Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują_ Koniec dziękuję

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Śro sie 01, 2018 8:53 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują -dla Brydzi do 0

Niestety z przyczyn technicznych (żeśmy spali) w godzinie duchów nie mogłam być obecna i słonika mi podpierniczono. Ale nic to, odkuję się przy następnej okazji.

Necz

 
Posty: 927
Od: Nie wrz 03, 2006 11:06
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sie 01, 2018 18:20 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują -dla Brydzi do 0

Necz pisze:Niestety z przyczyn technicznych (żeśmy spali) w godzinie duchów nie mogłam być obecna i słonika mi podpierniczono. Ale nic to, odkuję się przy następnej okazji.

Widać,że Ciocia ma wakacjach i czas sievplącze bo dzisiejszej godziny duchów jeszcz nie bylo :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sie 01, 2018 20:50 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują -dla Brydzi do 0

W imieniu p.Doroty słonika na 50zl podwyższam,bo w objęcia Morfeusz się udaję :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro sie 01, 2018 21:30 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują -dla Brydzi do 0

Morfeusza??? Objęcia???? Antybiotyk weź....
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro sie 01, 2018 21:42 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują -dla Brydzi do 0

[quote="czarno-czarni"]Morfeusza??? Objęcia???? Antybiotyk weź....[/quote]

:ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw sie 02, 2018 9:02 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują_ Koniec dziękuję

Pięknie dziękuję za udział w bazarku :1luvu:
Licytacje obydwie wygrywają Bayley i Shiri :1luvu: :201440
Wkrótce ujawnimy niespodziewajki :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw sie 02, 2018 9:24 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują_ Koniec dziękuję

Szachy za 25zl składają się z kompleciku serwetka, przypaść wedle potrzeb oraz zabawki z grzechotką
Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw sie 02, 2018 9:27 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują_ Koniec dziękuję

Złoty słonik kryje w sobie przydasie takie: serwetka, podstawka pod kubek, przydasie kobiece na kosmetyki lub osłonka na doniczke,ważenia z kwiatkami, ołówki, okulary,etc.
ObrazekObrazek
A tu proponowane zastosowanie :D Obrazek
Obrazek
Przepraszam,że takie haotyczne i nie bardzo, ale z tel i survivalowych warunków :wink:
Obrazek
Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt sie 03, 2018 9:34 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują_ Koniec dziękuję

Jako że Bayley i Shiri wynegocjować dla siebie wełnianki, zestawy przydasiowe są do nabycia :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt sie 03, 2018 10:09 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują_ Koniec dziękuję

alessandra pisze:Jako że Bayley i Shiri wynegocjować dla siebie wełnianki, zestawy przydasiowe są do nabycia :D


są super, nic tylko brać
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sie 03, 2018 10:29 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują_ Koniec dziękuję

mir.ka pisze:
alessandra pisze:Jako że Bayley i Shiri wynegocjować dla siebie wełnianki, zestawy przydasiowe są do nabycia :D


są super, nic tylko brać

Dziekuję :1luvu:
Widzę,że już w użytkowaniu :D na co przeznaczylas te szare? Jestem ciekawa

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt sie 03, 2018 10:32 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują_ Koniec dziękuję

alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:Jako że Bayley i Shiri wynegocjować dla siebie wełnianki, zestawy przydasiowe są do nabycia :D


są super, nic tylko brać

Dziekuję :1luvu:
Widzę,że już w użytkowaniu :D na co przeznaczylas te szare? Jestem ciekawa


są w łazience, już wcześniej miałam takie czerwone od Ciebie i jest super na moje podręczne szminki i błyszczyk, a te szare - szerszy na męskie kosmetyki, a co niech też ma :mrgreen: , a ten wyższy pasuje idealnie na kubek do mycia zębów (do tego go nie uzywam, tylko jako stojak na szczoteczki i pastę)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt sie 03, 2018 10:39 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują_ Koniec dziękuję

mir.ka pisze:
alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:Jako że Bayley i Shiri wynegocjować dla siebie wełnianki, zestawy przydasiowe są do nabycia :D


są super, nic tylko brać

Dziekuję :1luvu:
Widzę,że już w użytkowaniu :D na co przeznaczylas te szare? Jestem ciekawa


są w łazience, już wcześniej miałam takie czerwone od Ciebie i jest super na moje podręczne szminki i błyszczyk, a te szare - szerszy na męskie kosmetyki, a co niech też ma :mrgreen: , a ten wyższy pasuje idealnie na kubek do mycia zębów (do tego go nie uzywam, tylko jako stojak na szczoteczki i pastę)


Fantastycznie :D przyznam,że wbrew pozorom wloczką bardzo dobrze się sprawdza w łazience, wprowadza taką domową przytulność

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt sie 03, 2018 10:54 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują_ Koniec dziękuję

alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:Jako że Bayley i Shiri wynegocjować dla siebie wełnianki, zestawy przydasiowe są do nabycia :D


są super, nic tylko brać

Dziekuję :1luvu:
Widzę,że już w użytkowaniu :D na co przeznaczylas te szare? Jestem ciekawa


są w łazience, już wcześniej miałam takie czerwone od Ciebie i jest super na moje podręczne szminki i błyszczyk, a te szare - szerszy na męskie kosmetyki, a co niech też ma :mrgreen: , a ten wyższy pasuje idealnie na kubek do mycia zębów (do tego go nie uzywam, tylko jako stojak na szczoteczki i pastę)


Fantastycznie :D przyznam,że wbrew pozorom wloczką bardzo dobrze się sprawdza w łazience, wprowadza taką domową przytulność



nawet w takiej malutkiej jak moja, a może tym bardziej
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72717
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec


[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości