Proszę o zamknięcie

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Sob maja 12, 2018 16:14 Proszę o zamknięcie

Witam i zapraszam do licytacji rowerku w celu uzbierania pieniążków na sterylizację kocic i pokrycie wciąż rosnącego długu.

Zapraszam do zapoznania się z wątkiem kocich panienek i ich rodzeństwa:

Obrazek

*Bazarek ma formę licytacji i potrwa do 31.05.2018 (ostatni ważny post z godziny 21:59)
*Wyłącznie odbiór osobisty na terenie Wrocławia!
*Cena wywoławcza: 200zł


Przedmiotem aukcji jest elegancki rower vintage firmy KTM, dopiero co odświeżony przeze mnie osobiście, w 100% sprawny. Jest czysty i świeżo polakierowany (na dole zdjęcia przed i po), posiada drobne ślady użytkowania.

Specyfikacje:
-nowa przednia opona
-wyczyszczone i nasmarowane łożyska w obydwu kołach i sterach
-skasowane luzy w kołach i sterach
-wyczyszczony i naoliwiony łańcuch
-napęd: z tyłu wolnobieg, 5 biegów, z przodu korba: 1 bieg
-koła 700x35C (dętki sprawne, opony bez ‘wybrzuszeń’)
-wyregulowane hamulce
-zabezpieczenie w formie blokady tylnego koła na kluczyk
-pojemniczek pod siodełkiem (na np. łatki)
-bagażnik
-dzwonek
-osłona łańcucha
-uchwyty na dynamo i lampki (stare lampki załączone, ale odkręciłam bo nie ma dynamo, mogę przymocować na życzenie)


UWAGA!
-rower nie posiada przerzutek. Testowany przeze mnie i przez mamę i jeździ się na nim łatwo i wygodnie
-co prawda rower wygląda na razie fajnie, to lakier z puszki niestety okazał się być niezbyt dobrej jakości i bardzo łatwo schodzi przy zarysowaniu :( poniżej oferuję przemalowanie go od nowa, tym razem lakierem akrylowym z utwardzaczem, profesjonalnym pistoletem do lakierowania (droga ‘na skróty bowiem nie okazała się pomyślna)


Po zapłaceniu za części (wyszczególnione w nawiasach), lub ich dostarczeniu, mogę również:
-zamontować przerzutkę tylną (przerzutka hak na 5 biegów(ok.30zł), linka i pancerz(ok.10zł), manetka(ok.25zł), łańcuch(ok.20zł))
-wyregulować bieg na którym będzie spoczywał łańcuch, jeśli rower pozostanie bez przerzutki – wiąże się to ze skróceniem lub przedłużeniem łańcucha oraz przesunięciem pozycji koła
-wyregulować wysokość i kąt siodełka
-zmienić na wybrany kolor, tym razem lepszym lakierem akrylowym z utwardzaczem (lakier + utwardzacz, myślę, że to będzie koszt ok. 50zł, w zależności od tego, czy kolor będzie jasny czy ciemny)
-zachęcam do pytań dotyczących innych personalizacji


Obrazek

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazek

Obrazek
POJEMNICZEK DO PRZECHOWYWANIA DROBIAZGÓW

Obrazek
BLOKADA KOŁA NA KLUCZYK

Obrazek
NIERÓWNOŚCI NA RAMIE (ŁATWE DO USUNIĘCIA PRZY KOLEJNYM LAKIEROWANIU)

ZAPRASZAM NA JAZDĘ PRÓBNĄ! :)
Mieszkam we Wrocławiu (Sępolno)

:kotek:
Ostatnio edytowano Czw cze 07, 2018 19:32 przez Asia4, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek Obrazek
* * * * * SZKRABY Z ULICY * * * * * * * * * * KOTY Z PIŁY * * * * * *

Asia4

Avatar użytkownika
 
Posty: 149
Od: Sob paź 21, 2017 18:08
Lokalizacja: Wrocław

Post » Sob maja 12, 2018 23:15 Re: ROWER 'DAMKA' na sterylizacje i pokrycie dugów (do 31.05

faaajny... zaznacze :)

michalinadzordz

 
Posty: 5271
Od: Nie wrz 25, 2011 9:24
Lokalizacja: Wrocław/Zduńska Wola

Post » Nie maja 13, 2018 11:07 Re: ROWER 'DAMKA' na sterylizacje i pokrycie dugów (do 31.05

Piękny rower :1luvu:

bea3

 
Posty: 4144
Od: Śro cze 26, 2013 12:23
Lokalizacja: opolskie

Post » Nie maja 13, 2018 16:14 Re: ROWER 'DAMKA' na sterylizacje i pokrycie dugów (do 31.05

mnie potrzebny. Ale daleko jestem :cry:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości