Cel : Ślepaczki -KONIEC dziekuję !

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Pon maja 21, 2018 13:38 Cel : Ślepaczki -KONIEC dziekuję !

Cel: ŚLEPACZKI
https://www.facebook.com/JaPaczeSercem/

Podaruj futerku poddupniczek i wspomóż JA PAczów , bo ostatnio bardzo trudne przypadki się trafiają -i wielkie kciuki prosimy dla Romka i Fado , którzy są w szpitaliku

ObrazekObrazek
viewtopic.php?p=11998587#p11998587

Wpłata za wełniankę bezpośrednio na kotko Fundacji
Ja Pacze Sercem Fundacja Pomocy Kotom Niewidomym
Poznań
Raiffeisen Bank Polska S.A. 36175000120000000035415998
tytuł wpłaty : "darowizna" oraz nick z fb
zwrot kosztów wysyłki , (8,49zł paczka w ruchu, pp 11zł) dla mnie.

Przepraszam za jakość zdjęć , ale aparat szwankował , kolory sa bardzo ładne , zapewniam.

Serdecznie zapraszam do pomocy <3
W podziękowaniu od Tulinka zabawka :D

Włóczkę na poniższe wyroby podarowała Kinnia -pięknie dziękujemy :1luvu:

1. I wełniankowy komplet w ślicznym łososiowym kolorze z dodatkami - bez materacyka, a le z mozliwościa włożenia do srodka recznika, starego swetra, kocyka, wszystkiego, co straciło urok, a jest miękkie ;-)
Przy poddupniczku i kocyki dyndadełka do zabawy
wymiary poddupnik; 41cm x 21 cm
kocyk : 38cm x 40cm
Zrobiony jest z włoczki na letnie wyroby, w sam raz na wiosnę i lato.
cena wywoławcza: 52z;ł za komplet
licytacja trwa 7 dni od pierwszej oferty .

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


2. Kochani, moje czarnidło prezentuje podupniczek wielce miękki - na pomoc ślepaczkom. Bardzo miły akryl , w środku materacyk z gąbki obszyty bawełniana tkaniną.
wymiary :42cm x 29cm
cena wywoławcza: 39,90zł - bez kota :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

za 39,90zł licytuje kocka :1luvu:


3.bardzo miękki poddupniczek że specjalnej włóczki dla narciarzy, gruby, miły w dotyku,ciepły w zimie, zapinany na urocze guziczki biedronki,bez materacyka
Wymiary 29cm x 48cm,idealnie pasuje do oferowanego poniżej kocyka
Cena wywoławcza 38zl
przy zakupie kompletu kocyk i poddupniczka koszty wysyłki ponoszenie ja
kolor wielbłądzia wełna i czerwony

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


za 38zł licytuje BONObono :1luvu:


4. śliczny kocyk zrobiony że specjalnej włoczki dla narciarzy -miły, ciepły,gruby, idealny na jesień czy zimę, do koszyka, jako dywanik dla kotka lub pieska
na zdjeciach w komplecie z poddupniczkiem
wymiary 54cm x 54cm
cena wywoławcza 49zl
kolor wielbłądzia wełna
Obrazek
Obrazek
Donald ze slepaczkowego dt u Ady poleca
Obrazek
Obrazek
Obrazek

za 49zł licytuje BONObono :1luvu:


5.Kolejny poddupniczek bardzo miły i mięciutki , w energetycznych , optymistcznych kolorach :-) zapinany na guziczki z możliwościa włożenia do srodka starego materacyka, ręcznika etc.
pranie w 30stopniach, podwójny, akryl
wymiary: 30cm x 51cm
cena wywoławcza : 38zł
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek




Inne dobro ;-)

Śliczny kapelusik , model lata dwudzieste, kłopot w tym ,że nie mam modelki, aby ukazać jego piękno , zrobiłam sobie zdjęcie w nim, jednakże moje cztery podbródki kompletnie położyły efekt estetyczny :mrgreen:
Zatem ukazuje tylko kapelusik sam :)

