USŁUGI ROWEROWE WROCŁAW

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob maja 12, 2018 18:47 USŁUGI ROWEROWE WROCŁAW

Nasze jednośladowce, które niestrudzenie od lat wożą nas po naszych polskich wertepach zasługują na poprawną konserwację i ‘odświeżenie’. Jest to najzdrowsza i najbardziej przyjazna środowisku forma transportu (oprócz chodzenia :wink: ).
Tak więc zachęcam do skorzystania z usług naprawczych i konserwacyjnych dla Waszych rowerów, na których korzystają również zwierzątka, bo wszelkie zyski przeznaczane będą na spłacenie długów za kocie znajdy (wątek tu: viewtopic.php?f=13&t=182691)


O MNIE:
Jeżdżę głównie na rowerze szosowym, czasem przesiadając się na górski, wszystkie konserwacje i naprawy wykonuję sama już od ok. 10lat. Nie jestem profesjonalnym serwisantem, kieruje mną pasja do rowerów i kolarstwa. Wszystko, co wiem nauczyłam się metodą prób i błędów, korzystając z porad profesjonalistów. Wszystkie usługi, które oferuję wykonałam już na rowerach swoich i znajomych. Przemalowałam już 2 rowery (z czego jeden jest aktualnie na sprzedaż tu: viewtopic.php?f=20&t=185033.), dwiema różnymi metodami i nauczyłam się, że farba akrylowa z utwardzaczem to najlepszy sposób na trwały i równomierny kolor. Czego zrobiłam najwięcej? Łatania dziur w dętkach - w każdych warunkach pogodowych, o każdej porze dnia :lol:


Rower można przywieźć na bezpłatną diagnozę i wycenę , a jeśli nie jest daleko od Sępolna to mogę podjechać. Drobne naprawy (np. załatanie dętki czy wymiana niektórych części) mogę wykonać ‘dojazdowo’ na terenie Wrocławia lub okolic (w takim systemie pogotowia rowerowego )

UWAGA: nie podejmuję się napraw poniższych typów/części, ponieważ nie posiadam odpowiedniego sprzętu ani dostatecznego doświadczenia :(
-rowerów karbonowych
-hamulców tarczowych
Z góry przepraszam, jak się dokształcę to zaktualizuję informacje!

W razie pytań lub umówienia wizyty proszę najlepiej o maila na jachlopek@gmail.com, bo tutaj mogę nie zobaczyć od razu!


CENNIK:
*ceny nie obejmują części zamiennych
UKŁAD NAPĘDOWY
Wymiana manetki 10zł
Wymiana przerzutki + regulacja 15zł
Wymiana linki/pancerza 8zł
Wymiana łańcucha 10zł
Czyszczenie i oliwienie łańcucha 15zł
Czyszczenie kasety/wolnobiegu (bez zdejmowania - tylko części zewnętrzne) 10zł
Regulacja przerzutek 15zł
Wymiana kółek przerzutki tylnej 8zł
Czyszczenie i smarowanie przerzutki tylnej 20zł

UKŁAD HAMULCOWY
Wymiana linki/pancerza 8zł
Wymiana klocków 8zł
Wymiana klamki hamulcowej 10zł
Regulacja hamulców 12zł

KOŁO
Załatanie przebitej dętki 10zł
Wymiana dętki/opony 8zł
Wymiana przedniego/tylnego koła 8zł
Kasowanie luzów kół 10zł
Centrowanie koła 20zł
Czyszczenie i smarowanie łożyska 10zł
Czyszczenie i smarowanie łożysk, obydwa koła 15zł

INNE
Czyszczenie i smarowanie sterów 15zł
Regulacja sterów 10zł
Wymiana widelca + czyszczenie i smarowanie sterów 20zł
Wymiana owijki kierownicy 5zł
Wymiana pedałów 5zł
Wymiana i regulacja siodełka 8zł
Montaż akcesorium (dzwonek/lampka/poj. na bidon/licznik) 5zł
Malowanie ramy i widelca + ew. inne części (np. błotniki, osłona łańcucha) 100zł + lakier

PAKIETY
Podstawowy:
-regulacja hamulców
-regulacja przerzutek
-czyszczenie i smarowanie łańcucha
-czyszczenie kasety
-kasowanie luzów kół
-sprawdzenie ciśnienia w oponach
-ogólna diagnoza
40zł

Kompleksowy:
-regulacja hamulców
-regulacja przerzutek
-czyszczenie i smarowanie łańcucha
-czyszczenie kasety
-kasowanie luzów kół
- sprawdzenie ciśnienia w oponach
-czyszczenie i smarowanie łożysk kół
-czyszczenie i smarowanie łożysk sterów
-centrowanie kół
-ogólna diagnoza
60zł

Totalna odnowa
-malowanie ramy i widelca
-pakiet kompleksowy
-wymiana linek i pancerzy
-wymiana lub czyszczenie układu napędowego
-wymiana części na życzenie
160zł + lakier

ZAPRASZAM! :)
Ostatnio edytowano Nie maja 13, 2018 19:16 przez Asia4, łącznie edytowano 4 razy
Obrazek Obrazek
* * * * * SZKRABY Z ULICY * * * * * * * * * * KOTY Z PIŁY * * * * * *

Asia4

Avatar użytkownika
 
Posty: 149
Od: Sob paź 21, 2017 18:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Nie maja 13, 2018 11:06 Re: USŁUGI ROWEROWE WROCŁAW

Pytam na przyszłość ;)
Karbonowe rowery też wchodzą w rachubę?

bea3

 
Posty: 4143
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Nie maja 13, 2018 18:50 Re: USŁUGI ROWEROWE WROCŁAW

bea3 pisze:Pytam na przyszłość ;)
Karbonowe rowery też wchodzą w rachubę?


Dzięki za pytanie! :) Dopiero co wpadłam na pomysł z usługami rowerowymi, więc pewnie będę uzupełniać post o informacje o których nie pomyślałam wcześniej!

Jako iż nie mam dostatecznego doświadczenia z rowerami karbonowymi, myślę że bym się nie podjęła żadnych poważniejszych napraw. Karbon jest bardziej podatny na uszkodzenia niż zwykły metal i wymaga konkretnych mocy (Nm) dokręcenia poszczególnych elementów, czyli użycia klucza dynamometrycznego, którego niestety nie posiadam :( .
Jeżeli to się zmieni w przyszłości to dam znać. Sama planuję zakup karbonowej szosy, więc wtedy będę na pewno już w temacie, ale na razie nie mam funduszy... :(

Pozdrawiam!
Obrazek Obrazek
* * * * * SZKRABY Z ULICY * * * * * * * * * * KOTY Z PIŁY * * * * * *

Asia4

Avatar użytkownika
 
Posty: 149
Od: Sob paź 21, 2017 18:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 16, 2018 17:38 Re: USŁUGI ROWEROWE WROCŁAW

Asia4 pisze:
bea3 pisze:Pytam na przyszłość ;)
Karbonowe rowery też wchodzą w rachubę?


Dzięki za pytanie! :) Dopiero co wpadłam na pomysł z usługami rowerowymi, więc pewnie będę uzupełniać post o informacje o których nie pomyślałam wcześniej!

Jako iż nie mam dostatecznego doświadczenia z rowerami karbonowymi, myślę że bym się nie podjęła żadnych poważniejszych napraw. Karbon jest bardziej podatny na uszkodzenia niż zwykły metal i wymaga konkretnych mocy (Nm) dokręcenia poszczególnych elementów, czyli użycia klucza dynamometrycznego, którego niestety nie posiadam :( .
Jeżeli to się zmieni w przyszłości to dam znać. Sama planuję zakup karbonowej szosy, więc wtedy będę na pewno już w temacie, ale na razie nie mam funduszy... :(

Pozdrawiam!


Rozumiem brak funduszy ;)
U mnie karbon to być może plan na przyszłość, zobaczymy.
Póki co dobrze wiedzieć, że we Wrocławiu jest ktoś sprawdzony.
Podam info dalej :)

bea3

 
Posty: 4143
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Pon maja 21, 2018 8:11 Re: USŁUGI ROWEROWE WROCŁAW

bea3 pisze:
Asia4 pisze:
bea3 pisze:Pytam na przyszłość ;)
Karbonowe rowery też wchodzą w rachubę?


Dzięki za pytanie! :) Dopiero co wpadłam na pomysł z usługami rowerowymi, więc pewnie będę uzupełniać post o informacje o których nie pomyślałam wcześniej!

Jako iż nie mam dostatecznego doświadczenia z rowerami karbonowymi, myślę że bym się nie podjęła żadnych poważniejszych napraw. Karbon jest bardziej podatny na uszkodzenia niż zwykły metal i wymaga konkretnych mocy (Nm) dokręcenia poszczególnych elementów, czyli użycia klucza dynamometrycznego, którego niestety nie posiadam :( .
Jeżeli to się zmieni w przyszłości to dam znać. Sama planuję zakup karbonowej szosy, więc wtedy będę na pewno już w temacie, ale na razie nie mam funduszy... :(

Pozdrawiam!


Rozumiem brak funduszy ;)
U mnie karbon to być może plan na przyszłość, zobaczymy.
Póki co dobrze wiedzieć, że we Wrocławiu jest ktoś sprawdzony.
Podam info dalej :)


Dzięki! :D
Obrazek Obrazek
* * * * * SZKRABY Z ULICY * * * * * * * * * * KOTY Z PIŁY * * * * * *

Asia4

Avatar użytkownika
 
Posty: 149
Od: Sob paź 21, 2017 18:08
Lokalizacja: Wrocław




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: wistra i 41 gości