Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Koniec

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw lis 15, 2018 22:08 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

wtenczas która czeka juz i czeka :roll: aż mi wstyd normalnie :oops: :oops: :oops: lada moment będzie też mogła zawiesic Swoja druga Szamankę.O ile ją zaakceptuje. :roll: :oops: Mam nadzieje ją wysłać na początku przyszłego tygodnia.Jesli trzeba w weekend o ile nic mi nie przeszkodzi pokaże do akceptacji. :oops:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Czw lis 15, 2018 22:14 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

Rozpoczęłam podkład do obrazu dla Koki-99.Prosiła o Szamanke w wersji kolor podobną do tej co kupiła aga66.

Tutaj jednak zamiast niebieskiego ma być fiolet.Teraz mam takie pytanie czy zamiast beżu jesteś w stanie zaakceptować pomarańcz z zółcią przechodzący w czerwień?To dotyczy dołu obrazu.Być moze nieco zmieni mi się to w trakcie i nie będa to takie ostre kolory tylko raczej przydymione.Jeszcze nie do konca wiem ale pytam.Bo jak rozumiem koty maja być czarne?A ilość?

Rozmiar jest 67 na 47 w ramie.Rama to listwy boczne.Są białe ale pomaluję je potem na czarno.

Oczywiscie skoro juz zaczęłam to powoli będe go robić.Jesli nie spełni Twoich kryteriów :oops: to może Kogoś zainteresuje. :roll: :oops: Ale napisz mi prosze te rzeczy o które pytam.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Pt lis 16, 2018 16:39 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

Iza, dowiozłam do domu, rozpakowałam i oniemiałam :1luvu: :1luvu: :1luvu: są cudowne! Jak wyślesz mi adres mailowy to podeślę fotki. Na razie mam powieszona Szamankę bo miałam gwoździk, innym będę musiała dorobić jakieś sznureczki bo te zaczepy co mam są niestety niezbyt wystające.

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32475
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lis 16, 2018 21:13 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

jozefina1970 pisze:Iza, dowiozłam do domu, rozpakowałam i oniemiałam :1luvu: :1luvu: :1luvu: są cudowne! Jak wyślesz mi adres mailowy to podeślę fotki. Na razie mam powieszona Szamankę bo miałam gwoździk, innym będę musiała dorobić jakieś sznureczki bo te zaczepy co mam są niestety niezbyt wystające.


Serio? :roll: :oops: Dobrze się prezentują w realu? :oops: Dotarły bezpiecznie tak?Znaczy ja mam ten ostatni obraz tylko muszę go okroić ,bo obok wisiały dwa moje inne .Zobaczę jutro co da się zrobić.Jak będzie kłopot to poproszę o pomoc.

Czuć jeszcze farbę?


Czy Ty może oglądałaś ten biograficzny film o Beksińskim?Pytam bo ja miałam ta przyjemność 4 dni temu.Trudno go ściągnąć ale jakoś się w końcu udało.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob lis 17, 2018 6:36 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

Serio! Prezentują się doskonale! :1luvu:
Farbę czuć nosem, to nie problem oczywiście bo uwielbiam zapach farby. Troszkę też się jeszcze lepią i brudzą ręce :lol:
Na filmie byłam w kinie od razu, co w moim przypadku zdarza się bardzo rzadko albo wcale - z reguły filmy oglądam dluuugo po premierach. Ale też nie dlatego, że byłam wielką fanką B. po prostu wiedziałam, że ktoś taki tworzył. Kiedys tam obrazów parę widziałam ale to tak netu nie było, nie widziałam tych, w których się zakochalam i twórczość wtedy mnie jakoś nie zachwyciła. Tomka znałam z Trójkowych audycji. A coś mi mówiło, żeby koniecznie iść na film.

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32475
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lis 17, 2018 10:13 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

iza71koty pisze:Rozpoczęłam podkład do obrazu dla Koki-99.Prosiła o Szamanke w wersji kolor podobną do tej co kupiła aga66.