Obrazek
Obrazek

włóczka to moher , ciepły, "oddychający " w ślicznym kolorze , wszelkie pomiary zrobie jesli znajdzie sie amator kapelusikowy :D

cena wywoławcza:
30zł


podsumowanie:

BONObono:38zł + 49zł :1luvu: wpłata: :1luvu: wysyłka pp 06-06-2018r.
kocka: 39,90zł :1luvu: wpłata; :1luvu: wysyłka paczkomat 05-06-2018r.

razem : 126,90zł :1luvu: :piwa:
Ostatnio edytowano Śro cze 06, 2018 11:15 przez alessandra, łącznie edytowano 14 razy

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon maja 21, 2018 19:30 Re: Cel : Ślepaczki -witamy w kolorowym i miękkim świecie T.

są to małe dzieła sztuki i są wielce milusie.
Ja je mam, korzystam i nie brudzę, bo SOM szlachetne ;)
Morf.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto maja 22, 2018 10:27 Re: Cel : Ślepaczki -witamy w kolorowym i miękkim świecie T.

czarno-czarni pisze:są to małe dzieła sztuki i są wielce milusie.
Ja je mam, korzystam i nie brudzę, bo SOM szlachetne ;)
Morf.


Kłaniamy się pięknie z podziękowaniem dla Miszcza za rekomendacje :1luvu:

I zapraszamy serdecznie :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto maja 22, 2018 10:55 Re: Cel : Ślepaczki -poddupniki, kocyki i inne dobra

I cobym gołosłowna nie była jest i inne dobro :wink:

Śliczny kapelusik , model lata dwudzieste, kłopot w tym ,że nie mam modelki, aby ukazać jego piękno , zrobiłam sobie zdjęcie w nim, jednakże moje cztery podbródki kompletnie położyły efekt estetyczny :mrgreen:
Zatem ukazuje tylko kapelusik sam

Obrazek
Obrazek

włóczka to moher , ciepły, "oddychający " w ślicznym kolorze , wszelkie pomiary zrobie jesli znajdzie sie amator kapelusikowy :D

cena wywoławcza:
30zł

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto maja 22, 2018 15:43 Re: Cel : Ślepaczki -poddupniki, kocyki i inne dobra

Paczacze Drodzy!!!
Nasz ukochany Romuś <3 od wczoraj już nie w klinice całodobowej, ale nadal w szpitalu. Tym razem pod troskliwą opieką naszej zaprzyjaźnionej lek. wet. Patrycji Sawińskiej <3, skąd wyruszy w drogę do Warszawy, gdzie czeka nasz dom tymczasowy oraz specjaliści, których zapewne będzie potrzebował. Nadal czekamy na wyniki cytologii, ale wiele wskazuje jednak na to, że mamy do czynienia z nowotworem:( Prawdopodobnie trzeba będzie pobrać wycinek na histopat, bo sama cytologia może nie przynieść ostatecznej odpowiedzi.
Romek musi nosić ogromny kołnierz, by nie rozdrapywać swojej wielkiej rany. W związku z tym trudno mu jeść, ale przy odpowiednich staraniach można ten problem rozwiązać.
Jest bardzo, bardzo kochany i mamy nadzieję, że przed nim jeszcze mnóstwo szczęśliwych chwil. Dzisiaj powtórka badań krwi, które poprzednio pokazały słabo regeneratywną niedokrwistość. Być może miało to związek z obfitym krwawieniem :( Teraz muszą być lepsze!!!!!!!!!!!!!!!!
Prosimy o mooooocne kciuki za naszego Romusia!!!!!!!! <3
I dziękujemy Wam <3 z całego serca, za to, że wspierając finansowo ratujecie go wspólnie z nami !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A to nasz Roman Piroman <3 - rozpala wszystkie serca...

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Klub Ślepaczkowy

 
Posty: 1404
Od: Czw maja 05, 2011 14:56

Post » Śro maja 23, 2018 8:44 Re: Cel : Ślepaczki -poddupniki, kocyki i inne dobra

pokaż kapelusik na jakiejś głowie :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro maja 23, 2018 10:30 Re: Cel : Ślepaczki -poddupniki, kocyki i inne dobra

czarno-czarni pisze:pokaż kapelusik na jakiejś głowie :)


postaram się zdybać koleżankę :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro maja 23, 2018 10:32 Re: Cel : Ślepaczki -poddupniki, kocyki i inne dobra

Wymieniam zdjęcia , nareszcie widać wełnianki , zapraszam do ponownego zerknięcia, te fotki nareszcie przybliżają prawdziwy obraz oferty :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro maja 23, 2018 11:29 Re: Cel : Ślepaczki -poddupniki, kocyki i inne dobra

Numer 3 i numer 4 za wywoławczą chcemy-Romusia ratujemy
BONObono i Yerbi co sie do Tfierdzy Szyfów przekonały ale jej odszyfrofać rady nie dały.

BONObono

 
Posty: 115
Od: Pt mar 03, 2017 22:20

Post » Śro maja 23, 2018 12:21 Re: Cel : Ślepaczki -poddupniki, kocyki i inne dobra

BONObono pisze:Numer 3 i numer 4 za wywoławczą chcemy-Romusia ratujemy
BONObono i Yerbi co sie do Tfierdzy Szyfów przekonały ale jej odszyfrofać rady nie dały.


Z pjenlknym podzienkowaniem siem kłaniamy Cioci
:1luvu: :1luvu: :1luvu:

A siem zapytujem jak tam kolegi -rozszyfrowały już przesłanie w posłanku ? Tuliś :D

A ja tylko dodam,że bardzo dobry wybór , sama sie zastanawiałam czy nie kupić :wink: :mrgreen:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro maja 23, 2018 14:35 Re: Cel : Ślepaczki -poddupniki, kocyki i inne dobra

czarno-czarni pisze:pokaż kapelusik na jakiejś głowie :)


koleżanka się nie dała zwerbować, ale moja znajoma Pani zootechnik tak :D

ObrazekObrazekObrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro maja 23, 2018 20:33 Re: Cel : Ślepaczki -poddupniki, kocyki i inne dobra -30.05

bo zootechnik nie zna lęku!
:)
a jaki obwód?
da się prać w pralce?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro maja 23, 2018 21:44 Re: Cel : Ślepaczki -poddupniki, kocyki i inne dobra -30.05

W pralce tak,ale w 30 stopniach,bo się sfilcuje, obwód jutro wymierze, ale wg mnie na statyczna głowę akurat :wink:
Kolorowo jest śliczny, jeno nie mój niestety

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw maja 24, 2018 12:26 Re: Cel : Ślepaczki -poddupniki, kocyki i inne dobra -30.05

Klub Ślepaczkowy pisze:No to się zaczyna... Choć przecież już się zaczęło...
Maluszek przyniesiony do lecznicy SKVet we Wrocławiu (z którą współpracujemy <3), podrzucony starszej pani...
Oczywiście zabieramy go do naszego wrocławskiego domu tymczasowego i przygotowujemy do enukleacji gałek ocznych, choć jeszcze z całych sił spróbujemy uratować te niewidzące oczka. To znaczy lekarze spróbują :)
Cudaczek, <3 bo takie ten siedmiotygodniowy okruszek dostał imię, jest tak cudownym stworzonkiem, że aż zatyka dech! Wycierpiał niemało, a jednak przykleja się do człowieka i wciska to swoje drobne ciałko z całych sił w tulące go ramiona <3
Cudaczek prosi o ciepłe myśli i przesyła Wam swoje słodkie, niemowlęce całuski!!! <3

Obrazek
Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw maja 24, 2018 12:30 Re: Cel : Ślepaczki -poddupniki, kocyki i inne dobra -30.05

poprosze nr 2 za wyw :ok:

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości