Mikrofalówka do oddania kociarnia/przytulisko/schron?

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon lip 02, 2018 9:42 Mikrofalówka do oddania kociarnia/przytulisko/schron?

Aj nie wiem, gdzie założyć wątek, to będzie tu.

Mam starą mikrofalę. Dostałam ją jako używaną, po moich kuzynach, na parapetówkę. Więc jest na prawdę stara. Od lat nieużywana, bo instalacja elektryczna w moim domu pozostawia wiele do życzenia... Stoi i mam poczucie, że się marnuje, że mogła by jeszcze komuś posłużyć.

Najchętniej oddałabym ją do jakiejś kociarni/psiarni, do użytku dla zwierząt, gdzie pomoże szybciej i wygodniej ogarnąć stado.

Mikrofalówka jest czysta, bez zapachów, ale na obudowie mocno widać zużycie (rysy). Jeszcze działa (ostatnio sprawdzałam podgrzewając kroplówki dla Krowia), ale nie daje gwarancji ile pociągnie (ma 10-12 lat?). Poszukam czy mam do niej instrukcje obsługi, żeby podać jakieś parametry.
Mam na kartce zapisane, że moc od 90 W do 900 W

Oczywista, że do oddania za darmo. Jednak jest jeden haczyk - odbiór wyłącznie osobisty w Nowym Dworze Maz, nie jestem w stanie jej znieść nawet na dół bloku...
Bydle jest wielkie 52/38/28 cm.

Gdybyście coś słyszeli, byli przejazdem, to dajcie znać.
Oferta jest bezterminowa, dopóki ktoś się nie zgłosi. Szkoda mi ją wystawiać na śmietnik.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM

Post » Czw lip 05, 2018 20:02 Re: Mikrofalówka do oddania kociarnia/przytulisko/schron?

Dla zachęty dla ewentualnych nowych właścicieli.
Miałam mikrofalówkę, która pracowała (i to naprawdę ciężko) 20 lat. Więc ta to jeszcze "młodziak' i może jeszcze posłużyć komuś długo. Kiedyś robili solidniejsze AGD niż teraz.
Obrazek

mgj

 
Posty: 10972
Od: Czw mar 17, 2011 21:06
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob lip 07, 2018 9:10 Re: Mikrofalówka do oddania kociarnia/przytulisko/schron?

Mgj, dzięki. Też mam taka opinię. Bardziej bym się skłaniała, że posłuży dłużej niż krócej. To sprzęt porządnie wykonany, prosty jak budowa cepa, nigdy się z nim nic złego nie działo, nie był narażony na przepięcia. Teraz nie dałabym głowy, że elektronika tyle by wytrzymała.

Żeby nie specjalnie i nie ryzykować, że na darmo się jedzie, to jestem po drodze Warszawa-Gdańsk, blisko krajowej "siódemki", więc wracając z wakacji można podskoczyć 8)

W razie gdybym nie zauważyła wpisów na wątku piszcie do mnie PW

Aia

Avatar użytkownika
 
Posty: 17100
Od: Pon lut 19, 2007 18:08
Lokalizacja: NDM




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości