Oddam drapak w dobre łapki kotto z Bydgoszczy i okolic

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto lip 03, 2018 20:09 Oddam drapak w dobre łapki kotto z Bydgoszczy i okolic

Jak w temacie. Oddam drapak w dobre łapki kotto. Zarówno teoretycznie, jak i praktycznie nieużywany przez mojego kociambra - jakoś nie polubił. Drapak jest dość duży, a ja niestety leniwa, dlatego odbiór tylko osobisty :oops:. Marzyłam o tym, aby drapak przeznaczyć na aukcję dla jakiegoś potrzebującego kotka, ale przeraził mnie fakt pakowania tego "kolosa" do przesyłki. Mieszkam w Bydgoszczy. Zatem jeśli jakiś kotek marzy o takim drapaku, a ma możliwość odebrania go osobiście to proszę o kontakt na PW.
Drapak zakupiony na Zooplus
Podstawa: 40,5/40,5
Wysokość z podstawą ok 82,00cm.
Obrazek
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Śro lip 04, 2018 8:49 Re: Oddam drapak w dobre łapki kotto z Bydgoszczy i okolic

Moje takie mają i są zadowolone bardzo.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro lip 04, 2018 16:38 Re: Oddam drapak w dobre łapki kotto z Bydgoszczy i okolic

Moje kotto ten drapak olewa, dlatego myślałam, że może przyda się innemu kotkowi, ale chyba nikt, kto mógłby po niego podjechać, go nie chce. Jak nikt się na forum przez tydzień nie zgłosi podjadę oddac do DT z którego wzięłam kotka.
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20

Post » Śro lip 04, 2018 16:46 Re: Oddam drapak w dobre łapki kotto z Bydgoszczy i okolic

U mnie takie drapaki najbardziej są lubiane. Mam ich 8(osiem) na dwa koty :twisted:
Uroda moja nie sięga szczytu szczytów, ale mój pies patrzy na mnie oczami pełnymi zachwytu
L. J. Kern
1 - Trudne początki kota Dropsa
2 - Drops + reszta (trudne życie)
3 - Drops + koty
Amorka i Mumiś

Obrazek

ewkkrem

Avatar użytkownika
 
Posty: 7978
Od: Czw lip 27, 2017 15:20
Lokalizacja: Włocławek

Post » Śro lip 04, 2018 17:02 Re: Oddam drapak w dobre łapki kotto z Bydgoszczy i okolic

Bestol pisze:Moje kotto ten drapak olewa, dlatego myślałam, że może przyda się innemu kotkowi, ale chyba nikt, kto mógłby po niego podjechać, go nie chce. Jak nikt się na forum przez tydzień nie zgłosi podjadę oddac do DT z którego wzięłam kotka.

Może od razu DT to zaproponuj. Z doświadczenia wiem, że każdy prezent jest w poważaniu. Koty szybko się rozprawiają ze sprzętem.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lip 09, 2018 18:01 Re: Oddam drapak w dobre łapki kotto z Bydgoszczy i okolic

Proszę zamknąć wątek, jadę oddać drapak do DT z którego adoptowałam Bila :)
BIL
Obrazek
Kochamy z Bilem wełniankowo u Tulinka https://www.etsy.com/shop/Catluckydog?r ... hDc65H7SOY

Bestol

Avatar użytkownika
 
Posty: 1799
Od: Sob sty 14, 2017 18:20




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości