KONIEC: Obrazy i szkice - Licytacja dla Czarnuszka

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Nie cze 24, 2018 11:37 KONIEC: Obrazy i szkice - Licytacja dla Czarnuszka

Czarnuszek to roczny kocur. W styczniu 2018 r. miał wypadek i ledwie uszedł z życiem (wszyscy się dziwią, że wogóle doczołgał się z cuchnącymi już ranami jakoś na podwórko). Dostał dziesiątki zastrzyków, później po prześwietleniu łapy lewej przedniej potwierdziło się że to nie złamanie, a tylko wyrwanie łapy ze stawu. Miał dziurę w skurze brzucha, ale ta się bardzo szybko zagoiła. Przeszedł zabieg chirurgiczny wycięcia połowy zmiażdzonych paliczków łapy prawej tylnej, nastawianie łapy lewej przedniej. Póżniej była kastracja. Łapa przednia jest praktycznie nie sprawna. Tylną po zabiegu jakoś sobie używa.
Po kilku niełatwych miesiącach Czarnuszek (zwany też Murzynkiem) ma się całkiem dobrze. Ma czasem swoje humorki itp., ale potrafi też być baaardzo przytulny, albo szaleć po całym piętrze, biegając jakby był prawie zupełnie sprawny...
Teraz jednak, potrzebuję małej-dużej pomocy, z powodu ciężkiej osobistej sytuacji... Pieniądze przeznaczę na kupno karmy i żwirku dla kocura.

EDIT 2018-06-24 (dodaję zdjęcia kocurka):
Tu rana na brzuchu jeszcze widoczna (teraz nie ma po niej śladu :) )
Obrazek
Łapka przednia jest ciągle podkurczona, przez zwapnione ścięgna (w zgięciu była okropna rana)
Obrazek

ZAPRASZAM więc do LICYTACJI stworzonych przeze mnie dzieł. Nie posiadam żadnego artystycznego wykształcenia wyższego, więc nazwijmy te prace amatorskimi. Wszystkie są oryginalnymi, jedynymi w swoim rodzaju dziełami, w które włożyłem nie mało serca i charakteru ;) .
ZASADY:
Wysyłam po uzgodnieniu preferowanej formy przesyłki (inpost/paczkomaty lub poczta polska) i wysłaniu wylicytowanej kwoty z doliczoną ceną przesyłki na podane konto.
Licytacja trwa do 30-go czerwca 2018 r. do godziny 23:00.
Prace są nie oprawione w ramę.

[69](bez tytułu), ołówek na papierze, A5:
cena wywoławcza 30zł, wstawione w passe-partout
Obrazek

[57] Pomidory i ogórek, pastel na papierze, A4:
cena wywoławcza 20zł
Obrazek

[28] Krzak pomidora, pastel na papierze, A4:
cena wywoławcza 25zł, wstawione w passe-partout
Obrazek

[22] Abstrakcyjna kompozycja kulista, A5, akryl na papierze:
cena wywoławcza 40zł
Obrazek

EDIT (2018-06-25, dodaję 2 pozycje):
[62] Gruszka, 2016, 18x24 cm, akryl na panelu z płótnem (Phoenix Arts Group Canvas Panel):
cena wywołławcza 45zł
Obrazek

[53] (bez tytułu), A5, ołówek na papierze:
cena wywoławcza 35zł
Obrazek

Mogę pomóc/doradzić w dobraniu oprawy w razie potrzeby.
Ostatnio edytowano Nie lip 01, 2018 16:37 przez robk89, łącznie edytowano 1 raz

robk89

Avatar użytkownika
 
Posty: 1
Od: Czw cze 21, 2018 9:55

Post » Czw cze 28, 2018 16:03 Re: Obrazy i szkice - Licytacja dla Czarnuszka

Jakie ładne :1luvu:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości