" KOT i NATURA " wybory miss i mistera miau maj 2018

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Czw cze 07, 2018 20:37 Re: " KOT i NATURA " wybory miss i mistera miau maj 2018

Wskazujemy i prosimy o przekazanie zebranej kwoty dla Anny61 na leczenie tej biednej koteczki, którą uratowała przed uśpieniem! Powodzenia malutka, zdrowiej! :ok:
Obrazek

czitka

Avatar użytkownika
 
Posty: 17830
Od: Sob lut 12, 2005 10:03
Lokalizacja: wrocław

Post » Pt cze 08, 2018 10:55 Re: " KOT i NATURA " wybory miss i mistera miau maj 2018

Przelew dla Anna61 poszedł. :ok:
Jeszcze raz pragnę wszystkim gorąco podziękować za te wspólne kilka miesięcy które spędziliśmy na podziwianiu i wybieraniu najpiękniejszych kotek i kocurków miau. Mam nadzieję , że też tak fajnie się bawiliście jak ja podczas organizacji tego konkursu.
Przypomnijcie sobie ilu kotkom dzięki waszym wpłatom udało się pomóc.
Mam nadzieję ,że po przerwie uda nam się do tego wrócić .
Pozdrawiam wszystkich Ewa L.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt cze 08, 2018 11:58 Re: " KOT i NATURA " wybory miss i mistera miau maj 2018

Ewa L. pisze:Przelew dla Anna61 poszedł. :ok:
Jeszcze raz pragnę wszystkim gorąco podziękować za te wspólne kilka miesięcy które spędziliśmy na podziwianiu i wybieraniu najpiękniejszych kotek i kocurków miau. Mam nadzieję , że też tak fajnie się bawiliście jak ja podczas organizacji tego konkursu.
Przypomnijcie sobie ilu kotkom dzięki waszym wpłatom udało się pomóc.
Mam nadzieję ,że po przerwie uda nam się do tego wrócić .
Pozdrawiam wszystkich Ewa L.



Już chyba powinnaś myśleć o nowych tematach, bo liczę ,ze jesienią konkursy wrócą
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pt cze 08, 2018 12:07 Re: " KOT i NATURA " wybory miss i mistera miau maj 2018

mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Przelew dla Anna61 poszedł. :ok:
Jeszcze raz pragnę wszystkim gorąco podziękować za te wspólne kilka miesięcy które spędziliśmy na podziwianiu i wybieraniu najpiękniejszych kotek i kocurków miau. Mam nadzieję , że też tak fajnie się bawiliście jak ja podczas organizacji tego konkursu.
Przypomnijcie sobie ilu kotkom dzięki waszym wpłatom udało się pomóc.
Mam nadzieję ,że po przerwie uda nam się do tego wrócić .
Pozdrawiam wszystkich Ewa L.



Już chyba powinnaś myśleć o nowych tematach, bo liczę ,ze jesienią konkursy wrócą

Bardzo bym chciała ale to zależy przede wszystkim od was czy chcecie brać w tym udział.
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt cze 08, 2018 12:10 Re: " KOT i NATURA " wybory miss i mistera miau maj 2018

Ewa L. pisze:
mir.ka pisze:
Ewa L. pisze:Przelew dla Anna61 poszedł. :ok:
Jeszcze raz pragnę wszystkim gorąco podziękować za te wspólne kilka miesięcy które spędziliśmy na podziwianiu i wybieraniu najpiękniejszych kotek i kocurków miau. Mam nadzieję , że też tak fajnie się bawiliście jak ja podczas organizacji tego konkursu.
Przypomnijcie sobie ilu kotkom dzięki waszym wpłatom udało się pomóc.
Mam nadzieję ,że po przerwie uda nam się do tego wrócić .
Pozdrawiam wszystkich Ewa L.



Już chyba powinnaś myśleć o nowych tematach, bo liczę ,ze jesienią konkursy wrócą

Bardzo bym chciała ale to zależy przede wszystkim od was czy chcecie brać w tym udział.


nie wiem jak inni ale ja chcę, co prawda nie biorę udziału w każdym konkursie, bo nie do każdego moje koty pasują, ale w kilku wzięlismy udział
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Sob cze 09, 2018 13:37 Re: " KOT i NATURA " wybory miss i mistera miau maj 2018

Moja Usia liczyła na konkurs o kocich uszkach, więc jakby brakowało tematu, to podpowiadam :D Oczywiście będę nadal robiła koronacyjne fotki, jeśli konkurs wróci :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob cze 09, 2018 13:39 Re: " KOT i NATURA " wybory miss i mistera miau maj 2018

jolabuk5 pisze:Moja Usia liczyła na konkurs o kocich uszkach, więc jakby brakowało tematu, to podpowiadam :D Oczywiście będę nadal robiła koronacyjne fotki, jeśli konkurs wróci :ok:



to już jest jeden temat na jesienny konkurs :mrgreen:
Obrazek

http://www.nadziejanadom.org/

"Największym egoizmem jest życie dla czystych podłóg, foteli bez sierści i w przekonaniu -już nigdy więcej, bo później boli "

mir.ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 72499
Od: Pt cze 01, 2012 10:06
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Pon cze 11, 2018 22:13 Re: " KOT i NATURA " wybory miss i mistera miau maj 2018

Spisuj tematy do notesu, a my będziemy pstrykać zdjęcia. Jak się uda to z kotami na planie,bo mnie częściej jednak samo tło zostaje :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon cze 11, 2018 22:38 Re: " KOT i NATURA " wybory miss i mistera miau maj 2018

mir.ka pisze:
jolabuk5 pisze:Moja Usia liczyła na konkurs o kocich uszkach, więc jakby brakowało tematu, to podpowiadam :D Oczywiście będę nadal robiła koronacyjne fotki, jeśli konkurs wróci :ok:



to już jest jeden temat na jesienny konkurs :mrgreen:


Drugi temat już zasugerowała Czitka, czyli koty XXL :smokin:
A kocie brzuszki już były? :201461
Obrazek

Malk

Avatar użytkownika
 
Posty: 9955
Od: Pon paź 01, 2007 18:30
Lokalizacja: Oslo, NO

Post » Pon cze 11, 2018 22:43 Re: " KOT i NATURA " wybory miss i mistera miau maj 2018

Kocich brzuszków nigdy dość :mrgreen: Będzie reedycja :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie cze 17, 2018 19:29 Re: " KOT i NATURA " wybory miss i mistera miau maj 2018

Malk pisze:
mir.ka pisze:
jolabuk5 pisze:Moja Usia liczyła na konkurs o kocich uszkach, więc jakby brakowało tematu, to podpowiadam :D Oczywiście będę nadal robiła koronacyjne fotki, jeśli konkurs wróci :ok:



to już jest jeden temat na jesienny konkurs :mrgreen:


Drugi temat już zasugerowała Czitka, czyli koty XXL :smokin:
A kocie brzuszki już były? :201461

To może koty XXXXXL? :ryk:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59703
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie cze 24, 2018 17:53 Re: " KOT i NATURA " wybory miss i mistera miau maj 2018

jolabuk5 pisze:]
To może koty XXXXXL? :ryk:


albo koty warioty :ryk: :ryk: :ryk:

ja przy okazji pozwole sobie na mala prywate i zaprosze na moj bazarek
viewtopic.php?f=27&t=185611 na rzecz kropkiXL i jej kotomstwa :ok: zapaszam na ko(CI)smetyczny bazarek i prosze o rozsylanie tego linka gdzie sie da :ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości