Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują_ Koniec dziękuję

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt lip 27, 2018 14:17 Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują_ Koniec dziękuję

Tym razem bazarek na opak :D -miast mnie ,Tuliś z Mjetkiem opowiadają, a fanty dla Dużych zamiast dla futerek :wink:

Tuliś słowa kumpla MIeczysława NAczelnika wziął do serca

Słuchajcie, jest sprawa. Dobry Człowjek, pszes duże CZ znalazł małego kotka. Dziewczynka, Brydzia sie nazywa, jak ta z Trolli, to wjem bo Duża mi mówiła (kjedyś jak była ze sfojom bratanicom 3 letniom ftedy Natalkom we szpitalu, to oglondały razem tom bajke). No i ta Brydzia jest spsuta. Krengosup ma spsuty i nie czyma kupy ani sikóf. Jej Duży jom leczy, bo postanowił że jusz zostanie u niego, ale to jest wjele pijondzóf. Wydał jusz tysionce, a tera jeszcze sam rezonans za pińcet musi być i leki i pewnie rechabilitancja. Dorzućcie małej Brydzi pijondz na leczenie, co? Żeby jom naprawić. M. Naczelnik

Obrazek

(...)
U weterynarza okazało się, że oprócz zatwardzenia i niezliczonej ilości pcheł Brydzia miała wyrwany ogon, kręgosłup złamany tuż poniżej miednicy, z przerwanym rdzeniem kręgowym. Ogonek był bezwładny, a końcówka dodatkowo złamana. Nie wiadomo, jak się to stało, prawdopodobnie był to nieszczęśliwy wypadek. Łapki na całe szczęście są sprawne, ale nie jest samodzielna w kuwecie - ma problem z wypróżnianiem się i oddawaniem moczu. Na domiar złego, po kilku dniach leczenia okazało się, że ogonek zaczął obumierać i konieczna była jego natychmiastowa amputacja, pomimo niestabilnego stanu koteczki.Przed nią rehabilitacja i rezonans kręgosłupa. (..)

i taki oto mały bazarek dla panny przygotował -na rehabilitację. Dziewuszka jest juz u czarno-czarnych :ok:


Brydzia mjała szczenście,że taki dobry Duży jom znalazł , bo żyje, a żeby teras siem naprawiła, Tuliś na szczenście złotego słonika -niespodziewajkę ma T.

Obrazek

A co tam bendzie, to jak ktoby chcjał w dochodzenie siem pobawić abo w Colombo jakiego, to podpowiadamy:

miłe a miękkie a samo stoi :mrgreen:
dla Dużej na pewno 8)

nico wiencej nie powiem a sami se układajta wedle myśli uczesanych abo i nie
:mrgreen:


cw: 35zł
Za 36 zł licytuje Necz :1luvu:
Za 37zl licytują Bayley i Shiri :1luvu:
Za 38zl licytuje Necz :1luvu:
Za 40zl licytują Bayley i Shiri :1luvu:
Za 50zl Bayley i Shiri się przebijają :1luvu:


i dla bardziej intelektalistuf czy tam sportowców statycznych :wink:

Obrazek

cw: 25zł licytują Bayley i Shiri :1luvu:

Bazarek pińć dni bendzie od tego, co kto pierwszy zawoła a wjelce prosim, coby za wysyłkem Duża koszty poniosła, bo i tak bendzie mjeć radochę z tego, co we środku bendzie :wink: Tuliś


a dla tych, co nie znajom naszych bazarkuf , popaczajta o
:

viewtopic.php?p=12018271#p12018271
Ostatnio edytowano Czw sie 02, 2018 9:00 przez alessandra, łącznie edytowano 9 razy

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lip 27, 2018 15:52 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują -dla Brydzi

Brydzia jest u nas na kilka dni, a przed nią i za nią operacje, badania, wydatki.
Poznałam Pana, który ją znalazł, opieka jest ale są i rachunki + rezonans w przyszłym tygodniu.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt lip 27, 2018 19:39 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują -dla Brydzi

Rzucę na słonika 36 zeta. Tylko w razie co, na wyjeździe jestem i będę w domu tak za tydzień, więc jakbym się nie odzywała to będzie znaczyło, że mnie internet wcięło, a nie że zwiałam.

Necz

 
Posty: 929
Od: Nie wrz 03, 2006 11:06
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt lip 27, 2018 19:48 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują -dla Brydzi

Necz pisze:Rzucę na słonika 36 zeta. Tylko w razie co, na wyjeździe jestem i będę w domu tak za tydzień, więc jakbym się nie odzywała to będzie znaczyło, że mnie internet wcięło, a nie że zwiałam.

Ciocia :1luvu: no by Ciem znaleźli... tym drondem, co niektóre Duże majom i śledzą czy np Duży na piwko nie idzie a mówił że ino śmieci leci wynieść :mrgreen:
Pjenknie dzienkujemy Cioci :1luvu:
I ogłaszamy,że bazarek otfarty i można babcie kolejkową słać :lol:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lip 28, 2018 14:18 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują -dla Brydzi

W imieniu dwojga wspaniałych Futerek Słonik za 37zl,szachy za wywoławczą :D
Bayley i Shiri :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lip 28, 2018 14:22 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują -dla Brydzi

Futerka licytują a Duża płaci :ryk:
Pięknie dziękujemy pani Doroto :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk



Post » Wto lip 31, 2018 9:02 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują -dla Brydzi do 0

Mała dziś ma rezonans.Może coś się wyjaśni, jest taka kochana, rezolutna, wesoła.
https://drive.google.com/open?id=1Q5erF ... UE02nCKpt-
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto lip 31, 2018 9:07 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują -dla Brydzi do 0

Cudna kicia,trzymam kciuki,aby wieści były dobre :ok:
I zapraszam do licytacji :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto lip 31, 2018 19:24 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują -dla Brydzi do 0

:ok:

jessi74

Avatar użytkownika
 
Posty: 14236
Od: Sob kwi 11, 2009 23:21
Lokalizacja: wro

Post » Wto lip 31, 2018 20:39 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują -dla Brydzi do 0

Słonik za 38.

Necz

 
Posty: 929
Od: Nie wrz 03, 2006 11:06
Lokalizacja: Łódź



Post » Śro sie 01, 2018 8:39 Re: Bazarek na opak -koty z Dużymi handlują -dla Brydzi do 0

Dzisiaj w godzinie duchów,jak każe Tulisiowa tradycja,kończymy bazarek :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości