Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Koniec

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob wrz 29, 2018 15:22 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

aga66 pisze:Obrazy ciekawe. Bardziej podobają mi się kominy, kojarzy mi się z trzecią częścią Władcy Pierścienia i Mordorem. Uwielbiam tę trylogię dlatego obraz zapadł mi w serce. Izuniu czy wysłałaś już dla mnie przesyłkę, bo nic się nie odzywasz....



Wysłane Aguś. :wink: W poniedziałek powinno wszystko dojść.Potem podam na maila numer przesyłki.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob wrz 29, 2018 15:23 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

Dark Angel pisze:Mamy "Lęk pierwotny"! Byłby szybciej, gdybym nie była gapa i za pierwszym razem podała kompletny adres... ;)

Izu, jest przepiękny! <3 Na razie leży z powrotem w folii bąbelkowej. Nie mogę się doczekać remontu, wtedy go powiesimy w salonie. Koło 10 października powinnam móc zrobić mu zdjęcie w miejscu docelowym.



Bardzo się ciesze.Bardzo. :1luvu: :1luvu: :1luvu: Może jeszcze kiedyś zajrzysz..... :roll: :oops: :wink:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob wrz 29, 2018 15:25 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

jozefina1970 pisze:Ja zastanawiałam się, kto mi powiesi obrazy, bo u mnie trzeba wiercić udarem. Ale pomyślałam, poszukałam w necie i proszę bardzo! Znalazłam haczyki przyklejane do ściany, chyba mocno zacofana jestem... :roll:
Iza, łańcuszek odebrałam :-)


O widzisz :ok: To szykuj haczyki bo we wtorek będziesz wieszać. :D Dobrze że łańcuszek dotarł.Jesteś zadowolona? :oops: :roll: Potem podeśle Ci to co miałam wczoraj wysłać.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob wrz 29, 2018 16:19 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

iza71koty pisze:
Dark Angel pisze:Mamy "Lęk pierwotny"! Byłby szybciej, gdybym nie była gapa i za pierwszym razem podała kompletny adres... ;)

Izu, jest przepiękny! <3 Na razie leży z powrotem w folii bąbelkowej. Nie mogę się doczekać remontu, wtedy go powiesimy w salonie. Koło 10 października powinnam móc zrobić mu zdjęcie w miejscu docelowym.



Bardzo się ciesze.Bardzo. :1luvu: :1luvu: :1luvu: Może jeszcze kiedyś zajrzysz..... :roll: :oops: :wink:


Niewykluczone, bo co prawda w salonie wszystkie ściany już zajęte, ale jest jeszcze sypialnia i drugi pokój ;)

Dark Angel

 
Posty: 1034
Od: Wto sie 12, 2014 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob wrz 29, 2018 19:17 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

Dark Angel pisze:
jozefina1970 pisze:Ja zastanawiałam się, kto mi powiesi obrazy, bo u mnie trzeba wiercić udarem. Ale pomyślałam, poszukałam w necie i proszę bardzo! Znalazłam haczyki przyklejane do ściany, chyba mocno zacofana jestem... :roll:

No przecież, że Commandy się kupuje, a nie dziury robi! :)

E, ja w średniowieczu żyję
Iza, podoba mi się! Co prawda, myślałam o takiej specjalnej zawieszce do niego ale jednak nie bardzo pasuje, koncepcja się zmieniła. We wtorek powiadasz będę wieszać? A kiedy wyślesz? Acha, bo to teraz ważne - pocztą? Czekam na fotki bom ciekawa - uwielbiam ametysty. Przepraszam, że tak nieskładnie odpowiadam, z telefonu mi ciężko cytować.

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32475
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob wrz 29, 2018 19:32 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

Dark Angel pisze:
iza71koty pisze:
Dark Angel pisze:Mamy "Lęk pierwotny"! Byłby szybciej, gdybym nie była gapa i za pierwszym razem podała kompletny adres... ;)

Izu, jest przepiękny! <3 Na razie leży z powrotem w folii bąbelkowej. Nie mogę się doczekać remontu, wtedy go powiesimy w salonie. Koło 10 października powinnam móc zrobić mu zdjęcie w miejscu docelowym.



Bardzo się ciesze.Bardzo. :1luvu: :1luvu: :1luvu: Może jeszcze kiedyś zajrzysz..... :roll: :oops: :wink:


Niewykluczone, bo co prawda w salonie wszystkie ściany już zajęte, ale jest jeszcze sypialnia i drugi pokój ;)


Jak zajrzysz tylko popatrzeć czy skomentować to też będzie mi bardzo miło... :roll: :wink:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob wrz 29, 2018 19:35 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

jozefina1970 pisze:
Dark Angel pisze:
jozefina1970 pisze:Ja zastanawiałam się, kto mi powiesi obrazy, bo u mnie trzeba wiercić udarem. Ale pomyślałam, poszukałam w necie i proszę bardzo! Znalazłam haczyki przyklejane do ściany, chyba mocno zacofana jestem... :roll:

No przecież, że Commandy się kupuje, a nie dziury robi! :)

E, ja w średniowieczu żyję
Iza, podoba mi się! Co prawda, myślałam o takiej specjalnej zawieszce do niego ale jednak nie bardzo pasuje, koncepcja się zmieniła. We wtorek powiadasz będę wieszać? A kiedy wyślesz? Acha, bo to teraz ważne - pocztą? Czekam na fotki bom ciekawa - uwielbiam ametysty. Przepraszam, że tak nieskładnie odpowiadam, z telefonu mi ciężko cytować.


Tak myśle że jak wysle w poniedziałek expresem to do wtorku powinny dotrzeć. :D Długość łańcuszka rozumiem dobra?Te zdjęcia to chyba jutro bo coś mam dzisiaj problem z wrzuceniem :oops: :roll: a chciałabym moze jak sie uda troszkę pomalować-wtenczas :D czeka na swoją Szamankę. :roll: :oops:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie wrz 30, 2018 7:07 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

Super, że wysłałaś. A teraz zapytam skąd u Ciebie takie zainteresowanie Beksińskim? Wczoraj obejrzałam jego prace i faktycznie "Iza maluje Beksinskiego". Podpasował Ci klimat jego twórczości?

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie wrz 30, 2018 9:14 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

Iza, ale wyślij pocztą, ok? Z kurierami teraz kłopoty, mamy remonty dróg i oni nie chcą paczek dostarczać tylko proponują, że zostawią w różnych, dziwnych miejscach. Długość łańcuszka bardzo dobra! Spoko, wrzuć fotę kiedy dasz radę

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32475
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie wrz 30, 2018 12:07 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

aga66 pisze:Super, że wysłałaś. A teraz zapytam skąd u Ciebie takie zainteresowanie Beksińskim? Wczoraj obejrzałam jego prace i faktycznie "Iza maluje Beksinskiego". Podpasował Ci klimat jego twórczości?


Daj znać prosze jak wszystko dojdzie i czy jesteś zadowolona.To dla mnie bardzo ważne.

Wiele wiele lat temu kiedy jeszcze funkcjonowałam jak człowiek i mogłam sie ruszyc z domu, byłam na urlopie w górach.Przypadkiem trafiłam na książkę z pracami Beksińskiego.Prawie umarłam z wrażenia.Cos tam wtedy próbowałam potem malować ale chyba jeszcze niedojrzałam.

Wtedy fascynowała mnie w tych obrazach śmierc.Teraz niekoniecznie.Bardziej mnie fascynuje kolorystyka nie tresć.Kolory nieba u niego są bardzo złożone.I okazuje sie ze niebo wcale nie musi być tylko niebieskie.Fascynuje mnie też to jego mieszanie barw.Stosowanie tzw.brudnych kolorów przez co uzyskuje taki efekt.

Jeśli chciałabyś jakiś obraz który Ci się podoba moge spróbować :oops: :roll: ale poprosze o link.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie wrz 30, 2018 12:12 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

jozefina1970 pisze:Iza, ale wyślij pocztą, ok? Z kurierami teraz kłopoty, mamy remonty dróg i oni nie chcą paczek dostarczać tylko proponują, że zostawią w różnych, dziwnych miejscach. Długość łańcuszka bardzo dobra! Spoko, wrzuć fotę kiedy dasz radę


Oczywiście ze pocztą. :D Słuchaj mam mały kłopot z tym trzecim obrazem.Pomijam juz fakt ze maluje na płaszczyżnie kwadratowej a obraz u Beksinskiego to prostokat, zatem u mnie tego nieba będzie ciut mniej .Ale jedna rzecz jest która będe musiała wykonać jakoś inaczej.No poprostu technicznie nie dam rady. :oops: Mam malować i potem ocenisz? :roll: :oops:

Dobrze że łańcuszek pasuje. :1luvu: :D Fotke podeśle ciut pożniej.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pon paź 01, 2018 18:15 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

Doszły obrazy - ciekawsze niz na zdjęciach. Córka zachwycona swoją dziewczyną na łące, obraz jest duży i efektownie wygląda na ścianie. Kołyska cudo, szacun Iza, Beksiński byłby dumny. Klimat oddany wiernie i na ścianie prezentuje się extra. Perfumki Victoria Secret pachną obłędnie i cieszę się, że zaryzykowałam i wzięłam w ciemno. Dzięki.
Pomyślę o Beksińskim na spokojnie. Pozdrawiam serdecznie.

aga66

 
Posty: 6130
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Wto paź 02, 2018 5:46 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

iza71koty pisze:Mam malować i potem ocenisz?

Nie wiem. Może lepiej nie?

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32475
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto paź 02, 2018 10:25 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

jozefina1970 pisze:
iza71koty pisze:Mam malować i potem ocenisz?

Nie wiem. Może lepiej nie?



Hmm...za pózno :oops: :lol: :roll: wysłałam pw.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Wto paź 02, 2018 12:21 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

aga66 pisze:Doszły obrazy - ciekawsze niz na zdjęciach. Córka zachwycona swoją dziewczyną na łące, obraz jest duży i efektownie wygląda na ścianie. Kołyska cudo, szacun Iza, Beksiński byłby dumny. Klimat oddany wiernie i na ścianie prezentuje się extra. Perfumki Victoria Secret pachną obłędnie i cieszę się, że zaryzykowałam i wzięłam w ciemno. Dzięki.
Pomyślę o Beksińskim na spokojnie. Pozdrawiam serdecznie.


Cieszę się w takim razie. :D Dziękuję Aguś. :1luvu: :D
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości