Dla Czesia Muminka pomysłów kilka -KONIEC-pokazujemy

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pt cze 15, 2018 11:50 Re: Dla Czesia Muminka pomysłów kilka -do pólnocy dziś

Jak sie ma Czesio?czy można gdzieś o nim podczytać?

BONObono

 
Posty: 115
Od: Pt mar 03, 2017 22:20

Post » Pt cze 15, 2018 11:58 Re: Dla Czesia Muminka pomysłów kilka -do pólnocy dziś

BONObono pisze:Jak sie ma Czesio?czy można gdzieś o nim podczytać?


na bieżąco Patrycja tutaj pisze
na fb na kiermaszu pomocowym https://www.facebook.com/groups/1947851 ... p_activity
na miau watek Boo
viewtopic.php?f=46&t=159063

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt cze 15, 2018 12:01 Re: Dla Czesia Muminka pomysłów kilka -do pólnocy dziś

z 5 czerwca
Pomyślcie sobie jak to jest nie mieć policzka. Tak jakby kawałek za nosem, w górę do oczodołu, w bok prawie do ucha i w dół do żuchwy nie mielibyście powłoki cielesnej. Tak, że przez miejsce gdzie powinien być policzek był... przeciąg. Tak teraz wygląda Czesław. Można się na nim uczyć anatomii - widać pracujący język, ruszającą się żuchwę, kość jarzmową a nawet łączenie kości szczęki.
I tak sobie myślę co by z taką raną(?) zrobił człowiek. Bo powiem Wam, że Czesiek je, pije, bawi się a nawet mryra. Nie podoba mu się wpychanie w owy 'przeciąg' opatrunków z hydrożelu, no nie podoba ale żeby robił sobie z tego jakieś większe halo to raczej nie.
Zwierzęta są niesamowite, nieprzeciętne. A Czesiek ma wolę życia - ogromną! I jeszcze wszystkim nam pokaże! (mam taką wielką nadzieję)

z 9 czerwca
Na dobranoc jeszcze kilka zdjęć z ostatniej sesji zdjęciowej.
Tamtego dnia byłam też przy zmianie opatrunków w Czesiowym 'przeciągu'. Przyznam się Wam, że nie umiałam zrobić wtedy zdjęć. I nie chodzi mi o widok ubytku tylko miałam wrażenie jakbym odzierała go z intymności jego choroby, może nawet z kociej godności. Z resztą chyba lepiej patrzeć na tą cudną mordę a nie na jakieś tam przeciągi ;)
(choć na paru zdjęciach co nieco widać)
Popatrzcie też na te 'spracowane' łaputki

ObrazekObrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt cze 15, 2018 18:12 Re: Dla Czesia Muminka pomysłów kilka -do pólnocy dziś

nr 1 za 40 zł :mrgreen:

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob cze 16, 2018 8:38 Re: Dla Czesia Muminka pomysłów kilka -do pólnocy dziś

kocka pisze:nr 1 za 40 zł :mrgreen:


Wow, Ciocia kocka z wielkim podziękowaniem :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob cze 16, 2018 8:39 Re: Dla Czesia Muminka pomysłów kilka -do pólnocy dziś

I tym milym akcentem zakończyliśmy bazarek dla Czesia
Bardzo, bardzo dziękuję kochani :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob cze 16, 2018 8:43 Re: Dla Czesia Muminka pomysłów kilka -do pólnocy dziś

a Czesiowi oczywiscie coś mozna bez bazarku?
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob cze 16, 2018 8:47 Re: Dla Czesia Muminka pomysłów kilka -do pólnocy dziś

mir.ka pisze:a Czesiowi oczywiscie coś mozna bez bazarku?

Bardzo proszę,zapisuje cegiełki :1luvu:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob cze 16, 2018 8:49 Re: Dla Czesia Muminka pomysłów kilka -do pólnocy dziś

alessandra pisze:
mir.ka pisze:a Czesiowi oczywiscie coś mozna bez bazarku?

Bardzo proszę,zapisuje cegiełki :1luvu:


a po ile cegiełki? :wink:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob cze 16, 2018 9:53 Re: Dla Czesia Muminka pomysłów kilka -do pólnocy dziś

mir.ka pisze:
alessandra pisze:
mir.ka pisze:a Czesiowi oczywiscie coś mozna bez bazarku?

Bardzo proszę,zapisuje cegiełki :1luvu:


a po ile cegiełki? :wink:

Wg uznania :1luvu: powiadomię na pw odnośnie konta do wpłaty,tylko skontaktuje się z Boo

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob cze 16, 2018 10:49 Re: Dla Czesia Muminka pomysłów kilka -do pólnocy dziś

alessandra pisze:
mir.ka pisze:
alessandra pisze:
mir.ka pisze:a Czesiowi oczywiscie coś mozna bez bazarku?

Bardzo proszę,zapisuje cegiełki :1luvu:


a po ile cegiełki? :wink:

Wg uznania :1luvu: powiadomię na pw odnośnie konta do wpłaty,tylko skontaktuje się z Boo

:1luvu:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72782
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob cze 16, 2018 16:35 Re: Dla Czesia Muminka pomysłów kilka -KONIEC

Niespodziewajki się odkrywają :wink:

nr 1 dla Cioci kocki :1luvu: czekoladowa rozkosz :D

Obrazek
ObrazekObrazek

z letniej kolekcji chłodno-oddychającej mata oraz poddupniczek jako rekompensata skradzionych fantów z poprzedniej niespodziewankowej edycji ( nie moja to wina a złodziejowi niechaj łapa uschnie a język pokryje się liszajami, ale przykro mi,że kocka poszkodowana była i ta myśl mnie prześladowała, więc tak wymysliłam :wink: ), zabawka -dla futerek , a dla Dużej trochę Afryki z masłem shea w składzie :D


nr 2 dla Cioci mamaGiny :1luvu: prosto ze słoneczmego Miami :D

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

z letniej kolekcji chłodzącej poddupniczek wjelce atrakcyjny oraz zabawka dla futerek, dla Dużej trochę rozkoszy dla ciała oraz praktyczna zakładka hendmejdowa dwa w jednym , znaczy frędzel jako wachlarz służyć może :wink:

nr 3 obłęd w oczach dla Cioci BONObono :1luvu: :D

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek

z letniej kolekcji bardzo kolorowa mata oddychająca oraz poddupniczek antydepresyjny a bijący po oczach w kolorze coby Duży nie przysposobił sobie :wink: ,zabawka dla Dużego, a jka go kolka złapie orzechówka na bolączki :mrgreen: a dla Dużej troche owocowej radosci dla ciała :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Sob cze 16, 2018 18:05 Re: Dla Czesia Muminka pomysłów kilka -KONIEC-pokazujemy

8O :piwa: :dance2: :201493 nie ma jak to tuliński bazar , Czesiu trzymaj sie i daj znac co u Ciebie :201461

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob cze 16, 2018 20:53 Re: Dla Czesia Muminka pomysłów kilka -KONIEC-pokazujemy

To takie piękne!!! Aleś mi Tulinku wraz z Dużą poprawił humorek! My Czesia tak polubili z foto że dolożymy maleńka cegiełķę dla Czesia i razem wpłacim 100 zł.Kochamy Was!!

BONObono

 
Posty: 115
Od: Pt mar 03, 2017 22:20

Post » Sob cze 16, 2018 21:44 Re: Dla Czesia Muminka pomysłów kilka -KONIEC-pokazujemy

Z serca dziękuję dziewczyny :1luvu:
Czesio zapadł i mnie w serducho bardzo, niechaj zdrowiej chłopak i szczęścia zazna nareszcie wśród wspaniałych ludzi :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 74 gości