Książki, świeczki, prosta biżuteria, różności - dla kotów

Indywidualne aukcje na kocie potrzeby

Moderator: Moderatorzy

Post » Wto kwi 03, 2018 10:06 Książki, świeczki, prosta biżuteria, różności - dla kotów

Zapraszam na bazarek charytatywny - uzyskane środki przeznaczone są na wsparcie działań grupy wolontariuszy mających w tym momencie pod opieką kilkadziesiąt kotów i około 20 psów.

Niskie ceny, co kilka dni dokładane nowe fanty.
Wpłata za fanty bezpośrednio na subkonto wolontariuszy (w ramach fundacji).

W tym momencie w ofercie:
- książki (powieści, podręczniki, książki kucharskie, tradycyjne oraz e-booki - niedługo pojawi się kilka audiobooków)
- bransoletki i inne różności
- perfumy i wody toaletowe
- świeczki zapachowe i ozdobne
- bomberka H&M (wkrótce więcej ubrań)
- porftel (nowy)
- przedmioty użytku codziennego (foremki, eleganckie kieliszki typu gobeloty, wazonik, worki do odkurzacza itd.)
- dozownik trixie na wodę / karmę (nowy)
- i wiele innych.

https://www.facebook.com/groups/Pchli.Targ.dla.kota/

Espoo

Avatar użytkownika
 
Posty: 43
Od: Nie paź 12, 2014 17:15
Lokalizacja: Mazowsze

Post » Wto kwi 03, 2018 19:15 Re: Książki, świeczki, prosta biżuteria, różności - dla kotó

A czy mogę kupować przez forum?
Chciałabym kilka filmów, nie wiem czy są jeszcze dostępne.
Gdzie w Warszawie i w jakich godzinach byłby możliwy odbiór osobisty?

Chciałabym: "Jutro będziemy szczęśliwi", "Tajne źródło", "Zakładnik z Wall Street".
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto kwi 03, 2018 19:37 Re: Książki, świeczki, prosta biżuteria, różności - dla kotó

No tak, ale tylko dla tych co mają profil na fb :(

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto kwi 03, 2018 20:46 Re: Książki, świeczki, prosta biżuteria, różności - dla kotó

Nie ukrywam że najbardziej wolałabym przez facebooka - skoro tam powstał bazarek, fb jest też łatwiejszy w obsłudze (dodawanie zdjęć itp). Ale zależy mi na sprzedawaniu i uzyskiwaniu środków na koty, więc poszukajmy jakiegoś rozwiązania :)
Jeśli nie chcesz licytować przez facebooka, ja mogę za Ciebie napisać komentarz którymi filmami jesteś zainteresowana i za jaką cenę - zasady są takie, że jeśli nikt do końca następnego dnia nie zaproponuje ceny wyższej, to przedmiot uważam za sprzedany (na razie zazwyczaj nikt nie proponuje, bo bazarek dopiero debiutuje i się dopiero rozkręca). Kwota wylicytowana jest wpłacana od razu na subkonto wolontariuszy a ja przekazuję / wysyłam przedmiot. Odbiór osobisty jest w Krakowie bądź w Warszawie, przy wysyłce dochodzi koszt wysłania wg cennika poczty polskiej.

Espoo

Avatar użytkownika
 
Posty: 43
Od: Nie paź 12, 2014 17:15
Lokalizacja: Mazowsze

Post » Wto kwi 03, 2018 20:49 Re: Książki, świeczki, prosta biżuteria, różności - dla kotó

I jeszcze a propos odbioru w Wwie o który pytałaś: II linia metra miedzy Daszyńskiego a Świętokrzyska, metro Centrum, dworzec centralny. Godziny i dni - do indywidualnego ustalenia, raczej takie tuż przed / po pracy.

Espoo

Avatar użytkownika
 
Posty: 43
Od: Nie paź 12, 2014 17:15
Lokalizacja: Mazowsze

Post » Wto kwi 03, 2018 20:51 Re: Książki, świeczki, prosta biżuteria, różności - dla kotó

To poproszę poprzez Ciebie :)
Te 3 filmy na początek, potem zobaczymy :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Wto kwi 03, 2018 21:05 Re: Książki, świeczki, prosta biżuteria, różności - dla kotó

OK, to daję opis że za cenę wywoławczą (2 zł / sztuka) od Stomachari z forum Miau.

Espoo

Avatar użytkownika
 
Posty: 43
Od: Nie paź 12, 2014 17:15
Lokalizacja: Mazowsze

Post » Wto kwi 03, 2018 21:36 Re: Książki, świeczki, prosta biżuteria, różności - dla kotó

Ok :) Poproszę tylko potem na wątku wiadomość, jeśli ktoś mnie przelicytuje :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw kwi 05, 2018 20:42 Re: Książki, świeczki, prosta biżuteria, różności - dla kotó

I jak wygląda sytuacja?
EDIT: Widziałam, że filmy są moje :) To będę ustalać szczegóły odbioru osobistego przez pw?
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw kwi 05, 2018 21:31 Re: Książki, świeczki, prosta biżuteria, różności - dla kotó

Stomachari, tak - umówmy odbiór/wysyłkę na priv. Należność za filmy wpłacasz bezpośrednio na konto Zwierzaków z Mińska (na fan page podają nr konta - mogę podesłać jakby co), natomiast koszty wysyłki są do rozliczenia ze mną bo ja wysyłam :) No chyba że masz możliwość odbioru osobistego - tak jest bezkosztowo.

Espoo

Avatar użytkownika
 
Posty: 43
Od: Nie paź 12, 2014 17:15
Lokalizacja: Mazowsze

Post » Pon kwi 09, 2018 3:03 Re: Książki, świeczki, prosta biżuteria, różności - dla kotó

Zapraszam na bazarek charytatywny - co kilka dni dorzucamy nowe fanty. Od wczoraj nowe książki i ubrania (np. płaszczyk H&M, sukienka Mango). Bardzo niskie ceny.

Espoo

Avatar użytkownika
 
Posty: 43
Od: Nie paź 12, 2014 17:15
Lokalizacja: Mazowsze

Post » Pon kwi 16, 2018 18:53 Re: Książki, świeczki, prosta biżuteria, różności - dla kotó

Nie wszyscy mają konta na fejsie :?

Hańka

 
Posty: 40370
Od: Sob lut 09, 2008 0:22
Lokalizacja: Sopot

Post » Pon kwi 16, 2018 21:17 Re: Książki, świeczki, prosta biżuteria, różności - dla kotó

Potem dodam też pozytywa na wątku komentarzowym.
Jestem zadowolona, filmy w świetnym stanie, polecam serdecznie :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw cze 27, 2019 20:40 Re: Książki, świeczki, prosta biżuteria, różności - dla kotó

Ponad 100 bardzo tanich książek! Powieści obyczajowe, kryminał i sensacja, kuchnia, dieta, i dużo innych.
ZAPRASZAM.

Link do bazarku na fb :
https://www.facebook.com/pg/ZwierzakizM ... 2340690371

Cel taki jak zawsze - wsparcie Zwierzaków z Mińska.

Espoo

Avatar użytkownika
 
Posty: 43
Od: Nie paź 12, 2014 17:15
Lokalizacja: Mazowsze




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości