legowiska i kot -KONIEC -dziekujemy :-)

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob lip 14, 2018 11:31 Re: W Dzień CZarnego Kota od Tulisia Niecnota ;-)

alessandra pisze:
Marzenia11 pisze:
alessandra pisze:
Marzenia11 pisze:Tulisiu, bardzo Ci dziękuję! Muszę jeść jakieś dziwne rzeczy, na które nigdy nie polowałam (podobno trochę większe niż muchy i komary i ważki) i podobono jakieś tabletki jem, ale nic mi o tym nie wiadomo, jak tylko coś dostanę to natychmiast na bank wypluję. Notunia


No ja Ci powiem niedyskretnie,że mnje Duża ciongle jakies tablety podaje i siem cieszy,że ja nie wjem o tem , jakby nie wiedział,że koty fszytsko wiedzom 8) , szczególnie jak im co lepsze podadza do jedzenia, ale niech tam ma, jej radość, wienc radzem Ci, wciongaj i udawaj,że nie wiesz nic o podstepnie, Duże lubią mysleć,że som takie sprytne :lol: T.

Naprawdę TO się dzieje wtedy???? Bo ona właśnie, w sensie moja Duża, już od chyba dwóch tygodni uśmiecha się do mnie ślicznie, daje mi przysmaczki, pierwszą woła do kuchni do jedzenia i mówi "Jedz Notuniu, jedz" i się patrzy jak jem .. no to myślisz ze to wtedy te tabletki???? Raz dostałam w kulce z makreli coś białego , wyczułam między zębam to wyplułam,a el to było raz, no moze dwa... Ja to nigdy nie dostawałam tabletek, bo ja byłam chora dwa razy, ale porządnie, jak to mówi Duża, ze w żyłę mi płyny dawali... Notunia

no mnje w żyłe dawali ja byłem popsuty i wciogali do maszynerii , jakbym w kosmos mjał lecieć , ze czy razy :? tak se przemyslałem,że lepiej jusz te tablety wciongać , bo nasteponym razem naprawdem w kosmos mogom wysłać :strach: :roll: T.

W kosmos????? :strach: Tulisiu, o czym Ty opowiadasz. Duża mnie szepcze, ze tak było, ze gdzieś jeździłeś w podróze do maszyny, ja to nie wiem, ale moja to by mnie chyba w kosmos nie wysłała, bo by musiała z moją siostrą Nutką, a my duże jesteśmy. :mrgreen: Nie, na szczęscie jesteśmy duze i by nie dała rady :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lip 14, 2018 17:50 Re: W Dzień CZarnego Kota od Tulisia Niecnota ;-)

O jakie piękne to mechate !! :1luvu:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10833
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie lip 15, 2018 10:36 Re: W Dzień CZarnego Kota od Tulisia Niecnota ;-)

Atta pisze:O jakie piękne to mechate !! :1luvu:

i niesamowicie miłe w dotyku :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie lip 15, 2018 10:37 Re: legowiska i kot -przydaś -edycja specjalna -do pon. 16-

Na ostatnią chwilę -mały przydaś domowy -edycja specjalna dla Notki :1luvu:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie lip 15, 2018 11:37 Re: legowiska i kot -przydaś -edycja specjalna -do pon. 16-

Piekny!!!! :love: :love: :love: Dziękujemy !!!! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie lip 15, 2018 14:22 Re: legowiska i kot -przydaś -edycja specjalna -do pon. 16-

Przydaś za 30 zł.Pierwsza!!!

BONObono

 
Posty: 115
Od: Pt mar 03, 2017 22:20

Post » Nie lip 15, 2018 16:51 Re: legowiska i kot -przydaś -edycja specjalna -do pon. 16-

BONObono pisze:Przydaś za 30 zł.Pierwsza!!!


:ryk:
pięknie dziękujemy :piwa: :1luvu: Tulis właśnie sie zastanawiał, czy Ciocia zdąży przeczytać :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Nie lip 15, 2018 18:57 Re: legowiska i kot -przydaś -edycja specjalna -do pon. 16-

Ciocia zdążyla i sie zastanawia nad....kolejnym poddupniczkiem i matą i bo różu jeszcze nie mamy a Notunia w potrzebie...wiec za wywolawczą prosimy bo koniec licytacji sie zbliża może kogos jeszcze swym czynem zachęcimy....

BONObono

 
Posty: 115
Od: Pt mar 03, 2017 22:20

Post » Nie lip 15, 2018 19:01 Re: legowiska i kot -przydaś -edycja specjalna -do pon. 16-

BONObono pisze:Ciocia zdążyla i sie zastanawia nad....kolejnym poddupniczkiem i matą i bo różu jeszcze nie mamy a Notunia w potrzebie...wiec za wywolawczą prosimy bo koniec licytacji sie zbliża może kogos jeszcze swym czynem zachęcimy....

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: dziękujemy!!!!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie lip 15, 2018 19:32 Re: legowiska i kot -przydaś -edycja specjalna -do pon. 16-

I pyszczek Notusi z wczoraj

Obrazek

oraz paragony za apoquel (wpisany jako wizyta weterynaryjna) oraz dwie puszeczki konia z trovetu

Obrazek

Obrazek

Widać dużą poprawę. Jesteśmy na początku drogi w ucelowaniu tego co najbardziej ją uczula. Puszeczki trovet koń nie bardzoi chce jeść, tym bardziej jak inne koty mają coś innego w miskach. Czekam na zamowioną już suchą karmę oraz puszki innej firmy.
Został jeszcze dług 159zł za wizytę u wet dermatolog...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 16, 2018 9:06 Re: legowiska i kot -przydaś -edycja specjalna -do pon. 16-

Zapraszam :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 16, 2018 11:32 Re: legowiska i kot -przydaś -edycja specjalna -do pon. 16-

BONObono pisze:Ciocia zdążyla i sie zastanawia nad....kolejnym poddupniczkiem i matą i bo różu jeszcze nie mamy a Notunia w potrzebie...wiec za wywolawczą prosimy bo koniec licytacji sie zbliża może kogos jeszcze swym czynem zachęcimy....


pjeknie dzienkujemy :201437 Tuliś

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lip 16, 2018 11:35 Re: legowiska i kot -przydaś -edycja specjalna -do pon. 16-

Jako w zwyczaju na bazarkach Tulisia bywa , kończymy w godzinie duchów :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon lip 16, 2018 15:13 Re: legowiska i kot -przydaś -edycja specjalna -dziś do półn

ja chceM legowisko zmywalne :) z zooplusa za wyw
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon lip 16, 2018 15:22 Re: legowiska i kot -przydaś -edycja specjalna -dziś do półn

czarno-czarni pisze:ja chceM legowisko zmywalne :) z zooplusa za wyw


pięknie dziękujemy :1luvu:
to mamy już "obstawione" wszystkie fanty- dziękuję :1luvu: :1luvu: :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości