SUKIENKA NA LETNI WIECZÓR A DRUGA NA LETNI DZIEŃ :)

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw maja 24, 2018 9:11 SUKIENKA NA LETNI WIECZÓR A DRUGA NA LETNI DZIEŃ :)

Bazarek dla Notuni, która musi mieć wizytę u dermatologa z powodu zmian na pyszczku.
viewtopic.php?f=1&t=177441&start=540


DOSTAŁAM OGROMNĄ ILOŚĆ UBRAŃ - PRZERÓŻNYCH.
WSZYSTKIE W BARDZO DOBRYM STANIE.

Przejrzałam na razie część paczek, reszta przede mną, ale pewnie będzie w osobnym bazarku.

CENA WYWOŁAWCZA KAŻDEJ RZECZY 8zł
Czas licytacji - 3 dni od daty pierwszej propozycji dla każdej rzeczy.

Mozna zaproponować cenę "KT", która zamyka licytację - cena KT musi być wyższa od aktualnej ceny wylicytowanej.

Koszt wysyłki pokrywa kupujący.

ZAPRASZAM !!!!!

2. niebiesko-różowa, z boku zamek, z cienkim paskiem, na dole kloszowa, rozmiar L, nowa, 100% bawełna

Obrazek

Obrazek


4. czarno -biała, wizytowa, długośc do kolan, z tyłu na zamek, 100% polyester, stan idealny, rozmiar L
Obrazek
Obrazek


5. bluzeczka NES, zrobiona w USA, rozmiar L/XL, stan idealny
Obrazek

SPRZEDANE:
1. pomarańczowa Marks&Spencer, NOWA z metką, z podszewką, 100% polyester, rozmiar z metki 16 long / 21 - kupiła Atta :1luvu: za wywoławczą
3.turkusowa - Joanna Hope, długa, nowa, nie noszona, 100% bawełna, rozmiar XL
kupiła kasia.winna za wywoławczą

ROZLICZENIE:
:1luvu: Atta - 20zł wpłata - 9,50 przesyłka = 10,50zł
:1luvu: kasia.winna - 21zł i odbiór osobisty = 21zł

RAZEM: 31,50zł
Ostatnio edytowano Sob lip 07, 2018 14:55 przez Marzenia11, łącznie edytowano 5 razy
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw maja 24, 2018 10:04 Re: LETNIE SUKIENKI, i nie tylko - lato tuż tuż.. :)

Turkusowa sliczna ale wszystko na mnie za duze :placz:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw maja 24, 2018 12:33 Re: LETNIE SUKIENKI, i nie tylko - lato tuż tuż.. :)

Turkusowa jest na ramiączkach?
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10927
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw maja 24, 2018 13:35 Re: LETNIE SUKIENKI, i nie tylko - lato tuż tuż.. :)

Jarka pisze:Turkusowa jest na ramiączkach?

No własnie tak jak widać na zdjęciu, ma takie wiązanie na karku.. może ją jeszcze raz dokładnie obejrzę i dam znać, ale to wieczorem, jak wrocę z pracy..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw maja 24, 2018 13:36 Re: LETNIE SUKIENKI, i nie tylko - lato tuż tuż.. :)

MonikaMroz pisze:Turkusowa sliczna ale wszystko na mnie za duze :placz:

Nawet na mnie jest za duża... :ryk:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw maja 24, 2018 13:37 Re: LETNIE SUKIENKI, i nie tylko - lato tuż tuż.. :)

Marzenia11 pisze:
Jarka pisze:Turkusowa jest na ramiączkach?

No własnie tak jak widać na zdjęciu, ma takie wiązanie na karku.. może ją jeszcze raz dokładnie obejrzę i dam znać, ale to wieczorem, jak wrocę z pracy..


Jeśli wiązanie, a chyba jednak tak (na jednym zdjęciu wygląda inaczej), to odpadam, nawet nie poproszę o wymiary. Piękna jest!
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10927
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw maja 24, 2018 15:28 Re: LETNIE SUKIENKI, i nie tylko - lato tuż tuż.. :)

Jarka pisze:
Marzenia11 pisze:
Jarka pisze:Turkusowa jest na ramiączkach?

No własnie tak jak widać na zdjęciu, ma takie wiązanie na karku.. może ją jeszcze raz dokładnie obejrzę i dam znać, ale to wieczorem, jak wrocę z pracy..


Jeśli wiązanie, a chyba jednak tak (na jednym zdjęciu wygląda inaczej), to odpadam, nawet nie poproszę o wymiary. Piękna jest!

Zawsze mozna troszke przerobić i zamiast wiązania zrobic ramiączka jesli sie da w tym modelu :ok:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw maja 24, 2018 17:14 Re: LETNIE SUKIENKI, i nie tylko - lato tuż tuż.. :)

Marzeniu, masz jakieś ubranka w dużych rozmiarach?
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Czw maja 24, 2018 17:15 Re: LETNIE SUKIENKI, i nie tylko - lato tuż tuż.. :)

Dorota pisze:Marzeniu, masz jakieś ubranka w dużych rozmiarach?

z tych sukienek czy jeszcze o inne pytasz?
Sukienki to turkusowa i pomarańczowa są duże. Będę w Olsztynie w weekend, mogę wziąć i zobaczysz.
Poza tym mam świetny żakiet na jesień montona, i chyba jeszcze kilka rzeczy dużych, których jeszcze nie zdążyłam wystawić. zależy czym jesteś zainteresowana.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw maja 24, 2018 17:28 Re: LETNIE SUKIENKI, i nie tylko - lato tuż tuż.. :)

Cokolwiek. Przytyłam strasznie :(

Te pokazane są krótkie
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Czw maja 24, 2018 17:40 Re: LETNIE SUKIENKI, i nie tylko - lato tuż tuż.. :)

Dorota pisze:Cokolwiek. Przytyłam strasznie :(

Te pokazane są krótkie

Turkusowa jest dla mnie mocno do kostki, a przecież nie jesteś chyba dużo wyższa?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw maja 24, 2018 18:04 Re: LETNIE SUKIENKI, i nie tylko - lato tuż tuż.. :)

Marzenia11 pisze:
Dorota pisze:Cokolwiek. Przytyłam strasznie :(

Te pokazane są krótkie

Turkusowa jest dla mnie mocno do kostki, a przecież nie jesteś chyba dużo wyższa?


Oj, przepraszam :oops:
Wydawała się krótka
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Czw maja 24, 2018 18:20 Re: LETNIE SUKIENKI, i nie tylko - lato tuż tuż.. :)

Dorota pisze:
Marzenia11 pisze:
Dorota pisze:Cokolwiek. Przytyłam strasznie :(

Te pokazane są krótkie

Turkusowa jest dla mnie mocno do kostki, a przecież nie jesteś chyba dużo wyższa?


Oj, przepraszam :oops:
Wydawała się krótka

Nie ma za co, no co Ty :mrgreen: mi jest trudno zrobić dobre zdjęcia leżącym ubraniom , a modelu/lki nie mam.. :roll:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt maja 25, 2018 19:29 Re: LETNIE SUKIENKI, i nie tylko - lato tuż tuż.. :)

Przy jakim wzroście jest Ci do kostek ta turkusowa?

Qlka

Avatar użytkownika
 
Posty: 508
Od: Nie maja 18, 2014 21:12
Lokalizacja: Myszków

Post » Pt maja 25, 2018 19:31 Re: LETNIE SUKIENKI, i nie tylko - lato tuż tuż.. :)

Qlka pisze:Przy jakim wzroście jest Ci do kostek ta turkusowa?

167cm. ale zamierzam ją dokładnie wymierzyć i wpiszę tu.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 51 gości