Cena 16 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek Obrazek

4. Spodnie Jacquline Riu
Bardzo ładnie odszyte spodnie, w środku mają fuksjową lamówkę czarne w delikatne białe prążki, na dole szerokie nogawki, materiał 99% polyester, 1% viscose.
Stan bdb. Rozmiar z metki 38
Wymiary: pas 2x41 cm, biodra 2x51cm, stan przód 26 cm, stan tył, 36 cm, dł. 102 cm, wewn. 75 cm, nogawki dół 28 cm
Cena KT 8 zł + koszty wysyłki
plamki to wina aparatu
Obrazek Obrazek

3. Koronkowa bluzka Makalu
Bluzka w brązie i turkusie, koronkowa, koronka maszynowa, grubsza, przyjemna dla ciała, na top lub gołe ciało. Lekko rozkloszowane rękawki, stan bdb, oryginalny elegancki ciuch.
Rozmiar z metki 40
Wymiary: pachy 2 x 49 cm, dł. 59 cm rękaw 58 cm
Cena 15 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek Obrazek

2. Zgrabny żakiecik
Fikuśny, mały żakiecik z tweedowego materiału, kolor pieprzowy brąz - 64% polyester, 34% viscose, 2% elastan.Na podszewce, bardzo starannie odszyty.
Bufiaste rękawki, logowana kieszonka, krótki na czasie.
Moim zdaniem najładniej będzie leżał na osobie 38 ,mała 40 - tka nie powinien być obcisły
Wymiary: pachy 2 x 51 cm, dł. 51 cm
Cena 10 zł + koszty wysyłki
Obrazek ObrazekObrazek

1. Kolorowy szal
Cieńszy szal, żywy piękne kolory. Stan bdb
Wymiary: szer. 80 cm, dł 190 cm
Cena KT 8 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Śro paź 31, 2018 1:41 przez Yossariana, łącznie edytowano 11 razy

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie wrz 02, 2018 15:50 Re: Bazarek na koty ze Szczebrzeszyna i na moje koty-robi si

Rezerwuję 3 oraz 16 do czasu podania wymiarów i ceny.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10240
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Nie wrz 02, 2018 16:33 Re: Bazarek na koty ze Szczebrzeszyna i na moje koty-robi si

Poproszę 5 Dzianinowa sukienka i tę tunikę (16?), gdyby się okazało, że wymiary są "moje", a poprzedniczka nie chciała jej. :)

teesa

Avatar użytkownika
 
Posty: 542
Od: Wto cze 23, 2009 22:32

Post » Nie wrz 02, 2018 19:11 Re: Bazarek na koty ze Szczebrzeszyna i na moje koty-robi si

32 Książka "Jeść zdrowiej" Sprzedana Iwaka - 1 szt :)"
Zafoliowana z Lidla - została 1 szt
Cena KT14 zł
Obrazek

31. Granatowa bluzka Esmara
Bawełniana bluzka z rękawem 3/4, mocno elastyczna 5% elastanu, ładnie dopasowuje się do ciała, dekolt łódka - pod szyją, wykończony od wewnątrz czerwoną lamówką.Stan bdb,
Rozmiar z metki M 40/42
Wymiary: szerokość pachy: 2 x 44 cm, dł 57 cm, rękaw 33 cm
Cena KT 6 zł + koszty wysyłki
Obrazek

30 Jeansowe rybaczki
Stan bdb,
Wymiary: szerokość pas: 2 x 40 cm, dł 51 cm, biodra 2 x 49 cm
Cena KT 6 zł + koszty wysyłki
Obrazek

28. Bluzka/tunika w szaro - czarną kratkę
Bluzka/tunika w szaro czarną kratkę, przyjemny materiał - jakby dwuwarstowy- wewnętrzna warstwa jest w paseczki, rękaw 3/4 możliwość podwinięcia na krótki, całkowicie rozpinana, z boku w szwie kieszonki, stan bdb.
Rozmiar z metki 12/40
Wymiary: szerokość pachy: 2 x 50 cm, pas 2x45 cm, dł 80 cm, rękaw 41 cm
Cena KT 10 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek

28. Bluzka/ tunika w fioletową kratkę
Bluzka/tunika w fioletowo-różowo-szarą kratkę, z przodu kieszonki, odcinana pod biustem, cieńsza przyjemna bawełna, rolowane rękawki, stan bdb
Wymiary: szerokość pachy: 2 x 52 cm, odcięcie 48 cm, można regulować paseczkiem, dł 70 cm, rękaw 58 cm
Cena KT 10 zł + koszty wysyłki
Obrazek

25. Seksowny gorsecik
Seksowny gorsecik a raczej bluzeczka gorsecikowa, zapinana z boku na zamek, ma regulowane ramiączka, zdobiona łańcuszkami, materiał chyba satyna z matowym połyskiem, stan bdb
Rozmiar z metki L 40/42 , ale moim zdaniem jest nieco mniejszy
Wymiary: szerokość pachy: 46 cm x 2, dł bez ramiączek 39 cm.
Cena KT 10 zł + koszty wysyłki
Obrazek
Obrazek

24. Kalosze
Damskie kalosze do łydki, niewielkie ślady użytkowania, kalosze sprzedaję bez wkładek. Fajna, grubsza granatowa podeszwa, szerszy przód buta
Polska firma DEMAR - rozmiar 36 - 36,5 - ja mam typowe 37, 23,8 cm i są mi trochę małe
Wysokość 23 cm, szerokość u góry 15 cm.
Cena KT 10 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek

23. Ciepłe męskie kapcie
Nówki, wełna, rozmiar z metki 42 - 44, wysokość 22 cm, dł. podeszwy ( z zewnątrz 31 cm )
Cena 19 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek Obrazek

22. Bransoletka różowe kule
Bransoletka rzemyk + kule w kolorze zgaszonego różu ( kamień półszlachetny ) made by forumowa SIS. Stan bdb
Wymiary: dł, 21 cm + przedłużka
Obrazek
Cena KT8 zł + koszty wysyłki

21. Komplet biżu
Bransoletka, naszyjnik z wisiorem wisior i kolczyki - z serduszkami, pacyfkami, przywieszkami, koralami - na bogato. Używane w stanie bdb, kolor starego złota
Wymiary: naszyjnik - dł 66 cm 9 (2x33cm,), element ozdobny 17 cm, kolczyki - dł 7,5 cm, bransoletka dł. 19 cm,
Cena KT 20 zł + koszty wysyłki
Obrazek Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano Śro paź 31, 2018 1:42 przez Yossariana, łącznie edytowano 8 razy

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie wrz 02, 2018 19:11 Re: Bazarek na koty ze Szczebrzeszyna i na moje koty-robi si

rezerwacja

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie wrz 02, 2018 19:14 Re: Bazarek na koty ze Szczebrzeszyna i na moje koty-robi si

Koki-99 pisze:Rezerwuję 3 oraz 16 do czasu podania wymiarów i ceny.

Koki-99 - dzisiaj skończę bazarek - rezerwacje przyjęte - jest pomyłka w numeracji - chodzi Ci o 3 sukienkę Mohito, torbę Samonsite czy kurtkę ze skóry? i tunikę w pasy tak - numeracja była zła
Ostatnio edytowano Nie wrz 02, 2018 21:15 przez Yossariana, łącznie edytowano 1 raz

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie wrz 02, 2018 19:16 Re: Bazarek na koty ze Szczebrzeszyna i na moje koty-robi si

teesa pisze:Poproszę 5 Dzianinowa sukienka i tę tunikę (16?), gdyby się okazało, że wymiary są "moje", a poprzedniczka nie chciała jej. :)


Teesa - dzisiaj skończę bazarek - rezerwuję sukienkę i tunikę - jeśli Koki jej nie weźmie

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie wrz 02, 2018 20:10 Re: Bazarek na koty ze Szczebrzeszyna i na moje koty-robi si

Ja poproszę sweterek (nr 10 ) oraz płaszczyk pomarańczowy (2)i sukienkę czarno-białą (1)

kajtkowa mama

 
Posty: 111
Od: Pt lut 15, 2008 16:37
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Nie wrz 02, 2018 20:13 Re: Bazarek na koty ze Szczebrzeszyna i na moje koty-robi si

Oraz jedwabną szara bluzkę

kajtkowa mama

 
Posty: 111
Od: Pt lut 15, 2008 16:37
Lokalizacja: Piaseczno

Post » Nie wrz 02, 2018 22:24 Re: Bazarek na koty ze Szczebrzeszyna i na moje koty-robi si

Yossariana pisze:
teesa pisze:Poproszę 5 Dzianinowa sukienka i tę tunikę (16?), gdyby się okazało, że wymiary są "moje", a poprzedniczka nie chciała jej. :)


Teesa - dzisiaj skończę bazarek - rezerwuję sukienkę i tunikę - jeśli Koki jej nie weźmie


Tunikę w pasy odpuszczam, gdyż albowiem ponieważ jest za duża.

teesa

Avatar użytkownika
 
Posty: 542
Od: Wto cze 23, 2009 22:32

Post » Pon wrz 03, 2018 7:44 Re: Bazarek na koty ze Szczebrzeszyna i na moje kociaste-11.

Poprosze 7 sukienkę i 17 tunike. Dzięki za rez.
Jeszcze 19 grafitowa narzutka dla mnie i mozemy podliczyć.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10240
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Pon wrz 03, 2018 18:44 Re: Bazarek na koty ze Szczebrzeszyna i na moje kociaste-11.

18 - kolorowa bluzka - jaki to skład materiału? To coś cieniutkiego czy troszkę ogrzewa?

Sis

 
Posty: 15957
Od: Pon paź 08, 2007 13:03
Lokalizacja: poza Łodzią

Post » Pon wrz 03, 2018 20:03 Re: Bazarek na koty ze Szczebrzeszyna i na moje kociaste-11.

Sis pisze:18 - kolorowa bluzka - jaki to skład materiału? To coś cieniutkiego czy troszkę ogrzewa?

Sis, nr 18 niestety nie ma metki ze składem. Jest to dzianina taka sweterkowa, cieńsza, ale na pewno na jesień w sam raz. Była kupowana u forumowej Moś - więc faktycznie jest made in italy:)
Nie wiem czy to dla Ciebie, ale jeśli tak, to będzie mocno luźna, ja jestem regularną 40 - tką i nawet ja miałam luz.

Yossariana

 
Posty: 3678
Od: Śro kwi 01, 2009 12:27
Lokalizacja: Kraków

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 79 gości