Tutaj jednak zamiast niebieskiego ma być fiolet.Teraz mam takie pytanie czy zamiast beżu jesteś w stanie zaakceptować pomarańcz z zółcią przechodzący w czerwień?To dotyczy dołu obrazu.Być moze nieco zmieni mi się to w trakcie i nie będa to takie ostre kolory tylko raczej przydymione.Jeszcze nie do konca wiem ale pytam.Bo jak rozumiem koty maja być czarne?A ilość?

Rozmiar jest 67 na 47 w ramie.Rama to listwy boczne.Są białe ale pomaluję je potem na czarno.

Oczywiscie skoro juz zaczęłam to powoli będe go robić.Jesli nie spełni Twoich kryteriów :oops: to może Kogoś zainteresuje. :roll: :oops: Ale napisz mi prosze te rzeczy o które pytam.

Wszystko mi pasuje. I rozmiar i kolory. Koty czarne i mogą być w ilości i pozach jak w pierwotnej wersji.

Koki-99

Avatar użytkownika
 
Posty: 10240
Od: Pt mar 23, 2007 13:48
Lokalizacja: Gliwice

Post » Sob lis 17, 2018 13:29 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

jozefina1970 pisze:Serio! Prezentują się doskonale! :1luvu:
Farbę czuć nosem, to nie problem oczywiście bo uwielbiam zapach farby. Troszkę też się jeszcze lepią i brudzą ręce :lol:
Na filmie byłam w kinie od razu, co w moim przypadku zdarza się bardzo rzadko albo wcale - z reguły filmy oglądam dluuugo po premierach. Ale też nie dlatego, że byłam wielką fanką B. po prostu wiedziałam, że ktoś taki tworzył. Kiedys tam obrazów parę widziałam ale to tak netu nie było, nie widziałam tych, w których się zakochalam i twórczość wtedy mnie jakoś nie zachwyciła. Tomka znałam z Trójkowych audycji. A coś mi mówiło, żeby koniecznie iść na film.



To dobrze bo się obawiałam :oops: :roll: w końcu taka Klientka :1luvu: to Skarb :D


Ja też lubię zapach farby.Farba olejna dosycha bardzo długo.Pierwotnie obraz niby jest wyschnięty ale proces dalej zachodzi aby ostatecznie kolor się utrwalił.I wtedy efekt jest najlepszy.

Boki mogą się faktycznie troche kleić bo ta czarna naprawde schnie w nieskończonosć.

O filmie dowiedziałam sie kilka dni temu.Nie chodze do kin.Nie lubie masówek.Ale obejrzałam w domu.Trudny. Smutny.Prawdziwy.

I tutaj o dziwo równierz odkryłam Ze Tomek to ten sam Tomek który prowadził noca moje ukochane programy muzyczne w Trójce.To dzięki Niemu poznałam całkiem inną muzykę i kapele które potem pokochałam jak Sisters of Mercy,Tangare Dream, Gary More i troche kapel grających metal.Oj duzo tego było.potem dopiero poznałam za kilka lat prace Beksińskiego.A teraz w filmie Ostatnia rodzina dowiedziałam sie ze to Tomek jest jego synem.Skomplikowany charakter bardzo.Ale i muzyka która prezentował do prostych nie należała.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob lis 17, 2018 13:34 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

Koki-99 pisze:
iza71koty pisze:Rozpoczęłam podkład do obrazu dla Koki-99.Prosiła o Szamanke w wersji kolor podobną do tej co kupiła aga66.

Tutaj jednak zamiast niebieskiego ma być fiolet.Teraz mam takie pytanie czy zamiast beżu jesteś w stanie zaakceptować pomarańcz z zółcią przechodzący w czerwień?To dotyczy dołu obrazu.Być moze nieco zmieni mi się to w trakcie i nie będa to takie ostre kolory tylko raczej przydymione.Jeszcze nie do konca wiem ale pytam.Bo jak rozumiem koty maja być czarne?A ilość?

Rozmiar jest 67 na 47 w ramie.Rama to listwy boczne.Są białe ale pomaluję je potem na czarno.

Oczywiscie skoro juz zaczęłam to powoli będe go robić.Jesli nie spełni Twoich kryteriów :oops: to może Kogoś zainteresuje. :roll: :oops: Ale napisz mi prosze te rzeczy o które pytam.

Wszystko mi pasuje. I rozmiar i kolory. Koty czarne i mogą być w ilości i pozach jak w pierwotnej wersji.



Kochana postaram sie zrobić to tak aby było dobrze.Jeśli będzie nie po Twojemu to moze Ktoś inny....Musze jednak uprzedzić że chyba jednak muszę wprowadzić błękit pruski.Fiolet jest bardzo mało plastyczny i w przypadku nieba jeśli nie dodam tego błękitu nie uzyskam takiego trochę metafizycznego efektu.Fiolet jest kolorem płaskim.Niewiele mogę z nim zrobić co nie znaczy ze go nie zostawię.Musze po prostu cos dodać.Chciałabym jeszcze jedna rzecz wprowadzić do obrazu ale to potem Ci napisze na pw.Jeszcze musze to przemyśleć.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Sob lis 17, 2018 14:02 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

Też nie wiedziałam, słuchając audycji Tomka, że jest synem Beksińskiego, malarza :oops:
Też dzięki Tomaszowi odkrywałam muzykę...
Obrazy powieszone - szkoda, że nie masz fejsa bo wrzuciłam zdjęcia

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32475
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lis 17, 2018 15:40 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

Wylazłam z niebytu i przywędrowała na wątek, skuszona fotką Szamanki na FB. A potem zobaczyłam inne Twoje obrazy w wątku i przepadłam, bo to jest dokładnie to, czego szukałam.
Pożądam czegoś mrocznego i fantastycznego, w odcieniach czerni, czerwieni.... :201494
Mścisław [']21.10.2010
Konstancja ['] 14.08.2017

ObrazekObrazek
Lecz ja na moim kutrze sam sobie sterem, wędkarzem i rybą. :mrgreen:

AniHili

Avatar użytkownika
 
Posty: 11055
Od: Pon kwi 30, 2007 22:20
Lokalizacja: Białystok

Post » Nie lis 18, 2018 1:15 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

jozefina1970 pisze:Też nie wiedziałam, słuchając audycji Tomka, że jest synem Beksińskiego, malarza :oops:
Też dzięki Tomaszowi odkrywałam muzykę...
Obrazy powieszone - szkoda, że nie masz fejsa bo wrzuciłam zdjęcia



O to widzę że mamy trochę podobną historię. :D

A jak zdołałaś powiesić?Dzisiaj się nie wyrobiłam z pokazaniem Dziewczynom obrazów .Jutro się postaram.Wieczory coraz zimniejsze.Musze wcześniej karmić stado.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie lis 18, 2018 1:18 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

AniHili pisze:Wylazłam z niebytu i przywędrowała na wątek, skuszona fotką Szamanki na FB. A potem zobaczyłam inne Twoje obrazy w wątku i przepadłam, bo to jest dokładnie to, czego szukałam.
Pożądam czegoś mrocznego i fantastycznego, w odcieniach czerni, czerwieni.... :201494


O witaj. :D Cieszę się ze zajrzałaś. :roll: :oops: Czy Ty też jesteś fanką Beksińskiego czy raczej inna tematyka?
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie lis 18, 2018 6:50 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

Znowu nie mogę wysłać PW. Zaproś mi się do znajomych, imię i nazwisko znasz :201461
Powiesiłam bez niczego, tak, jak były - wiszą!

jozefina1970

Avatar użytkownika
 
Posty: 32475
Od: Nie maja 09, 2010 12:46
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie lis 18, 2018 13:13 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

jozefina1970 pisze:Znowu nie mogę wysłać PW. Zaproś mi się do znajomych, imię i nazwisko znasz :201461
Powiesiłam bez niczego, tak, jak były - wiszą!



Wysłałam zaproszenie. Sprawdź proszę. Jak nie uda się w ten sposób to proszę o maila.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie lis 18, 2018 13:23 Re: Moje prace- obrazy olejne na płótnie. Sezon 2018.

Obrazek Obrazek

Kochani tutaj prezentuję dwa obrazy o których pisałam Wam wcześniej.Pierwszy to obraz już wysłany do jozefina1970 :1luvu: Malowałam je prawie jednocześnie.Drugi to Ryby i medaliony.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości