Paco Rabanne Lady Million Prive i Kim Kardashian Glam KOCIEC

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto sie 14, 2018 16:04 Paco Rabanne Lady Million Prive i Kim Kardashian Glam KOCIEC

Witam serdecznie na kolejnym bazarku

Zysk na kocie potrzeby z wątku:
viewtopic.php?f=1&t=181383

Perfumy- Tester Paco Rabanne Lady Million Prive 80 ml- zużycie widoczne na zdjęciu- myślę, że zużycie ok. 10%. Napis- TESTER i kod seryjny wypiaskowane na buteleczce. Bez opakowania.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Cena w Opcji Kup Teraz 109 zł, plus koszt wysyłki.

Sprzedana.Kupiła :1luvu: Koki-99 :1luvu:

Kim Kardashian Glam 30 ML- minimalny ubytek.
Obrazek
Cena w Opcji Kup Teraz 15zł, plus koszt wysyłki.

Zapraszam serdecznie
Ostatnio edytowano Sob wrz 01, 2018 9:31 przez iza71koty, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek.
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

iza71koty

Od: Sob sie 30, 2008 17:27

Post » Wto sie 14, 2018 16:50 Re: Paco Rabanne Lady Million Prive i Kim Kardashian Glam

Poproszę nr 1. Jeśli Prive spodoba mi się tak jak pierwotna wersja, to będzie super :ok:
Przelew poleciał.....
Obrazek

_________________________________________________________________________________

Koki-99

Od: Pt mar 23, 2007 13:48

Post » Śro sie 15, 2018 21:45 Re: Paco Rabanne Lady Million Prive i Kim Kardashian Glam

Koki-99 pisze:Poproszę nr 1. Jeśli Prive spodoba mi się tak jak pierwotna wersja, to będzie super :ok:
Przelew poleciał.....

Podobno jest lepszy :D :ok: Koki-99 :1luvu: Dziękuje bardzo mocno :1luvu: :D :201494
Obrazek.
Jestem dla ciebie tylko lisem, podobnym do stu tysięcy innych lisów. Lecz jeśli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla Ciebie jedyny na świecie(...) Mały Książe

iza71koty

Post » Pon sie 20, 2018 11:44 Re: Paco Rabanne Lady Million Prive i Kim Kardashian Glam

Koki-99 pisze:Poproszę nr 1. Jeśli Prive spodoba mi się tak jak pierwotna wersja, to będzie super :ok:
Przelew poleciał.....

Raz jeszcze pięknie dziękuje. :1luvu: :D Wysyłam priorytet.Daj znać.

Zapraszam.Jeszcze jeden zapach do kupienia.
Obrazek.

iza71koty

Post » Wto sie 21, 2018 7:19 Re: Paco Rabanne Lady Million Prive i Kim Kardashian Glam

Glam poproszę, trochę w ciemno ale może to to ?
Misia, Misieczka zawsze bedziesz w naszych sercach [*]

kiwi

Od: Pt lis 14, 2003 22:32

Post » Wto sie 21, 2018 9:57 Re: Paco Rabanne Lady Million Prive i Kim Kardashian Glam

kiwi pisze:Glam poproszę, trochę w ciemno ale może to to ?

Super. :D Dzięki wielkie. :1luvu: :D Masz jeszcze moje dane?
Obrazek.

iza71koty

Post » Wto sie 21, 2018 10:01 Re: Paco Rabanne Lady Million Prive i Kim Kardashian Glam

Oj chyba nie, podaj proszę :)

kiwi

Post » Śro sie 22, 2018 13:42 Re: Paco Rabanne Lady Million Prive i Kim Kardashian Glam

kiwi pisze:Oj chyba nie, podaj proszę :)

Zaraz podeślę. :D :1luvu: Jeśli jednak chciałabyś jeszcze poczekać będe mieć jutro coś pachnącego na nowym Bazarku.Miedzy innymi słabo może u nas znany a szkoda trudno dostepny Battini oraz Today i Fell...Lucky.
Obrazek.

iza71koty

Post » Śro sie 22, 2018 16:55 Re: Paco Rabanne Lady Million Prive i Kim Kardashian Glam

Przelew poszedł ale poczekaj z wysyłką :ryk:

kiwi

Post » Czw sie 23, 2018 13:46 Re: Paco Rabanne Lady Million Prive i Kim Kardashian Glam

Paczka przyszła, zapach super, podobny do pierwszej wersji, ale jednak inny. Dzięki za gratisy :mrgreen: :1luvu:
Obrazek

_________________________________________________________________________________

Koki-99

Od: Pt mar 23, 2007 13:48

Post » Sob wrz 01, 2018 9:30 Re: Paco Rabanne Lady Million Prive i Kim Kardashian Glam

Koki-99 pisze:Paczka przyszła, zapach super, podobny do pierwszej wersji, ale jednak inny. Dzięki za gratisy :mrgreen: :1luvu:

:D :1luvu:
Obrazek.

iza71koty