La Gallanterii od Tulinka -dla Bimbusia fiv+ KONIEC

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy


Post » Śro kwi 18, 2018 10:53 Re: La Gallanterii od Tulinka -dla Bimbusia fiv+ ślepaczka-1

Kochani, dziekuję bardzo za udział w bazarku :1luvu: prosze oczekiwać pw :201462

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk


Post » Śro maja 02, 2018 18:58 Re: La Gallanterii od Tulinka -dla Bimbusia fiv+ KONIEC

Ja chciałam zameldować, że paczka właśnie doszła ze fszystkim ze fszystkich bazarkóf! Zestaw romantyczny w szarościach piękny jest nadzwyczaj. Mąż się na mnie obraził, bo wyśmiał różowego pieska więc mu chciałam udowodnić jaki to ten piesek praktyczny. I udowodniłam zamieniając psa w ściereczkę. No i był lament bo zepsułam takiego ładnego zwierzaczka, a teraz oczywiście nie potrafię naprawić. I zrozum tu człowieku faceta.

Necz

 
Posty: 927
Od: Nie wrz 03, 2006 11:06
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon maja 07, 2018 15:58 Re: La Gallanterii od Tulinka -dla Bimbusia fiv+ KONIEC

Necz pisze:Ja chciałam zameldować, że paczka właśnie doszła ze fszystkim ze fszystkich bazarkóf! Zestaw romantyczny w szarościach piękny jest nadzwyczaj. Mąż się na mnie obraził, bo wyśmiał różowego pieska więc mu chciałam udowodnić jaki to ten piesek praktyczny. I udowodniłam zamieniając psa w ściereczkę. No i był lament bo zepsułam takiego ładnego zwierzaczka, a teraz oczywiście nie potrafię naprawić. I zrozum tu człowieku faceta.


:ryk: a podobno to kobiecie sie nie dogodzi :ryk:
tylko nie mów,że teraz pokocha ruszofy :mrgreen:
dziękuję bardzo za wieści , dobrego uzytkowania :201461 :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: misiulka i 56 gości