legowiska i kot -KONIEC -dziekujemy :-)

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt lip 13, 2018 14:16 legowiska i kot -KONIEC -dziekujemy :-)

takie ło mam fajne a nowe dla mojej koleżanki Notki u Cioci -Marzenia - kota normalnie <3

Licytujta kto może a chce , a chociaz życzenia złóżcie w ten dzień Czarnego Kota -zdrówka dla Notuni :1luvu:

Obrazek
viewtopic.php?p=12029106#p12029106
viewtopic.php?p=12028955#p12028955


Licytacja szybkościowa ,bendzie czy dni jak kto piniondza pierwszego da :ok:
dzięks Tuliś


Bazarek w formie licytacji trwa 3 dni od pierwszej oferty , koszty wysyłki 8,49zł paczka w ruchu lub 11zł pp proponujemy po stronie Kupującego :wink:

Oferujemy pod kuperek nie tylko dla czarnuszków:


1. Pomarańczowy letni podkuperkowiec z zooplusa

Obrazek

http://www.zooplus.pl/shop/koty/legowis ... alne/68253

cw: 16zł - licytują czarno-czarni

2. Bardzo mięciutki komplecik "oddychający" z boucle , najnowszy wyrób Tuliński i S-ka , poddupniczek z materacykiem wełniankowym w środku : do koszyka, na parapet, do transporterka, do cioci na imieniny 8) :wink: niesamowicie miły i miękki , dla maluszków lub staruszków :D Mata lub kocyk w zależnosci od pory roku i potrzeb :wink:

wymiary: poddupniczek 46cm x 28cm
mata/kocyk 51cm x 56cm

Obrazek
Obrazek

poglądowo
ObrazekObrazekObrazekObrazek

cw: 38zł za komplet - licytuje BONObono :1luvu:


3. Tym razem dla Dużej w ruszofym kolorze zestaw ;
ręczniczek/ściereczka do rąk , wisior , balsam do ciała oraz notatnik

Obrazek
Obrazek
Obrazek

cw: 20zł-licytuje kocka :1luvu:


Edycja specjalna :D

Dla kolekcjonerów taki domowy przydaś :kotek: z włóczki podarowanej przez Katię i białego Krzysia :1luvu:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
wysokość bez ogona i zawieszki 27cm , karteczki i ołówek w komplecie.

cw: 25zł za 30zł licytuje BONObono :1luvu:

podsumowanie:

czarno-czarni: 16zł :1luvu: wpłata: 20zł :1luvu:
BONObono : 38zł + 30zł :1luvu: wpłata: 80zł :1luvu:
kocka: 20zł :1luvu: wpłata: 20zł :1luvu:
razem : 120zł :1luvu: Obrazek
Ostatnio edytowano Czw lip 19, 2018 10:26 przez alessandra, łącznie edytowano 14 razy

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lip 13, 2018 15:38 Re: W Dzień CZarnego Kota od Tulisia Niecnota ;-)

:)
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt lip 13, 2018 15:40 Re: W Dzień CZarnego Kota od Tulisia Niecnota ;-)

mir.ka pisze::)


zjelonego nima niestety , coby Cioci pasował :wink:
T.

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt lip 13, 2018 17:57 Re: W Dzień CZarnego Kota od Tulisia Niecnota ;-)

zestaw rozowy dla mnie, a co! :D

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4806
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lip 14, 2018 8:47 Re: W Dzień CZarnego Kota od Tulisia Niecnota ;-)

ja polecam nr 1 - super się ściąga z niego kłaki, pięknie się pierze, szybko schnie i koty lubią to legowisko.
No ale oczywiście to zupełnie inna liga niż włóczkowe poddupniki, nie ma to tamto.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Sob lip 14, 2018 9:31 Re: W Dzień CZarnego Kota od Tulisia Niecnota ;-)

Tulisiu, bardzo Ci dziękuję! Muszę jeść jakieś dziwne rzeczy, na które nigdy nie polowałam (podobno trochę większe niż muchy i komary i ważki) i podobono jakieś tabletki jem, ale nic mi o tym nie wiadomo, jak tylko coś dostanę to natychmiast na bank wypluję. Notunia
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lip 14, 2018 10:05 Re: W Dzień CZarnego Kota od Tulisia Niecnota ;-)

alessandra pisze:
mir.ka pisze::)


zjelonego nima niestety , coby Cioci pasował :wink:
T.


pasowałby też rudy, kremowy.... będziemy polować :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lip 14, 2018 10:58 Re: W Dzień CZarnego Kota od Tulisia Niecnota ;-)

kocka pisze:zestaw rozowy dla mnie, a co! :D


ruszofy 8O Ciocia , no letnie klimaty widzem w duszy grajom z pjenknym podzienkwoaniem siem kłaniamy :1luvu: Tuliś

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lip 14, 2018 11:02 Re: W Dzień CZarnego Kota od Tulisia Niecnota ;-)

czarno-czarni pisze:ja polecam nr 1 - super się ściąga z niego kłaki, pięknie się pierze, szybko schnie i koty lubią to legowisko.
No ale oczywiście to zupełnie inna liga niż włóczkowe poddupniki, nie ma to tamto.


można jedno z drugim i będzie jak komplet opon -na dwa sezony :wink: A jak opony będa dobre , to i silnik pięknie zamruczy :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lip 14, 2018 11:05 Re: W Dzień CZarnego Kota od Tulisia Niecnota ;-)

Marzenia11 pisze:Tulisiu, bardzo Ci dziękuję! Muszę jeść jakieś dziwne rzeczy, na które nigdy nie polowałam (podobno trochę większe niż muchy i komary i ważki) i podobono jakieś tabletki jem, ale nic mi o tym nie wiadomo, jak tylko coś dostanę to natychmiast na bank wypluję. Notunia


No ja Ci powiem niedyskretnie,że mnje Duża ciongle jakies tablety podaje i siem cieszy,że ja nie wjem o tem , jakby nie wiedział,że koty fszytsko wiedzom 8) , szczególnie jak im co lepsze podadza do jedzenia, ale niech tam ma, jej radość, wienc radzem Ci, wciongaj i udawaj,że nie wiesz nic o podstepnie, Duże lubią mysleć,że som takie sprytne :lol: T.

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lip 14, 2018 11:06 Re: W Dzień CZarnego Kota od Tulisia Niecnota ;-)

alessandra pisze:
Marzenia11 pisze:Tulisiu, bardzo Ci dziękuję! Muszę jeść jakieś dziwne rzeczy, na które nigdy nie polowałam (podobno trochę większe niż muchy i komary i ważki) i podobono jakieś tabletki jem, ale nic mi o tym nie wiadomo, jak tylko coś dostanę to natychmiast na bank wypluję. Notunia


No ja Ci powiem niedyskretnie,że mnje Duża ciongle jakies tablety podaje i siem cieszy,że ja nie wjem o tem , jakby nie wiedział,że koty fszytsko wiedzom 8) , szczególnie jak im co lepsze podadza do jedzenia, ale niech tam ma, jej radość, wienc radzem Ci, wciongaj i udawaj,że nie wiesz nic o podstepnie, Duże lubią mysleć,że som takie sprytne :lol: T.



mądry Tuliś :lol: :lol:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob lip 14, 2018 11:07 Re: W Dzień CZarnego Kota od Tulisia Niecnota ;-)

mir.ka pisze:
alessandra pisze:
mir.ka pisze::)


zjelonego nima niestety , coby Cioci pasował :wink:
T.


pasowałby też rudy, kremowy.... będziemy polować :wink:


no tak, jak te maluchy przybyły, to rudego za mało się zrobiło w domu :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lip 14, 2018 11:09 Re: W Dzień CZarnego Kota od Tulisia Niecnota ;-)

alessandra pisze:
Marzenia11 pisze:Tulisiu, bardzo Ci dziękuję! Muszę jeść jakieś dziwne rzeczy, na które nigdy nie polowałam (podobno trochę większe niż muchy i komary i ważki) i podobono jakieś tabletki jem, ale nic mi o tym nie wiadomo, jak tylko coś dostanę to natychmiast na bank wypluję. Notunia


No ja Ci powiem niedyskretnie,że mnje Duża ciongle jakies tablety podaje i siem cieszy,że ja nie wjem o tem , jakby nie wiedział,że koty fszytsko wiedzom 8) , szczególnie jak im co lepsze podadza do jedzenia, ale niech tam ma, jej radość, wienc radzem Ci, wciongaj i udawaj,że nie wiesz nic o podstepnie, Duże lubią mysleć,że som takie sprytne :lol: T.

Naprawdę TO się dzieje wtedy???? Bo ona właśnie, w sensie moja Duża, już od chyba dwóch tygodni uśmiecha się do mnie ślicznie, daje mi przysmaczki, pierwszą woła do kuchni do jedzenia i mówi "Jedz Notuniu, jedz" i się patrzy jak jem .. no to myślisz ze to wtedy te tabletki???? Raz dostałam w kulce z makreli coś białego , wyczułam między zębam to wyplułam,a el to było raz, no moze dwa... Ja to nigdy nie dostawałam tabletek, bo ja byłam chora dwa razy, ale porządnie, jak to mówi Duża, ze w żyłę mi płyny dawali... Notunia
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lip 14, 2018 11:15 Re: W Dzień CZarnego Kota od Tulisia Niecnota ;-)

Marzenia11 pisze:
alessandra pisze:
Marzenia11 pisze:Tulisiu, bardzo Ci dziękuję! Muszę jeść jakieś dziwne rzeczy, na które nigdy nie polowałam (podobno trochę większe niż muchy i komary i ważki) i podobono jakieś tabletki jem, ale nic mi o tym nie wiadomo, jak tylko coś dostanę to natychmiast na bank wypluję. Notunia


No ja Ci powiem niedyskretnie,że mnje Duża ciongle jakies tablety podaje i siem cieszy,że ja nie wjem o tem , jakby nie wiedział,że koty fszytsko wiedzom 8) , szczególnie jak im co lepsze podadza do jedzenia, ale niech tam ma, jej radość, wienc radzem Ci, wciongaj i udawaj,że nie wiesz nic o podstepnie, Duże lubią mysleć,że som takie sprytne :lol: T.

Naprawdę TO się dzieje wtedy???? Bo ona właśnie, w sensie moja Duża, już od chyba dwóch tygodni uśmiecha się do mnie ślicznie, daje mi przysmaczki, pierwszą woła do kuchni do jedzenia i mówi "Jedz Notuniu, jedz" i się patrzy jak jem .. no to myślisz ze to wtedy te tabletki???? Raz dostałam w kulce z makreli coś białego , wyczułam między zębam to wyplułam,a el to było raz, no moze dwa... Ja to nigdy nie dostawałam tabletek, bo ja byłam chora dwa razy, ale porządnie, jak to mówi Duża, ze w żyłę mi płyny dawali... Notunia

no mnje w żyłe dawali ja byłem popsuty i wciogali do maszynerii , jakbym w kosmos mjał lecieć , ze czy razy :? tak se przemyslałem,że lepiej jusz te tablety wciongać , bo nasteponym razem naprawdem w kosmos mogom wysłać :strach: :roll: T.

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob lip 14, 2018 11:19 Re: W Dzień CZarnego Kota od Tulisia Niecnota ;-)

alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:
mir.ka pisze::)


zjelonego nima niestety , coby Cioci pasował :wink:
T.


pasowałby też rudy, kremowy.... będziemy polować :wink:


no tak, jak te maluchy przybyły, to rudego za mało się zrobiło w domu :ryk:



nie tak mało, wszystkie domowe mają rudości
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72505
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości