SUKIENKA NA LETNI WIECZÓR A DRUGA NA LETNI DZIEŃ :)

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon lip 16, 2018 10:08 Re: SUKIENKA NA LETNI WIECZÓR A DRUGA NA LETNI DZIEŃ :)

MonikaMroz pisze:A jaka sucha jej zamowilas? Możesz na pw napisać jak nie chcesz oficjalnie :D

Nie no to żadna tajemnica - te karmy, o których pisałam, które poleciła wet dermatolog. Wild Cat bhadra czy jakoś tak. Tyle że to trzeba 5 dni czekać... :roll:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon lip 16, 2018 10:18 Re: SUKIENKA NA LETNI WIECZÓR A DRUGA NA LETNI DZIEŃ :)

Marzenia11 pisze:
MonikaMroz pisze:A jaka sucha jej zamowilas? Możesz na pw napisać jak nie chcesz oficjalnie :D

Nie no to żadna tajemnica - te karmy, o których pisałam, które poleciła wet dermatolog. Wild Cat bhadra czy jakoś tak. Tyle że to trzeba 5 dni czekać... :roll:

Aha te. Jestem ciekawa czy posmakuje. Dla mojej Bagi z IBD też by była odpowiednia taka karma.
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto lip 24, 2018 15:43 Re: SUKIENKA NA LETNI WIECZÓR A DRUGA NA LETNI DZIEŃ :)

MonikaMroz pisze:
Marzenia11 pisze:
MonikaMroz pisze:A jaka sucha jej zamowilas? Możesz na pw napisać jak nie chcesz oficjalnie :D

Nie no to żadna tajemnica - te karmy, o których pisałam, które poleciła wet dermatolog. Wild Cat bhadra czy jakoś tak. Tyle że to trzeba 5 dni czekać... :roll:

Aha te. Jestem ciekawa czy posmakuje. Dla mojej Bagi z IBD też by była odpowiednia taka karma.

Smakuje kaczka z bażantem, koń mniej - i tylko sucha karma. Mokra smakuje Notce średnio, pozostałym też.

Trzy ciuszki czekają i zapraszają :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości