poszukiwana gruba gałąź na drapak dla kota WARSZAWA

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro sie 29, 2018 9:26 poszukiwana gruba gałąź na drapak dla kota WARSZAWA

Cześć,

czy ktoś z Warszawy ma pomysł skąd wziąść w stolicy grubą, rozgałęzioną gałąź do zrobienia kotom naturalnego drapaka w kształcie drzewka? :201461

A może ktoś ma własny ogród i wycinał odpowiednie habazie nadające się na drapak? Chętnie podrzuce np. kociej karmy w zamian za taką gałąź lub rozliczymy sie w inny sposób (sugestie w naturze?/ cena? ) :)

Idealnie poszukuje 2 sztuk. Jedna około 1m długa z bocznym odrostem na kocią półeczkę i 1 duuża i wysoka na balkon.

Jeszcze mam taki pomysł, że jeśli ktoś ma więcej habazi, to możemy sie umówić, że dodatkowo zrobię 1 drapaczek ekstra który podarujemy np. Kotom z Grochowa lub twojemu wybranemu DT/ fundacji w Wawie. Wtedy rozliczam wstawiąjąc zdjęcie na forum z przekazania lub proszę fundację o wpis na ich FB z przekazania


Kto słyszał. kto wie? :)

pzdr

Ania

puchacz991

 
Posty: 20
Od: Czw mar 24, 2011 9:56

Post » Pt wrz 21, 2018 14:48 Re: poszukiwana gruba gałąź na drapak dla kota WARSZAWA

Cześć,
jeśli już Ci się udało ogarnąć temat gałęzi to podziel się pomysłem skąd :)

a jeśli nie to szukaj ogłoszeń na OLX czy innych aledrogo
wrzuć np. "Oddam gałezie, korzenie, karpy"w OLX U mnie wyskoczyło ogłoszenie z Pruszkowa -
z 29 sierpnia, być może już nieaktualne ale jakiś pomysł na to gdzie i jak szukać jest ;)

Spróbuj ewentualnie dozwonić się do zieleni miejskiej do http://zzw.waw.pl/
-może udzielą telefonicznie informacji gdzie akurat trwają prace 'konserwatorskie'
tzn czy w Twojej okolicy akurat nie wycinają większej ilości drzew.
Zanim je wywiozą mija kilka dni a często są to grubsze konary i myślę że nikt się nie będzie czepiać jak sobie zabierzesz gałąź czy dwie.

:)

MeowMeowImACat

 
Posty: 7
Od: Pon sie 27, 2018 9:06




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości